Reklama

kakání partnerky

Lunyk (St, 9. 12. 2009 - 12:12)

Ja jenom nevím, jestli to...Proč mám takový pocit, že jsi chlap...? :) Nějak moc to rozebíráš.

katka (Út, 8. 12. 2009 - 19:12)

Ja jenom nevím, jestli to nebylo nějak nevhodný. Upřímně - moc příjemný mi to nebylo, dělat velkou potřebu před kolegyní. Jenže spíš to bylo tím, že se mi najednou hrozně začalo chtít a když už jsem seděla na tom bobku,prostě jsem to pak už jen pustila.Šly jsem spolu na malou,to jo.Ale není to trochu divný,ta velká strana před někým?Pak jsem se trochu styděla.Chci se zeptat, co byste být mnou udělali? Možná jsem se měla vyčurat a čekat než bude kolegyně "hotová" a pak jí říct, že ještě sama chvíli zůstanu, že potřebuju na velkou. Nebo jsem měla tu velkou zkusit zadržet a cestou si znovu někam odskočit, ale už o samotě. Anebo by možná bylo nejlepší nic neříkat a normálně začít kadit a kdyby se tvářila nějak překvapeně, říct, že to prostě na mě najednou přišlo. Chci se zeptat, co si o tom myslíte? Doteď si připadám blbě, když si na to vzpomenu. Jak byste se zachovali vy? Pánové, nevím jak vy mi poradíte - vám by se toto přímo nestalo, máte to štestí, že močíte vestoje :o).Ale názor ráda uslyším od každého.

Lunyk (Út, 8. 12. 2009 - 19:12)

Bobino, já mám taky partnerku...Rob: Moc krásná fotka, přesně takové věci mě s partnerkou baví. Puritáni, ať si políbí. Tvůj návrh je zajímavej, já si osobně moc nedovedu představit srát před chlapem, ale před ženskou by mě to nevadilo. Tys o tom s partnerkou už mluvil? Komunikace bude lepší asi po mailu, tady by se puritáni zbláznili. :)

Amanda: Však já tě také Amandičko miluju. :)

Dan (Út, 8. 12. 2009 - 17:12)

Já jsem Lunyčkovi taky...Co to je kluk kadivej?... každej kluk je kadivý, některej víc a jinej míň

Soumrak (Po, 7. 12. 2009 - 23:12)

Katko a co měla jako dělat ? To je snad normální, ne. Nebo chceš aby se chovala jak tady ty prasata, co čuměj druhejm do prdele a nechaj si srát i do držky, fuj.

katka (Po, 7. 12. 2009 - 22:12)

Já jsem jednou byla na výletě s pár lidmi z práce a o pauze jsem šla s kolegyní na malou. Sedly jsme si na bobek za takovým velkým kamenem porostlým křovím blízko sebe a kecaly jsme (známe se celkem dobře). Začala jsem čurat, jenže asi jak jsem si sedla na bobek a bylo to po obědě, tak se mi najednou při tom močení začalo dost silně chtít na velkou. Připadalo mi to dost trapné a snažila jsem se to zadržet. Přestala jsem přitom čurat a celá jsem zrudla. Kolegyně, která seděla na bobku proti mě si toho všimla a zeptala se, co se děje, jestli je vše v pořádku. Vylezlo ze mě, že jo ale že se mi začalo chtít hrozně na velkou a že mi to přijde blbý. Ona se ale zasmála a řekla mi, že jestli mi to nejde, že odejde stranou, ale že jí to rozhodně nevadí a pokud chci, ať si normálně ulevím. Řekla mi:"klidně můžeš,mně to vůbec nevadí, nevím, že se vůbec ptáš"Tak jsem odhodila stud a obavy a normálně jsem se vykadila, kolegyně ani nemrkla a ještě se zeptala, jestli už je mi líp.

Amanda (Po, 7. 12. 2009 - 21:12)

Já jsem Lunyčkovi taky nejdřív nadávala a pak mi začal bejt nějakej sympatickej, kluk jeden kadivej... :D

Rob (Po, 7. 12. 2009 - 11:12)

Lunyk je největší hovno...Bobino, já mám taky partnerku na kakací hrátky, ale je to složitější. Oba bychom rádi zapojili třeba někoho dalšího, nejlíp pár. Páč si nemáme s kým o tom pokecat, natož to vyzkoušet. Nejde to brát jako sex, jako že by šlo o nevěru. Prostě jen se mrknout na cizí hovínka.
Mrkni na http://www.hovno.sk/gallery/detail/id/409
No, není to úžasný?

Lunyk (Po, 7. 12. 2009 - 10:12)

Lunyk je největší hovno...Bobinečko, prdelko, nechceš se také přidat? :)) Je veselé sledovat lidi jako ty, jak soudí druhého, aniž by ho znali. :)

Bobina (Ne, 6. 12. 2009 - 22:12)

Péťo, to jsi zatím ještě...Lunyk je největší hovno vysrané...do každé diskuze se zapojuje s tématen sraní a scaní...a přitom tvrdí že má partnerku, nemá, kdyby měl, tak by srali na sebe vzajemné a nemusel by slízat všechny diskuze a bavit se jen o tom jednom, je to úchyl a provokuje nenápadně, jen aby se chytali a on se přitom onanoval. To je průhledný pane VŠ Lunyku.

Lunyk (Ne, 6. 12. 2009 - 18:12)

Péťo, to jsi zatím ještě žádnou nesehnal?

nasta: To je samozřejmě věc názoru, pro někoho (zvláště stydlivé osoby) to může být porušení soukromí. K tomu je třeba dospět časem... :)

... (Čt, 3. 12. 2009 - 21:12)

Všem pojídačům hoven přeji brzké udávení vlastními sračkami !

nasta (Čt, 3. 12. 2009 - 16:12)

když někdo kaka ma mit soukromi ja ani na wc nepusim manžela na mě kouknout a je mi blbí jen když si třeba jde umýt ruce a ja zatim sedim na wc pač mame koupelku z wc dohromady je tu hnus -- teda aspon pro mě jinak když se to někomu libi proč ne že

dada (Čt, 3. 12. 2009 - 16:12)

Hledam zenu ktera mi nakaka...hej ja bych mela zajem o tebe

Lunyk (Út, 1. 12. 2009 - 01:12)

poseru tě klidně celou.Koukám, že chudáček opět píše pod mým nickem... :)

Vega (Ne, 29. 11. 2009 - 20:11)

V Berliner Extrem 24 kadí Jack na holku... je to úžesná scéna, jak mu jemně vytírá prdelku a pak sní papír, kterým mu vytřela pokaděnou zadnici

DoDo (Ne, 29. 11. 2009 - 19:11)

poseru tě klidně celou.Škoda, že jseš heterák. Já se zajímám o kluky. Hezká klučičí prdelka stojí taky za to, když z ní leze hovno. Třeba jako Berliner Extrem 24

Lunyk (Ne, 29. 11. 2009 - 17:11)

poseru tě klidně celou.

Lunyk (Ne, 29. 11. 2009 - 17:11)

Ahoj Lunyčku, co nového ve...Krásný den Amandičko, ve světě kakání se dějí stále samé nové a krásné věci, měla by ses inspirovat a něco také zkusit. :) Jestli nevážíš 80kg, tak se stav, ukážu ti cestu rájem včetně kaviárových zážitků. :))

Amanda (Čt, 26. 11. 2009 - 22:11)

Ahoj Lunyčku, co nového ve světě kakání ?

Reklama

Přidat komentář