Reklama

kakání partnerky

fuj (So, 7. 11. 2009 - 13:11)

fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj

! (So, 7. 11. 2009 - 13:11)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

? (So, 7. 11. 2009 - 13:11)

??????????????????????????????????????????

Speed (So, 7. 11. 2009 - 12:11)

Věřím Lunykovi, ale myslím,...Jo a Evo, asi před 2 lety sem chodila/ ale je to možná i víc/ tvoje jmenovkyně, která byla velká vyznavačka hoven a navíc prdů. Budila tu velké pohoršení. Nakonec se tu seznámila se stejně ujetým klukem. Když nebudeš líná, vrať se o stovky příspěvků zpátky a najdeš to tam. Taky měli pěkné příspěvky na diskuzi pritelkyne-prdi. Najdeš tam i učené příspěvky od Psycha a od Ilonky, rovněž velké milovnice hoven. Jj, bývaly časy, kdy tahle diskuze žila... dneska tu Petr chce vyměňovat videa a nebýt Lunyka, tak by byla asi chcíplá. Zajímavý je pro mne, že na Lunyka nereaguje ani Ilonky, ta vždycky tady ráda pohovořila s kaviáristy. Nj, má problém vyřešený, vdala se a muže má poctivého kaviáristu. A ti po sobě srali fest. Evičko, vůbec netušíš, co svět kaviáru obnáší

Speed (So, 7. 11. 2009 - 11:11)

Věřím Lunykovi, ale myslím,...Proč by byla vymyšlená? Já mám taky partnerku, která má ráda moje hovna. Asi je to dost neobvyklé, u svých bývalek jsem se s tím nikdy nesetkal. Ale jsem sexuálně otevřený, tak proč ne? Mne její hovna nevzrušují, ale jsem vzrušený z toho, že je vzrušená ona. Jde ale jenom o koukání, žádné dotýkání nebo tak.

Lunyk (So, 7. 11. 2009 - 03:11)

Já myslím, že si z vás dělá...Neříkej... :-P

Eva (So, 7. 11. 2009 - 01:11)

Věřím Lunykovi, ale myslím, že Laskonka je vymyšlená ;-) Pokud ne, tak promiň..

Petr (Pá, 6. 11. 2009 - 23:11)

Vzrušuje tedy ještě někoho, když vidí svou partnerku na velké v přírodě? Když to dělá přirozeně (běžně)?Tedy tím myslím, když si normálně stáhne kalhoty, sedne si na bobek a kadí?

Speed (Pá, 6. 11. 2009 - 15:11)

Já myslím, že si z vás dělá...Jak tak, vysmívá se hovnu? Jen kdyby se všem, co hovínka nemilují, chtěly ve střevech pořádně zašpérovat!

Mukl007 (Pá, 6. 11. 2009 - 13:11)

Já myslím, že si z vás dělá Amanda pěknou prdel ! Ona se vám tady vlastně vysmívá...

Speed (Pá, 6. 11. 2009 - 13:11)

Bobby, ráda bych to myslela...No, konečně jsi Amando odtajnila svojí orientaci na hnědáky, měla ses svěřit hned... není nad pořádný hovno, máloco člověka víc potěší

Amanda (Pá, 6. 11. 2009 - 12:11)

Bobby, ráda bych to myslela vážně i s tebou ( nejen s jinými hovny, jak píšeš :D ), ale musela bych mít jistotu, že kadíš pěkná pevná hovna. Mám to ráda, jak se říká z pece rovnou do papuly. Nebudeš litovat. Ahoj Bobíku, zas napiš a zatím ať ti to pěkně kadí...

Bobby (Pá, 6. 11. 2009 - 03:11)

Amando! Promin mi to, ze to tak musim napsat,ale ty jsi da se rici postizeny clovek. Kdyz to tady tak ctu, rad bych se te na neco zeptal. Co te na kakani tak vzrusuje, ze se tak sverepe vracis a peclive procitas prispevky o hovnech? Rekl bych, ze te nejaka zvlastni sila neustale pritahuje. Tim, ze zde chodis, se stavas hovnomilovnou osobou at si to priznas ci ne. Kam se na tebe hrabe Lunyk. Zdravim te a popremyslej proc se tady objevujes. Rad te tu zase uvidim, bude to dukaz, ze to s hovny myslis vazne a zcela uprimne.

Laskonka (St, 4. 11. 2009 - 14:11)

Tak to jo...

Amanda (St, 4. 11. 2009 - 14:11)

Laskonko, ono je to jedno, pač tady jde ve finále stejně o velký hovno. :D

Laskonka (St, 4. 11. 2009 - 12:11)

A zase tady píše Lunyk,...Amando, ty jsi zřejmě silně paranoidní, s Lunykem nemám fakt nic společného

Laskonka (St, 4. 11. 2009 - 12:11)

Laskonko nevím nevím, ale...He, he, honič... dobrý... nemám, co honit... jen jsem napsala svoje zážitky, které těžko můžu někde zveřejňovat, já nemám potřebu třeba se stolicí pak už něco dělat nebo se jí dotýkat nebo dokonce ochutnávat.
A poslední je, že nemám potřebu tě o ničem přesvědčovat, stejně bych to těžko dokazovala. A ani by to nemělo žádný smysl

Amanda (St, 4. 11. 2009 - 11:11)

Lunyku, já tě snad začnu mít ráda. :D

Lunyk (Út, 3. 11. 2009 - 23:11)

My to zase máme s přítelem...Laskonko nevím nevím, ale připadáš mi poněkud jako honič, než dívka, kterou vzrušuje přítelova stolice. :-P

Amanda: Tohle nestojí ani za komentář. :)

Amanda (Út, 3. 11. 2009 - 22:11)

Jsi. :D

Reklama

Přidat komentář