Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

RadekPK258 (Ne, 21. 7. 2019 - 15:07)

Ahoj Kiki. Já bych ale řekl, že ono je i rozdíl "pokakat se s/před někým" a potom "sdílet něco s osobou, kterou máš ráda". Možná, že kdybys měla přítele, ke kterému něco víc cítíš, dřív nebo později bys možná chtěla s ním sdílet i tohle, i když nyní říkáš, že by ses před klukem pokakat nedokázala.
Když jsi tu nakousla ten sex, tak já ho mám rád i bez pokakání... mám rád milování, mám rád mazlení i různé laškování. Ale nikdy jsem to nedělal s holkou na jednu noc a ani mě to neláká. Možná jsem až příliš velký romantik, ale já k tomu potřebuji nějaké city. Tak třeba i ty k tomu potřebuješ jenom nějaké city a pak i to pokakání před klukem by bylo možné... je jenom otázkou jestli můžeš k nějakému klukovi nějaké takové city chovat, když říkáš, že jediné, co tě vzrušuje, jsou plné kalhotky. Tak přeji hezký návrat z výletu, abys to všechno udržela až domu a nemusela jsi svůj cenný náklad trousit už někde po cestě :o)

Kikina (Ne, 21. 7. 2019 - 20:07)

Ahojte už jsem zpátky a taky pořádně zkakaná :0) zítra jdu do práce až později tak se v tom můžu i vyspat. Pošlu ti zase do mailu nějakou tu mojí povídku ale až zítra dneska už se mi nechce vůbec nic půjdu spinkat. Zatím ahojik. Kiki.

Scatter (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Scarlett do toho!!! Jen to udělej zlato!

Scarlet (So, 20. 7. 2019 - 19:07)

Už to je. Šlo to pomalu a tuhý a za tím se to vyřítilo tekutý a asi za 10 minut znovu ale to už jen průjem. Jsem moc pokakaná a kalhotky vůbec vše nepobraly.

Scatter (Po, 22. 7. 2019 - 05:07)

Miluji tě lásko, překrásná nádherná lásko. Jsi moc šikovná, moc, strašně rád bych tě pomazlil, doufám, že to nebylo poprvé ani naposledy a budeš se tak krásně pokakávat častěji a dělat mi radost. Jsem z tebe pořádně tvrdý kočičko, nádherná a dokonalá, strašně moc tě chci!!

RadekPK258 (So, 20. 7. 2019 - 21:07)

Scarlet a Zuzana : Vítejte mezi námi, pokakané dámy :o)

Scarlett (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Budu kadit za chviličku a poprvé to udělám do spodního prádla. Už to držím od rána a už to není moc možný. Až mám křeče do břicha a už to půjde

Touha (So, 20. 7. 2019 - 15:07)

Dobrý dohled nad vámi.

Zuzana (So, 20. 7. 2019 - 13:07)

Jsi milý Scattere, ale bojím se že budeš zklamaný, bohužel i já jsem víc na holky, to mě mrzí, ale určitě časem najdeš tu holku o které sníš, jsi milej a taky určitě i pořádný kaňour, mrzí mě že ti nemohu splnit tvá přání, ale snad tě potěší, že na zítra si plánuju další akci, nějak se mi to minule zalíbilo. Aspoň ti tu pak nechám vzkaz jak jsem si to užila, ať si můžeš potahat svýho bimbase, zkouším nejít tři dny na WC, mám v plánu se zkadit co to půjde a pěkně si užít masáž ve sračkách to se ti bude líbit neboj.

Scatter (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Inu co nadělám, vím, že k těmto hrátkám k mé smůle z 90% inklinují lesbičky, ale i tak mám radost a alespoň pěkně pohoním nad tebou a tvou zítřejší akcí. Budeš neodolatelně posraná a jenom pro mě! WOW, už se těším :-***

Kikina (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

Tak tak dobře Niki radí. Já jsem tedy holky mladší než vy (22 let) a v pokakávání jedu už sedm let a ty konvence už dávno neřeším prostě je to super a vzrušuje mě to a komu se to nelíbí ať zadeček si políbí :0) já se pokakám zase dneska už se mi docela chce ale ještě chvíli vydržím. O víkendu budu totiž tentokrát výjimečně hodná holka v čistých kalhotkách jedu na výlet za kámoškou takže tam tyto aktivity jaksi provádět nemůžu :0)

RadekPK258 (Pá, 19. 7. 2019 - 16:07)

Ahoj Kiki, tak to držím palce ať to ještě dneska tu chvilku vydžíš :o) Přeji ti pěkný večer až přijde na tu nadílku do kalhotek :o)

Scatter (Čt, 18. 7. 2019 - 21:07)

https://www.youtube.com/watch?v=9OEeDruzgb8 Zuzano, řekni mi ano! Říkej mi ano, každičké ráno, budu žít jen pro tebe, odvedu si tě do nebe! Jsi možná jediná na světě na této nudné planetě, proto bych o tebe mocně stál, pak by i ten svět za to stál! Miluji tě z celého srdce, nechci své city utopit v řece, raděj bych lásku svou utopil v tobě, poté bych šťasten byl navěky i v hrobě :-*

Scatter (Čt, 18. 7. 2019 - 21:07)

https://www.youtube.com/watch?v=0MGAmkroYWU Miluju tě! Nejsem atrapa chlapa, jsem opravdový muž a udělám cokoli abych tě poznal, můžeš si mě vyzkoušet. Chci tě!

