Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lucie V. (Ne, 24. 4. 2016 - 17:04)

Ahoj někdy tak a někdy tak...gab.ko, můžem někdy vyměnit fotky, ale zcela diskrétně. Pracuji jako barmanka v nonstopu a nemůžu si dovolit aby se majitel nebo někdo z hostů dozvěděl o mojí zálibě. Jestli tě ale budu moci nějak inspirovat to nevím.

gab.ka (Ne, 24. 4. 2016 - 10:04)

44.sec to prostě chci zažit

Hans (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

Tý jo, to čůrání po sobě bych chtěl vidět, to by nemuselo být špatné. S mojí prostatou už toho moc nepočůrám, maximálně tak špičky na botách. Za pár let na LDN v nemocnici bude u mě počůrávání na denním pořádku.

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj někdy tak a někdy tak...Jinak přikrývku taky mivam mokrou tomu se těžko zabrani..posledni dobou koukám na videa kdy holka holce čura na vlasy sprchuje ji docela mě to rajcuje ta představa horkeho čurani nevim třeba to neni tak přijemne jak na videích ale třeba k tomu nějakou kamošku někdy opilou přinutim

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Gab.ko psala jsi že si v...Ahoj někdy tak a někdy tak mivam pod prostěradlem igelit ta louže pod zadkem a zady mě nesmirně vzrušuje ale když přijdu třeba z párty tak to kašlu nic nenatahuju a pustim do přimo do postele... v jeansech čuram taky ráda když jdu z kalby tak si někde čupnu a vychčiju se a pak mam mokrý jen zadek a neni to tak vidět když jdeš po chodniku :) Klidně mužeme někdy vyměnit nějaké fotky třeba bys mě něčim mohla inspirovat...

Lucie V. (So, 23. 4. 2016 - 21:04)

Gab.ko psala jsi že si v posteli dáváš něco nepropustného pod prostěradlo a když se počuráš tak ležíš v louži, nevsákne se to od prostěradle do peřiny? Já se také počurávám v posteli, ale nemám nic nepropustného, nechávám to natéct do madrace, ale přikrývku mám také mokrou od prostěradla a od počuraného oblečení které mám na sobě. Jinak tak pro informaci, já nejraději chodím spát v oblečení které mám na sobě přes den, třeba v džínách a v posteli se v tom počurávám.

mik (So, 23. 4. 2016 - 14:04)

Když jsem to sem po tom...jeste jednou Moniko ..pises ze to sem nepatri a ze je to perverzni kdyz se nekdo ukaji pomocovanim...ano urcite jsou a budou lide co to odsoudi ale take nepochopi.. me tady ted napadaji ze to moc rozebiram odborne a ze kazim diskuzi,,..jenze ony tyhle veci vzrusuji vic muzu a zen nez by se dalo cekat... proc by jsi jinak trnula nad predstavou co se mohlo stat pred temi 5 minutami v tramvaji ..nechtene se takove prihody stavaji.. a je jiste dost tech co treba mlci ale v duchu vi ze je ta predstava to videt vzrusuje i to vzivani se do te situace ,,, chapu ze tady to bylo zalozeno spis proste pro takovou vymenu imformaci komu se takova vec prihodila ..pro jakousi potrebu zdeleni veci ktera je spolecensky neprijatelna ,,,takze o ni zeny nemluvi ...ale stane se temer asi kazde holce ,,,i klukovi ,, jen nekdo se pocura naposledy v materske skolce nebo v 1, ci 2, tride a nekomu se to prihodi treba i v tom dospelem veku...ale rozhodne to neni nic o uchylacich,,,

mik (So, 23. 4. 2016 - 14:04)

TY RÝPEŠ DO MĚ ? PŘESNĚ...No ja se timto zabyvam taky dlouhodobe navic oproti tobe a zrejme i jinym mam sve poznatky podlozene i realem ve dvou,, o piss a vsechny odnoze curani a pocurani se maji spoustu priznivcu i snilku co si to casto jen predstavuji ,,ja si o tom rad povidam pisu ale za uritych okolnosti lze i ten real... a ten proste neni pro kazdeho a nejde s kazdym ...ty mas to sve ...proste si curas do klahotek uzivas si to a vic tak nejak nehledas ,,me proste zajima vic ,,,takze za tim nehledej nejake rozumy ani sem netahej VS .. pocuravaji se vysokoskolacky i delnice ,,,takze asi tak...

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 11:04)

V pohodě,jsem na různě...Tyjo z ktereho kraje jsi? Snad se nekdy potkame ty renco a curas do kalhotek opakovane jako ja? Nebo hned peres?

