7842 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mm (anonym)
Odpověď na Já jsem to napsal schválně,
Jistě,a ty se snažíš tady druhým jako nabulikovat že si anděl strážný Pavkola ve všech jeho deviantních diskuzích:-))).
2. Květen 2022 - 18:27
Pavkol pro Zvědavce (anonym)
Odpověď na Já jsem to napsal schválně,
ale v jednom májí bohužel ty zlejšci pravdu už to dospělo tak daleko že když si o tom budu psát s někým soukromě na e-mailu udělám líp ape pak může horzit situace že si se mnou dá schůzku třeba Zdena a já pak budu pelášit o 106 až zjistím že to bude Zdeněk. Jeden přílad za všechny. Když jsem byl ještě na TWOO měl jsem schůzku s jednou holkou která vypadala jak TWIGGY (6O kg max) a na smluveném místě mě čekala holka která neměla určitě méně než 80 Kg přesto to pro mě nebylo varování a asi tři čtvrtě roku jsme se scházeli
2. Květen 2022 - 18:31
Zvědavec (anonym)
Odpověď na Jistě,a ty se snažíš tady
Ne nejsem. Já jenom, že podobný idioti odsud vyhnali Kikinu a další lidi co měli co psát k tématu který vás tak hrozně irituje a přitom tu strašíte od rána do večera :)
2. Květen 2022 - 18:53
Zvědavec (anonym)
Odpověď na ale v jednom májí bohužel ty
Kašli na to. Nic ti nemůžou a víc bych to neřešil.
2. Květen 2022 - 18:53
Pavkol pro zvědavce (anonym)
Odpověď na Kašli na to. Nic ti nemůžou a
tak když si takový rozumný a chápeš mě tak jestli se ti podařilo při daném úkonu nebo aspoň při čůrání voyeuřit nějakou holku mohl bys mi to sem napsat? Pokud to není tak tajné že je to tvoje 13. komnata?
2. Květen 2022 - 19:04
Tom (anonym)
Odpověď na Na me to dnes zase prislo v
Janino, pokud to budeš mezi tím odpadem, co se tu za pouhý den dokáže objevit číst, tak děkuji za další tvůj zážitek. Pokud budeš v budoucnu ještě něco vyprávět rád si to přečtu.
2. Květen 2022 - 19:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kašli na to. Nic ti nemůžou a
nemůžu na to kašlat právě mě někdo přišel varovat
2. Květen 2022 - 19:15
Návštěvník (anonym)
pomalu ale jistě nám to na všech podobných diskuzích zamrzává. Na diskuzi kdy jiste se naposledy pokakali nějaká ženská napíše kakám a tím to končí
12. Květen 2022 - 6:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na pomalu ale jistě nám to na
No jak myslíš
12. Květen 2022 - 8:15
??? (anonym)
co jak myslím jen jsem dal najevo že od doby kdy jsem se na nějaký čas odmlčel je na nekovnenčních diskuzích mrtvo
12. Květen 2022 - 8:58
Návštěvník (anonym)
tento týden jsem měl hemeroidy a ne ní to nic příjemného myslím že sjem se dostal do fáze že už se mi bude fakt líbit jenom čůrání
21. Květen 2022 - 9:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na tento týden jsem měl
To víš že jo, Pavkole
22. Květen 2022 - 0:29
Návštěvník (anonym)
jen jsem tím chtěl naznačit že díky této nepříjemné zkušenosti uznávám že na tom není opravdu nic hezkého
29. Květen 2022 - 8:06
Mischa (anonym)
Jsem drobounká dívka 151cm, štíhlá 43kg, ale kakám enormně velká, silná, tlustá a hutná hovínka, co POŘÁDNÁ HOVNA! Často mě až bolí prdelka, musím hodně tlačit a bolí to když se moc roztáhne, zajímalo by mě jestli je to normální nebo výjimečné, že z tak malého těla může obden vycházet taková nálož.
