Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Irča (So, 9. 9. 2017 - 13:09)

Možná trpí prostatou aniž...Nevím, prostatou v 15ti letech asi ještě ne, ale nejsem chlap. Asi se fakt styděl, na netu jsou diskuse o tom jak se i chlapi stydí si říct a pak se počůrají do kalhot. On se asi fakt styděl, ale pak to pro něj bylo daleko horší.

Monika (Pá, 8. 9. 2017 - 21:09)

Možná trpí prostatou aniž by to tušit nebo to zatím vždy vychytal, nechápu proč nenosí pleny, dnes jsou diskrétní a není se za co stydět, však to nikde nemusí vykládat že má plenu a v riflích to nikdo moc nepozná. Ale jak říkáš možná se stydí i před rodiči, před těmi co ho jako mimino přebalovali , ti co vědí o jeho láskách, jeho problémech, jeho přání a asi by měl začít tím že se má svěřit rodičům jako první , ti mu pomohou bez předsudků , bud lékařskou pomocí nebo nákupem vhodných plen. Já jako matka 12letého syna bych udělala vše proto abych ho ochránila před ostudou, pokud by bylo třeba bez odsouzení a komentářů bych klidně syna na noc vždy kontrolovala zda má vše v pořádku a má co má mít , nejen úkoly a připravenou tašku do školy, svačinu ale i např. na noc,do školy plenu. Léky se jistě vše srovná ale trvá to.

Irča (Pá, 8. 9. 2017 - 21:09)

tohle je taky zajimave...Ono s tím nezeptáním se a riskováním to bude spíše v povaze člověka než v pohlaví. Já si sama sebe neumím představit, že bych riskovala ten trapas a raději se zeptám nebo si dojdu. Protože ten trapas je pak daleko horší a navíc se třeba nemáte kde hned převléct. Některé holky mě napsaly, že se takhle počůraly, ale já jsem třeba osobně viděla kluka, který se zeptal na WC, ale učitelka mu řekla, že to už těch pár minut vydrží. A on se zřejmě styděl i když je to chlap a ptal se až když už musel fakt nutně, což učitelka nepochopila. Tak nic nenamítal, poslušně si sednul zpátky do lavice i když mu podle mě muselo být jasné, že to nevydrží. Nevím co se mu mohlo honit hlavou. Za chvíli se úplně počůral. Docela mě zajímalo, proč neřekl, že musí fakt nutně, ale zase mě bylo dost trapné se ho na to ptát, byl z toho chudák úplně špatný. Ale asi i on se mohl stydět.

(Út, 29. 8. 2017 - 05:08)

jsem se počůral a podělal před malou chvilkou . nechtělo se mi vstávat z postele , tak jsem to všechno pustil , nosím na noc pleny , tak se nic vážnýho nestalo. Teď v tom sedím a mám z toho velice silnou erekci . Tak zdar všem -jdu si honit péro.

mik (Út, 29. 8. 2017 - 05:08)

tohle je taky zajimave )

Před rokem jsem byla na návštěvě u kamarádky,popíjeli jsme a mě se začalo chtít čůrat, bohužel, než jsem si stačila odskočit,přišel z práce kamarádky manžel se svým kamarádem a přisedli si k nám,to už se mi chtělo hrozně,ale bylo mi strašně trapné to říct před cizíma chlapama...Počítala jsem s tím, že si odskočím až budu odcházet.Po pár minutách jsem se zvedla, že už půjdu,jenže oni mě pořád zdržovali,ukazovali fotky z dovolené a já myslela, že se po.....Vrtěla jsem se na sedačce a snažila, aby to nebylo moc poznat.Polévalo mě horko a myslela jsem, že prasknu,takže jsem se začala loučit a hrnula ke dveřím.K mému zděšení mě nenásledovala jen kamarádka,ale i oba chlapy.Chtělo se mi čůrat,jako nikdy v životě, ale při představě, že přes umakartové dveře všichni uslyší ten vodopád, který bych v té chvíli nebyla schopná ztlumit,jsem o použití toalety nakonec nepožádala. Celá zkroucená jsem vběhla do výtahu,kde ani ruka v rozkroku nezabránila tomu, že jsem si cestou z 10.patra začala pomalu čůrat do kalhotek,hned jak jsem v přízemí vystoupila zvedla jsem sukni a přímo před výtahem to pustila na zem. Strašně se za to stydím,ale už to prostě teklo samo...Nedovedu si představit, co bych dělala, kdy v té chvíli někdo do domu přišel a viděl 30-ti letou ženskou, jak tam čůrá...

