Reklama

kakání partnerky

pipi (Ne, 31. 1. 2010 - 14:01)

no my mame doma koupelnu spolecne se zachodem a kdyz potrebuju curat tak to je v pohode,ale kdyz potrebuju kadit,tak manzel musi z koupelny at na me nekouka jak tlacim guvno ,nekdy je to zahul a musim poradne zatlacit a nestojim o to at me manzel vidi co delam za grymasy jak tlacim

Jan (Ne, 31. 1. 2010 - 14:01)

Moje současná partnerka přede mnou taky klidně čurá, ale jednou musela v přírodě na velkou a to jsem koukat nesměl. Vyčurala se a řekla mi "budu ještě kakat, nekoukej se prosím". Stejně jsem se občas kouknul :o)

p.jojo (Ne, 31. 1. 2010 - 13:01)

V životě bych před nikým...Stanislave vy jste upjaty.Kadit pred nekym jako curat pred nekym je idividualni zalezitost tech co se to tyka.Pokud podminky budou takove ze nemate sanci to jinak tak budete kadit uprostred preplneneho namesti protoze se preci neposerete.

Stanislav (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

V životě bych před nikým nekadil. Je to nanejvýš osobní záležitost. Kdo před někým kadí nebo ten co to chce vidět - to jsou uchylové !

p.jojo (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

Jednou jsem byl se...Nevim osobne na "kakani" potrebuju soukromi vadi me to. Moceni beru za castecne "verejnou" cinnost protoze na pisoarech nam minimalne chlapy nevadi.Co mam zkusenosti tak obe byvale parnerky ale klidne prede mnou curaly a jeste se mnou kecaly. U druhe to byl trochu husarsky kousek protoze mela trauma ze zachodu duvodem bylo to ze ji na zachodech pravidelne osahaval otec pedofil. Je kuriozni to ze doba kdy ma byvala se prestala stresovat se shoduje s dobou kdy prestala predstirat  orgazmy. Docela me zarazila ta soubeznost.

Jan (Ne, 31. 1. 2010 - 01:01)

Jednou jsem byl se spolužáky z vysoké v horách a když jsme měli na výšlapu přestávku, šel jsem si odskočit. Za keřem jsem ale uviděl spolužačku, jak sedí na bobku, kratasy u kolen. Vůbec si mě nevšimla. Chtěl jsem odejít, jenže zvědavost mě překonala a dál jsem nenápadně pozoroval. Docela dobře jsme se znali a byla to pěkná holka. Vymočila se, ale zůstala sedět a k mému překvapení se mě zeptala, copak potřebuju. Zmateně jsem vysvětloval, že jsem si šel taky odskočit. Bylo mi trapně, ale ona byla moc příjemná a vůbec to neřešila, dřepěla přede mnou na bobku a kolena svírala k sobě. Chvilku jsme mlčeli a já čekal, že se chce obléknout a asi čeká, že odejdu. jenže mi řekla "můžem si klidně povídat, jestli ti teda nevadí, že asi ještě budu kadit". Tak jsem si sednul do trávy, normálně jsme se bavili a ona při tom docela dlouho kadila a vůbec se nestyděla. Snažil jsem se ji moc nepozorovat, ale když sklonila hlavu a soustředila se, viděl jsem skoro vše. Pak se normálně utřela, oblékla a dál už jsme to nikdy neřešili. Ale často jsem na to pak myslel...

Lunyk (Pá, 29. 1. 2010 - 17:01)

Vy jste másla :) A kriste pane Sabino - proč by ses proboha měla hroutit?! Sex je zábava a pokud stále myslíš na to, zda při něm vypadáš dobře nebo ne, tak ti radím - vykašli se radši na něj a jdi do kláštera. :) Pokud jsi pro partnera sexy, budeš i přes vykaděných pár bobků. V nejhorším si najdeš jinýho. Na ty tvé reakce koukám jako blázen, jako by to psala nějaká 13tka a ne matka dvou dětí...

