Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 28. 7. 2019 - 07:07)

Ahoj Tony. Tohle je bohužel největší nemoc doktorky že tu může kdokoliv napsat cokoliv ve jménu toho druhého. No registrace by to asi vyřešila. Podobně jako třeba ty je tu registrovaný i např Radek se kterým si píšu na tomto fóru i soukromě ale tenhle web mi za registraci nestojí tím spíš že tahle diskuze už má svůj vrchol patrně za sebou. Taky jsem tu měla plagiátory ale k jejich škodě já píšu dost specificky takže lze snadno rozpoznat co jsem psala já a co někdo kdo se podepsal mým jménem. Na tu tebou zmíněnou diskuzi už taky nepíšu občas tam nakouknu ale zvrtlo se to tam v tragické absurdnosti po pravdě trochu se sama na sebe zlobím že jsem se tam tím nechala taky strhnout. Já sama jako autorka povídek bych měla poznat co je pravda a co fikce. No co už chybami se člověk učí :0)

Scatter (Pá, 26. 7. 2019 - 08:07)

Stačilo by mi zaregistrovat se a bylo by hned všem jasné kdo co píše, ale ty jsi takový ubožák, že mi ani za to nestojíš. Musíš mít úžasný život ty nulo, když tě vzrušuje vydávat se za někoho jiného. :) Těžko si představit jaké to je, být takovým ubohým hovnem :))

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Trefil jsi to. Mluvím o sobě!

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

To mluvíš o sobě ty gaunerskej hajzel?

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

Ostatně časy těch příspěvků jasně naznačují, že je všechny psala zátěž osoba, tedy ten zdegenerovaný buzní kripl.

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 21:07)

To jsem nepsal já, ale nějaká zdegenerovaná buzna, já psal naposled přání pro Kiki, pak už nic...

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

A Jakube, to myslíš že jseš vtipnej? ??

Jakub Kikině (St, 24. 7. 2019 - 15:07)

Taky vše nejlepší! Sleduji kotrmelce Tonyho na obřízce a jsem zděšen. Ten chlap se snad zbláznil a to jsme si měli dříve co říct. Jak na to hlediš?

Kikina (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Taky díky! A jinak sorry ale obřízku nesleduju a na Tonyho názor mám ale nebudu ho ventilovat za jeho zády když on se k tomu nemůže vyjádřit to mi prostě nepřijde férové a tak využívám svého práva a diplomaticky k tomu nebudu nic psát. A už vůbec se mi to nechce řešit na této diskuzi. Tady se jenom pokakáváme a užíváme si to a neřešíme kraviny :0)

Tonda Vlas (So, 27. 7. 2019 - 12:07)

Jakub Kikině (anonym).................................
Taky vše nejlepší! Sleduji kotrmelce Tonyho na obřízce a jsem zděšen. Ten chlap se snad zbláznil a to jsme si měli dříve co říct. Jak na to hlediš?...............................

24. Červenec 2019 - 15:31--------------------------

Kikina (anonym)---------------------
Odpověď na Taky vše nejlepší! Sleduji-------------------------
Taky díky! A jinak sorry ale obřízku nesleduju a na Tonyho názor mám ale nebudu ho ventilovat za jeho zády když on se k tomu nemůže vyjádřit to mi prostě nepřijde férové a tak využívám svého práva a diplomaticky k tomu nebudu nic psát. A už vůbec se mi to nechce řešit na této diskuzi. Tady se jenom pokakáváme a užíváme si to a neřešíme kraviny :------------------------------------------
24. Červenec 2019 - 19:16**************************************************
To nenapsal vůbec žádný Jakub ale napsal to úchylný cirkumfetišista a acucullofil Zkoumal, který mě kvůli mému intaktivismu smrtelně nenávidí a snaží si mne všelijak shodit, pomluvit a zesměšnit. Už jsem na něj chtěl podat trestní oznámení dle §184 POMLUVA NA INTERNETU ale to je zbytečné, protože jsem zjistil, že je to jenom šašek počmáranej, kterého tu nikdo nebere vážně.--------------Pravý Jakub se tu už dlouho neukázal a Jakub, Miška, Klárka, ikk a jiní, jsou pouze Liborovi fikce pro jeho tvůrčí psaní. Poté, co jsem při návštěvě Mikulášovic zjistil, že jde pouze o fikci, tak jsem o to ztratil zájem.

