Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Karel (Čt, 9. 6. 2016 - 01:06)

Mik
bez komentare!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen cti a hlavne nic nekomentuj!!!!!!!!!!!!!!!

mik (St, 8. 6. 2016 - 18:06)

Mozna me taky radis k tem...12.4.2012 02:53 - Kristýna

Před rokem jsem byla na návštěvě u kamarádky,popíjeli jsme a mě se začalo chtít čůrat, bohužel, než jsem si stačila odskočit,přišel z práce kamarádky manžel se svým kamarádem a přisedli si k nám,to už se mi chtělo hrozně,ale bylo mi strašně trapné to říct před cizíma chlapama...Počítala jsem s tím, že si odskočím až budu odcházet.Po pár minutách jsem se zvedla, že už půjdu,jenže oni mě pořád zdržovali,ukazovali fotky z dovolené a já myslela, že se po.....Vrtěla jsem se na sedačce a snažila, aby to nebylo moc poznat.Polévalo mě horko a myslela jsem, že prasknu,takže jsem se začala loučit a hrnula ke dveřím.K mému zděšení mě nenásledovala jen kamarádka,ale i oba chlapy.Chtělo se mi čůrat,jako nikdy v životě, ale při představě, že přes umakartové dveře všichni uslyší ten vodopád, který bych v té chvíli nebyla schopná ztlumit,jsem o použití toalety nakonec nepožádala. Celá zkroucená jsem vběhla do výtahu,kde ani ruka v rozkroku nezabránila tomu, že jsem si cestou z 10.patra začala pomalu čůrat do kalhotek,hned jak jsem v přízemí vystoupila zvedla jsem sukni a přímo před výtahem to pustila na zem. Strašně se za to stydím,ale už to prostě teklo samo...Nedovedu si představit, co bych dělala, kdy v té chvíli někdo do domu přišel a viděl 30-ti letou ženskou, jak tam čůrá...

mik (St, 8. 6. 2016 - 18:06)

Doufám, že, se to tady...Mozna me taky radis k tem uchylakum ..i kdyz osobne bych ani to co tu psala ta gabca s rencou uchylactvim nenazval jenze tam bylo evidentni ze si zacinaji vymyslet nesmysly
Mas pravdu puvodne ta diskuze zacala tim nechtenym pocuranim ale prave s takovych to nechtenych prihod muze vzniknout urcite poznani a me se vlastne tady zacalo libit kdyz to v urcite obdobi zacalo byt trosku i spojovano s erotikou a psalo se kolik kdo vydrzi a takove prirozene prihody ... jednu takovou kde vlastne prevladne stud jsem nasel v diskuzi kdy jste v nejnevhodnejsi chvili potrebovali na zachoch,,, tam vlastne je nekolik takvych podobnych rande jake popisujes i treba situace v nejakou nevhod chvili... nektere veci pak nejsou o uchylactvi ale o takove fascinaci kdyz se dospelemu stane neco co je tak nejak spolecensky neunosne

JJJ (St, 8. 6. 2016 - 06:06)

Doufám, že, se to tady...Holky, jak se vám prosím vás podařilo sehnat lístky do Dejvického divadla :-). To, že to někdy člověk neudrží, není nic neobvyklého, ale sehnat lístky do Dejvického divadla...Prý se na to v předprodeji stojí dlouhé fronty - to musí být taky zajímavé dilema, když se vám ve frontě začne chtít a lístky jsou už na dosah :-)

Dana (St, 8. 6. 2016 - 01:06)

Doufám, že, se to tady trochu uklidnilo a že vymizeli ti úchyláci. Původní diskuze byla o lidské potřebě a že se někdy stane, že zvítězí nad lidskou vůlí a společenskými zvyklostmi. Takže teď jenom to co se stalo. Dva příběhy. Můj, klasický, v 18ti letech jsem jela z rande, styděla jsem se to říct, strašně se mi chtělo čůrat, přejela jsem skoro celou Prahu, dojela jsem domů do paneláku a v momentě kdy jsem dávala klíče do dveří jsem se počůrala, vůbec se to nedalo zastavit. Vlítla jsem domů rodiče u televize, kalhotky, punčocháče do pračky, lodičky na topení, ručník mezi nohy a máma. ty jsi na boso, to ti nebyla zima?
No sranda. Minulý týden jsme byly s kamarádkou v divadle. Jsme obě rozvedené, vyrazily jsme si. Dejvické divadlo, divadení vinárna, sešly jsme se brzy, daly jsme si kafe, 2x2 deci vína a divadlo. Zapomněly jsme, že to je jednoaktvka bez přestávky. Takže za půl hodiny jsme se kroutily s plnými močáky v prostředku 3. řady. Když jsem chtěla odejít, kamarádka mě přemluvila ať vydržím, že je to neslušné. Na začátku děkovačky jsem vylítla, všechny postavila a na WC jsem byla první, prostě jsem to stihla, díky tomu, že jsem neměla punčocháče, ale samodržky, kalhotky zůstaly suché. V tom jem si uvědomila, kde kamarádka. Plné šatny, fronta na WC, ona nikde. Vrátila jsem e do hlediště a viděla jsem jí, jak tam sedí jediná a brečí. Na poslední chvíli se počůrala. Obě jsme měly přes šaty jen sáčka, nic se nedalo zamaskovat, šaty měla úplně mokré. Vzaly jsme si taxíka, u mě si půjčila volné šaty, protože je jiných rozměrů a bez kalhotek (ona) jsme strašně opily v sousední vinárně

