Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

piss.rebelka -m (Ne, 26. 2. 2017 - 17:02)

Tak konecne vikend beze smen takze volno v patek jsem byla s kamaratkou na party sla jsem v so. Ve tri hod domu samozrejme drinky me ukecaly a hned po ulehnuti do postele jsem pustila plny mocak do ryfli a usla rano po probuzeni druha varka do kalhot a postele a vstavat vzala jsem si hrubsi bile kalhotky a rozhodla se ze az na cesty do obchodu budu curat az do nedele pres kalhotky a do postele a taky se stalo mam na sobe tak 12× pocurane kalhotky postel jak bazen a vikend konci :/

libor (So, 25. 2. 2017 - 18:02)

Ahoj Všem
už dlouho zde...ahoj napiš mi prosím bud na email nebo mi zavolej nebo napiš SMS 1 [email protected], 736156172 mě se líbí čůrání a hledám holku který se to líbí chtěl bych se s někým o tom bavit prosím napiš

libor (So, 25. 2. 2017 - 18:02)

Ahoj Všem
už dlouho zde...ahoj napiš mi prosím bud na email nebo mi zavolej nebo napiš SMS 1 [email protected], 736156172 mě se líbí čůrání a hledám holku který se to líbí chtěl bych se s někým o tom bavit prosím napiš

libor (So, 25. 2. 2017 - 17:02)

Ahoj tak jake jste meli...ahoj napiš mi prosím bud na email nebo mi zavolej nebo napiš SMS 1 [email protected], 736156172 mě se líbí čůrání a hledám holku který se to líbí chtěl bych se s někým o tom bavit prosím napiš

Diana (St, 2. 5. 2018 - 10:05)

Tak Diano klobouk, co ho...mno Miku v plenkach klobouk smekat nemusis, ani nevim proc bys mel, mela jsem jen prechodnou dobu problemy v tehotenstvi tak sem proste vyuzila plinek, to je snad normalni, prece se nepocuram pred lidmi nebo v autobuse, nekteri ridici opravdu nemaji pochopeni pro to ze si tehule potrebuje odskocit, kamaradka se tak pocurala v linkovem buse nic prijemneho a to ridice prosila dvakrat, takze plinka je to nejmensi zlo i kdyz je to pekne neprijemne, tobe preji uzdraveni vim ze je to na nic kdyz se clovek pocurava

Miki v plenkach (Čt, 26. 4. 2018 - 13:04)

no pocuravala sem se ke konci...Tak Diano klobouk, co ho zatim nenosim, tak smeknout. Ja tedy osobne jsem na latkovkach a zatim vsechny partnerky je pouzivaly take, protoze nemusely jednak nic kupovat, pliny a gumove kalhotky byly doma ve skrini, tak jim nic nebranilo. Pliny at byly pouzite na to co jsou urceny, nebo jen noseny sly stejne do pracky, ale mam jednu novou znamou, ktera je na jednorazovkach, ale ta jich asi moc neusetri, protoze se pocura jednak pres noc a v posledni dobe i pres den. Tady je dobra rada draha. Ja to mam tak, ze kdyz uz to nejde vydrzet a v blizkosti neni wc/mam urgentni inkontinenci-syndrom drazdiveho mocoveho mechyre/ tak to pomalu poustim do plen az prestane to strasne,temer bolestive nuceni. A jak je to jen mozne se i pripocurany dojdu uplne vycurat. Ale ona to ma jinak. Ona se pocura a pusti to do plenek vsechno. Ja mam vlastne ty problemy od malicka, tak jsem usoudil, ze lepsi nez ostuda jsou pliny a gumove kalhotky/jednorazovky se tenkrat jeste neprodavaly a ja si je stejne neoblibil-navic jsou drahe/. Pliny nebyl problem, ale sehnat nekoho, kdo sije gumove kalhotky pro dospele mi dalo praci. No a od te doby si ty veci oblekam a nosim, ale spise mam nehody ve dne, nez v noci. Moje byvalka nemela v tehotenstvi problemy, ale po dvou porodech si pujcovala bez dovoleni jak pliny, tak kalhotky. Nejdrive kvuli silnemu menzesu a pozdeji kvuli stresove inkontinenci-neco zvedla, zasmala se, slysela tect vodu a uz ji to taky teklo. Takze kdyz jsem se ji po seznameni odvazil rict, ze potrebuju stale pliny, nebyla vubec nadsena, ale pozdeji byla rada, ze doma ve skrinii je nekolik desitek plen a taky asi patnactery gumove kalhotky nejruznejsich strihu. A nejvic se mi libilo, kdyz jsme se v nich pomazlili, oba dospeli k orgasmu a potom jsme vedle sebe usinali. Pres den, kdyz je mela na sobe, tak na sebe nenechala sahnout-pry kvuli detem. Pozdeji jsme se rozvedli, ale na tuto dobu vzpominam velice rad a myslim, ze ona take, ale to nikdy neprizna.