Jakub (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Tak jo, přeto díky.Já se z toho opravdu poseru a jdu na to !

Scatter (St, 24. 7. 2019 - 03:07)

Díky a vše nej k svátku Kiki

Kikina (St, 24. 7. 2019 - 14:07)

Jé díky moc. To je fajn když mi popřeje i někdo další mimo mých kámošu když rodiče na mě kakají. Dali mi jméno se kterým nejsem spokojená a ani mi k tomu svátku nenapíšou. No co už jméno a rodiče si nevybíráme. Akorát tedy dárek jsem si nadělila už včera :0)

Scatter (Út, 23. 7. 2019 - 16:07)

Píšeš=piss (autocorect)

Scatter (Út, 23. 7. 2019 - 16:07)

To máme různý pohled na věc, na netu najdeš tisíce videí na tohle téma tedy sex a kakání, mě se prostě líbí a vzrušují mě odvázané holky co si to umí užít i v posteli, jasně že jich není moc, ale najdou se i také. Píšeš už je celkem standard, dřív to taky bylo tabu a dnes? Třeba úžasná hvězdička je na obdobné diskusi tady jen je poslední slovo počůrali, ta Petra G. Je třeba alespoň se mi zdá naladěná na stejnou vlnu jako já. Alespoň si umím říct co chci a co se mi líbí a nechodím okolo horké kaše. Vše je to jen o tom kde má kdo hranice a kam až je ochoten zajít. Myslím, že ve svém věku už nějaké zkušenosti mám, klasický sex nevyhledávám, extrémy ano ☺ a rozhodně nejsem takovej jak si psala, to mě i urazilo, že kdyby holka nedělala co chci a ty řeči, bo jsem právě přesný opak, rozhodně netlačím na pilu a občas se to vyplácí a hlavně nikdy nikoho nebudu nutit do něčeho co sám nechce. Na urážky a rychlosoudy jsou tu taky jiní, to se ke mě nehodí :) S Kiki se znám trošku dýl a líp, takže to chápe, že ji jen tak popichuju, její vyhraněné názory a představy znám myslím dobře. Sama píšeš že se dokážeš pěkně zesrat a užiješ si to, tak kde je problém, snad nevěříš tomu že když si to užiješ sama tak s jiným ne...dokud to nezkusíš těžko předjímat. To je jak když 20ka nechce anál a ve 30ti bez něj nemůže existovat nebo zatvrzelost že se přece nikdy dobrovolně nepokakám, většinou jen do té doby než to vyzkouší, pak odolá max 1ze3 a už v tom litá, myslím, že dost zdejších diskutérek by souhlasilo. A nejsem naivní že holka přijde na první rande v plných kalhotkách, ale vyloučit to taky nelze, minimálně o dvou bych věděl co by to svedly :)

Lucie (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

Chtěla jsem se taky svěřit ale když tady čtu 20 komentářů od toho úchyla tak to na to kašlu dokud ho někdo nezablokuje

Kikina (Út, 23. 7. 2019 - 19:07)

Lucie tady jsme svým způsobem všichni úchylové :0) tak pokud se taky ráda tu a tam pokakáš nebo teprve plánuješ nějaký ten experiment tak se tu s tím klidně svěř tady to nikoho nerozhodí :0)

RadekPK258 (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Scatter : Možná by to chtělo příště něco začít psát teprve potom, co se nám krev dostane z dolních partií opět do těch horních :o)
Každý má právo na to, dělat co chce, když tím neomezuje druhé. Lesbička má právo být lesbičkou, Kikina má právo nechtít se pokakat před klukem, kluci mají právo se pokakávat (a nedělá to z nich hned buzny) a psát sem. Podobně jako někteří jedinci mají právo ze sebe dělat ehm.... než to překročí určitou hranici slušnosti!

Reklama

Přidat komentář