Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

To (Pá, 23. 2. 2018 - 00:02)

Hledam zenu curanim umim mazasse o tebe poperou.

Rambo (Čt, 22. 2. 2018 - 23:02)

Hledam zenu curanim umim mazasMyslíš to vážně... ?

Romhop (Čt, 22. 2. 2018 - 23:02)

Hledam zenu curanim umim mazas

mik (Čt, 22. 2. 2018 - 00:02)

pane, Petře mam pocit, že...Takze nekolik poznamek drive v buse wc nebylo pozdeiji uz ano ale nemohlo se pouzivat protoze ridici pak meli problem se toho zbavit stoji se co 3-4 hodiny max doba jizdy je 4.30 ,s busem na nejako polnacku asi zajizdet nebudu ...a ze by chlapi resili jestli je nekdo vidi nebo nevidi ? chlap se proste postavi k plotu nebo ke stromu vytahne ho a curam to spis zeny to nechaji zajit i do pocurani se uz tu nekolikrat bylo v procentech uvedeno jake mnozstvi kdo vydrzi ( neberu v potaz stresovou ci ugentni inkontinenci nebo teba u muzu prostata a podobne u zen treba zanet mocoveho mechyre a tak je to i o psychice nerikam ze treba po tech pivech a jinem piti to neni problem to pak nemusi nekdo zvladnout treba ani 2 hodiny ale kdyz si tady pocitate diskuzi tak kolik je tu tech nesmyslu rychleho pocurani ee..take asi tak

Miki v plenkach (St, 21. 2. 2018 - 21:02)

pane, Petře mam pocit, že...Pani Olgo, to se neda merit stejnym metrem, kdo to ma lehci, kdo horsi a kdo to muze, ci nemuze vydrzet.Predevsim se to odviji podle veku- mlady clovek ma kapacitu mocoveho mechyre o dost vetsi, nez clovek starsi. A potom jsou tu i ruzne zdravotni, nebo i kombinovane problemy s psychickymi. Ja napriklad jsem se od detstvi poradne plen nezbavil, protoze mam precitlively mocovy mechyr, ktery ac je temer prazdny najednou vysle do mozku signal ze je uplne plny a ja ze musim okamzite curat.No a kdyz jdu, tak je toho 100-150ml.Takze proto stale nosim pliny, protoze se nenecham od mocoveho mechyre stresovat. Pokud mohu, tak si samozrejme vzdy odskocim-prave treba pred cestou autobusem, ale i autem, protoze ne vsude se da zastavit. A take nepiju pred cestou kavu,caj ani pivo. No a kdyz uz se mi chce tak, ze se to neda vydrzet, tak se pomalu pocuram, aby to pliny stihly absorbovat. A protoze si davam latkove pliny, tak pres ne mam gumove kalhotky a ty zadnou vlhkost nepropusti. A vetsinou si sebou nosim pliny nahradni a vlhcene ubrousky, takze se na nejblizsim wc"prebalim" do sucheho. Takze si pliny davam stale, kazdy den vicemene preventivne, protoze od te doby co si je denne oblekam, tak se mi mokre nehody stavaji minimalne-2 az 3-4 za mesic.Takze kvuli me nemusi nikdo zastavovat. Ale je spousta lidi, kteri spojuji malou potrbu se sexem a nekteri/nektere tady na Doktorce nadsene pisou, jak se zase a kde pocurali. A pak je jeste sorta, ktera dela do kalhot velkou potrebu a to uz mi hlava nebere. Ono je to tak, ze problemy s unikem moci-at uz inkontinenci stresovou, nebo urgentni trpi prevazne zeny, protoze zenam to tece vice, nez muzum. Mam kamaradku, se kterou jsem se seznamil tady na diskuzi o pocuravani a tak si mezi sebou mailujeme o vsem moznem a taky kdo z nas mel v posledni dobe mokrou nehodu. A ona se mi az divi, ze ja tak malo a ona docela casto. Dokonce minuly tyden v praci a 3x za dopoledne. Pak ma zase klid.A me se divi, ze mam nehody tak malo. Jenze ona s tim trpi nekolik let a ja uz nekolik desitek let, tak mam uz zazite co a kdy pit a proste podvedome vim co si muzu a nemuzu dovolit. Lekar ani leky ji nepomohly-jedine pliny, protoze na operaci VTV pasky nepujde, protoze je tam mala uspesnost. A navic se ji to stava ve dne i v noci. Ja uz to mam tak"vycvicene" ze ackoliv si pleny na noc beru, tak mam nehodu tak 2-3x za rok. Takze prosim nehazejte vsechny do jednoho pytle, nebo se nerozcilujte nad nekolika muzi, kteri si nechali zastavit autobus.Vzdyt se vlastne nic nestalo. A zeny si mohli odskocit na druhou stranu autobusu. Jeste ze zajezdu si pamatuji, ze se nekde v lese zastavilo a hlasilo se "zeny doleva, muzi doprava" a vsichni to prezili. Vy jste asi jeste mlada a jste nervozni a netrpeliva. Sice Vam to nepreji, ale za par let nebo po tezsim porodu muzete zacit mit i Vy problemy s pocuravanim a budete rada, kdyz na Vas ostatni budou brat ohled.

