Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Sofie (Pá, 11. 8. 2017 - 01:08)

Většinou skončím chtěně...No stát se to může je mi 25 a stalo se mi to 3krát,poprvé když jsme se s manželem vsadily kdo to vydrží déle.Byly letěli jsme letadlem 1 hodinu a přitom jsme vypily 5 flašek vody,manžel to pustil v autě a já potom když j

mik (Po, 7. 8. 2017 - 08:08)

Šílený trapasMám teprve dva měsíce celkem pěkné zaměstnání,a minulý týden mi kolegové znenadání oznámili, že musí jet do Prahy na nějaké jednání a že mě vezmou sebou a tak jsme za chvíli sedli do služebního auta a vyrazili na cestu.
Mám teprve dva měsíce celkem pěkné zaměstnání,a minulý týden mi kolegové znenadání oznámili, že musí jet do Prahy na nějaké jednání a že mě vezmou sebou a tak jsme za chvíli sedli do služebního auta a vyrazili na cestu.Bohužel vzhledem k tomu, že jsem o té cestě předem nevěděla,tak jsem toho v práci spoustu vypila a během cesty se mě začalo chtít hrozně na malou.Snažila jsem se to vydržet,ale když jsme vjížděli do Prahy,tak se mi chtělo už tak příšerně, že jsem se odhodlala požádat řidiče, aby mi zastavil někde na benzínce.Tu první jsme přejeli,protože jsme byli ve špatném pruhu a pak jsme uvízli v hrozné zácpě.Moje potřeba se rychle stupňovala,šíleně se mi chtělo a taky už to hrozně bolelo,kdybych byla v autě sama,tak bych to pustila do nějaké igelitky,nebo bych se schovala za otevřené dveře auta, ale před kolegama, které jsem sotva znala to nepřipadalo v úvahu.Nebylo možné ani jít někam za svodila,protože už jsme byli ve městě,tak jsem jen trpěla a modlila se ať už se to konečně rozjede...Moje motlitby bohužel vyslyšeny nebyly a já se svíjela na zadním sedadle a říkala si, že jsem velká holka, že to prostě musím vydržet,nemůžu se přece počůrat v autě před cizími lidmi.Pak se ale stalo to,no co do smrti nezapomenu, najednou mi prostě svěrač povolil a já si učůrla,sice se mi to povedlo zastavit, ale za pár minut se to zopakovalo a tak zase.Začala jsem brečet,kolegové se ptali, co mi je, tak jsem jen řekla, že už to nemůžu vydržet...Zatím nic vidět nebylo, ale kalhoty i sedadlo pode mnou už bylo mokré.V tom se kolona rozjela a za chvíli jsme zastavili na benzínce.Teď přišlo to nejhorší, musela jsem vstát,takže všichni viděli ten mokrý flek na sedadle a mém zadku.Cestou na WC jsem si ještě několikrát učůrla, ale to už bylo jedno.Ze záchoda jsem zavolala kolegům,ať jedou beze mne,počkala jsem tam, až mi trochu oschly kalhoty a vrátila se domů vlakem.Teď marodím a chystám se dát výpověď, protože představa, jak se teď celý podnik baví tím, jak jsem se počůrala v autě mi nedovolí se do práce vrátit...
Stalo se někomu něco tak hrozného? Jak byste se v takové situaci zachovali ?

alex (Čt, 27. 7. 2017 - 23:07)

V pohodě ;) Tak je jasné, že ty fetiše se různě kombinují, ale to ničení oblečení je vážně dost okrajová záležitost, to mi můžeš věřit, já už jsem na internetu ledacos hledala :) Já taky vyjdu partnerům s ledasčím vstříc, s tím nemám problém a někdy mě to začne i bavit a o to je to pak lepší, že? :) Já jsem začínala tak, že jsem si ničila svoje oblečení sama, ale teď mě začíná mnohem víc vzrušovat ničení oblečení na (teď zrovna krátkodobé) partnerce. A sex se zbytky oblečení je to nejlepší - já vlastně nemusím být nahá a ani od partnera to nepotřebuju. Fakt mám nejraději, když na nás zůstanou cáry oblečení :) Ono to není tak často, ale o to lepší to je! A ano, do bahna lezu, teď teda venku už ne, ale doma si ve sprše občas vezmu oblečení, které nasím do práce a udělám si takovou zábavu s jogurtama, olejem, hořčicí, a tak různě co najdu, to mě taky baví. pozor na kečup, ten se špatně pere ;)

Lukáš (Čt, 27. 7. 2017 - 21:07)

