Reklama

kakání partnerky

Ravalopa - Poz (St, 20. 3. 2013 - 12:03)

Je to pán, který na doktorka.cz již píše cca 10 let, za den dokáže napsat i 300 příspěvků do všech témat.
Také zakládá nová témata a to především v poslední době, protože byl na řadě starých témat prozrazen.

Jeho hlavní aktivitou je získat pozornost a důvěru a to především žen a psát si v soukromí.

Současně píše za desítky jmen žen i mužů.
Za nějaké jméno se tváří jako kamarád a píše velice hezky a mile, ale pod jiným jménem či znakem Vás začne napadat a urážet a to mnohdy sprostě a vulgárně.
Ve stejnou dobu se Vás začne zastávat pod jménem, kde hraje slušného či slušnou ženu a tím si získává vaší důvěru !

Používá úpravu gramaticky či úmyslné chyby v textu, aby bylo jasné že nepíše stejná osoba.

Velice často používá přezdívek například :
kolemjdoucí, průzkumník, pozorovatel, náhodný čtenář, realista, realistka v současné době píše také jako anonym, anonymka, pedagog, lékař, Dr, D, Dalibor, psychiatr, psychiatrička, neznaboh, rytné rydlo a dalších desítky znaků a přezdívek k samotnému tématu a podobně.

Vetšinou, provádí soudy a urážky o tom, kdo jste a podobně, Řada z Vás víte o čem zde mluvím, prostě bezdůvodně Vás takto začne urážet a používá k tomu například tyto slova :

Svině tlustá, zmrde, jsi děvka hnusná, také přeje smrt a podobně, jdi se léčit, jsi psychopat či psychopatka jsi kráva, jsi blbá, a dalších desítky mnohem vulgárnějších příměrů ........
Také často, se snaží upozorňovat na vaše chyby v pravopisu za účelem Vás ponížit a sebe povýšit.

Také velice často vystupuje jako odborník, dle tématu samotného, kopíruje stovky jiných uživatelů.

Proč Vás takto někdo má potřebu bezdůvodně urážet a napadat ?

Je to poměrně jednoduché, veškeré soudy a urážky, které zde prováděl a provádí vypovídají poměrně přesně a tomto člověku celý jeho vlastní charakter a myšlení.

Jeho vlastní soudy o druhých jsou jeho charakterové vlastnosti, bohužel ano takový je on sám. To co se snaží dělat z ostatních je on sám.

Platí zde doslova přísloví - pověz mě jaký jsem a já ti řeknu kdo jsi

Ano už jsi nám pověděl jaký jsem ano takový bohužel jsi Stando.

Ano nemocný psychopat.
Který zde i jinde vytahuje především kontakty na ženy, které pak v soukromí doslova psychicky ponižuje a vydírá !!!

Dělá mu doslova dobře ponižovat druhé.
ano to dělá opravdu slaboch a srab, který nemá žádnou úroveň a doslova se léčí na druhých, kterým takto pije krev.

Tento psychopat je nemocný člověk, je dobré oněm vědět.

Používá i desítky emailů, je velice zákeřný, nejdříve se Vám vetře do soukromí a získá tak na vás soukromé informace, které v pozdější době použije proti Vám a doslova Vás začne takto psychicky vydírat a vyhrožovat

Vzhledem k tomu, že dnes vím již o dvou ženách, které psychicky takto ponižuje a vydírá!

Doporučuji, především ženám z doktorka.cz Pokud zde dali kontakt na sebe, aby si dobře prověřili s kým si píšou. Pokud si píšete s ženou, jednoduše si zavolejte a proberte zpětně co jste dříve řešili na emailech či vláknech. Pokud se Vám ozve žena, která bude vědět o čem spolu mluvíte, tak je to v pořádku. Ale pokud se Vám bude protějšek bránit a vymlouvat a nebude se sváma chtít telefonicky kontaktovat, pak může jít a Pána o kterém Vás informuji.

Také píše do veřejných témat mimo doktorka.cz velice často uráží a ponižuje Ivetu Bartošovou. Samozřejmě anonymitě jako srab.

Jinak je jistě nepříjemné, že takové jedince ve společnosti máme, ale je dobře, že jsou to jen ojedinělé případy nemocných psychopatů.

Ostatní diskutující, kterých je zde na doktorka jistě mnoho zdravím a přeji hezký den R.

tento informační a důležitý příspěvek, zde bude pravděpodobně smazán.