Renca (So, 23. 4. 2016 - 10:04)

Promin Renčo to bylo na...V pohodě,jsem na různě narážky zvyklá, no koupila jsem si v hrabaku pěknej overalek tak jsem ho dnes pěkně prochcavala...co Ti mám k tomu povidat

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 09:04)

Gab.ko já do tebe...Promin Renčo to bylo na ukecaneho Mika ne na tebe :)) nezlob se za nedorozumění

Renca (So, 23. 4. 2016 - 08:04)

TY RÝPEŠ DO MĚ ? PŘESNĚ...Gab.ko já do tebe neryji,nemám důvod, jednak Ti fandim a za druhé to provozují stejně jako ty,je to super pocit a po ostatních je mi houbec....

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj gab.ko,já se také...to je pravda :)) si nalistuj par stránek zpět jsem tu nahrávala vyfocenou postel ráno bylo to vidět jaké zlaté jezírko jsem měla... spat v ni je užasne

gab.ka (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

TY RÝPEŠ DO MĚ ? PŘESNĚ TAK JE MI FUK KDO MI CO VĚŘÍ TY SKVĚLÉ POCITY A HORKÝ VODOPÁD V KALHOTKÁCH TO U MĚ NEZMĚNÍ...nicmeně.. zajimam se o pissing dlouho a napříč internetem již mnoho let o tobě slýcham miku... všude kde přijdeš zajebeš slušne a seriozní forum svými vysokoškolskymi rozbory zadržovani...a zničiš každou diskuzi.... bez tebe by se čůralo lip

Renca (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

aHOJ SPŘÍZNĚNÁ...Ahoj gab.ko,já se také strašně ráda počuravam v oblečeni, máš pravdu,že bílá už bavrva nebude,ale to mi nevadí, prostě ta vůně curanek je neodolatelná. Jednou jsi psala,že kaviár a takové věci to už ne,ale já to neodsuzují,je to nářez, ale když se to některým líbí tak proč je odsuzovat.

mik (Pá, 22. 4. 2016 - 18:04)

Já ten piss miluju,proč to...Vysvetlim mozna co ... znas v sexu praktiku oddalovani orgasmu ? myslim to tak ze se vzrusujes a kdyz uz citis ze by jsi se udelala tak to drazdeni stopnes a pokracujes az po uklidneni,, ovsem ten usek se pak zkracuje a nakonec se dostanes do stadia kdy uz prestat nedokazes ,, a proste se udelas a udelas se daleko prudceji a vybusneji.,,tim oddalovanim .. a to je neco podobneho... jako kdyz ucpes hadici nebo trubku v ktere tece voda ,, nebo proste prehrada ,, chvili to jde az pak uz ne a je gejzir vubuch sopky...chapes trosku o cem to pak je ? jsi v tranzu uz nevis co mas delat bojujes s posledniho zbytku vsech sil a silene se tesis az ten boj prohrajes ,, ta uleva je fantasticka .. a prudka .. to tim kdyz to pustis schvalne nemuzes nikdy dosahnout ale chapu je to o necem jinem proste.,.. kazde ma sve ...

mik (Pá, 22. 4. 2016 - 18:04)

Teda Gabko, ty jsi fakt...Jitko v tom zadrzovani jde o neco jineho nejde pochopitelne o nejake rekordy v mnozstvi ani v case ,, nakonec tohle se tady uz na teto diskuzi rozebiralo a celkem fundovane to tu popsali dva lekari.. sam mam podobne poznatky a znam holku co nenacurala najednou ani 500 ml a vlaste se pocurala po par hodinach a znam jinou co nebyla na wc 10-11 hodin a nacurala najednou litr a pul ..prumerne je podle meho zjisteni 800-1200 ml s tim ze nad litr uz kazda neda pro hodne je to maximum tech 800-950 ml ale jde o jinou vec ,, jde pak o efekt ktery vyvolava uvolneni napeti..a ten pak zpusobuje a nektere holky to i potvrzuji takovy maly orasmus ...samozrejme tam hrajou roli i dalsi prvky ovladani stud adrenalin ..atd .,. je to samozrejme i spolecenske tabu nekdo to vnima jako ponizeni ostudu..to vse jsou prvky ktere maji vliv a tam je vlastne rozdil v tom kdyz to jako Gabka proste pustis schvalne a da se to vlastne vnimat jako takova hra....zase s ruznymi smery .od klasickych piss hratek pres plenky fetis az po ty pocity ktere to provazeji... jasne ze dost lidi v tom bude videt uchylku a nedivim se ze jsou tady taky nazory ze si Gabka vsechno vymysli ..netrvdim ze musi byt vse pravda co pise ale ona uz zminila ze ji je jedno jestli ji nekdo neveri a ze to proste dela pro sebe ,, tak to ponechavam stranou ale sam vim ze holky co se pocuravaji a co je vzrusuji ruzne smery v tomto proste opravdu jsou ... jinak souhlasim s tebou s tim co pises ,, ten zazitek kdy to tece proti tve vuli je hodne zajimavy a opravdu ma neco do sebe ..nerikam ze musi jit nutne o dlouhe hodiny ale nesouhlasim ani s tim co pises aby to do hodiny samo teklo... kdyz se najdenou nalijes velkym mnozstvim tekutin neulozi se to v tobe tim spravnym zpobem ano efekt dosahnes pocuras se i nechtene ale neni to ono.. kdyz se to ulozi postupne jednak je pak vetsi mnozstvi a tak nejak to plnu tu funkci te predehry kdy to v tobe stoupa a stoupa a ty ty pocity proste vnimas a prozivas ,,a prozivat je ve dvou je jeste uzasnejsi...