Olga (St, 21. 2. 2018 - 09:02)

tak ja to sice nepustil do...pane, Petře mam pocit, že si za to můžete sami vypít pivo a určitě ne jedno před cestou autobusem se nedelá, na místě řidičky bych vás to nechala vydržet, navíc v přípdě chlapů není přece problém malou potřebu odložit i o několik hodin. A pokud to vydržela řidička tak proč ne vy chlapi, ženy to maji horší. A co se týče toho, že vám přistavila na louce tak mužete byt rádi že vůbec udělala přestávku, myslím, že u chlapů to není problem aby se vyčůrali venku, ženy to maji mnohem složitějši, myslím že z vlaku nebyl na vaše přirození nikdo zvědavý a autobus určitě nejel tak dlouho aby jste to nevydrželi, byla to vaše pohodlnost že jste vy chlapi nedokazali chvili sedět s plnými měchýři a ženy v autobuse nebyly? Jak řešil potřebu ony? Určitě to jako vždy vydržely protože nejsou tak zhyčkané a dokaži sedět i s opravdu přeplněným měchyřem ne jako vy chlapi když se vam trochu chce hned chcete zastavit....

Petrik (Út, 20. 2. 2018 - 00:02)

tak ja to sice nepustil do kalhot, ale zazil jsem pekne ponizujici zazitek, jeli jsme busem ze skoleni nasim firemnim, po skoleni jsme si vsichni dali pivo a za chvili jsme nutne potrebovali, nase ridicka se zdrahala zastavit, ale po nalehani konecne sjela z hlavni cesty na nejakou polni kde zastavila uprostred louky u koleji a rekla ze si muzeme odskocit, nevim proc nezastavila u lesa nebo na benzince, vsem se uz pekelne chtelo takze sme se postavili vedle busu a pustili to, v tom ze zatacky vyjel pomalu vlak a lidi ve vlaku videli jak tam stoji rada chlapu a cura, nanestesti jsme byli vsichni otoceni ke kolejim, takze se vsichni mohli pobavit nasimi vodopady, bylo to dost ponizujici...