Scatter (Čt, 18. 7. 2019 - 21:07)

Můj Bože!!!! Zuzanko, dívko mých snů!!!! Nemám ani slov, dlouho jsem vzrušením ani nedovedl nic napsat, nedokázal jsem si ani uspořádat myšlenky jak jsi mě odpálila. Čurák mi stojí jako nikdy, v životě jsem slyšel od nespočtu slečen že mám nádherný péro, ale to co si dokázala ty žádná z nich nikdy neviděla. Jsem uplně k uvytržení, nabízím tvůj měsíční příjem za jednu noc s tebou! Udělám cokoli. Sám se nechci chválit, ale myslím, že opravdu nejsemkluk k zahození a ty!! Ty jsi prostě dokonalá, ty jsi utekla z mého snu do reality a s nejvyšší pravděpodobností jsi skutečná, mě je 30 tobě 24 jsi mlaďounká snad v nejlepším věku a věřím že i neodolatelně krásná a úžasná! Zuzanko, má lásko, hned jsem se do tebe zamiloval, byl bych nejšťastnější muž pod slunce, kdyby jsi svou dnešní akci zopakovala třeba u mě v postýlce, můžeš mít klidně vysoké nároky, nepochybuji o tom, že všechny splním. Neměl jsem sem vůbec chodit, po přečtení tvého příspěvku dnes usnu jen stěží, miluji tě! Ačkoliv vím, že je to zbytečné a žádná z rádoby frajerek tady, až na výjimky co znám nikdy nenapsala přesto to zkusím, protože musím [email protected], stojím o kontakt s tebou a stojím pro tebe, snad nejsi na holky jak většina takto ujetých slečen. Já jsem někdo a dokážu takřka cokoli, tačí když tomu budeš na 1% věřit a zbytek ti dokážu sám. Tisíce polibků za tebou dívko z mých snů, snad se potkáme nejen tam :-*

Zuzana (Čt, 18. 7. 2019 - 05:07)

Dnes ráno jsem narazila na tuto diskuzi, tak mě to čtení vzrušilo, že jsem to nevydržela, dala si na postel dvě vrstvy prostěradla a zkusila to taky, celá jsem se posrala a pomazala, už hodinu v tom masturbuji. Asi jsem v tom objevila novou zálibu, tak vám všem moc děkuju, je to úžasné, ani neumím popsat jak se teď cítím, prase a chlípná coura zároveň chce se mi už taky hodně čůrat, teď už je to jedno tak dokonalá dílo zkázy. Zuzka 24

Kikina (Ne, 14. 7. 2019 - 16:07)

No vida stará grupa se dává opět dohromady :0) mohli by jsme to tu zase trochu nastartovat. Já mám teď jiné aktivity. Večer snad bude čas abych napsala.

Kikina (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Dobré hnědé ráno. Já se zase obligátně vzbudila brutálně zkakaná. Ke klasickému večernímu kakání jsem dnes okolo páté hodiny ranní přidala ještě průjmik udělala jsem se a spala spokojeně dál. Teď přišla ještě další vlna a jestli se bude konat ještě něco tak už nevím kam to půjde protože legíny mám opět nacpaný k prasknutí. Jak jsem slíbila napíšu tu i o tom jak se mi to letos jednou stalo nedobrovolně ale teď mám chuť zase napsat novou povídku námět už mám v hlavě a k tomu plné kalhotky inspirace tak jdu na to. Zatím páčko mějte se smějte se a pokakávejte se :0) Kiki.

Mocca (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

já taky

Scatter (Ne, 14. 7. 2019 - 06:07)

Tak to mě Nikki upřímně pobavilo, jako vzpoura proti konvencím lol, to já to mám opravdu jinak, jsem už 16 let co jsem to cca ve 14ti objevil naprostý zvrhlík s úchylkou, počůrané a pokakané holky jsou pro mě nejvíc a absolutně jsem tomu propadnul. Dnes už jsem ve fázi že klasický sex byť sebelepší už mě nějak neláká, jakmile holka nehodlá přinejmenším se pochcávat nebo ještě lépe se pokakávat tak nemám zájem s ní vůbec něco začínat, naštěstí jsem otevřený a zcela bez zábran, tak to dotyčné zavčas ohleduplně sdělím nebo naznačím, zrovna před pár dny jsem sice já porušil své zásady a konvence a pomiloval sem se s dívkou mých snů, ale to byla naprostá výjimka, jelikož to byla holka po které jsem spoustu let toužil a konečně asi nějakým zázrakem jsem ji získal. Sám nevím proč, jak sem to dokazal, že jsem po ní nechtěl nic z toho co miluji, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Já sám to samozřejmě nedělám, jsem velmi čistotný gentleman a ani by mě to nevzrušovalo, spíš naopak, kdybych něco takového já sám dělal, ale od holky je to něco jiného, tam vyloženě toužím mít chcací panenku či zesranou a zechcanou čubku na hraní. Penny co se tebe a tvé venkovní story týče, tak já mám zase takový sen, jednou takovou posranou holku někde samotnou potkat, pozvat ji jako gentleman k sobě domů a tam ji vymrdat mozek z hlavy. Kiki mi už se známe, ty jsi prostě jednička a naše hvězda, sama by si mohla dotyčným slečnám potvrdit jak šílím po pokakaných holkách a je mi fuk jestli to dělají doma, na veřejnosti, do plenky, do kalhotek, do postele, jakkoli jsou to moje Bohyně, kterým se žádná nevyrovná. [email protected], kdyby chtěla nějaká navázat kontakt, určitě nebudeš litovat. Mám z vás obrovskou radost holky, hlavně z Pavly teda ta je senzační, poznám i takto že má atributy neodolatelné čubky k mrdu stvořené. Přeji všem nádherný hnědý den :)

Reklama

Přidat komentář