3336 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Monča_24 (anonym)
V šesté třídě. Šla sem za kamarádem po škole na jeho zahradu, ale hrozně se my chtělo. Nebyla sem schopná mu říct že potřebuji, nebo se před ním vičůrat. Řekla sem si že to vydržím. Asi po hodině sem se hrozně kroutila. Už sem nad tím úplně strácela kontrolu. Potom mi ale kamarád řekl ať jdu s ním na trampolínu. Když sem začla skákat tak sem si minimálně 10X cvrnkla. Když i on podle mého výrazu poznal že něco není v pořádku, řekl že jestli potřebuju tak můžu kde chci. Ale opět představa že se před ním vyčůrat je hrozná. Naštěstí sem to vydržela. Když sem šla domů tak mě měl ještě diprovodit. Asi v polovině cesti jsem si trochu hodně cvrnkla. Naštěstí jsem měla tmavé legíny. On ale viděl jako bych si trochu cvrnkla, a řekl my že jestli tak poc potřebuju tak že je tady tráva, a já mu řekla že to sem se jen polila. Že se my nechce. Už sem byla skoro doma když sem konečně viděla naději že to zvládnu v suchu. Kamarád my ale těsně před dveřmi řekl že mi ještě něco chce ukázat na mobilu. Než ho vytáhl z kapsi a ukázal my to uběhli asi 3 minuty. Já sem se sním rozloučila, a on se mě zeptal jestli by nemohl si jenom u nás nabýt mobil, protože má zavolat mamce. Když vešel do dveří tak my povolil svěrač. Všude kolem obrovzká louže. Vytrisklo ze mě úplně všechno. Naštestí to má ale dobrý konec, a kamarád se my hned začal omlouvat že mě zdržel, a že my to všechno pomůže uklidit. Po úklidu my slíbil že to zústane jen mezi námy. Další den sem se tak bála jít do školy. Naštěstí se se mnou kamarád normálně bavil. Vše jako by se nic nestalo. Dokonce mi i koupil čokoládu jako omluvu že mě zdržel! Pomohl mi překonat traumata. Dokonce sním kamarádím do dnes. S pozdravem Monika (24 let)
28. Říjen 2019 - 22:19
Trapka (anonym)
Jednou jsem se sestřenicemi hrála na chatě basketbal, bylo mi 14 a sestřenkám bylo 13 a 10. Chtělo se mi už dost čůrat, ale držela jsem to, jenže jsme se u toho dost násmály a já si uvědomila, že jsem si cvrnkla a po chvilce znovu, pak jsem honem letěla za keřík, jenže si těch mokrých kalhot holky stejně všimly, aby taky ne, na světlých teplácích se to hezky vyjímalo, takže to byl pěkný trapas a do dnes na mi to občas připomenou.
1. Listopad 2019 - 14:30
Peefreak (anonym)
Odpověď na Tak koukám, že se probudil
Mik zabije každou diskusi o čurání. Je to idiot...
13. Listopad 2019 - 4:24
Ladis (anonym)
Odpověď na Na základce mě šikanoval
A nestalo se ti taky přitom to, že tě to taky trochu vzrušilo? A co bylo pak, když jsi to měl za sebou? Zul sis ty boty, možná sundal i ponožky, svlékl si kalhoty?
24. Listopad 2019 - 17:00
Radim (anonym)
Odpověď na A nestalo se ti taky přitom
Tehdy ani nevím, ale teď se mi to dost často vrací, hlavně ta chvíle, kdy se mi začal na kalhotách šířit ten teplý mokrý flek a jemu bylo jasné, že vyhrál. Když jsem to měl za sebou, musel jsem v tom dojít ještě domů jako malé dítě.
28. Listopad 2019 - 16:52

Stránky

Přidat komentář