Mirek (Pá, 27. 5. 2016 - 21:05)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Irčo, i kluci se mohou stydět a pak se kvůli tomu počůrat. Nikdo si totiž nepřipouští, že by se měl počůrat, každý si myslí, že to prostě vydrží i když je situace beznadějná. Sám jsem byl se třídou v kině a seděl uprostřed a nechtěl jsem buzerovat ostatní, že musím a tak jsem se modlil, že to do konce filmu dám, snažil jsem se na to vůbec nemyslet a sledovat film. Samozřejmě jsem měl jít, protože jak tušíš, tak se mi to nepovedlo a počůral jsem se pár minut před závěrem filmu a když se rozsvítilo tak můj mokrý zadek byl jasně vidět. A ty posměšky pak byly dost nepříjemné, navíc cesta v tom zpátky do školy, kde jsem měl věci a pak domů. Ale celou dobu jsem si nepřipustil, že to prostě pustím do kalhot až to najednou začalo téct samo a vůbec to nešlo zastavit. Nejtapnějc mě pak bylo v poloprázdném autobuse, kde jsem musel stát, abych neušpinil sedačku a všichni na mě civěli. Prostě jsem se styděl :-)

njio (Pá, 27. 5. 2016 - 19:05)

To je zajímavé...to se mi taky jednou malem stalo

mik (St, 18. 5. 2016 - 11:05)

čau Miku,vidím,že se...Ale js se vubec nehadam jen proste vyjadrim nazor k necemu cemu se venuju radu let v realu a nejen o tom proste jen pisu ..nehraju si ani na duleziteho a vseznaleho jak pise Renca a kdo me nechce cist at necte v tom ma Lucie pravdu i kdyz ja si osobne prectu vsechny nazory a pak si udelam usudek
A ted k tvemu prani zazil jsem vic situaci kdy si holka curala do jeansu a protoze to na rozdil od tech pisatelek co do me siji mam spojene s erotikou tak proc by tam ta dlan a treba libani a mazleni nebylo ..zalezi vzdycky na te situaci samozrejme v aute nebo jak asi myslis tu situaci tehdy v buse jine reseni moc uz nebylo,,ve chvili kdy to zacne tect proudem to uz tezko nejak ta holka zastavi v tom buse to byla i takova vypomoc v te situaci protoze prece jen ta dlan a pritisknuti ruky ten proud kdyz uz ne zadrzel tak alespon utlumil ze to nezacalo crcet na zem nahlas ..no a samozrejme se nedivim ze te takova predstava dostala ..bylo to adrenalinove vzrusujici vnimat ten proud i to sirici se teplo i to cele jeji uvolnovani ..ovsem ted te asi zklamu ale rekl bych ze se to da cekat,, nikdy bych nikoho neprozradil a nezeuzil tak jeho duvery,,, uvedom si ze kdyz takto curas s holkou tak ta holka ti veri a treba tam kde jakysi vztah nebo kamaradstvi skoncilo tak tam se pak kontaky prerusily .. rika se ze tam kde zacne postel konci kamardadstvi ,,ja si to vyslovene nemyslim a verim ze muze byt i nekdo s kym si clovek muze psat a zustat tak nejak kamaradem i kdyz uz spolu spat tak neja nejde ,,,takze sorry ,, dohazovac urcite nejsem ,, rada je jedine ,, seznamka na xchatu,,, byla i na lidech.cz ovsem tam zmenili naprosto nesmyslne pravidla i kdyz si to lidi neprali ..a udelali s toho psakvil .. mozna jeste amateri..pise se tam hodne otevrene ale nevim ...prave mam pocit ze u toho nemuzes jit jaksi hned na vec ,, takove holky co na chatu pisou o tomhle otevrne v nejake mistnosti jednoznacne nazvane jsou vetsinou jen virtualky a do realu by nesly...musi vzniknout duvera a pak se da o nejake domluve uvazovat... pokud to tu holku laka to je tak asi vse co mohu poradit

Lukáš (Po, 16. 5. 2016 - 20:05)

čau Miku,vidím,že se pořád hádáte,ti je ted jednoprosímtě,už dlouho zháním nějakou fajn slečnu která by v rámci koničku ukázala něco z pissingu,Psal si něco ve stylu,že holka si máčela jeansy a tys měl ruku mezi jejima nohama poměrně mě to dosto láka ta představa ... dokazal bys nějaky kontakt sprostředkovat ?? s Vědomim te holky samozřejmně??