Leona (Po, 19. 2. 2018 - 23:02)

Už jste se někdo počurali do zimní kombinézy? Když se začne chtít na sjezdovce, nejbližší záchod je v hospodě kus od sjezdovky, na sobě lyžařskou kombinéhu. Napadlo mně že až se mně v takové situaci začne chtít že to nemusím moc řešit a počurám se v kombinéze. Budu moci dál lyžovat a neztrácet času hledáním záchodu někde v hospodě.

plankar (Po, 5. 2. 2018 - 08:02)

Ja muz 60l.bi.plnost.praha.rad nosim plenky s dam.pradlem.curam jen do plenek.a mam rad kdyz plenky prosaknou a dela se me mokry flek ktery se zvetsuje to se me zase stalo nedavno v parku na lavice,mokre plenky a flek na elastakach,kolem sel chlap a sedl si vedle mne a jestli nemam cigeretu,dal se mu zapali ale on zustal sedet a kouka mi na to mkro na [email protected]

mik (Po, 20. 2. 2017 - 03:02)

Tie posledné dva príspevky...Tak tady asi je toho co pisou honici hodne , ale je pravda ze prozitky s pocuranim holky se prozit realne daji ,ono to nevzrusuje jen chlapy , na chatu se tohle da opravdu domluvit , obcas se skutecne stane ze se nekomu chce priserne curat a urcite mnoztvi tehle nehod neni domluvenych a nema moc spolecneho s erotikou . v takovych situacich to ovsem casteji ta holka nebo i kluk vydrzi ,pripadne stud nestud nekde se vycura takze ve vysledku je opravdovych pocurani se malo,ale i tady jsou nehody kterym se verit da, ze se skutecne staly , a je fakt ze takove opravdove nechtene nekdy muze vzrusit vic nez to domluvene, ale jak se rika radeji vrabec v hrsti nez holub na strese , je taky otazka.pokud se holka opravdu pocura nechtene,tak jestli to bude prozivat jako vzruseni , kdyz se ale domluvi ze to bude zadrzovat az do pocurani se tak je temer 100 % jistota ze ji to taky nejak oslovuje

Marek (Ne, 19. 2. 2017 - 20:02)

Ahoj,
ten, kdo trochu zná Vypich v Praze asi ví, že je tam i hřiště, kde se může jezdit na kolech a trénuje se tam silniční provoz. Já jsem hřiště znal od svých asi 7 let, kdy jsem tam byl s tátou a pak jsem tam tajně jezdil odpoledne, kdy bylo přístupně pro veřejnost. Od malička jsem vášnivý cyklista a rodiče se tenkrát bláhově domnívali, že jezdím tak maximálně po břevnovském sídlišti, kde jsme bydleli. Jednou, nějak ke konci prvního stupně, jsme tam jeli se třídou. Jeli jsme normální MHD až k tomu hřišti. Tam jsme dostali výklad, ale to mě nebavilo a tak jsem nedával pozor, navíc jsem hřiště přece znal. Pak jsme dostali kola a já dostal "větší" kolo na což jsem byl obzvlášť hrdý a začali jsme jezdit. Postupně jsem si začal uvědomovat, že potřebuju čůrat, ale tentokrát jsem do obory Hvězda k nějakému stromku odjet nemohl a styděl jsem se zeptat. Pořád jsem si myslel, že to vydržím do konce a pak nám řeknou, kde jsou záchody. Situace byla postupně tak kritická až si močák trochu ulevil tím, že jsem se připočůral. Začal jsem zmatkovat a uvědomovat si, že bych to opravdu nemusel vydržet a počůrat se před holkama ze třídy jsem rozhodně nechtěl. Zajel jsem tedy předpisově na parkoviště, ale pořád někdo okolo jezdil a přemýšlel, kde je WC. Rukou jsem si mnul šulína až bylo vidět malé mokré kolo na kalhotech. Za chvíli přijel na parkoviště kamarád Tom a zeptal se mě, proč už nejezdím a já v agonii odpověděl, že se asi počůrám. On mě ukázal, kde je WC a odjel pryč. Rychle, teda tak jak to šlo, jsem tam šel, ale cestou jsem začal čůrat do gatí až jsem se úplně počůral. Takže záchod už byl vyřešený a já se loudal zpátky ke kolu, nesednul na něj a začal jezdit. Pak se na to přišlo, jedna učitelka se mnou jela domů, kde jsem si vzal nové kalhoty. Takovýhle trapas jsem už pak naštěstí nezažil.

