Reklama

kakání partnerky

Kakáči... (Čt, 21. 1. 2010 - 23:01)

Tebe bych tak maximálně posral. Rohlíky nežeru, zubařku mám mladou doktorku a jídlo žeru jen svoje. A od tebe to je pěkná prasárna, že žereš hovna. Takovou úchylku jen tak nenajdeš. Nepřipadáš si divně ?

kakáč (Čt, 21. 1. 2010 - 22:01)

Co ty víš kdo jsem? Třeba jsem kuchař v podniku, kam chodíš na jídlo. Nebo tvůj zubař a hrabu se ti v puse. Nebo pracuji v supermarketu a vybaluji ti tam rohlíky do regálu. Co na tom, že ve volném čase papám hovínka? Jsem člověk jako každý jiný a ty se musíš ke mně chovat uctivě.

Kakáči... (Čt, 21. 1. 2010 - 22:01)

Prostě je to nechutná prasárna. Vědět kdo jsi, tak na tebe nehmátnu ani dřevěnou tyčí. Určitě máš mezi zubama zbytky sraček. Bléééééé...blijůůůůů...

kakáč (Čt, 21. 1. 2010 - 22:01)

Já bych těm...A proč ti vadí, že někdo pojídá hovna? Máš nějaký psychický problém???

pro... (Čt, 21. 1. 2010 - 21:01)

Jen klid, copak nechápeš, že si z lidí dělají akorát prdel?

... (Čt, 21. 1. 2010 - 21:01)

Já bych těm požíračům hoven podržel hlavu v septiku až by se nalokali sraček a chcanek, ať maj všeho dost, dobytkové.

:-))))) (Čt, 21. 1. 2010 - 20:01)

Nejprve večer sníme...Super :-)))), jsem zvědav, kterej iqváč se ti hovnožere na to chytne a opravdu se nacpe hovnem,až se zeblije jako debil.:-)))))

hovnožer (St, 20. 1. 2010 - 22:01)

Nejprve večer sníme cca 3 velké cibule (nebo 4 menší), při tom musíme připíjet mléko nebo smetanu (cca 3 dcl). Poté vše zapijeme deseti desetistupňovými pivy. (pokud máme chuť můžeme před spaním vypít ještě dalších pár deci mléka nebo smetany, pomazánce do dodá lahodnější chuť) Ráno se vzbudíme a jdeme do akce. Nasereme do středně velké mísy. Při sraní si můžeme v klidu nakrájet jednu větší cibuli a nastrouhat trochu sýra. Sračky, cibuli a sýr důkladně rozmícháme. Přidáme špetku soli a pepře. Cítíme-li potřebu, můžeme ještě do mísy přibližně 1dcl přichcat.. pomazánka bude ještě lahodnější
 
Tenhle recept znám je dobrý, akorát já do toho ještě přidávám Tabasco. Stačí tři kapky na hrnek hoven a pomazánka je ještě lepší a pikantní!!!!

... (St, 20. 1. 2010 - 21:01)

Poserte se každej den...

Honza (St, 20. 1. 2010 - 16:01)

Nevím, jestli tohle téma v týhle diskuzi už tady třeba někdo neprobíral, ale i kdyby jo, rozhodně nebude na škodu si to připomenout. Zajímalo by mne, jak holky (hlavně ty hezké)jsou či nejsou stydlivé, pokud jsou někde venku v přírodě s klukem (ať s partnerem nebo třeba jen s kamarádem či někým jiným), oba náhodou přepadne nucení na velkou a kluk tý holce navrhne, zda by se nechtěli vykadit společně vedle sebe. Myslím, že správná holka by se neměla stydět ani trochu a hned by měla být pro, protože je přece známo, že zadek máme de facto všichni stejný a stejně z něj kadíme (krom toho, že ženy mají řitní otvor trochu více vzdau). Jistý stud a nesouhlas by správná holka v takovémto případě měla projevit jedině, pokavad by kluk chtěl srát za ní a kochat se krásou jejího zadku, protože málo platný, ženský zadek je vždycky hezčí. Ale pokavad by jí kluk navrhl, že by kadili jen vedle sebe (čili že by na svoje zadky vůbec neviděli), tak jak říkám, správná holka by se neměla stydět vůbec, stejně jako kluk. Co myslíte?

--- (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

Stojí to asi u hovnařů za hovno

L. (St, 20. 1. 2010 - 12:01)

Tak co hovnari jak se mate?

Libor (St, 20. 1. 2010 - 10:01)

Náhodou jsem narazil na...No jistě, nic nového to není, koprofilie neboli scat je stará jako lidstvo samo. Zmínky o ní najdeme již ve starověkém Římě.  Podrobně se jí zabýval nechvalně známý markýz de Sade. Nedá se to naučit, v člověku to je anebo není. Kdysi sem psával psycholog nebo psychiatr, který sám tuhle úchylku měl. Z osobního hlediska psal, že v mládí měl stejně ujetou přítelkyni, ale rozešel se s ní a žádnou jinou už nikdy nenašel. Po letech se s ní pak sešel a ani ona nenašla partnera, který by chtěl scat reálně.
Takže se zabýval tím, kolik vlastně lidí tuhle úchylku má. Podle nějakého průzkumu v USA je to asi 13%. Jenomže, milovníci hoven, neradujte se. U většiny takových lidí se to omezuje na to, že je baví vlastní sraní, ale netouží při tom být pozorováni ani nikoho pozorovat a už vůbec ne nechat se od někoho posrat. A to je i můj případ a mé partnerky. Oba sereme rádi, serem víckrát denně. Když se někomu z nás podaří pěkný hovno, ukážeme si ho, rádi kadíme venku. Ale nikdy se na sebe nekoukáme a ani po tom netoužíme. A přesto máme hovna rádi. Takže od kladného vztahu ke skutečné koprofilii je hodně daleko.  

ble (St, 20. 1. 2010 - 09:01)

blééééééééééééé

akupaka (St, 20. 1. 2010 - 08:01)

Náhodou jsem narazil na tuhle diskuzi a nedalo mi to,abych nezareagoval.
Jsem dříve narozený a v době,kdy jsem vyrůstal byl sex TABU.Přesto jsem se dozvídal různě věci okolo sexu a již v mládí jsem nazazil na tuhle úchylku zvanou koprofilie a musím se přiznat,že mě vzrušuje dodnes.
Zastávám názor,že pokud se to líbí oběma,tak proč ne??Proto se nějak nepozastavuju nad tím,že se někdo vzruší při pozorování své partnerky či partnera jak kaká.

Pro hovnaře (Po, 18. 1. 2010 - 22:01)

Tam jsem jí taky dával, ale cenzorovi zřejmě nechutnala, asi není správný hovnař. 

... (Po, 18. 1. 2010 - 21:01)

Našel jsem pro Vás recept na...Proc nejdes s timto recptem na :recpty.cz
 

Kdo si (Po, 18. 1. 2010 - 21:01)

s hovínkem nikdy nepohrál, ten neví, co je sexuální život

... (Po, 18. 1. 2010 - 21:01)

Hovnaři, udavte se vlastníma sračkama, smradi !!!!!!

Vanda (Po, 18. 1. 2010 - 21:01)

Tak to jsi asi nevzdělaný....Já se obávám, že to je blbost! Dej odkaz na net, kde jsi získal recept na tuto "výbornou hovnovou pomazánku"

Reklama

Přidat komentář