Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jirka (Út, 22. 1. 2019 - 17:01)

Ano. :)

Tom (St, 24. 10. 2018 - 11:10)

Taak ja se naposledy pocural v prvni tride o prestavce sem zapomnel a pak me ucitelka nepustila a kdyz sem se zeptal potreti servala me a asi 3 minutky pted zvonenim se na celou tridu ozvalo typicke ššššš... : DDD vsichno se otaceli co to tece : D a ja sedel a cural si do slipu : D, ted se tomu smeju, ale tehda to byl pro me horor

Jana (Po, 22. 10. 2018 - 11:10)

No vidiš Jano a vjedsina...Mas pravdu Petre ma to velke vyhody a cestovani na dovolemou busem si uz bez vlozek neumim predstavit, v tom to maj chlapi o hodne horsi, asi to tak resime vsechny, protoze pri prestavkach, vzdycky na malou spechaji hlavne chlapi, vim i od manzela ze se nemuze dockat prestavky,letos cestou do chorvacka to dokonce jeden chlap pustil do kalhot pri vystupovani z busu, trapas jak hrom...

Petr (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Mno to se mi nechce verit, ze...No vidiš Jano a vjedsina holek na ty vložky nadava ze hnus je mit... Ale když te zachrani od trapasu tak malo ktera je ráda že je muže mít. Predstav si kluka z vložkou no hruza anebo kdyby si ji na verejny wc ji mnel mnenit kam ji dá? Vy holky to máte nacvičene a když víte že se mužete dostat do také situace tak to využijete anebo se mílim že to má i výhody mít vložku?

mik (So, 20. 10. 2018 - 03:10)

Mno jetojinako : D mozna mas...presne jak pise jetojinak , psal jsem o tom odbornem vyzkumu popoisovany lekarem nekolik stranek zpatky tady ,jsou zeny co jim to uz zastavit nejde taky si tezko ucurnes ve chvili kdy to treba i jde ovladnout , ale v situaci kdy to uz vydrzet nejde. a stejne tam je jeste psychika a porad doufas ze to vydrzis a tim to vyhrotis a pak to uz zastavit opravdu u nekoho nejde

Miki v plenkach (Pá, 19. 10. 2018 - 14:10)

Tak to určitě není pravda,...Ahoj, mas pravdu, ja uz hodne let nosim pliny a snazim se do nich alespon curat pomalu, aby mi to neproteklo, ale zastavit curani je velky problem a neni to jednoduche. A asi bych to ani nedoporucoval, protoze je to tak nejak proti prirode. Ja mam pliny, takze muzu, ale ti kteri je nemaji a musi se pocurat, tak tech je mi lito. Ale nekdo by si je na sebe nevzal, nekdo se za ne stydi. Ja tedy ne, protoze v plinach je mi fajn a mam je na sobe pres den, kdy je hodne moc potrebuju, ale davam si je i na noc, chodim se v nich i koupat-samozrejme i s plinou a neresim to. Mam rad plinkarky i plinkare.

Jana (Pá, 19. 10. 2018 - 14:10)

Tak to určitě není pravda,...Mno jetojinako : D mozna mas pravdu, sverace mam vycvicene, jeste ze skolnich let, kdy se proste nepoustelo v hodinach na zachod a to ani na prvnim stupni a na stredni bylo to same i kdyz sme meli treba dvouhodinovky, takze cloveku nezbylo nez to proste vydrzet a tam sem si asi ty sverave vytrenovala, hlavne v ZS tu treti hodinu po caji, ktery sme museli vypit ucitelka kontrolovala hrnky...

Jetojinak (Pá, 19. 10. 2018 - 12:10)

Mno to se mi nechce verit, ze...Tak to určitě není pravda, znám spoustu holek, které to rozhodně zastavit neumí, sama taky patřím mezi ně a kolikrát jsme se o tom s holkama bavily, kdy taky přiznávaly, že jakmile to pustí, je konec. Na to, co tvrdíš ty, musíš mít vytrénované svěrače.

