Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lukáš (St, 24. 2. 2016 - 19:02)

S tím focením máš pravdu,...V nouzi poznáš přátele, to je krásné přísloví a pokud se počůráš před třídou nebo v práci, tak praví kamarádi se sice pousmějí, ale nebudou Ti to pak dávat sežrat další týdny, nebo dokonce Tvojí nehodu nezdokumentují a nedají na net.
Každopádně takováhle zkouška přátel je hodně netradiční :-)))) ale jinak Ti fandím, já bych se ve třídě takhle dobrovolně asi nepočůral. Rozhodně čím víc budeš dávat posměváčkům najevo, že Ti to vadí, tím déle se Ti budou smát.
To jsem pochopil po dvou týdnech po mém počůrání taky a pak to skutečně začalo vyšumovat.

Atlas (Út, 23. 2. 2016 - 22:02)

Spíš jsem to chtěla...Ahoj Moniko.
A chceš aby to vypadalo jako "nehoda", včetně zadržování, kroucení se a přešlapování, nebo že se před přítelem prostě najednou počůráš? Co by ho tak víc lákalo? A co by lákalo, nebo by jsi byla ochotná pro něj udělat? Já bych tedy byl osobně hotovej s toho počůrání "na klíč", prostě se vším všudy. Jen Tě musím upozornit, že mladá a zdravá holka má držák určitě dobrý, určitě znáš svoje tělo nejlépe. Bude tedy trvat skutečně hodně dlouho, než by jsi se počůrala. A u spousty lidí je to tak, že si stejně začne postupně učůrávat a najednou se prostě vyprázdnit ani nedokáže. Jak zde již také někdo napsal, je otázkou Tvé odvahy, zda to budeš ochotná pustit všude, tedy i na veřejnosti. Máš li zájem, napiš mi na mail: [email protected] Rád to s Tebou proberu a snad i poradím. Mám docela hodně zkušeností. Ovšem rozhodně se nechci nijak vnucovat, nemám to zapotřebí.

Jana (Út, 23. 2. 2016 - 18:02)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Hele to není nic divného, jeden můj spolužák se takhle ve třídě dokonce podělal.

Zvědavá (Út, 23. 2. 2016 - 17:02)

Tak dneska si Tě může...S tím focením máš pravdu, ale tak to se může stát ksždému, že se počůrá. Mě by vážně zajímalo, jak moc se to rozšíří a jestli se mi budou třeba lidé smát. Docela dobrá příležitost pro zjištění, kdo je kamarád a kdo ne. No možná to zkusím.

Alice (Út, 23. 2. 2016 - 17:02)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Prostě jsem se styděla, teď už je to něco jiného, ale v pubertě bych to ze sebe prostě nedostala. Pořád jsem prostě doufala že to vydržím a najednou jsem už jen cítila, že jsem to prostě nezvládla a čůrám si do gatí. Ve světlých riflích jsem samozřejmě neutajila nic a trapas to byl pořádný, myslela jsem, že se hanbou propadnu, ale už se nedalo nic dělat. Neměla jsem se do čeho převléct a učitelka mě pak poslala domů. Nějaký posměch tam pak samozřejmě byl a rozšířilo se to pomalu po celé škole. Teď to vím, že to byla zbytečná odtuda, ale tehdy mi to tak nepřišlo. Bylo mi prostě 14.

gab.ka (Út, 23. 2. 2016 - 08:02)

Na verejnosti me to nelaka vcera jsem si zase udelala curaci noc 5x plnym proudem pres kalhotky do postele a pekne velka louze
Byla na svete kalhotky tricko vlasy mokre pak jen poradne prikryt a uzivat si to mokro pod sebou

gab.ka (Út, 23. 2. 2016 - 08:02)

Na verejnosti me to nelaka vcera jsem si zase udelala curaci noc 5x plnym proudem pres kalhotky do postele a pekne velka louze
Byla na svete kalhotky tricko vlasy mokre pak jen poradne prikryt a uzivat si to mokro pod sebou

Irča (Út, 23. 2. 2016 - 00:02)

