Reklama

kakání partnerky

Eva (Ne, 17. 1. 2010 - 02:01)

suchej chleba s cibuli

Dobytkové (So, 16. 1. 2010 - 16:01)

Tady furt píše jeden člověk asi pod pěti jmény a sám si odpovídá. No schíza jako bejk. Není se co divit, na uchylárnu, kdy se žerou sračky se málokdo najde...

Cilka (So, 16. 1. 2010 - 15:01)

Evo a prozradíš co jíš když...Partner mě posazuje na nočníček a říká mi: ,,Přitlač lásko, snaž se, ještě, zaber, ty jsi šikulka, no vidíš, už to bude, zatni zuby, zatlač, ještě víc, tlač!'' Já si nechávám vždy plný náklad na tuhle akci a statečně se slzami v očích se usilovně snažím, abych vytlačila ty tvrdý bobečky. Bolí to, ale partnerovi se to líbí. Jsem pak pochválena a partner mi utře vystrčenou prdelku, prostě úžasný pocit. Někdy mi i pomáhá rozevíráním půlek. Zadeček mě zpočátku moc bolel, ale teď už je vytrénovaný. Jen to kakání hodně bolí, ale snesitelně. To víte, láska a milování něco stojí. Zajímalo by mě jestli něco podobného praktikují i jiní (stručně bychom to mohli nazvat adult potty training. Předem děkuji za odpověď. Cilka

tomáš (So, 16. 1. 2010 - 10:01)

Evo a prozradíš co jíš když máš takový vítvor.

Roman (So, 16. 1. 2010 - 10:01)

kadila některá z vás dnes ráno

111222 (So, 16. 1. 2010 - 03:01)

jendo ja myslim,ze by jsi mel navstivit psychiatra,urcite by te ztoho  divani na kakani vylecil.

Uchylové (Pá, 15. 1. 2010 - 21:01)

Posranci uchylácký !!!!

Jenda (Pá, 15. 1. 2010 - 19:01)

a kolik dáš?napis mi mail, domluvime se

tajná (Pá, 15. 1. 2010 - 13:01)

a kolik dáš?

Jenda (Pá, 15. 1. 2010 - 13:01)

hledam holku, ktera se prede mnou vykadi. zaplatim
[email protected]

Eva (Pá, 15. 1. 2010 - 13:01)

Tomáši, já, když jím vyzkoušené speciality. Ale nepošlu ti to, když se mi totiž takový kousek povede, používám ho jako vibrátor.

Tomáš (Pá, 15. 1. 2010 - 10:01)

Já nechtěně svému partnerovi...najde se nějaká holka která má stolici minimálně 22cm dlouhou a pruměr 6cm.

Jiří (Pá, 15. 1. 2010 - 09:01)

Mhm, tak to jsem ráda, že...mě se líbí když kadí hezká blondýna a ulevuje si přitom

pepp (Čt, 14. 1. 2010 - 21:01)

Ne, dělal jsem si srandu. Já mám radši 10 bukvic nežli pokaděnou holku s plínou...

pepp (Čt, 14. 1. 2010 - 15:01)

Ilonko, dlouho jsem na těchto stránkách nebyl,ale máš pravdu. Také nechápu, proč sem lezou magoři, kteří nás odsuzujou a nadávají nám. Nevím jak ostatní, ale když já strávím noc v plenkách, partnerka též a několikrát se překrásně pomilujem tak tím vůbec nikoho neomezujem natož že bychom někomu nadávali nebo dokonce někomu ubližovali. Já například nemusím homosexuálně zaměřený, taky nelezu na jejich stránky a neobtěžuju je nějakými nadávkami.Přeju všem kteří to mají rádi- užívejte si čůrání a kakání do sytosti a vy ostatní nám můžete( políbit).

:D (St, 13. 1. 2010 - 21:01)

A Lunyk zase jede na tripu. Smolí spoustu příspěvků a žije tím, že si na ně sám odpovídá... :)))))

prasata že se t (St, 13. 1. 2010 - 21:01)

No co k tomu jinak dodat,prostě jsme národ debilů a prasat,už nevíme co jiného ještě potažmo vymyslet za kravinu a vzbudit tak pozornost na sebe,stejně se v tom sami utopíte vy howadaa..

Jana (St, 13. 1. 2010 - 16:01)

Cau Lunyku, dlouho jsem tu...tak to je hustý...neříkám vylízat zadeček v postýlce po koupání.to mi nevadí i když něco z něj při prstování vykoukne u přítele, ale rovnou se vysrat..to je fakt hustý

Marek (St, 13. 1. 2010 - 13:01)

Pre "Kaviarova ?"
Taku ako si ty hladam v mojom meste uz cele roky. Napisal som krasne maily s tou tematikou 8 tisic zenam z mojho mesta. A NIC. Ach... bodaj by vas takych bolo viac. Tiez mam rad kaviar :-) Ahoj.

Kaviarova? (Út, 12. 1. 2010 - 11:01)

Cau Lunyku, dlouho jsem tu nebyla. Ptal ses kolik nam oboum je. Me je 28 a priteli 25. Nedavno jsme meli rozhovor na tema sex a ja mu rekla at se nestydi se mnou cokoliv zkusit ze chci znat vsechny jeho fantazie a zkouset novy veci. Nedavno jsem mu pri sexu zas lizala zadek. Je videt ze se mu to hodne libi ale nic dal nebylo. Ja se fakt bojim ze by me mel za uchyla totalniho kdyby vedel ze si predstavuju kdyz spolu spime ze je misto jeho pusy jeho anal a ze mi tlaci bobek do pusy. Mam pak nejlepsi orgasmy kdyz si tyhle veci predstavuju a kyz masturbuju taky si nejcasteji predstavuju ze mi pritel navrhne scat nebo ze to zacne znenadani delat.

S tim opitim mas pravdu. Zatim nejodvaznejsi sex byl kdyz jsme byli oba na mol:))) je to ale tezky protoze moc nepijem spolu...hmmm budu to muset nejak nastrazit.

Uznej ale ze tohle je fakt tabu nejvetsi. Mam asi trochu strach ze jakmile tohle nahlas reknu svymu priteli ze pak kdyz budem strizlivy a normalni ze na me bude koukat jak na blazna nebo co. Vzdyt vim ze i ja jak se mi tenkrat necekane trochu vykadil do pusy jsem na jednu stranu byla v soku a nevedela jsem co si o tom myslet ale na druhou stranu me to silene vzrusilo.

No asi to chce cas a uvidi se. Mozna by slo zacit jen o tom mluvit pri sexu i kdyz nevim jak:))) myslim kdybych zacla mluvit o tom jak bych chtela lizat jeho zadek a strkat mu tam jazyk a ochutnavat jeho prdel atp tak to treba prejde v reci o kaviaru...

:)

Reklama

Přidat komentář