Reklama

kakání partnerky

Lunyk (Po, 5. 4. 2010 - 13:04)

Cau Lunkyu,

No zda se ze...Čau kaviárová. :) Tak koukám, že jste se k tomu ještě neodhodlali. :) Zajímalo by mě, jestli by to samé chtěl i tvůj přítel, abys mu to při maximálním vzrušení pustila perverzně do jeho pusy. Vzhledem ke sledování filmů se scat tematikou (která se většině lidem hnusí) vsadím boty, že to chce taky! ;) Zvlášť pokud je mladší, a stydí se... Dejte si 2 lahve vína a vrhněte se na to, uvidíš, jak to bude extrémně vzrušující (pro mě osobně není nic vzrušujícího, když čekám s nastavenou pusou pod rozevírajícím se análkem). Co se týče čistotnosti, špínu a špinavej záchod nesnáším také (narozdíl od mnoha scat prasat), jsem hodně čistotnej člověk. Je to zajímavý, ale při vzrušení mě partnerčino hovno nečisté vůbec nepřijde. :) Tak hodně štěstí a zábavy. ;)

Hovno je nejdůl (So, 3. 4. 2010 - 20:04)

Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, popisuje nutkání přírody, která bychom za žádnou cenu neměli potlačovat. Pokud jsou totiž z jakéhokoliv důvodu potlačena, může to vést k nejrůznějším zdravotním potížím. Čaraka, starověký ájurvédský mudrc, o těchto nepotlačitelných potřebách přírody říká, že moudrý člověk by neměl potlačovat naléhavou potřebu močení, stolice, ejakulace semene, uvolňování větrů, zvracení, kýchání, říhání, zívání, hladu, žízně, slzení a vydýchání po námaze.

Potlačování nucení na stolici způsobuje kolikové bolesti břicha, bolesti hlavy, hromadění střevních plynů, říhání, křeče v lýtkách a nadýmání. To se stává v případě dočasného zadržování potřeby vyprazdňování stolice. Brzy se to však změní ve zvyk způsobený nepravidelným způsobem života, nesprávným stravováním, nedostatkem času a disciplíny. Chronické potlačování nucení na stolici vede k zácpě, která je podle Ájurvédy základem většiny nemocí.

Vyprazdňování stolice je nejdůležitější ze všech potřeb přírody. Stolice je plná toxinů, a pokud dlouho zůstává v těle, začíná proces fermentace, který vede k celé řadě problémů.

kaviarova (So, 3. 4. 2010 - 14:04)

Cau Lunkyu,

No zda se ze mame neco spolecnyho. Ja se na to chystam ale prestoze jsem se uz rozhodla tak zatim porad nic. Nebyla jaksi vhodna chvile;) Ja to ale udelam az bude spravny cas. Zeptam se ho na jeho nazor a verim ze z nej vypadne ze ho to vzrusuje. Uz mi jednou rekl ze se kdyz byl mladsi dival na scat videa a ze ho to bralo. Sice mluvil o tom jako ze to byl mladej a zvedavej a ze ted uz jako ne...ale myslim ze to byla kamuflaz:)

Chtela bych aby mi to sam rekl ze to chce udelat ale toho se asi nedockam. On je mladsi nez ja a myslim ze je jeste vic nervozni nez ja ze bude za uchyla:)))

No krom toho ze me nevzrusje pomazavani hovnem je zajimavy ze me celkove hovno spis odpuzuje. Vadi mi nesplachnuty zachod a podobny veci. Z nejakyho duvodu jsem ale posedla myslenkou ze me muj drahy ovladne tim ze mi da ten svuj poklad jak rikas do pusy...:)

No jak rikam, zatim nic novyho ale az se neco stane napisu jak to dopadlo:)

Lunyk (St, 31. 3. 2010 - 14:03)

dnes jsem se rozhodla ze se...My jsme na tom s partnerkou podobně, jen jsme si už oba vyjasnili, co nás vzrušuje a co bychom chtěli. :) A že to pár let trvalo odhodit ten stud kompletně a nebát se jí říci, že chci zatlačit její poklad do mý pusy. Je to přesně jak píšeš, vůbec mě nebere nějaký pomazávání hovnama jak je to viděl v mraky filmech, vzrušuje mě ten pocit, když čekám s otevřenou pusou u jejího análku a čekám, až ten teplej bobek spadne do mý pusy. Bohužel u nás se tohle děje jen z její strany, obráceně to zkusit nechce, hehe :)) Je fakt, že nejsilnější orgasmus je buď při mých představách nebo při tomto provozování scat hrátek. Co může být intimnějšího, než přijmout poklad z análku milované osoby? Možná tahle perverze, úchylost a "nenormálost" je to, co nás tak vzrušuje.
Každopádně, mluvte o všem s partnerem, protože jen tak se můžete maximálně uspokojit a užít si vše do dokonalosti. Držím palce. ;)

jiri neznamý. (So, 27. 3. 2010 - 00:03)