Pomocí intrik a psaní za desítky emailů se stížností, které má Standa k dispozici, pravděpodobně dokázal administrátora přesvědčit, že právě on je tady ten slušný pán, kterému záleží na diskutování. A tak mu obelhaný Administrátor nalétnul a udělil mu možnost, zde mazat příspěvky.
Tento úchylný jedinec, také používá různé IP adresy a pak ani administrátor na doktorka.cz neví že píše stále stejná osoba.

Pak tento příspěvek samozřejmě smaže on sám :))) Myslím, že jste si již všimli, nepohodlného psaní a jakékoli informace, která odhaluje tohoto nebezpečného psychicky nemocného Pána, že tyto informace se postupně mažou

Maže také příspěvky, které sem píšou ženy, které psychicky ponižuje a vydírá ! Je to staré úchylné prase!

Maže je Sám Standa :)

Tento příspěvek smaže sám Standa ! udělejte si kopii a vkládejte tento důležitý příspěvek, aby se mu již nedařilo, zde získávat kontakty na ženy, na kterých se po té ukájí tím, že je psychicky vydírá a ponižuje! díky R.

A nasrala (St, 20. 3. 2013 - 11:03)

Jak může N I K D O vědět...na Tebe ?

Pavkol (Pá, 15. 3. 2013 - 17:03)

Jak může N I K D O vědět jak to dopadlo? Jednou mi Julka odepsala, ale já to nechtěl prozradit, aby jí to třeba nekompromitovalo

Veronika (Pá, 15. 3. 2013 - 14:03)

Tak tady je jedno varování...Únavný

N i k d o (Čt, 14. 3. 2013 - 18:03)

Odepsala Jůlka?neodepsal. Byl to jen další honič.

to Pavkol: (Čt, 14. 3. 2013 - 18:03)

Odepsala Jůlka?

Ravalopů zmrde (Út, 12. 3. 2013 - 15:03)

Tady se podívejme na Pána,...Naseru ti do huby.

Odkaz na kakjíc (Po, 11. 3. 2013 - 09:03)

http://www.freevideo.cz/vase-videa/kadici-amaterky-434577.html

aromasuper (Ne, 10. 3. 2013 - 01:03)

fakt a za kolik?Pokud máš opravdu zájem,další komunikace po [email protected]

Pavkol (složeno (So, 9. 3. 2013 - 19:03)

rada provozuju scat,kdo...Pokud to myslíš vážně s tím pokecem, moje adresa je [email protected]

Pavkol (So, 9. 3. 2013 - 19:03)

Ahoj..,pokud by měl někdo...fakt a za kolik?

sima (Čt, 28. 2. 2013 - 14:02)

já kadím jako janka za keřem......... no skoro všude

julka92@seznam. (St, 27. 2. 2013 - 18:02)

rada provozuju scat,kdo pokeca? ;) Třeba Pavkol ??

Zájemců (Út, 26. 2. 2013 - 05:02)

nabízet hovna na prodej?bude jistě dost

No fujtajbl.. (Út, 26. 2. 2013 - 03:02)

nabízet hovna na prodej?

aromasuper (Út, 26. 2. 2013 - 02:02)

Ahoj..,pokud by měl někdo zájem "to" jen koupit,mohu nabídnout.Jsem žena,39/172/68,č3-osobní předání v Praze.

tom (Po, 25. 2. 2013 - 15:02)

Svou manželku jsem nikdy neviděl kadit.Až jednou přišla domů a netušila že jsem tam už taky.Hned jak otevřela dveře slyšel jsem hlasité a táhlé prdění.Pak se rozběhla k wc a ty prdy byli ještě hlasitější a delší.Pak jsem uslyšel takové ,, prrrrrrrrrrrrrr,, a potom už byl cítit jen veliký smrad.

Honzík (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Tak nevrušuje to některou? Rád bych toho bobka před ní vytlačil.

Morro (Út, 12. 2. 2013 - 18:02)

No co s tím, vezmu to pak do...Jasně, žádný problém. Pevné hovno se vyhodí do hajzlu a kašovitá stolice nebo měkčí bobíky v pohodě projdou odpadem ve vaně. Milovníci kaviáru se snad nebojí manipulace s hovnem.

Lunyk (Út, 12. 2. 2013 - 15:02)

Máme takovou vanu, kde se...No co s tím, vezmu to pak do ruky a hodím do záchoda (pro citlivky do papíru), pokud je to řidčí, jednoduše se to spláchne do odpadu. Tohle mi dělá partnerka poměrně často, posere mě ve vaně a pak mi řekne ať si to uklidím sám. :D Tvrdší kusy odnesu do mísy a zbytek spláchnu. V pohodě. :)

Reklama

Přidat komentář