mik (Út, 29. 8. 2017 - 05:08)

proč kopíruješ nějaký...Protoze to je s zena in a oproti mnohym nesmyslum tady se to prihodit mohlo tady pise dost kluku co je tyhle veci vzrusuji a vymysleji si na druhe strane jsou situace skutecne kdy se holka stydi a riskuje pocurani se

mik (Út, 29. 8. 2017 - 04:08)

Tak včera jsem se zase...Ivco ver tomu ze to tak je jsou dva typy jedni co maji sirsi mmocovou trubici a jedni co maji uzkou u tech se sirsi pri urcite naplni mechyre nedokazi sveracem tu trubici sevrit a pocuraji se i kdyz mechyr nema kapacitu vycerpanou a tece to vsechno
Ti druzi s uzkou to sevrou az se mechyr naplni na maximum a pak povoli sverac kdyz tlak poklesne zase to dokazi sevrit tedy ucuravaji s kazdym ucurnutim a sevrenim se to ale oslabuje takze treba po 3-4 ucurnutich to tece vsechno hlavne u tech co dokazai zadrzet velke mnostvi kapacita je sice 500 ml ale jsou i holky co daji i litr a pul ,,bezne je ale tech 800 ml az litr nad litr uz kazda neda a ty s tou mensi kapacitou se pocuraji treba i pri 400 ml prvni nutkani maji treba uz pri 100 ml zatimco bezne je to pri 200 -250 ml

Stela (Út, 22. 8. 2017 - 14:08)

JO TO PO MNĚ MŮJ KLUK CHTĚL. TAK JSEM TO DVAKRÁT NEBO TŘIKRÁT UDĚLALA, ALE MOC MNĚ TO NEBERE. NA NĚHO JE TO LEPŠÍ NEŽ DO SVÝCH KALHOT. I KDYŽ PAK KDYŽ JSEM TY KALHOTY SUNDALA A UTÍRALA JSEM MU S NIMA OBLIČEJ A STRKALA DO PUSY TAK TO BYLO DOBRÝ. TO PONIŽOVÁNI MNĚ BAVÍ.

(Út, 22. 8. 2017 - 13:08)

před chvíli počural a v pátek posral.

Karel (Út, 22. 8. 2017 - 12:08)

já taky a dvakrát :-(

:-D (St, 16. 8. 2017 - 15:08)

Teď jsem se i po.sral.:-))

Honza (St, 16. 8. 2017 - 13:08)

Tak včera jsem se zase...Mužeš zajet na ňákou benzinku a tam se vychcat.

Ivča (Út, 15. 8. 2017 - 23:08)

Tak včera jsem se zase počůrala. Koncem června jsem měla naposled příhodu při cestě z večírku a psala jsem, že se mi to stane i pří největší opatrnosti, tak 2x do roka. Stále častěi jak se blížím k toaletě je to nesnesitelnější, stejně tak když přicházím k domu. Včera jsem jela domů ze služebního jednání autem a cesta se po Praze protáhla. Kde můžete v městě si zastavit a najít WC? Ještě problém u domu se zaparkováním a na neštěstí bylo zaděláno. Jak jsem vystoupila, uvědomila jsem si ty dlouhé vteřiny domů, křečovitě jsem se opřela o auto a už to bylo. Díky bohu, že nosím sukně, ale kolemjdoucí si toho museli stejně všimnout. Nepochopím, že někdo tu může psát, že když už to nemůže vydržet, že si učůrává. To je nesmysl. Když už to už neudržím, pardon ten výraz - pochčiju se ůplně.

Prdlinka (Út, 15. 8. 2017 - 17:08)

ja v 11 nebo 12letech v noci...Já naposledy v 9 třídě asi 14 let jo to odpovídá.
Naše záchody nestáli za nic. Nechodila jsem na ně.

Což se mi hodně ale hodně nevyplatilo.

No a ted tedy k té pointě.