Renča (Ne, 15. 5. 2016 - 10:05)

ahoj ráda ti napišu ale...Gab.ko na Mika a ty jeho řeči bych se vyprdla,on si hraje na důležitého a vše znalého tak ať si to užijete nám je to přece fuk....

gab.ka (Ne, 15. 5. 2016 - 08:05)

gab.ko, tak jednoduše...ahoj ráda ti napišu ale tady už opravdu ne mik mi všechni zničil pořád ty jeho kecy o ničem....

Bob (So, 14. 5. 2016 - 18:05)

Jo, jo, holky, mluvíte mi z...Ahoj. Mám stejnou zálibu, jen necuram do elastaku a legin...i kluci to rádi delaji

Lucie V. (So, 14. 5. 2016 - 12:05)

gab.ko, tak jednoduše ignoruj to co píše mik a je to. Už před nějakým časem jsem v této diskuzi psala že dál nebudu číst to co píše mik a proto když vidím že je on autor příspěvku tak to jednoduše přeskočím, nečtu co píše a jsem vpohodě. Když sem už nebudeš chodit, můžeme být spolu v kontaktu? Můj mail je [email protected]
Záleží na tově jestli mně budeš chtít napsat

Renca (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

Jelikož Mik jako vždycky...No a vidiš,stačí jeden a je vše fuč,mě zas l?ká jaké by to bylo,kdyby to pustil do Tebe

gab.ka (Pá, 13. 5. 2016 - 10:05)

Miku ty Ji vazne posahany debil umri na rakovinu nebudu ti litat se stopkama po byte

mik (Pá, 13. 5. 2016 - 08:05)

Úchyle jsi nechutný.PP to bylo mineno na me ? v cem jsem nechutnty,,nebo to bylo na ty dva nicky ? nikdy jsem nikoho uchylem nenazval protoze vim ze jsou holky kluci muzi zeny co vnimaji curani jinak co se pocuravaji co je vzrusuje zadrzovani a umyslne nejdou i kdyz citi ze potrebuji ,,ma to mnoho smeru a ruznych variaci,,,..je ale treba rozlisovat mezi lidmi co virtualne sni o necem co je vzrusuje psani veci ktere vlastne uskutecnuji jen v mysli nebo treba uskitecni neco a prikrasli to a temi co se na veci divaji realne a logicky

mik (Pá, 13. 5. 2016 - 08:05)

nepssl jsem nic o uchylech ale budu citovat namatkou s poslediho... chtelo se mi tak moc ze jsem chcala 2 minuty,,, holka ma kratsi mocovou trubici a bud ji ma sirsi a urcite mnozstvi v mechyry uz neudrzi nebo ji ma uzkou a pretece to co je nad max kapacitu mechyre ,,meril jsem holce litr a bylo to za 30 vterin venku,,,a litr kazda uz neda ,,2 minity proste holka necura ano kdyz to bude opakovae zadrzovat a umyslne poustet tak mozna ..jina dve minuty necura ani chlap minuta a pul je uz hodne velke mnozstvi u holky je to do minuty venku i kdyz by zvladla litr a pul ..no a 14x ,, dospely clovek jde za 24 hodin 3-5 x v noci nebo tedy ve spanku nejde a na zbyvajicich 16 hodin pri 8 hodinovem spanku nechodi co 2 hodiny,,, budiz jednorazove ano ale ne pravidelne ,,to by asi bylo na urologa... takze asi tak ,,

gab.ka (Ne, 8. 5. 2016 - 17:05)

Jelikož Mik jako vždycky pokazí každou diskuzi v čr rozhodla jsem se skončit s příspěvky,...Nebudu poslouchat jak se někdo navažuje do mě a myslí si ,že jsem nějaky uchyl co si vymýšlí.... o vaší důvěru jsem nikdy nestála,ale doufala jsem že tu najdu holku se stejnou zálibou..... nebýt Mika možna by se to povedlo.Sbohem
G.

,mik (Ne, 8. 5. 2016 - 13:05)

Tahle diskuze je tu od 2007 zacala nechtenymi prihodami pocurani se .. mezi lety 2009-2011 se rozsirila na diskuzi o zadrzovani a spojeni s erotikou a hratkma ... pak to nejak zacalo upadat... obcas me nekdo kritizoval a ted vlastne tady pise jen gab.ka s Rencou... holky co se umyslne pocuravaji existuji o tom pochybnost neni.,. ale tohle uz zacina zavanet virtualni snahou kdo napise vetsi nesmysl ... pred casem gabca napsala ze zabijim kazdou diskuzi,,, mam pocit ze ted tohle ja napisu o ni ,, a Renca tu vytahla i kadeni,, takze je pomalu vymalovano a nebude to o nicem ... curani a pocuravani je zajimave tema at jde o skutecnou nehodu nebo spojeni s erotikou znovu opakuju vim jiste ze jsou holky co se umyslne pocuravaji ... ale tak nejak to vase je tady uz presprilis a porad dokola to same.,..myslim ze to nebude jen muj nazor

Renca (Ne, 8. 5. 2016 - 10:05)

Ja se pred hodkou vzbudila a...Tak to se Ti ani nechce vstávat,no já měla na sobě kalhotky a bílé elastaky,ty už jsou zazlotlé,bylo to supe,tričko také durch...

Reklama

Přidat komentář