4. Červen 2022 - 16:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsem drobounká dívka 151cm,
Jdi do prdele úchyle
4. Červen 2022 - 18:18
Návštěvník (anonym)
Každý je jiný a každý má jiné zažívání, takže je klidně možné i při takové postavě mít objemnou stolici. S výškou ani váhou to nesouvisí, protože kdo si vzpomene, tak i jako děcka jsme někdy udělali velké a jindy zase malé. Na druhou stranu to může poukazovat na nějakou nemoc, při které tělo nedostatečně tráví potravu jako například celiakie.
5. Červen 2022 - 0:11
Návštěvník (anonym)
to musí teda pořádně žbluňknout Mischo
10. Červen 2022 - 8:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na to musí teda pořádně
Aaaaa Pavkol.
10. Červen 2022 - 8:54
Jarmil (anonym)
Já ráno vstanu, dám si do prdele špunt, a čekám do večera, přítelkyně dělá to samí. Večer se odšpuntujem a navzájem se pokakáme, když to Jarče nejde, tak jí tam strčím prst a a tak dlouho jí jezdím v konečníku, až to vykaká, pak se navzájem pomažeme a jsme spokojení
10. Červen 2022 - 9:36
Pavkol (anonym)
no a co? koukám že kvůli těm kterým jsem ležel v žaludku ne pželomu dubna a května bych nesměl reagovat ani jednou za měsíc
10. Červen 2022 - 9:36
Pavkol (anonym)
Odpověď na Aaaaa Pavkol.
a hlavně jesti ode mě očekáváš že tady napíšu lidi nelezta sem je to samý hnůj a póvl a začnu šířit osvětu tak to mě velmi špatně znáš že si budu dávat pozor na některé věci prosím ale abych zalezl pod zem jako žížala nebo krtek to teda ani náhodu
10. Červen 2022 - 9:42
Pavkol (anonym)
rád bych tu nebyl ale stránka kam se "dané výtvory" i fotí je hacnknutá takže hovno.skaři maj po hodnocení a focení. Vím že to nikoho nezajímá ale je tak na vysvětlenou proč jsem si dovolil se vrátit
10. Červen 2022 - 9:50
Scatter (anonym)
Odpověď na Já ráno vstanu, dám si do
To je nádhera, máte idylický vztah
10. Červen 2022 - 13:32
Pavkol (anonym)
A víte co... běžte už všichni do prdele, mám všeho tady dost vás jako Scatter Jarmil jste hrozní čuráci bez citů a srdce!
12. Červen 2022 - 10:29
Pavkol1975 (anonym)
tak tohle jsem já nepsal naopak tahle stránka od toho je. Jen víc takových holek jako byla 4.6. Míša by to chtělo
12. Červen 2022 - 10:34
Malin (anonym)
MY SPOLU KAKAME V LESE S MANZELKOU A PAK NAPICHNE HOVINKO NA KLACEK A JE STASTNA!
19. Červen 2022 - 21:06
Malek (anonym)
jojo to je normalni.....kdyz jsem byl mimino tak jsem vykadil hovy ko dlouhy 30 cm a vsichni se chodili na to divat....a jak ho mas ty velky hovynko?
19. Červen 2022 - 21:10
Malinhledam hol... (anonym)
ozvy se....dekuji
19. Červen 2022 - 21:16
květa.dvo. (anonym)
Já jsem při kakání strašně vzrušená a byla bych strašně ráda, kdyby se na mne můj muž přitom díval nebo obdivoval má docela estetická hovínka. Bohužel jeho to vůbec nezajímá a říci mu to nedokážu. Strašně se stydím, že by si myslel, že jsem úchylná. Aspoň jsem ráda, že jsem narazila na tuhle diskuzi a zjistila jsem, že lidí, které vzrušuje kakání, není zas tak málo. U mě ale asi zůstane jenom u těch představ, protože s manželem si jinak skvěle rozumíme a že bych hledala jiného kluka kvůli hovnům, to teda nehrozí.
20. Červen 2022 - 7:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já jsem při kakání strašně
Ještěže není Památka zesnulých úchyle,to bys pak měl při hledání v kalendáři hodně práce než jen opsat dnešní jméno :-))).Jsi průhlednej
20. Červen 2022 - 8:25

Stránky

Přidat komentář