Byl školní den jako jiný. A my měli jet 3. hodinu na výlet,
paní učitelka Janglerová nám zdůraznovala větu : Zajděte si děti na záchod jste velcí a nechci žádnou ostudu. Moje myšlenka kdo by se počůral ted v tomto věku?(já se sama počůrala naposled ve 3 třídě ve škole,ale úmyslně je to příjemný pocit. Někdy to dělám i ted a je mi 25 Ale jen doma.) Co máš zase za tvoje představi?

A ostuda by to byla pro toho člověka. Nepotřebova jsem a tak jsem si nedošla. Však při čekání na autobus jsem pocítila to jak mám plný močový měchýř. Říkala jsem kamarádce počkej na mě hned jsem zpět. Zašla jsem si za křoví. Jenže jsem uviděla autobus tak jsem vyběhla za ním.
Stihla jsem ho to jsem si pomyslela. sedla jsem si s kamarádkou a jinými kamarády dozadu na 4 sedadla.

Potíž byla v tom ,že já pořád potřebovala na wc a cesta trvala skoro 2 hodiny . Čím více času uběhlo tím více jsem potřebovala.Bavila jsem se s kamarády s doměním jako že na to zapomenu. Až dojedem dojdu si na wc. Potíž byla v tom že já jsem na to nezapomínala. Cesta skoro uběhla zbývalo 10 minut všichni jsme se zvedli a brali si batohy. S uklidněním, že vystoupíme zachvíli jsem se přestala bát. Potom to však nastalo pustila jsem to!!!!!!! Bylo to tím, že jsem se koukala na klka co vstával a šel dopředu ke dveřím napálil kovové tyče. Celý autobus se začal smát i já no a v tu chvíli jsem cítila jak se mi promočili kalhotky i džíny. stála jsem a nevěděla co dělat. Styděla jsem se jelikož jsem sama byla názoru že se nikdo nepočůrá na tomto výletě v jeho věku. Problém však byl že jsme akorát měli vystoupit.Já stála jako tvrdé I . Všichni vystoupili až na mě a kamarádku ta se ke mě koukla a uviděla louži po demnou dost velkou. No a tak zjistila ,že jsem si za tím křovím neodskočila. Přišla ke mě a zašeptal mi at tu počkám. Odešla k pní učitelce a vrátila se s ní.
Pení učitelka mi jak jinak vyčetla že jsem si nedošla na wc ve škole. jJako trest jsem zůstala v autobuse a nešla na výlet kamarádka mi ještě stihla říct:"koukám tvoje role nejehezčí , nejchytřejší dívky ve škole se zvrtla . A odešla já sem v autobuse brečela jenž mi záleželo na tom co si myslí třída o mě. potom jsem přestala. Po dlouhé době se třída vrátila. Holky s brekotem kluci s nervama. Jelikož zlobily dostanou všichni poznámku a někteří napomenutí a důtky. Byla jsem ráda,že zlobili jelikož nedošlo na mě. Vím asi to bylo špatné být ráda za to ostatní mají poznámku atd.. .

Já však byla štastná dokud jsem nedošla domů.Tam byla návštěva a te se mi smála otec i matka i můj jindy nejlepší bratr smáli. A tehdy jsem se naučila nic nepodcenovat. Ale na školní záchody sm nechodila nikdy.
Prdlinka

Prdlinka (Út, 15. 8. 2017 - 17:08)

ja v 11 nebo 12letech v noci...Já naposledy v 9 třídě asi 14 let jo to odpovídá.
Naše záchody nestáli za nic. Nechodila jsem na ně.

Což se mi hodně ale hodně nevyplatilo.

No a ted tedy k té pointě.

Byl školní den jako jiný. A my měli jet 3. hodinu na výlet,
paní učitelka Janglerová nám zdůraznovala větu : Zajděte si děti na záchod jste velcí a nechci žádnou ostudu. Moje myšlenka kdo by se počůral ted v tomto věku?(já se sama počůrala naposled ve 3 třídě ve škole,ale úmyslně je to příjemný pocit. Někdy to dělám i ted a je mi 25 Ale jen doma.) Co máš zase za tvoje představi?