Diana (Pá, 20. 4. 2018 - 14:04)

no pocuravala sem se ke konci tehotenstvi, teda spise ucuravala, hlavne kdyz sem nemela delsi dobu moznost si odskocit, pozdeji sem si uz davala i pleny, pro jistotu dala, a aspon sem byla v klidu ze kdybych to nahodou pustila bude to v suchu : ) mela sem i vychytavku obliknout kalhotky pak plinu a dalsi kalhotky a kdyz holy vydrzite a nic se nestane muzete plinu pouzit znovu, kdezto pokud si date plinu primo na pysky je uz neprijemne citit a musite ji vyhodit, pri cene plinek pro zensky je to docela dobry zpusob jak usetrit, a kdyz to nahodou pustite tak se potom v klidu nekde na benzince prebalite a kalhotky doma prerete, navic si myslim ze inkontinencni pomucky by pro tehule mela platit pojistovna radeji mit plinu a byt v klidu i kdyz sem se citila trapne hlavne pred manzelem, ktery vedel ze mam plinu, ale i tak byl skvely a vubec mu to nevadilo rikal ze se o nic nejedna a at si ji radeji beru, takze holky nebojte se v tehu mit plinu, lepsi nez si nicit mocak,na ktery vym tlaci uz tak mimco a jeste aby drzel vetsi napln.

Ješua (Čt, 19. 4. 2018 - 00:04)

na střední škole v 18...K smíchu to moc není, ale ta představa, že bych měl být ten kdo ti nabídne pomoc mi přijde velmi zajímavá... Co ty na to???

Markulus (Čt, 19. 4. 2018 - 00:04)

Ahoj,

zahrajem si na pravdu,...Ahoj Denisko

Renata (Út, 17. 4. 2018 - 14:04)

noo průšvih to teda Irčo...teda Tome pekne desivy zazitek, u nas na stredni taky mohly jen holky v hodine na wc, chudaci kluci museli cekat do prestavky a to i kdyz jsme meli dvouhodinovku, pred a po dvou hodinovkach navic meli kluci pred zachodem frontu

Bez jména (So, 14. 4. 2018 - 07:04)

Můžeš do velké létající vložky v Bruntále. Mám na mysli střechu autobusového nádraží.

Tomáš (St, 11. 4. 2018 - 00:04)

Tak to byl docela průšvih,...noo průšvih to teda Irčo byl, největší ostuda byla jak to syčelo a ostatní koukali, říct sem sice mohl, ale už v jiných hodinách se někteří kluci ptali a učitelky je prostě nepouštěly i když prosili že nutně potřebuji, jenže ostatní to vydrželi, jen ja jediný ne

Irča (Po, 9. 4. 2018 - 15:04)

Tak to byl docela průšvih, ale mohl jsi opravdu říct, že fakt potřebuješ a už to nemůžeš vydržet. My jsme jednou jeli také z nějaké výstavy, ale jeden spolužák potřeboval nutně v autobuse. Držel to statečně a bylo na něm vidět, že to každou chvíli pustí, jestli se nestane zázrak. Učitelka teda řekla, že vystoupíme o dvě zastávky dřív, aby si tam došel někam za keř nebo boudy či kam. Ale puberťáci jsou někdy krutí, takže se zvedl odpor většiny třídy, že ne. Asi ho chtěli vidět jak se počůrá. Ale učitelka řekla, že vystoupíme. Nakonec i to bylo málo, on se prostě počůral, chudákovi to teklo nohavicema až na podlahu a samozřejmě neměl nic na převlečení.

Tomáš (Po, 9. 4. 2018 - 12:04)

ja se naposledy počůral, na stření, měli jsme exkurzi a ja si dal pivo na tajňačku a po návratu do školy se mi už chtělo, ale sedl sem do lavice, že do přestávky v pohodě vydržím u nás na střední mohly totiž na wc v hodině jenom holky, kluky učitelky nepouštěly, od doby co někdo kouřil na panském záchodě a navíc učitelky vždycky říkaly, že kluci maji vetší močáky, takže zatímco ty dvě holky co si semnou daly pivo si v pohodě šly ulevit tak ja držel z cele síly s pocitem, že mi utrhne pytel, až mi 5 minut před zvoněním povolil svěrač a v ten moment se ozval zvuk jako když pustite kohoutek, valilo se mi to do slipu a pak na zem, spolužáci se otačeli a učitelka koukala a ještě mi řeka, že kdybych ji řekl, že už nevydržím mohl bych si taky dojít, no trapas jak hrom ještě, že už sem ze střední dávno pryč, ale v techvili to bylaa strašna ostuda

xXx (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Anoj, miluju to když mám...Jo, ty videa by byly super :) A kolikrat se tak vycuras do tech rifli, nez je vyperes?

Dana (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Může se poluce zachytit do pleny nebo velké vložky?
Může to fungovat?
Jak mám vybavit puberťáka na noc a jak toto období může asi trvá dlouho?
Dovedl by mi někdo poradit,ale prosím seriozně,ne že mě budete zesměšňovat.
Starší syn si tímto prošel,že jsem nemusela nic řešit,ani jsem nevěděla jak si tím prošel,zato mladší má každé ráno pyžamo a prostěradlo na vyprání,nepřeháním.
Jaké kdo máte zkušenosti?