Jana (Pá, 19. 10. 2018 - 11:10)

Jednoduse proto, ze je to...Mno to se mi nechce verit, ze by je to nenapadlo a zastavit to umi kazda zenska, to chlapum to nejde zastavit to znam od manzela, zenske zastavi a pusti klidne na povel, to vim i od kamaradek, vsechny si umime trosku odcernout treba do vlozky kdyz se nam chce a neni si kam zajit, sama sem to udelala i v buse, do busu si pro jistotu bravam vlozku : )

mik (Pá, 19. 10. 2018 - 04:10)

20.3.2008 20:01 - Monikato Jirka: nešlo to zastavit vůbec, ten tlak předtím byl už bodavý, když jsem seděla, tak to ještě šlo, no ale po pár krocích do ordinace už se to nedalo zadržet. Ale vydržela bych to, nebýt toho opoždění, přišla jsem totiž na řadu až o hodinu později. Paní (nebo slečna spíš)doktorka se mi omluvila, měli tam nějaký akutní případ předtím a tak se všechno posunulo. Chtěla jsem vydržet, protože objednací lhůty jsou skoro dva měsíce, příště se už na to samozřejmě vykašlu a půjdu na WC, protože takhle se vyšetření samozřejmě stejně nekonalo, protože na to je potřeba úplně plný měchýř. Jinak jsem moc na veřejnosti chodit nemusela, naštěstí byl doma táta a mohl pro mě přijet a hlavně mi přivést dlouhej kabát, protože jsem měla jen bundu. Takže aspoň to.

mik (Pá, 19. 10. 2018 - 04:10)

20.3.2008 10:06 - MonikaPotkal mě takový problém a docela by mě zajímalo, jestli jsem v něm sama nebo ne. Zažila jsem nedávno trapas. Byla jsem poslaná na urologické ultrazvukové vyšetření a při objednání termínu jsem byla instruovaná, že nejméně dvě hodiny před vyšetřením nesmím jít na malou. Jenže objednaný čas nefungoval, v ordinaci měli skluz, už to pro mne bylo hodně zlé. V čekárně jsem ještě vydržela, ale když na mě přišla řada, tak v ordinaci už to nešlo zvládnout a já se tam trapně počůrala. Sice mě sestra i paní doktorka uklidňovaly, že jsou zvyklé, ale přesto, bylo mi hrozně. Máte někdo podobnou zkušenost?

mik (Pá, 19. 10. 2018 - 04:10)

Jednoduse proto, ze je to asi nenapadlo a taky by to treba nedokazaly zastavit , u nich ale mely nejit 2 hodiny ale tesili je, ze se to tam stava ,ze se tam cas od casu nekdo pocura

Jana (St, 17. 10. 2018 - 05:10)

Nestrasim ,jen pisu to co...Miku proc si ty dve holky na zachode trochu neodcurly, ja sem to resila taky tak a uplne v pohode,zenske to maji v klidu uplne, od manzela vim, ze kdyz predrzi tak se pak nemuze vycurat, vim jak si nechtel dojit vedle auta v kolone a pak se 10 minut nemohl vycurat a to mel podbrisek jak balon..,

mik (Út, 16. 10. 2018 - 16:10)

Miku nestras Ivce, da se to v...Nestrasim ,jen pisu to co vim , obe to napoprve nedaly , az na podruhe a doktor u obou zjistl malou kapacitu mechyre i oslabeny sverac a asi i poruchy prenosu signalu, ktery te varuje ze kdysz si nedojdes, ze to povoli a pokud se pocurala za 15 minut tak na tom bude podobne , uz jsem tu psal ten vyzkum lekaru jak kdo ma vydrz a vim to i s vlastniho pruzkumu

Jana (Po, 15. 10. 2018 - 06:10)

Mam dve kamaradky co to...Miku nestras Ivce, da se to v pohode vydrzet, teda aspon my zenske to zvlladame dobre, ale od manzela vim, ze chlapi kdyz predrzi tak tak to potom nemuzou pustit, takze Ivco klid...

mik (So, 13. 10. 2018 - 05:10)

Mam dve kamaradky co to absolvovaly obe to napoprve nezvladly , ale mely myslim vydrzet 2 hodiny ,obe pak prvidelne trenovaly zadrzovani a posilovani panevniho dna a druhe vysetreni zvladly Zkousej zadrzovat a postupne zvysovat dobu kdy si nedojdes a uvidis ze se to casem zlepsi a vydrzis dele i silne nutkani

Miki v plenkach (St, 10. 10. 2018 - 13:10)