A ostuda by to byla pro toho člověka. Nepotřebova jsem a tak jsem si nedošla. Však při čekání na autobus jsem pocítila to jak mám plný močový měchýř. Říkala jsem kamarádce počkej na mě hned jsem zpět. Zašla jsem si za křoví. Jenže jsem uviděla autobus tak jsem vyběhla za ním.
Stihla jsem ho to jsem si pomyslela. sedla jsem si s kamarádkou a jinými kamarády dozadu na 4 sedadla.

Potíž byla v tom ,že já pořád potřebovala na wc a cesta trvala skoro 2 hodiny . Čím více času uběhlo tím více jsem potřebovala.Bavila jsem se s kamarády s doměním jako že na to zapomenu. Až dojedem dojdu si na wc. Potíž byla v tom že já jsem na to nezapomínala. Cesta skoro uběhla zbývalo 10 minut všichni jsme se zvedli a brali si batohy. S uklidněním, že vystoupíme zachvíli jsem se přestala bát. Potom to však nastalo pustila jsem to!!!!!!! Bylo to tím, že jsem se koukala na klka co vstával a šel dopředu ke dveřím napálil kovové tyče. Celý autobus se začal smát i já no a v tu chvíli jsem cítila jak se mi promočili kalhotky i džíny. stála jsem a nevěděla co dělat. Styděla jsem se jelikož jsem sama byla názoru že se nikdo nepočůrá na tomto výletě v jeho věku. Problém však byl že jsme akorát měli vystoupit.Já stála jako tvrdé I . Všichni vystoupili až na mě a kamarádku ta se ke mě koukla a uviděla louži po demnou dost velkou. No a tak zjistila ,že jsem si za tím křovím neodskočila. Přišla ke mě a zašeptal mi at tu počkám. Odešla k pní učitelce a vrátila se s ní.
Pení učitelka mi jak jinak vyčetla že jsem si nedošla na wc ve škole. jJako trest jsem zůstala v autobuse a nešla na výlet kamarádka mi ještě stihla říct:"koukám tvoje role nejehezčí , nejchytřejší dívky ve škole se zvrtla . A odešla já sem v autobuse brečela jenž mi záleželo na tom co si myslí třída o mě. potom jsem přestala. Po dlouhé době se třída vrátila. Holky s brekotem kluci s nervama. Jelikož zlobily dostanou všichni poznámku a někteří napomenutí a důtky. Byla jsem ráda,že zlobili jelikož nedošlo na mě. Vím asi to bylo špatné být ráda za to ostatní mají poznámku atd.. .

Já však byla štastná dokud jsem nedošla domů.Tam byla návštěva a te se mi smála otec i matka i můj jindy nejlepší bratr smáli. A tehdy jsem se naučila nic nepodcenovat. Ale na školní záchody sm nechodila nikdy.
Prdlinka

Prdlinka (Út, 15. 8. 2017 - 17:08)

ja v 11 nebo 12letech v noci...Já naposledy v 9 třídě asi 14 let jo to odpovídá.
Naše záchody nestáli za nic. Nechodila jsem na ně.

Což se mi hodně ale hodně nevyplatilo.

No a ted tedy k té pointě.

Byl školní den jako jiný. A my měli jet 3. hodinu na výlet,
paní učitelka Janglerová nám zdůraznovala větu : Zajděte si děti na záchod jste velcí a nechci žádnou ostudu. Moje myšlenka kdo by se počůral ted v tomto věku?(já se sama počůrala naposled ve 3 třídě ve škole,ale úmyslně je to příjemný pocit. Někdy to dělám i ted a je mi 25 Ale jen doma.) Co máš zase za tvoje představi?

A ostuda by to byla pro toho člověka. Nepotřebova jsem a tak jsem si nedošla. Však při čekání na autobus jsem pocítila to jak mám plný močový měchýř. Říkala jsem kamarádce počkej na mě hned jsem zpět. Zašla jsem si za křoví. Jenže jsem uviděla autobus tak jsem vyběhla za ním.
Stihla jsem ho to jsem si pomyslela. sedla jsem si s kamarádkou a jinými kamarády dozadu na 4 sedadla.