Zdar,nevite nekdo jak smazu...ano,jde, napis-provozovateli t.stránek.dadresa"[email protected],,reklamacní odd.obchodní oddelení:pan.tomas jukl.vyzadují presně "linky": na clanky!!!ale trvá dlouho....tak zdar!!!!§§

anryk5 (Pá, 26. 3. 2010 - 23:03)

Já nechtěně svému......to je v pořádku....myslkím, že nejste osamocená...

Hovno je nejdů (Pá, 26. 3. 2010 - 12:03)

Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, popisuje nutkání přírody, která bychom za žádnou cenu neměli potlačovat. Pokud jsou totiž z jakéhokoliv důvodu potlačena, může to vést k nejrůznějším zdravotním potížím. Čaraka, starověký ájurvédský mudrc, o těchto nepotlačitelných potřebách přírody říká, že moudrý člověk by neměl potlačovat naléhavou potřebu močení, stolice, ejakulace semene, uvolňování větrů, zvracení, kýchání, říhání, zívání, hladu, žízně, slzení a vydýchání po námaze.

Potlačování nucení na stolici způsobuje kolikové bolesti břicha, bolesti hlavy, hromadění střevních plynů, říhání, křeče v lýtkách a nadýmání. To se stává v případě dočasného zadržování potřeby vyprazdňování stolice. Brzy se to však změní ve zvyk způsobený nepravidelným způsobem života, nesprávným stravováním, nedostatkem času a disciplíny. Chronické potlačování nucení na stolici vede k zácpě, která je podle Ájurvédy základem většiny nemocí.

Vyprazdňování stolice je nejdůležitější ze všech potřeb přírody. Stolice je plná toxinů, a pokud dlouho zůstává v těle, začíná proces fermentace, který vede k celé řadě problémů.

MuDr. Yal (Pá, 26. 3. 2010 - 12:03)

Na tuhle úchylku doporučuji jedině pracovní terapii. Konkrétně ruční čištění septiku kýblem. Ono vás to brzo přejde!

kaviarova (Pá, 26. 3. 2010 - 10:03)

dnes jsem se rozhodla ze se...ted koukam kolik tam mam preklepu...no nic, obsah se snad da pochopit i tak:)))

kaviarova (Pá, 26. 3. 2010 - 10:03)

dnes jsem se rozhodla ze se pritele konecne zeptam pritele jak to ma s kakanim. Jestli ho to vzrusuje nebo nechava chladnym. Mam tuseni ze ho spis vzrusuje ale stydi se to priznat protoze dost casto dela vtipy na tema scat a vubec se o tom zminuje moc casto na to aby to byla nahoda. Jestli rekne ze ho to vzrusuje tak mu reknu ze az mu budu priste lizat zadek muze trosku zatlacit. Kdyz rekne ze ho to nebere tak co...aspon jsem se zeptala ne?;) Ja mam nejsilnejsi orgazmy kdyz si prestavuju ze provozuju scat. Nevim jestli je to tim ze je to tabu nebo nejaka analni fixace z detstvi ale kazdopadne me to vzrusuje. Vzrusuje me taky zlata sprska. Vim ale ze tyhle veci me vzrusujou jen s tim koho miluju. Nemohla bych to zkusit s nekym cizim. Myslim ze je to znamka naprostyho odevzdani a intimity kdyz ochutnas vykaly milovane osoby, nemluvim o tom pomazavat se hovnem nebo tak neco ale jen citit pri anilingu ten pocit teplyho bobecku jemne tlaceneho primo do pusy. Nepolykala bych to...Asi jsem blazen ale me to prste prije silne eroticky.:) Predpokladam ze bude zas psat par lidi jak jsem nechutna. Nic proti vam ale jak Lunyk dost casto pise...jestli se vam to nelibi proc sem chodite kdyz je jasny tema diskuze;)

Jitka (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Ájurvéda, tradiční...Zcela jistě. Hovno-základ života

Hovno je nejdůl (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, popisuje nutkání přírody, která bychom za žádnou cenu neměli potlačovat. Pokud jsou totiž z jakéhokoliv důvodu potlačena, může to vést k nejrůznějším zdravotním potížím. Čaraka, starověký ájurvédský mudrc, o těchto nepotlačitelných potřebách přírody říká, že moudrý člověk by neměl potlačovat naléhavou potřebu močení, stolice, ejakulace semene, uvolňování větrů, zvracení, kýchání, říhání, zívání, hladu, žízně, slzení a vydýchání po námaze.

