Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (St, 19. 7. 2017 - 04:07)

Už jsem sem dřív psala,...Ahoj Evo proc nastetesti ,,vis kolik je tech co by je to dostalo kdyz by to videli ? prijd si povidat na chat a uvidis ..je to velice zajimave tema ...

Olina (Út, 18. 7. 2017 - 22:07)

Proboha holky pro tydle případy noste čůrací trubičku s ní se vyčůráte jako chlap.

piss-rebelka (Út, 18. 7. 2017 - 21:07)

Ahoj spim v procuranych kalhotkach uz rok a nic zkus a uvidis

Lukáš (Ne, 16. 7. 2017 - 12:07)

Vidim ze pocuravani tady jede...Já, vždycky když se počůral, jsem měnil oblečení do půl hodiny. Když to bylo neplánovaně jako nehoda, tak jsem v tom musel být než byla možnost se převléct, ale láká mě zkusit mít to oblečení na sobě tak dlouho, než uschne. Ale bojím se vyrášky a tak. Tobě pak na kůži není nepříjemně nebo nevznikne nějaký exém?

piss-rebelka (Čt, 13. 7. 2017 - 08:07)

Vidim ze pocuravani tady jede u me taky . Chtela jsem po dlouhe dobe experimentovat a rozhodla se zustat v jednych kalhotkach cely vikend a zustat mokra od patku vecera do nedele vcetne noci povedlo se a doporucuji zkusit curala jsem na wc a do postele pres kalhotky a v obyvaku na lino bylo to super doporucuji

Proboha lidi! (Ne, 9. 7. 2017 - 09:07)

Nenoste zadne pliny! Je to velka ostuda, je to uchylne, nezdrave, neslusne a ponizujici. Pliny stoji moc penez, jsou videt pod oblecenim a papirove jeste k tomu susti. A ta ostuda, kdyz vas v tech plinach nekdo prekvapi, nebo to o vas zjisti. To vas potom bude pomlouvat u vsech lidi, ktere zna, abyste meli velkou ostudu a aby se vam vsichni smali.
To se radeji pocuravejte do obleceni kdykoliv se vam zachce. Doma, v aute, mezi lidmi, i v autobuse, na nakupech, na navsteve, v posteli. Jen se nebojte udelat poradnou ostudu a take skodu na procuranych sedackach, matracich a kobercich. Oni vam to ostatni radi prominou a jeste vas polituji-nejlepe s uctem za nekolik stokorun za hloubkove cisteni calouneni/pokud ovsem jde vycistit a nemusi se kupovat nove/. To se pak opravnene muzete chlubit jak, kde a co jste zechcali a co to stalo penez. Oni se vasi posluchaci pritom zasmeji s vami, urcite si o vas pomysli neco hezkeho, urcite vas polituji za tu ostudu, ale na cistirnu vam asi neprispeji. Takze co dodat:pochcavani zdar!

Joj (So, 8. 7. 2017 - 18:07)

Mnejse to stalo pred dvouma dny mel jsem maly epilepticky zachvat tak jsem jse trochu pomocil a doma jsem dostal plenu pry pro jistotu aby jse to pro příště nestalo a mam ji i ted ale ja ji nechci a vzdy jsi ji sundam stejně ale na noc ji stejně dostanu mam i kalhotky upravene na malé zamecky abych jsi ji nemohl sundat a o prebeleni jsi musim rict sam dávají mne latkovky dostavam pres den 3 složené plenky a na noc jak kdy nikdy 6 i 4 a jse prebalovan 3x az 6x denně

Znemožněná (So, 8. 7. 2017 - 15:07)

Jednou jsem si poměrně dost učúrla smíchy, když jsem byla s kámoškou na pokec, horší bylo, že jsme seděly zrovna v baru a já s tím chtě nechtě musela jít takhle domů. Když jsem šla na tramvaj, bylo to jako ulička hanby, dost lidí už tam bylo pod parou, takže se na mě ,,vtipné´´ komentáře jen hrnuly. Raději ani nemyslím na to, že si to někteří fotili a kde ty fotky asi skončily.