To já to zase umím...Alice a Tobě nebylo jasné, že to prostě do přestávky nevydržíš a raději jsi se počůrala? Nevím, jestli to byla poslední hodina a jestli jsi měla na sobě věci ve kterých to třeba nebylo tolik vidět, ale i tak bych se zeptala asi v tom okamžiku, kdy by mě bylo jasné, že nevydržím. Navíc jak se postupně blížil ten okamžik, kdy to nevydržíš, jsi musela přemýšlet jak se z té situace dostaneš, navíc další dny jsi přece musela mezi ten samý kolektiv. To je určitě lepší se zeptat a dojít si, to si pak nikdo nepamatuje, že jsi byla v hodině na WC, než se počůrat a pak v tom být, či se sice mít možnost převléci, ale stejně s trapasem, protože se to prozradí. Už jen pocit toho ztrapnění by mě vedl k tomu, že se zeptám, zda mohu jít na záchod. Když se někdo ušklíbne, proč ne, ale daleko horší je, když pak na Tebe civěla celá třída- pokud jsi to neutajila, ne?
Navíc ten kluk se zeptal, jenom stačilo zdůraznit, že potřebuje fakt nutně, když mu učitelka řekla, že už to snad těch pár minut vydrží. A on si raději sednul zpátky do lavice a pak se tam i počůral. A když pak zvonilo na přestávku, tak mu jen tekly slzy po tvářích a balil si věci tak pomalu, aby šel až jako poslední ze třídy a samotnému mu muselo být fakt trapně, zvlášť když se i zeptal a záchod měl kousek od třídy. Nikdo by mu nic nepřipomínal, že se jednou zeptal na WC a ještě řekl, že je to nutné,ale takhle ho viděla celá jeho třída, když se k ní na zbytek vyučování připojil a asi i spousta lidí na cestě domů. Chudák měl tmavší džíny na kterých to bylo dost vidět a celý zadek až ke kolenům měl mokrý, počůral se prostě úplně. Mě ho bylo líto, ale nedovedu to pochopit.
Tobě pak nebylo trapně, když jsi seděla počůraná ve třídě? Nebylo lepší se zeptat? Nevěřím, že by učitel/ka striktně trval/a na zákazu. Kolik Ti vůbec bylo? Ono něco jiného je to v 1.třídě a něco jiného v 15ti, jako u toho kluka.

Lukáš (Po, 22. 2. 2016 - 22:02)

Právě že mě to zajímalo,...Tak dneska si Tě může kdokoliv vyfotit, když to pustíš do kalhot a dát to na net, tak se to dozví daleko víc lidí a příjemné to být nemusí.
Já jsem se počůral cestou do školy na stanici tramvaje, kde nás učitelka chtěla seřadit a spočítat. Já myslel, že skočím někam za strom a rychle se vyčůrám, ale ouha s tímhle jsem nepočítal. Bylo to ve stoje, takže za chvíli byla pode mnou louže a měl jsem to i v botách a ponožkách. Louže mě prozradila, protože jinak mokro nebylo. No a pak je smích celé třídy a poznámky proč jsem se podojil, že jsem jak malý děcko, ať si koupím pleny...no ale co už se dalo dělat, musel jsem prostě v těch kalhotech do školy. Sám jsem nevěděl, jestli se smát nebo brečet. A pak ve škole, ve třídě si prostě jen tak sednout do lavice v počůraných věcech a dělat, že se nic nestalo bylo trapný. Asi po 2-3 měsících mě to postupně přestali dávat sežrat.
Zkus to sama a uvidíš :-)

Zvědavá (Po, 22. 2. 2016 - 21:02)

Záleží před kým a za...Právě že mě to zajímalo, když se to stane tam, kde se to stát ,,nemá´´. Ale nevleklo se to s tebou nijak dlouho ne?

Lukáš (Po, 22. 2. 2016 - 19:02)

Promiň nedá mi to, abych...Záleží před kým a za jakých okolností se počůráš. Na koncertě, kde se pije a je málo WC, tak to pochopí jak ostatní, tak i kamarádi.
Horší je to na místech, kde se člověk může zeptat nebo si dojít, ale stydí se a pak to nevydrží. To se pak nějakou dobu vleče, zvlášť když je člověk v pubertě a nebo starší.
Já se počůral na prahu puberty, když jsme se vraceli z výstavy se třídou do školy. A spolužáci mě to nějakou dobu připomínali, takovýma těma řečma, jestli jsem si došel, aby se zase něco nestalo...