Potlačování nucení na stolici způsobuje kolikové bolesti břicha, bolesti hlavy, hromadění střevních plynů, říhání, křeče v lýtkách a nadýmání. To se stává v případě dočasného zadržování potřeby vyprazdňování stolice. Brzy se to však změní ve zvyk způsobený nepravidelným způsobem života, nesprávným stravováním, nedostatkem času a disciplíny. Chronické potlačování nucení na stolici vede k zácpě, která je podle Ájurvédy základem většiny nemocí.

Vyprazdňování stolice je nejdůležitější ze všech potřeb přírody. Stolice je plná toxinů, a pokud dlouho zůstává v těle, začíná proces fermentace, který vede k celé řadě problémů.

zdenka (Út, 23. 3. 2010 - 13:03)

mího miláčka zase vzrušuje prdění při milování. bohužel můj svěrač mi to nedovolí v těchto vypjatých momentech, narozdíl od jeho - přiznávám, že mi to nijakzvlášť nevadí

Jitka (Ne, 21. 3. 2010 - 09:03)

Ájurvéda, tradiční...Zcela jistě. Hovno-základ života

Hovno je nejdůl (So, 13. 3. 2010 - 11:03)

Ájurvéda, tradiční přírodní medicína, popisuje nutkání přírody, která bychom za žádnou cenu neměli potlačovat. Pokud jsou totiž z jakéhokoliv důvodu potlačena, může to vést k nejrůznějším zdravotním potížím. Čaraka, starověký ájurvédský mudrc, o těchto nepotlačitelných potřebách přírody říká, že moudrý člověk by neměl potlačovat naléhavou potřebu močení, stolice, ejakulace semene, uvolňování větrů, zvracení, kýchání, říhání, zívání, hladu, žízně, slzení a vydýchání po námaze.

Potlačování nucení na stolici způsobuje kolikové bolesti břicha, bolesti hlavy, hromadění střevních plynů, říhání, křeče v lýtkách a nadýmání. To se stává v případě dočasného zadržování potřeby vyprazdňování stolice. Brzy se to však změní ve zvyk způsobený nepravidelným způsobem života, nesprávným stravováním, nedostatkem času a disciplíny. Chronické potlačování nucení na stolici vede k zácpě, která je podle Ájurvédy základem většiny nemocí.

Vyprazdňování stolice je nejdůležitější ze všech potřeb přírody. Stolice je plná toxinů, a pokud dlouho zůstává v těle, začíná proces fermentace, který vede k celé řadě problémů.

tore (Pá, 12. 3. 2010 - 09:03)

ja spapam vsecki hovna i chcanki

Jitka (Út, 9. 3. 2010 - 22:03)

To by mne zajímalo, jak to...Já kakám ráda, těším se na to a baví mne to. Chodím dvakrát denně. Většina lidí, co rádi kakají, to dokážou bez problémů "na povel". Mně stačí chvíli myslet na to, že by bylo fajn se vykadit a za chvíli se nutkání dostaví.
Partner taky rád kadí, ale žádné aktivity s hovnama neprovozujeme, někdy si třeba povídáme o nějaké neobvyklé stolici, která nás postihla, třeba venku nebo nějaké velké hovno a tak. A to je všechno. Třeba jeho hovno jsem viděl jenom jednou, když kadil v noci na chodníku a já jsem ho kryla a pak mu podávala papír na utření.
A ani on mi nežádá, že by mne chtěl při kakání pozorovat. To bych se asi před ním styděla.

Dana (St, 24. 2. 2010 - 04:02)

To by mne zajímalo, jak to ta děvčata na těch videích dělají. Jestli se dokáží vysrat kdykoliv nebo zavolají kameramanovi, aby přišel, když to na ně přijde nebo kameraman čeká s nimi, až je chytne sraní.
Já své sraní ovlivnit nedokáži, když přijde, tak přijde, tak se mu musím podřídit, ale také kdykoliv si ho přivolat také neumím. Fotit bych se ale při tom nenechala, to bych nedokázala.

Lunyk (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

http://www.slutload.com/s/scat/

Lunyk (Út, 23. 2. 2010 - 16:02)

...Takových videí je na netu mraky. :) Paráda.

Reklama

Přidat komentář