Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (Po, 7. 10. 2019 - 00:10)

Ano , poprvé je to nejlepší !! A ty pocity : úúúúplně bezva !! Já je nosím i ven a když vidím někoho , jak se kroutí pomalu v křečích , jen se potichu směju , že já můžu a on/a ne .

Leona (Po, 7. 10. 2019 - 08:10)

Měla jsem novou plenku i do rána ,ale nechtělo se mi kakat a tak jsem se alespoň do ní vyčurala,ale asi toho bylo hodně a nějak to trochu proteklo. Tak nevím jestli jsem nešika nebo je na to vhodný použít jený plenky nebo jsem měla opravdu hodně silný močení,ale asi ano. Ráno většinou malou potřebu dělám vydatně.

Veronika (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Tak nějak oboje dohromady

pavel (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Co je na tom odvážnýho ?? Nikdo nemusí vědět , že jsou pro mě , můžeš si vymyslet kohokoli , kdo tě napadne , např. důchodkyni které odjela dcera do zahraničí a teď nemá nikoho , kdo by jí to koupil . Jenom se nesmíš klepat strachy .

Kikina (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Veroniko já plenky zkoušela a prostě jsem si je objednala přes internet. To je nejlepší je to zcela anonymní pošlou ti to diskrétně zabalené že nikdo nepozná co v tom je. Pavel se toho nebojí. To já osobně tohle kupovat v lékárně tak se asi hanbou propadnu. A ty je plánuješ nosit jenom tak pro radost nebo do nich i dělat své potřeby?

Veronika (So, 5. 10. 2019 - 12:10)

Pavle kde ty plenky kupuješ taky bych je ráda začala nosit

pavel (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

Kupuju si je v lékárně , nebo ve zdravotnických potřebách , jak kdy .

pavel (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Zdravím všechny příznivce této stránky , opět se mi povedlo pokakat se 2x do jedné plenky , je to bezva , je úplně plná a měl jsem i orgazmus , je to prostě fajn . Tak se mějte .

Scatter (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Nabízím jakoukoliv myslitelnou i finanční protislužbu za čokoládové fekální hrátky se ženou a vše co jakkoli souvisí s holkama a kakáním :) nolimits kontakt [email protected]

Ventari (Pá, 27. 9. 2019 - 19:09)

Ahoj ve spolek. Já (23) jsem poměrně dlouho držel v sobě nadšení okolo pokakávání a obecně scat/piss play a považoval jsem se za zvrhlý vadný článek ve společnosti. Z nějakého pohledu tomu tak třeba i je. Prošel jsem spoustou životních změn a začal jsem se brát takový, jaký jsem a rozhodl jsem hledat lidi z ČR, kteří jsou na tom podobně a rádi si píšou/prožívají podobné věci. Trvalo mi to dlouho a úplně náhodou jsem skončil v téhle diskusi, která k mému překvapení a radosti, není mrtvá. Nechcete si společně udělat někde nějakou skupinu pro nás. Kam si budeme odkládat různé materiály, dáme nějaký hlubší pokec a popřípadě i něco naplánujeme? Klidněsi můžeme psát i jako jednotlivci, na tom už nesejde. A rovnou přihodím jednu story ze střední. Byla neskutečná párty na vodáku, kdy jsem skončil s jednou nalitou spolužačkou u potoka, že se spolu vyčůráme. Ona potřebuje ke kakání svůj záchod, jinak několik dní nejde na velkou. Jenže teď v kalbě to na ní přišlo a protože jsme byli na akci už 4 dny, bylo to tak velké, že jí to nešlo vytlačit. nakonec to dopadlo tak, že jsem k ní dřepnul a přes pipku jí pomohl tu kládu dostat ven. Neskutečný žážitek. Co vy? Něco nového od posledna, co tu píšete? :)

Scatter (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Zuzko, myslím, že bys udělala lépe, kdyby ses krasně a pořádně pokakala, co ty na to?

Zuzka (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

kdybych ti to řekla,asi by ses divila,od koho to vím z tvého blízkého okruhu známých lidí. Jedna holka se hodně svěřila.

Kikina (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

No tak povídej. Už se to objevil někdo kdo si myslel že mě identifikoval ale byl poněkud mimo :0)

Zuzka (Čt, 19. 9. 2019 - 22:09)

ty jsi tím již profláknutá nejen v Praze ,ale i na Moravě.

Kikina (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

A to se z toho mám jako pokakat? Nuda...

Zuzka (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

no, dělej jak myslíš. Profesorko

Scatter (Út, 17. 9. 2019 - 20:09)

Kiki si úžasná, už to tak vypadá že si tu zůstala sama, tak se teď musíš pokakávat za všechny. Umíš se tak nádherně pokakat, co napsat než že tě zbožňuji krásko!

Kikina (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Tak díky za pochvalu. Jinak co se dá dělat no. Nějaký čas to vypadalo že by se to tu mohlo zase nastartovat ale holt to tady zase umřelo. Nevadí já jsem se určitě ještě nepokakala naposledy :0)

Zuzka (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

To určitě ne Kiki. Já jdu ve tvých stopách a užívám si to maximálně.

Kikina (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

A to jsem tě nakopla já nebo jsi prostě při nějaké příležitosti zjistila že se ti to líbí?

Reklama

Přidat komentář