gab.ka (Pá, 22. 4. 2016 - 12:04)

Teda Gabko, ty jsi fakt...aHOJ SPŘÍZNĚNÁ DUŠIČKO
nejsi daleko od pravdy na malou na wc chodim už jen v práci nebo u rodiču nebo prostě u známých a tak ale ve svem bytě bud čuram v posteli,na židli u pc nebo na wc ale vždy přes ty jedny kalhotky do kterých si čůrám vkuse tak dva dny.Má to své kouzlo.Co se týče te postele pro mě je to užasne a vzrušujici. Ju spát tak mam na sobě jen ty mokré kalhotky lehnu si a pustim to pod sebe zadek krásně v horke louží a nádherně to čvachtá když se vrtim nebo tak. pak to třeba pustim ještě jednou pak usnu a ranni čurani je jasně tam proč budu vstávat celá pochcaná na wc :D ? nejlepši jak rano čichnu pod peřinu to čurani zajimavě voní pak si ještě poležim a pak sprcha kafe a bud jsem doma a nemam co dělat tak si na sebe natahnu ty kalhotky z noci nebo si davam druhé a nebo mam vyjimečně suche dny to třeba když kramuju nebo tak,jinak ale na malou když nemusim nejdu.. čůrala jsi někdy v sedě nebo v dřepu ?? jak to horké čurani vali po zadku?? to miluju,a to zažiješ pohodlně v posteli

Jitka (Pá, 22. 4. 2016 - 11:04)

Já ten piss miluju,proč to...Teda Gabko, ty jsi fakt démonická. Chodíš ty ještě vůbec normálně na malou anebo to už děláš jen do gatí anebo do postele? :-)) Neber to jako, že se ti směju. Sama jsem kouzlo pissingu a posléze pantypissingu objevila před pár lety. Prvotní impuls tyhle věci vyzkoušet dala vlastně moje kamarádka, která se mi ovšem svěřila s regulérní nehodou, která se jí stala cestou domů. Klasicky se styděla si někde dřepnout s tím, že přece není malá a že to vydrží. Přecenila se a pár minut od domu se naprosto nezadržitelně a totálně počurala, ale tak, že to měla nateklé až do střevíčků.
Mne akorát tolik nebere ta postel. Když už mám po ránu pořádně plný močák, tak rychle na sebe natáhnout pěkně přiléhavé legíny, šup do vany a dál už se asi nemusím moc rozepisovat. Ten pocit, jak to ze mne prýští ven a jak mi ty horké chcanky tečou dolů po nohách, potom capat bosýma nohama v té nažloutlé kalužině, co si budeme povídat. Akorát tak nepodceňuj to zadržování, o kterém tu diskutuješ s Mikem. Nemusí jít nutně o dlouhé hodiny. Pitný režim se dá upravit tak, že můžeš být, když to na Tebe potom začne jít, ani ne do hodiny regulérně pochcaná proti své vůli. A ten zážitek, když to z tebe najednou teče a nemáš to pod kontrolou, ten má taky hodně do sebe.

gab.ka (Pá, 22. 4. 2016 - 06:04)

Já ten piss miluju,proč to ale zadržovat jak píše mik když je tak krásne pustit to. Mám na sobě bavlněné kalhotky přes které jsem to pustila už 16x a sic už nikdy nebudou bílé barvy tak je to něco úžasného a rajcovního.Nejlepší je ,že po tolika čůraní se kalhotky zatáhnou a když do nich čůrám třeba ve vaně ve stoje tak se prvně úplně naplní chcaním a až je zmáčknu nebo přitisknu nohy k sobě stříká mi to na zadek a po nohách je to krásné ....a hřejivé ale na tom držet do pul dne nedovedu si představit co by mě na tom mělo vzrušovat

Reklama

Přidat komentář