Bára (So, 7. 4. 2018 - 20:04)

Anoj, miluju to když mám celý den volno a den před tím hodně piju a večer, když vím, ze nikam nevstávám, tak večer nejdu čůrat a často mi kvůli tomu obrovskému tlaku nejde ani spát, protože před spaním nejdu čůrat co nejdéle. Občas udělám i to, ze se vyčůrám rovnou než usnu do postele přes kalhotky a někdy i kalhoty od pyžama (mám ráda víc vrstev), načůrám si do postele a ráno je úžasný se budit v mokrý posteli. Radši to vždycky pustím už večer, ale někdy usnu a ráno je to teda tlak jako kráva pokud se nepočůrám přes noc nebo mě to nevzbudí. Samozřejmě to jde všechno do postele jak to úplně miluju. Skoro pokaždé toho je tolik, ze slyším jak čurinky tečou dolů do úložného prostoru. Je to hrozně rajcovni. Pak se snažím nezacit masturbovat a jít spát, ale často se mi to nedaří. Pak jdu spát. Ráno už mám napuštěné u postele další pití, takže se nápiju a pak čůrám znovu do postele. To je teda postel fakt úplně durch. Valím se v tom ještě nějakou tu dobu a pak si přesto obliknu rifle a hodně piju celý den a chodím přes ty rifle čůrat do postele. Je to jako můj záchod. Postel ani nijak zničena není a i kdyby byla, tak je mi to úplně jedno, protože stejně je pro mě počůrávání důležitější. Jednou přišel i pan z PPL mi přinést balík a chvíli jsem se rozmyslela, ale pak jsem mu stejně šla otevřít v těch mokrých riflích. Byl to strašné vzrušující pocit. Miluju to. Mám začít točit i nějaká videa?

Bára (So, 7. 4. 2018 - 20:04)

Anoj, miluju to když mám celý den volno a den před tím hodně piju a večer, když vím, ze nikam nevstávám, tak večer nejdu čůrat a často mi kvůli tomu obrovskému tlaku nejde ani spát, protože před spaním nejdu čůrat co nejdéle. Občas udělám i to, ze se vyčůrám rovnou než usnu do postele přes kalhotky a někdy i kalhoty od pyžama (mám ráda víc vrstev), načůrám si do postele a ráno je úžasný se budit v mokrý posteli. Radši to vždycky pustím už večer, ale někdy usnu a ráno je to teda tlak jako kráva pokud se nepočůrám přes noc nebo mě to nevzbudí. Samozřejmě to jde všechno do postele jak to úplně miluju. Skoro pokaždé toho je tolik, ze slyším jak čurinky tečou dolů do úložného prostoru. Je to hrozně rajcovni. Pak se snažím nezacit masturbovat a jít spát, ale často se mi to nedaří. Pak jdu spát. Ráno už mám napuštěné u postele další pití, takže se nápiju a pak čůrám znovu do postele. To je teda postel fakt úplně durch. Valím se v tom ještě nějakou tu dobu a pak si přesto obliknu rifle a hodně piju celý den a chodím přes ty rifle čůrat do postele. Je to jako můj záchod. Postel ani nijak zničena není a i kdyby byla, tak je mi to úplně jedno, protože stejně je pro mě počůrávání důležitější. Jednou přišel i pan z PPL mi přinést balík a chvíli jsem se rozmyslela, ale pak jsem mu stejně šla otevřít v těch mokrých riflích. Byl to strašné vzrušující pocit. Miluju to. Mám začít točit i nějaká videa?

E.B. (Čt, 22. 3. 2018 - 00:03)

Ahoj E.B. ,stalo se mi něco...Mě nevadí tady něco napsat. patřím mezi ty stydlivjší, nemůžu si prostě tak někde sednout, jako moje kamarádka. Ta často řekne, že se jí chce čůrat a že si nezničí močák a nedělá s tím si problém. Klidně si sedne na parkovišti mezi auty a vyčůrá se. Já bych tohle nedokázala, raději to držím než najdu toaletu. Před časem jsme po práci zapili jedny narozky a šli jsme domů. Mě se v tramvaji strašně chtělo čůrat, držela jsem to až k nám na konečnou, kde je parčík. Kidně jsem mohla si tam odskočit za stromeček, bylo už šero, jenže já, co kdyby někdo šel, tak jsem vyrazila k domovu a držela to a držela. Jenže neudržela a mokré teplo zateklo zpod sukně po silonkách až do kozaček. Nikdy bych nevěřila, co se do nich vejde. Vypláchla jsem je doma a sušila 3 dny! Přežily to, ale příště půjdu taky radši za ten stromeček.

Jirka (Út, 20. 3. 2018 - 18:03)

Ahoj Leono, do kombinézy...Ahoj lidko. Ozvi se. [email protected] nebo na fb jirkajiraholy

Reklama

Přidat komentář