SABINA (Pá, 29. 1. 2010 - 13:01)

PIPI,trochu se mi ulevilo že se to nestalo jen mě,ale přesně jak píšeš,jemu to nevadilo(aspon to tak napsal) ale ta představa,že kdykoliv se znovu sejdeme tak on si na to vzpomene mě děsí!Mam dojem že se zhroutim a to mam dve malý děti.Šílený.Asi jsem mu vůbec nic psát neměla a nechat to prostě být,ale potřebovala jsem vědět co on na to.Nepřežiju asi

pipi (Pá, 29. 1. 2010 - 12:01)

sabinko,me se stalo neco podobneho,byl u me taky mu jakoby milenec a zavedla jsem si pri sex.hratkach do konecniku robertka,no a behem te analni mastrubace ze me vypadlo par hovinek,muj ty svete,bylo mi tak trapne,ze jsem nemela chut dal pokracovat a ten smrad,hruuuza,kdyz jsem pak za nim zabouchla dvere sesypala jsem hned za dvermi a od te doby jsem se s nim uz vic nesetkala,nemohla jsem to psychycky prekousnout,mu to nemavidlo byl v poho ,prosil me at se zase sejdem,ale bohuzel uz to neslo

Sabina (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Lidi stalo se mi včera něco strašnýho.Milenec(člověk pouze pro hezké chvilky)mě prstama uspokojoval,bylo tak intenzivní,stála jsem k němu zády ohnutá a oblečená a když na mě přišel orgasmus,prostě jsem se připos.........myslim že to nemužu přežít,zvlášt když se nejedná o životního partnera ale jen o milence který mě zná vždycky upravenou a voňavou,zbláznim se tohle se neměle stát.Pak jsem ho normálně uspokojila orálně a rozloučili jsme se ale doma jsem se zhroutila ve vaně a přemýšlela co dělat,jestli mu napsat něco ale co?Tak mě napadlo jenom to,že snad ostudou umřu a on že je naprosto vpoho a já at jsem taky.No řvala jsem ve vaně asi hodinu a bojim se že už to mezi námi nebude takový.STALO SE TO NĚKOMU TAKY?

Hovno (Pá, 29. 1. 2010 - 00:01)

Hovno, neodpověděls na...Ne, já je nejím, mně nechutnají... ale pořádně uchylácky mne vzrušuje, když ona papá moje ještě teplé hovínko.V žádném případě jí nenutím, ona ráda. Její předchozí partner jí nechtěl hovno poskytnout. Byl nějaký divný.

kadírna hovnírn (Čt, 28. 1. 2010 - 23:01)

Pojdte se všichni sejít a srát do jednoho hrnce!!!

to hovno (Čt, 28. 1. 2010 - 17:01)

Hovno, neodpověděls na otázku. Žereš taky hovna od přítelkyně???

Á je (Čt, 28. 1. 2010 - 16:01)

Lunyk si zase povídá sám se sebou

Ano (Čt, 28. 1. 2010 - 16:01)

Lunyk je populární, ale pochybuju, že by někoho přemluvil k hovnovrátkám

pipi (St, 27. 1. 2010 - 20:01)

ty pisateli s jmenem hovno,ty jsi uchylacky amater,takovej llunyk ma alespon odborne znalosti

pipi (St, 27. 1. 2010 - 20:01)

a hori hovno????

Lunyk (St, 27. 1. 2010 - 18:01)

je exkrement,...To už jsi psal...

Hovno (St, 27. 1. 2010 - 17:01)

je exkrement, proč by ho někdo nemohl jíst? Pro mne je nejvíc vzrušující, když přítelkyně sní mé čerstvě vytlačené hovno. Trávení je nedokonalé, takže hovno obsahuje mnoho výživných látek z mého střeva. Je velká škoda ho spláchnout, když někomu chutná. Přítelkyni ale obdivuju, protože mé hovno silně zapáchá. Věřím, že většina holek by se zeblila, jen by si k němu přivoněla

Lunyk (St, 27. 1. 2010 - 17:01)

o.k ,hned jsem chytrejsi,a...Záleží, co jíš... Pokud jogurty, mléko, pívo, atd. tak se nedivím... Pokud velké porce zeleniny, celozrného pečiva a masa, tak stolice prakticky nezapáchá.

Reklama

Přidat komentář