(Pá, 7. 7. 2017 - 12:07)

nepotřebuju doktora , pleny si kupuju sám.

Jarmila (Pá, 7. 7. 2017 - 11:07)

Já dneska v noci a přemýšlím, jestli s tím k doktorce nebo ne. Už je to po druhé tenhel měsíc. Ani se mi nezdál žádný sen o wc. Prostě jsem se probudila, byla jsem celá mokrá a postel taky. Mám uvažovat o plínách? :-(

Sandrika (Po, 3. 7. 2017 - 12:07)

Už jsem sem dřív psala,...Ja som sa pocikala práve teraz v autobuse vedľa syna.

Maros (Po, 3. 7. 2017 - 12:07)

So sestrou nás to vzrušuje a spolu sa potajomky pocikavame ona do mojich veci ja do jej veci

Katka (Po, 3. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj mám 17 rokov dnes som sa pocikala pred maminkou do legin

ivča (Po, 26. 6. 2017 - 00:06)

Mně se to stalo naposledy ve...Už jsem sem dřív psala, občas to neudržím. minulou sobotu byla docela zima, šla jsem na sraz v šatech a silokách. když jsem jela domů metrem strašně se mi začlo chtít čůrat. Měla jem tušení že to zase neudržím. Když jsem vyběhla z metra, viděla jsem restauraci, že je ještě otevřená, ale číšník mi dobvnitř neustil, že je už zavřeno. Za chvíli jsem se počůrala a šla 3 stanice tramvají domů s mokrými silonkami a lodičkami, protože jsem se styděla jet tramvají. Při veškeré opatrnosti semi to stává tak za půl roku.

Eva (Ne, 25. 6. 2017 - 19:06)

Mně se to stalo naposledy ve 30. Mí o dost mladší kamarádi z kurzu maďarštiny mě pozvali na oslavu narozenin jejich spolužáka. Všichni 3 byli vysokoškoláci. Ta oslava spočívala jen v tom, že jsme šli do hospody a pili pivo a přitom si povídali o všem možném. Na wc jsem šla několikrát, před odchodem domů taky. Metro dojelo na konečnou a mně už se chtělo zase. Ale nebylo kam, bylo už dost pozdě. Když jsem čekala na autobus, tak to ještě šlo. Ale když se rozjel, měla jsem nohy u sebe a zadržovala to, jak to jen šlo. Když už jsme se začali blížit ke stanici, kde vystupuju, už jsem začala učůrávat. Naštěstí byla zima a já měla manšestráky a pod tím punčocháče, takové ty silnější, jedno hladce, jedno obrace. Nevystupovalo nás mnoho a domů jsem šla prázdnou ulicí. Sanžila jsem se to zadržet, ale asi v polovině cesty jsem se komplet počůrala. Už s tím nešlo nic dělat. Domů jsem dorazila celá mokrá, takže oblečení šlo do prádla a já do sprchy. Naštěstí to nikdo neviděl.

Petr (Pá, 9. 6. 2017 - 00:06)

Na verejnosti me to nelaka...Ahoj,
Tvuj prispevek je vzrusujici,strasne moc bych chtel byt v tve posteli a prozivat ty pocity s tebou.Miluju piss

Jakub (So, 3. 6. 2017 - 16:06)

No stalo se to takto. Cihel jsem jednu holku a když jsem jí ho tam strčil začal jsem chcát.

PISS REBELKA (Pá, 2. 6. 2017 - 06:06)

Plenky mě vůbec v pissingu a wettingu nelákají,radši pořádně pochcané kalhotky než něco šustivého ,stejně postel mam počůranou už dost a 30X prochcaný kalhotky se už temeř jako plenky chovají a trvá dlouho než něco látka propustí..

Petr (Pá, 26. 5. 2017 - 06:05)

Taky nosím jednorázovky , jsou prima .

mirek (Pá, 26. 5. 2017 - 04:05)

Pětačtyřicet, proč?

Reklama

Přidat komentář