Lukáš (Po, 22. 2. 2016 - 19:02)

Spíš jsem to chtěla...No jděte třeba do kina nebo na večeři a hodně pij, ale blbě se pak odhaduje, kdy fakt budeš v krizi. Takže se třeba můžeš počůrat už v autobuse cestou domů nebo před lidma. Jinak počkej až se budete blížit k domovu a v baráku ve výtahu to prostě pusť. Ale jak píšu, třeba to na tebe přijde dřív a počůráš se tam, kde to půjde dost vidět.

Zvědavá (Po, 22. 2. 2016 - 18:02)

Spíš jsem to chtěla...Promiň nedá mi to, abych nereagovala, jen že mě vždycky strašně zajímalo, kdybych se třeba počůrala, jestli by to vážně byla taková ostuda, jak moc by se to rozšířilo po okolí, že se mi něco takového stalo a jestli by se to se mnou tzv. vleklo.

Alice (Po, 22. 2. 2016 - 18:02)

No byli jsme v poslední...To já to zase umím pochopit, prostě se styděl, taky jsem se takhle počůrala ve třídě.

Monika (Po, 22. 2. 2016 - 18:02)

Prostě se zeptej v jakém...Spíš jsem to chtěla udělat jako ,,překvapení´´. Jen netuším jak moc na veřejnosti to udělat, ať nemám moc velkou ostudu.

Irča (Ne, 21. 2. 2016 - 23:02)

A kolik přibližně bylo...No byli jsme v poslední třídě na základce, takže to už trapas pro něj byl. Neumím si představit, co dělal, když se pak vracel do své třídy na zbytek vyučování v těch počůraných džínech. Celý zadek až po kolena měl mokré. To muselo být vidět. Já bych asi odešla normálně na záchod, kdyby si mě učitelka nevšímala, nebo bych jí řekla, že fakt musím. A on si zase sednul i když mu muselo být jasné, že to do přestávky nedá a pak to prostě pustil do kalhot i když měl záchod pár kroků od dveří, to prostě nepochopím. Muselo mu být přece pak hrozně, když odcházel ze třídy a čekal jen než si toho někdo všimne, já bych se propadala hanbou.
Na střední škole se počůral jeden spolužák taky, ale to bylo cestou z výstavy v autobuse. Popíjelo se, no tak se to tak nějak dalo pochopit i když to trapas byl, ale namále mělo víc lidí tenkrát, ale v tom prvním případě byl záchod fakt kousek za dveřma, jen se zeptat a říct, že fakt musím a dojít tam...

Irča (Ne, 21. 2. 2016 - 23:02)

A kolik přibližně bylo...45

Honza (Ne, 21. 2. 2016 - 20:02)

Osobně jsem se teda nikdy...A kolik přibližně bylo tomu spolužákovi let, když se ve škole pochcal?

Irča (Ne, 21. 2. 2016 - 15:02)

Osobně jsem se teda nikdy jako větší nepočůrala a nepokakala. Zatím jsem vždycky uměla odhadnout jak dlouho to ještě vydržím a došla jsem na WC včas. Ne střední škole jsem viděla kámošku, jak se počůrala při cestě domů. Už jsme byly kousek od domu a ona se najednou zastavila a dřepla na bobek a počůrala se. Jenom řekla promiň, ale stejně jsme byly kousek od baráku, tak se vlastně nic nestalo. Dokážu to pochopit, držela to dlouho a autobus měl navíc trochu zpoždění, stane se.
Co jsem ale nepochopila bylo, když se počůral při hodině jeden spolužák. Bylo mě za něj dost trapně, ale byla to jeho vina. Navíc jsem ho považovala za "chlapa" a on se takhle ztrapnil jako děcko. Mohl si dojít o přestávce, nevím proč nešel a o hodině se zeptal asi až v naprosto zoufalé situaci. Navíc jsme poslouchali nějaké anglické cvičení z kazeťáku a učitelka na něj nejprve nereagovala. Pak mu zase řekla, že 5 minut do přestávky už snad vydrží a pustila znovu mluvené slovo. Skoro hned jak dosednul se počůral. Ze třídy odcházel jako poslední, ale pochybuju, že se mu to podařilo zatajit.

Atlas (So, 20. 2. 2016 - 21:02)

Už jsem to udělala....Ahoj Michaelo,

máš li zájem si o této zálibě skutečně fundovaně popovídat, případně poradit, tak mi napiš.
[email protected]

Reklama

Přidat komentář