Dobrý den, před časem jsem...Ahoj,z dlouhodobe vlastni zkusenosti vim, ze nejvetsi jistota jsou nasazene pliny v kapacite ssavosti tak na jedno uplne pocurani. A kdyz ma clovek tuhle jistotu, tak se nemusi bat pocurani, ostudy s tim spojene a mokre sedacky, zidle, kresla. Ja tomu taky neveril, ze nejaka plina mi muze vratit sebevedomi a zivotni pohodu, pritom se nenervovat strchem z pocurani pri vsech moznych i nemoznych prilezitostech. A protoze mam OAB tak mam problemy za bdeleho stavu, ale kdyz se chci poradne vyspat hlubokym spankem, tak si dam 2 velky latkovky a pres ne natahovaci gumovy kalhotky co neprotecou ani na boku a spim jako miminko a probudim se odpocinutej.

Jana (St, 10. 10. 2018 - 11:10)

Dobrý den, před časem jsem...Jeste sem chtela dodat, ze se fakt neni ceho bat a vubec se nestyd jestli si u toho sona ucurnes to se bezne stava, ze zenska ale i chlapi odchazi z ordinace s flickem nic si z toho nedelej da sebto v klidu vydrzet, horsi je cystoskopie a urodunamika kdy se plni mocak vodou a u toho mas sondu v konecni, ale oboji se da v pohode vydrzet, takze bud v klidu sono je to nejmensi a chlapi to maj s cystoskopii mnohem horsi my holky to mame v pohode trochu to stipe, manzelovi tahali kamen az z ledviny ptes bimbase a to si fakt uziluzil, dr pak rikal ze nevedeli ze je tak velky, navic manzel ma dlouhy penis a u kamenu je to komplikace, takze my holky se zkratka nemusime bat mame trubici jen 3 cm a sirokou, chudaci chlapi, pad dej vedet jak si dopadla : D, ale uz ted vim ze dobre : D

Jana (St, 10. 10. 2018 - 06:10)

Dobrý den, před časem jsem...Ivi neboj to bude v pohode hodinu se to da v pohode zvladnout, a kdyby si nemohla vydrzet tak si skocis na zachod trosku odcurnout, takze bud uplne v klidu,taky sem na tom byla a normalne sem si zasla trochu ucurnout na wc, takze sem to v pohode zvladla i kdyz mela doktorka zpozdeni, manzel si nedal poradit, ze ma trochu odcurnout kdyz nebude moci vydrzet, ten mel vypit dokonce 1,5 l a necurat 2 hodiny,doktorka mela hodinu zpozdeni a jen proto ze me neposlechl, tak to pustil doktorce pri sonu, takze se vubec neboj ty mas vypit jen litr a kdyz te to bude tlacit tak trochu odcurni a vse bude v pohode : D

ivana (Pá, 5. 10. 2018 - 13:10)

Dobrý den, před časem jsem psala o svých potížích s udržením moči. Byla jsem koncem srpna na vyšetření, paní doktorka mě podrobně vyzpovídala, vyšetřila, byla jsem na náběrech krve, moči, ultrazvuku a nic zvláštního se nenašlo. mám prý oslabené pánevní dno a pravděpodobně menší kapacitu močovéhoí měchýře. Objednala mne k odbornému vyšetření na urogynekologii. Mám tam jít příští týden. Mám ráno se vymočit, vypít 1 litr tekutiny a za hodnu v 8 hod. mám přijít do ordinace. Jak jsem nervák, bojím se, že to nemusím vydržet. V poslední době jsem neměla větší problémy ale zrovna včera jsem si zapomněla v práci klíče a zjistila jsem to až u dveří. Děti měly sport, nebyly doma, volala jsem manželovi, ten řekl že je na cestě a přijede za 10 minut, mám počkat.Jenže mě se strašně chtělo čůrat, chvíli jsem čekala, manžel nejel a tak jsem se rozběhla ač nerada do hospody která je kousek od nás. Před hospodou jsem se musela zastavit a stejně to povolilo a počůrala jsem se. Nejenom mokré punčocháče ale i flek na sukni. zaběhla jsem do uličky a volala manželovi aby pro mne přijel. Tak nevím jak dám příští týdem to vyšetření když jsem to nevydržela čtvt hodiny.

Reklama

Přidat komentář