Reklama

kakání partnerky

Lunykovi (So, 2. 1. 2010 - 23:01)

Ilonka = Honzík = Lunyk. Jak komické, stále jedna osoba a téma, jak by si ta osoba přála vidět holku při kakání a ona v reálu žádná nechce, což není divu, a tak dále a tak dále... Mimořádně komické ! :)

Honzik (So, 2. 1. 2010 - 23:01)

No, teda abych byl upřímnej, tak přímo nějaké pokakávání se atd. mi připadá děsné, ale určitě to neodsuzuju, každému se líbí něco jiného. Ale když si partnerka v lese stáhne kalhoty a kalhotky a normálně přirozeně kadí a já se můžu koukat, to mě vzrušuje opravdu hodně. Moje partnerka se naštěstí moc nestydí. Na malou chodí v přírodě často a není nouze ani o velkou stranu. Normálně se můžu koukat, jak sedí na bobku a kadí a je to fakt super!

Ilonka (Pá, 1. 1. 2010 - 19:01)

Ilonka = Lunyk ! Zase se...Marcelko88, já sem píšu už kolik let, Lunyk pár měsíců, moje příspěvky najdeš kolik let zpátky. Už sem delší dobu nepíšu moc intenzívně, protože už to pro mne nemá smysl. Partnera, který má rád hovínka jako já už dávno mám a po pravdě řečeno nejvíc mne tu prudí lidi, kteří nám hovnomilům pořád sdělují nějaké informace o tom, že jsme úchylní. To víme, ale jsme na to pyšní, jenom komunikace s váma je zbytečná. Nevím, proč sem nepíšou lidi, kteří mají co říci k tématu. Vystřídaly se tu Aleny, Hanči, Dany a podobné kravky, které co říci neměly, ale musely se vykecávat. Anebo Zdeňkové a Pavlové 222, kteří vůbec pochybovali, že holky můžou milovat hovna. A nebo kravky jako ty, které tvrdily, že to sem píše jeden člověk. Nejsi vůbec originální, všechno tu už za ty roky bylo. Ty se tu budeš prdelit pár měsíců a vypadneš. Tvoje místo zaujme jiná slepička a bude tu plácat to samé, co ty a to, co tu už bylo stokrát semleté všelijakými blby. Nemáš-li co říci k tématu, bylo by lepší držet hubu.

Lunykovi (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Ilonka = Lunyk ! Zase se nudíš, hovnaři ?

Ilonka (Pá, 1. 1. 2010 - 18:01)

Všem milovníkům a obdivovatelům hovínek přeji do Nového roku 2010 zdravou, krásnou, pravidelnou, vydatnou a voňavou stolici a partnery, kteří jí ocení.

Vaněček (Ne, 14. 4. 2013 - 09:04)

Příspěvek od Trní si napsala sama Julka. S největší pravděpodobností je to skutečně honič. Anebo holka, co si dělá srandu.
Ne že by kaviárové holky neexistovaly, sám jsem jednu měl, ale většinou pokud mají na to vlohy, tak to realizují se svým partnerem a nehledají na Netu, kde je plno úchylů. Tím nemyslím, že by každý kaviárista byl nebezpečný, ale riziko je prostě značný. Jaký nedostatek je kaviárových holek, to dokládá i to, že se velmi těžko se hledá holčičí kaviár i jako placená služba, zejména od jakžtakž pohledné holky nebo ženy. Zatímco relativně levně se teď v krizi můžete nechat vyhulit, tak kaviár získáte velmi těžko a za těžký prachy.