No nejhorší jsou vždycky...Já bych neřekl, že je to malým českým rybníčkem, ale tím, že svět těch úchylek a fetišů je prostě více než obrovský. Navíc i dost často dochází ke kombinaci některých fetišů. A najdi pak někoho, kdo je na 100% stejný v tomhle jako Ty. Navíc pak se Ti musí líbit a ještě- a to je dost důležité- si musíte sednout po lidské stránce. No a když život je kompromis, tak i fetiš je kompromis. Jasně, nelze dělat něco, co se Ti hnusí, protože sex je zábava. Ale "zahrát divadýlko" pro partnera a naopak přece není zase takový problém. Zdůrazňuji, pokud se to druhému nehnusí. Poprvé je to samozřejmě takové hrané, není to realita, ale časem a opakováním se to dá dovést k naprosté dokonalosti :-)
Jinak ta videa- do bahna lezeš, nebo Ti jde jenom o to zničení věcí nožem či nůžkami? Trháš raději na partnerech nebo lepší, když oni trhají Tvoje oblečení? Co pak klasický sex třeba se zbytky oblečení na sobě?
PS: jestli je to moc intimní, tak samozřejmě nemusíš nic psát!
Hezký večer.

alex (Čt, 27. 7. 2017 - 20:07)

No nejhorší jsou vždycky ty začátky. Jak jim to jako nenápadně naznačit. Zjistila jsem, že nejlíp funguje alkohol. Opít je a sebe a jde to samo :)
Já měla teď přítele, kterýmu nevadilo ničit čas od času moje i svoje oblečení. Před tím jsem měla přítelkyni a to bylo vlastně to stejný. Ale oni to nepotřebovali, tak jsem je do toho pořád tlačila, takže to nebylo ideální. Ale najít v malým českým rybníčku někoho s podobnou úchylkou neni jednoduchý :) Je to dost nezvyklá úchylka, ale jsou stránky, kde se tomu věnujou. Občas si kupuju videa tady https://www.clips4sale.com/clips/category/151/CLOTHES-DESTRUCTION-_-BURNING

Lukáš (Čt, 27. 7. 2017 - 13:07)

Tak já to tady objevila...Já neničím džíny nebo kalhoty nožem nebo fixama, ale mám rád i pokakání mimo počůrání. No a časem se takové kalhoty prostě už nedají vyprat. Ale nedělám to do Wranglerů nebo Lee Jeansů, protože to by fakt docela lezlo do peněz. Na kakání levné věci, počůrávat se lze do všeho, to pračka zvládne v pohodě.
Jinak zajímavá úchylka, nikdy jsem o tom neslyšel. Ale to je na fetiších to nejhezčí, jak rozmanitý ten svět je.
Co na to Tvůj kluk či holka, jestli někoho máš?

Leoš (St, 26. 7. 2017 - 12:07)

Včera ráno do postele

alex (St, 26. 7. 2017 - 00:07)

Na ničení oblečení po...A jsou to tipy z praxe nebo jenom teoretický ;) radilů už jsem měla spoustu, ale pak se ukázalo, že žádnej kluk ještě žádný holce oblečení nezničil. Když teda nepočítám roztržený kalhotky a tričko. A to je na mě málo ;) Já sama při (teda spíš před) sexem totiž ráda ničím oblečení i tomu chlapovi, takže se do toho nikomu moc nechce. No a s bývalým přítelem to taky nebyla žádná sláva. On když si to člověk spočítá, tak je to dost drahá sranda. Mám štěstí, že mi "při nejhoršim" stačí to počůrávání :)

honza (Út, 25. 7. 2017 - 23:07)

ale napíšu teda sem. Dneska...Na ničení oblečení po počůrání bych měl pár super tipů. Stačí se jen ozvat. :-) Písni mi prosím na seznam, najdeš mě tam jako: "pocuralases"

alex (Út, 25. 7. 2017 - 22:07)

ale napíšu teda sem. Dneska jsem se zase počůrala ve sprše. Modrý džíny počůraný docela hodně :) ale dneska jsem je teda ani trochu nezničila, protože v nich chodím do práce :( zatím, uvidíme, jak dlouho vydrží :)

alex (Út, 25. 7. 2017 - 22:07)

Napiš prosím na email...No já nevim, jestli bysme si rozuměli :(

Kubaj (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Tak já to tady objevila...Napiš prosím na email [email protected] rád byh si ó tom psal

Kubaj (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Ahoj tak kdo se pocurava co? ...Htel byh si ó tom s tebou psát můj mejlik [email protected]

Dárkyně uriny.. (Po, 24. 7. 2017 - 15:07)

Koupím urinu zdravé mladé ženy - Praha a okolí. Cena dohodou. Mirek. [email protected]

Michal (Po, 24. 7. 2017 - 15:07)