Potíž byla v tom ,že já pořád potřebovala na wc a cesta trvala skoro 2 hodiny . Čím více času uběhlo tím více jsem potřebovala.Bavila jsem se s kamarády s doměním jako že na to zapomenu. Až dojedem dojdu si na wc. Potíž byla v tom že já jsem na to nezapomínala. Cesta skoro uběhla zbývalo 10 minut všichni jsme se zvedli a brali si batohy. S uklidněním, že vystoupíme zachvíli jsem se přestala bát. Potom to však nastalo pustila jsem to!!!!!!! Bylo to tím, že jsem se koukala na klka co vstával a šel dopředu ke dveřím napálil kovové tyče. Celý autobus se začal smát i já no a v tu chvíli jsem cítila jak se mi promočili kalhotky i džíny. stála jsem a nevěděla co dělat. Styděla jsem se jelikož jsem sama byla názoru že se nikdo nepočůrá na tomto výletě v jeho věku. Problém však byl že jsme akorát měli vystoupit.Já stála jako tvrdé I . Všichni vystoupili až na mě a kamarádku ta se ke mě koukla a uviděla louži po demnou dost velkou. No a tak zjistila ,že jsem si za tím křovím neodskočila. Přišla ke mě a zašeptal mi at tu počkám. Odešla k pní učitelce a vrátila se s ní.
Pení učitelka mi jak jinak vyčetla že jsem si nedošla na wc ve škole. jJako trest jsem zůstala v autobuse a nešla na výlet kamarádka mi ještě stihla říct:"koukám tvoje role nejehezčí , nejchytřejší dívky ve škole se zvrtla . A odešla já sem v autobuse brečela jenž mi záleželo na tom co si myslí třída o mě. potom jsem přestala. Po dlouhé době se třída vrátila. Holky s brekotem kluci s nervama. Jelikož zlobily dostanou všichni poznámku a někteří napomenutí a důtky. Byla jsem ráda,že zlobili jelikož nedošlo na mě. Vím asi to bylo špatné být ráda za to ostatní mají poznámku atd.. .

Já však byla štastná dokud jsem nedošla domů.Tam byla návštěva a te se mi smála otec i matka i můj jindy nejlepší bratr smáli. A tehdy jsem se naučila nic nepodcenovat. Ale na školní záchody sm nechodila nikdy.
Prdlinka

prdlinka (Út, 15. 8. 2017 - 16:08)

Jana byla ta, co se...lukáši klid já ti věřím.

hm... (So, 12. 8. 2017 - 16:08)

Šílený trapasMám teprve...proč kopíruješ nějaký starý příspěvek z úplně jiné diskuse??

Plenkar (So, 12. 8. 2017 - 15:08)

Šílený trapasMám teprve...To vis, ze jo! Stejne se ti v te praci tak uplne nelibilo a jsi za to pocurani docela rada, protoze ted mas duvod ty i oni. A promin, mozna se mi to jen zda,ale popisujes tu nehodu, jako celkem nic tragickeho a starost o vycisteni sedacky veskera zadna- komu to bude ted v tech vedrech smrdet v aute, treba ze ve sluzebnim. Ono mit v kabelce jednu, dve jednorazovky s lepitky je asi vetsi ostuda a v pripade, nebo v ocekavani nejakeho takoveho problemu si ji nasadit. To se asi neda prezit. Byt moje to auto, tak ti dam za tu prochcanou sedacku takovou cocku, ze se z toho jeste poseres ty hvezdo!

Lenka (So, 12. 8. 2017 - 00:08)

Šílený trapasMám teprve...Nevím, ale myslím, že bych to v té práci zkusila. Ono tohle se opravdu může stát každému, kort v autě při dopravní zácpě. Aspoň poznáš, co jsou tví kolegové zač. protože posmívat se ti kvůli tomu můžou jenom opravdoví blbové. Snad už to jsou dospělí lidi a ne nějaká pubertální děcka. A ty též jsi již dospělá a tak chápeš, že si nic neuděla špatného, za co by ses měla stydět. Výpověď bych dala, až v případě, že by se v práci fakt lidi chovali jak blbečkové a nějak se ti kvůli tomu posmívali. I když někdy to třeba někdo může použít jako včeselu historku, tak si nemyslím, že to bude myslet zle a jako posmívání. prostě yážitek ze života. Ber to s humorem. Neudělala si nic nelidského.

Reklama

Přidat komentář