Pavkol - dotaz (So, 13. 4. 2013 - 18:04)

Mě sice zajímají jen ženský a dívčí hovínka) (samozřejmě holek od 18 let výše, ale jsi ty ten zadecek, který přispývá i do Hovno.sk?

zadecek (Pá, 12. 4. 2013 - 23:04)

rad pokecam s hoĺkou o hovinkach napis [email protected]

Pavkol - Odpově (Ne, 31. 3. 2013 - 17:03)

Pavkole, to je těžké...Právě proto jsem chtěl(aspoň na dopisování) najít někoho, s kým bych si o tom mailoval mimo tuto internetovou adresu, ale je mi jasné, že i těm kterým to relativně nevadí je asi ženatní psát si o tom 7 dní v týdnu, a že třeba jednou týdně to stačí

Jana89 (Pá, 29. 3. 2013 - 21:03)

www.velka-potreba5.webnode.cz

Trní (Út, 26. 3. 2013 - 05:03)

Vaněčku nesuď a nebudeš souzen. Odkud bereš tu jistotu, že kdo a za koho píše příspěvky, jsi snad jasnovidec? Já nejsem julka92, jak jsem psal má profil na seznamu a vypadá docela sympatická, můžeš se na něj klidně podívat. O mne se to říci samozřejmě nedá, já jsem jen škaredý chlap, ale fakt by bylo lepší kdyby ses staral jen raději o sebe a nerozdával tady rozumy

Vaněček (Po, 25. 3. 2013 - 09:03)

Mají pravdu,Julka 92 je...Příspěvek od Trní si napsala sama Julka. S největší pravděpodobností je to skutečně honič. Anebo holka, co si dělá srandu.
Ne že by kaviárové holky neexistovaly, sám jsem jednu měl, ale většinou pokud mají na to vlohy, tak to realizují se svým partnerem a nehledají na Netu, kde je plno úchylů. Tím nemyslím, že by každý kaviárista byl nebezpečný, ale riziko je prostě značný. Jaký nedostatek je kaviárových holek, to dokládá i to, že se velmi těžko se hledá holčičí kaviár i jako placená služba, zejména od jakžtakž pohledné holky nebo ženy. Zatímco relativně levně se teď v krizi můžete nechat vyhulit, tak kaviár získáte velmi těžko a za těžký prachy.

Ivča (Po, 25. 3. 2013 - 09:03)

A kolik toho většinou...Pavkole, to je těžké takhle specifikovat. To znáš sám. Někdy je to větší kabel, někdy víc menších hovínek. Někdy zase konzistence jak bramborová kaše. Právě proto je stolice taková zajímavá, že je každý den jiná. Konzistence, množství, barva, zápach atd.

Karlík (Ne, 24. 3. 2013 - 18:03)

Neodepisuje.. a není to v tom, zda-li byl mail psán slušně nebo neslušně.

A Pavkol (tedy ten z 24.3.) je podle mého jen nějaký ubožák - ten "originální" je zde registrovaný, tak proč by najendou psal nepřihlášen?

Pavkol (Ne, 24. 3. 2013 - 16:03)

Chytrá Ravalopa a honič...Ne pravdu má Trní, nebo si snad myslíš, že nějaký kluk by se vydával za holku?

Kadič (Pá, 22. 3. 2013 - 14:03)

Chytrá Ravalopa a honič...Mají pravdu,Julka 92 je jenom honič a nebo si z nás dělá prdel, prože neodpovídá, tak ať si políbí kravka, mám ji na háku.

Trní (Pá, 22. 3. 2013 - 10:03)

Chytrá Ravalopa a honič NIKDO, nechte si ty svoje poznámky. Nikoho to nezajímá.
A Julku92 prosím nikdo neurážejte, má svůj http://profil.lide.cz/julka92/profil/
na seznamu/lidé, takže asi to nějaký nesmysl nebude. A také každému nemusí odepsat, pokud byl mail míněný nelušně až vulgárně, tak samozřejmě nemusí odpovídat.

Mařena (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

no to já to včera vážila 7 kg hrubého hovna :)

Pavkol - promiň (Čt, 21. 3. 2013 - 21:03)

To je pravda, my s přítelem...A kolik toho většinou vykadíš ty? Nemyslím hodně nebo málo, ale odhadem počet

Ivča (St, 20. 3. 2013 - 17:03)

Já si myslí že kluci při...To je pravda, my s přítelem závodíme, kdo víc vykadí a většinou je úspěšnější. Je to celkem logické, kluci toho víc sežerou.

Reklama

Přidat komentář