mik (Čt, 1. 2. 2018 - 15:02)

no Miku nemyslim ze by curani...Heleno dekuji ti za rozumnou odpoved oproti nekterym co jen kritizuji a kdovi kdo se skryva za tim psanim
Ano samozrjme ne kazdy spojuje curani se sexem ale kdyz se zkusis pobavit nekde na chatu na to tema tak zjistis ze je pomerne hodne holek i starsich zen ktere vzrusuje plny mechyr a nkonec ani lekari nejsou za jedno jestli se ma zena jit vycurat pred milovanim nebo az po nem ale dost zen ptvrzuje ze ma silnejsi a hezci orgasmus kdyz se jim u toho chce.. ale chapu ze to nekoho muze rozcilovat ze taham do diskuze o pocurani sex ale pak at tady nepisou ostatni vymyslene bachorky jak se nekde pocurali kdy toho je jednoznacne videt ze je to vymyslene Chapu ze autobus a hrozba pocurani se v takove chvili prijema neni ale stud a psychika jsou rozhodne prvky co patri jak do tech okamziku kdy to nikdo se sexem nespojuje tak do tech co se to pak spojuje
jel jsem jednou v buse vedle zeny co uz na tom byla zoufale byla i za ridicem nevim zda se ptala kdy bude pauza nebo rovno rekla o zastaveni ale nebylo kde bylo to na dalnici a tam se zastavit nesmi a jako ridic busu bych tam taky nikomu nezastavil i kdyz by mi mel pocurat autobus ,, radeji mokre kalhoty a ostuda nez aby nekoho nekdo na te dalnici smetl a usmrtil navic v takove chvili hrozi retezova reakce a nepujde curat jedna ale pridaji s dalsi hlavne chlapi ta zena to pak zvladla az do pazy a i na ten zachod dosla pocity ktere jsem pri tom jejim boji tady popisovat nebudu ale rozhodne byly zvlastni
a o uchylce to rozhodne neni neco jsi tom slysela ale asi jako jedna baba povidala ..nenecham si zahltit email nesmysl tak ho tu nedam ale jsem si ochoten s kymkoliv rozumnym a normalnim na to tema napsat Nekdy v zivote se pocuralo dost zen i muzu a je to spolecenske tabu a jestli nekdo cura tak ze ho vsicni vidi nebo do poledni chvile veri ze to vydrzi to uz je na kazdem osobne jsou takovi kdyz uz skutecn citi ze by se pocurali tak ten stud prekonaji jsou takovi co si to prestavit neumi a necurali by tak i kdyz by uz tusili ze se pocuraji...

Helena (Čt, 1. 2. 2018 - 11:02)

Ahoj Heleno zkus si projit...no Miku nemyslim ze by curani melo se sexem nejakou spojitost, uz sem o takove uchylce sice neco slysela, ale... rozhodne mi nebylo prijemne kdyz sem nutne potrebovala a nebylo kde, ani manzelovi se to nelibilo kdyz sem potrebovala v tom buse a ani me nepritahuje pohled na manzela kdyz cura, predminuly rok kdyz sme byli v zahranici a ve meste se manzel potreboval velmi nutne vycurat a nebylo kde nikde zadne WC az musel v nouzi rozepnout kalhoty u stromu a ulevit si mi ho spis bylo lito ze musi pred vsema curat nez aby me to vzrusilo, ale kazdy to ma asi jinak, navic manzel trpi syndromem stydliveho mechyre takze se mu to obcas u pisoaru nepovede a pak ma problem, takze u nas s tim mame spis starost nez nejake poteseni.

mik (Čt, 1. 2. 2018 - 05:02)

Eleonora nevim co jsem zabil nechce se mi prohledavat zpetne diskuzi abych si udelal obraek kam te podle prispevku zaradit
ale typuju nekde mezi piss rebelku a podobne chlapy co tu pisou pod zenskym nickem
Nektere priihody jsou naprosty nesmysl zabyvam se problmatikou curani pocurani zadrzovani hodne dlouho tuhle dikuzi ctu od zacatku co vznikla
Napis konkretne v cem mas problem