AHOjte, tak pridam jeden prispevok aj ja, mam momentalne 29 rokou a pamätam si na to dosť dobre ked som sa počural a to som mal 21 rokou.
Bol som prave po operacii laveho ramena, mal som tam vložene 3 klince. cize ruka bola čiastočne znehybnena a lekari sa rozhodli pre vodoliečbu. Normalne som chodil na proceduri do bazena.
Mal som chodit na proceduri do nemocnice do kosic, kedže byvam 40 km od kosic tak som tam musel docestovať vlakom a potom som prestupil na mhd. Na stanici som sa chcel ist vicikat, ale som nemohol, lebo som nemal drbone a ta tete mi nemala vydat z 50 eur. Tak som si povedal že ok vydržim to, utekal som na elektricku č.6 čo šla z hlavnej stanici smerom na terasu kde bola ta nemocnica. cesta tam bola dost kriticka čo sa tykalo mojho curania, ale dalo sa to v pohode zvladnut. povedal som si michal klud. ved sa vicikas v nemocnici.
Ibaže ked som aj nasiel volne wc, tak bolo napisane že kluč u lekara wc je iba pra pacientov. takto to bolo asi pri 4 roch lekaroch. NO co už tak som si povedal že idem hladat ten bazen, že kde to to je, tak sa vicikam tam. Ibaže problem bol v tom že to je obrovska nemocnica a aj hladanie bazena, kde mala prebiehat vodoliečba mi zabrrala dobrých 20 minut a to už bolo fakt na krajičku už len tak tak som držal to v sebe.
Ked som to nakoniec našiel tak som zaklopal vyšla sestrička von a povedala že mam čakať, najhoriších 15 minut mojho života. Proste ked som už trocha si načural do boxeriek, nebolo nič vidno zopar kvapiek, ale vedel som že o chvilu sa tam asi počuram, tak som zaklopal na sestričku a povedal som je že strašne surne potrebujem isť sa vyčurať, povedala že ok že som to mal povedať skor.
Tak mi ukazala, kde su satne že za satnami je wc, ale akonahle dopovedala a doukazovala, tak proste v tej chvili povolili zvierače a ja som začal cikat, ale to som sa tam rozbehol a uvidel som tam jednu ženu ktora bola naha pred kabinkou prave si obiekala plavky mala asi tak 25 rokou (nie každy sa chodi prezliekat do kabínky, ja tieý sa prezliekam pred skrinkou ked tam nikto nie je), ja som sa pozrel na nu a v tej chvilí som už bol skoro celý počuraný, len som sa zmohol na jedno že prepačte nechcel som, nevydržal som" Strasne som sa habil bol som uplne pocikaný s mokrými riflami pred nou.
Potom som šiel na wc a ona prisla za mnou a zaklopala že mame ist spolu do bazena, že rehabilitačna sestra nas vola. A este povedala že z tej nehody si nemam robiť nič, že aj jej sa to asi dvakrat stalo

alex (Ne, 23. 7. 2017 - 23:07)

Tak já to tady objevila teprve teď? A koukám, že jsou tu přízpěvky až někdy z roku 2007 :) taky ráda čůrám v oblečení. Teda v posteli moc ne, protože se mi to nechce pořád čistit a prát, ale v kalhotkách a kalhotech ve sprše dost často ;) Já to mám teda spojený ještě s tím, že ty kalhoty ještě ničím. Třeba nejdřív počmářu lihovkou a pak roztrhám. Samozřejmě postupně delší dobu, protože tenhle koníček je docela nákladnej :) Máte to taky někdo tak, že ať už počůraný nebo i nepočůraný kalhoty nebo jiný oblečení ničíte? Až donedávna jsem ani netušila, jak se ta úchylka jemnuje - je to salirofilie ;)

Zdeněk (Ne, 23. 7. 2017 - 13:07)

Vidim ze pocuravani tady jede...Rebelko moc fain příspěvek. No co to semnou udělalo, když miluji piss netřeba popisovat. Je to krásný pocit, když ta zlatá a teplá štáva tače do prádla.

Zdeněk (Ne, 23. 7. 2017 - 13:07)

Plynaři, s tím "sraním"...Holka zlatá, myslím, že budeš mít ráda piss. počůrávání je fain.

Lukáš (Pá, 21. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj spim v procuranych...Dobře, přesvědčila jsi mě :-) o víkendu si udělám kotel bylinkového čaje, budu zadržovat čůrání a pak až to nevydržím, tak v tom budu dokud to neuschne. Jsem to ale perverzní, ale co :-)

mik (St, 19. 7. 2017 - 04:07)

Už jsem sem dřív psala,...Ahoj Ivco totez co jsem psal Eve prijd na xchat o tomhle tematu pokecat a budes prekvapena seriozne se tam pobavis a nebudou to takove nesmysly jako tady curani a pocurani je hodne zajimave a vzrusujici tema ovsem ne typ nesmyslu zdejsi rebelky )

Reklama

Přidat komentář