Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Marika (Ne, 16. 6. 2019 - 09:06)

Někdo si z toho zde dělá legraci a asi si neuvědomí, že se mu to může v reálu opravdu stát kdekoliv a kdykoliv. Během mého života se mi to stalo asi třikrát a nejhorší to bylo v učilišti a když se ještě nacvičovalo na spartakiádu. Pamětníci si na tohle jistě pamatují a stát se to před lidmi, tak to je hodně velký malér i trapas, ale stát se může cokoliv. Nikdy neříkat ne, mě se to netýká a nemůže stát.

RadekPK258 (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Zdravím, já jsem se pokakal dneska odpodledne. Už jsem ale dlouho umytý :o)
Jinak když se tu nakouslo, jakou rozkoš to pokakání přináší, tak i já se připojím.
U mne je to potěšení z toho, že cítím nádherné uvolnění, když to pustím do kalhot. A stejně tak je v tom i to sexuální potěšení - ten pocit, že mám v kalhotech něco měkkého a hřejivého, co mě tam tak příjemně tlačí, je vzrušující (možná je trochu i vzrušující ten pocit, že dělám něco zakázaného) a s trochou ruční práce je tu i další potěšení :o) Kolikrát už jenom příprava na to, že se pokakám, mi přináší vzrušení a to mám v kalhotech zatím čisto. Tak se mějte a vesele se pokakávejte :o)

Bobrik (Út, 4. 6. 2019 - 22:06)

Seru na to du spát doufám že se do rána nepokaďim?

Hahik (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

Neboj, bud na tebe myslet, Bobriku.

Bobrik (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

Máš babu.

Seru (Út, 4. 6. 2019 - 21:06)

Seru

Kikina (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Já prostě když se poseru a někdy i v kině, tak to musí vědět všechny internety.

copak (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Kdepak úchylný Kikina je jen jeden

Host (Út, 4. 6. 2019 - 19:06)

BUM !

pavel (Út, 4. 6. 2019 - 04:06)

Ahoj Kiki , já to mám tak , že mi to kakání působí na obnažený penis a to tak , že kolem dokola a tím
to ,,třením" mi způsobí orgazmus , ruku ani prsty nepotřebuju , je to prostě jedna velká paráda i když to umývání je dost nechutný , ale už jsem si asi zvykl a jak píšeš ty , nikomu tím neubližuju ani k tomu nikoho nepřemlouvám , prostě jsem to JÁ .

Kikina (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

to není nic odlišnýho od normálu, když ti to vyhovuje. Já to mám taky ráda a po pravdě jsem to zkoušela je jednou a ten chlap se udělal za sebou několikrát během krátké doby, Přiznám se ,že jsem byla u toho velmi vzrušená také a dosáhla jsem nekontrolovaného opakovaného orgasmu

Kikina v legínách (Út, 4. 6. 2019 - 19:06)

Hmm, dobrý pokus, ale pořád to nevypadá jako napsané ode mě. Ale budu k tobě shovívavá kurvinicku dneska na tebe nekakam páč nemám munici :0)

Bobrik (Ne, 2. 6. 2019 - 12:06)

Kdopak se dnes dobrovolně posere?

Kikina (Ne, 2. 6. 2019 - 12:06)

Já už jsem v tom víc jak dvanáct hodin a zrovna píšu hnědou povídku :0)

Bobrik (Ne, 2. 6. 2019 - 13:06)

Máš výdrž si prosťe nejlepší asi to už bude zaschlé to se budeš muset dlouho máčet ve vaňe . Má stoho ňeco i tvoje pipinka myslím jak se uspokojuješ z nkakanička asi orgasmus nemáš a nebo se mýlím?

Kikina (Ne, 2. 6. 2019 - 16:06)

Já vanu ve svém bytě nemám jenom sprchový kout a je fakt že ta očista je někdy hustá to jo ale už jsem zkušená a umím se dostatečně očistit nahrubo před tím samotným sprchováním aktem. No a nevím z jakých důvodu to dělají ostatní ale mě kromě toho že ten pocit mít v gatích se mi líbí jde i o to sexuální vzrušení. Dneska jsem měla dva orgazmy někdy se mi povedou i tři :0) ano vím je to v mém případě asi porucha sexuální preference ale co už nadělám tohle mám prostě v sobě a léčit se to nedá. Navíc moje plné kalhotky nikoho neohrožují nikomu tím neškodím tak co. Jsem to co jsem a s tím už jsem se dávno smířila tak proč se kvůli tomu trápit.

Bobrik (Ne, 2. 6. 2019 - 16:06)

Máš pravdu je to tvé tajemství a co je hlavní nikomu tím neubližuješ každý máme něco moc si ty tvé orgasmy neumím představit používáš vibrátor nebo si vystačiš prstama ?

Kikina (Po, 3. 6. 2019 - 18:06)

Já vibrátor a podobné nesmysly nepotřebuji. Většinou když se pořádně zkakam tak jsem z toho tak vzrušená že prstíky mi na uspokojení mojí pipinky úplně stačí :0)

haha (Ne, 2. 6. 2019 - 16:06)

Prostě dobytek, který se nechce léčit. No, však uvidíš

Bobrik (Ne, 2. 6. 2019 - 16:06)

Hahiku máš nějakou úchylku či jen honíš brko?

Reklama

Přidat komentář