Eleonora (St, 31. 1. 2018 - 22:01)

Zas to Mik zabil :-(

mik (Út, 30. 1. 2018 - 05:01)

teda prošla jsem část...Ahoj Heleno zkus si projit hodne starou diskzi kde je jeste vic takovych spis pravdivych prihod nez vymyslenych jinak podobne temata jsou k nalezeni i na servru v jakou nejnevhodnejsi chvili jste potrebovali na zachod nebo zenama zname trable pri cestovani taky spis starsi prispevky
jinak veci kolem curanni a pocurani se hodne probiraji na chatu neni tam tolik nesmyslu jako tady a lze si vic overit kdo se za psanim skryva samozrejme kdyz je vzajema duvera ty veeci patri i do oblasti sex a vse kolem nej ..jinak jsem s busem zajezdy jezdil vetsinou prisli pozadat o zastaveni chlapi zeny se stydely
k tomu tvemu studu ze jine zeny to vydrzely
asi tak 30% zen vydrzi do 600 ml dalsich 30% do 800 ml dalsich 20 % do 1100 ml tedy 80 % zen se pocura pri mozstvi kolm litru 15 % zen vydrzi do litru a pul ,,par takovych zen jsem poznal osobne pres polovinu zen ale dokaze zsdtzet jen ten 3/4 litr jinak je to o psychice a studu hodne je dost zen co by radji riskovaly pocurani se a ze to na to wc nedojdou ,,,nez aby curaly tak jako ty,,,

Peter (Po, 29. 1. 2018 - 11:01)

Tak to by som tomu šoférovi dal po papuli. Nechce sa mi veriť, že to je pravda že by nezastal.

Helena (Po, 29. 1. 2018 - 09:01)

teda prošla jsem část diskuze a už se ani tak nestydím za to co se mi stalo, vidím že to potkalo více lidí. Michalův zážitek je pěkně děsivý, mi se stalo něco podobneho při cestě do Chorvacka, jeli jsme autobusem a WC jsme samozřejmě nesměli použivat a bylo celou cestu zamčene, zastavky byly každe 4,5 hodiny, chtělo se mi ukrutně čůrat až mě bolelo cele břicho, slušně sem prosila řidiče ať zastavi třeba jen u krajnice, měchyř mě bolel tak, že bych to pustila i na náměstí, a on mi vynadal, že mam vydržet, že musi dodržet čas jízdy. Když jsme pak zastavili nebyla jsem schopna dojít už ani na záchod a pustila to hned u autobusu strašně sem se styděla, že ostatní ženské vydržely až na záchod, ale ja už bych se v te frontě počůrala. Nadruhou stranu u autobusu to pustili i dva chlapi, kteří řikali, že už taky nemohli vydržet, aspoň sem nebyla sama.

Míša (Ne, 28. 1. 2018 - 13:01)

Ehm dobrý den
Je mi 14 a nedávno jsem dával přihlášku do jedné poradny na profitesty. Kdyz jsme to vyplňovali, byla tam kolonka ,,počůrávání"
Kdyz to mamka přečetla, ptala se jestli to ma zaskrtnout, jelikož se mi dostkrat stalo, ze jsem se počůral, jednou i pokalal.. Jako malý jsem měl problém s curanim a dlouho jsem nosil plenky.
Nakonec jsme si řekli, ze uz to je v poradku a nemusí to tam psat.. Jenže od te doby jsem se v noci několikrát pocural. Přes den uz trochu méně. A pokakal jsem se jednou. Dnes v noci jsem byl naměsíčny, ráno jsem se vzbudil bez pyzamka a s pocuranou posteli. Díky bohu to nikdo nezjistil. Nevim, co s tim >

mm (So, 18. 2. 2017 - 00:02)

je to překlas z angličtiny

Reklama

Přidat komentář