Reklama

kakání partnerky

neználek (Po, 26. 4. 2010 - 23:04)

tak já jsemto vypliv, i když se to partnerce nelíbilo.,nechutnalo mi to

eh (Po, 26. 4. 2010 - 22:04)

ÉÉÉÉÉÉÉ

ty vogo (Po, 26. 4. 2010 - 21:04)

a kdyz to hovno spadne do pusy, to pak vyplivnete nebo snite? A jak to chutna?

neználek (Po, 26. 4. 2010 - 17:04)

Tak nevím, mě teda až takové věci neberou, ale mé bývale přítelkyni se to líbilo. Když mě k tomu jednou přemluvila, tak pro mě asi bylo nejrajcovnější to ponížení, a čekání co se stane a jaké to bude. Když si pomalu přidřepla nad můj obličej, když jsem jí musel olizovat zadek, ale pak když to z ní vypadlo, (podotýkám, že opravdu malý kousek)a spadlo mi to na jazyk, tak už to tak příjemné nebylo. Tak nevim jak se toho dá zvládnout víc, jak tady píšete:-)

Honza (Po, 26. 4. 2010 - 14:04)

Já jsem při kakání...Ahoj Kláro, jestli fakt chceš, aby se na tebe někdo koukal, když kadíš, mohl bych to být já, mne to hezký ženský hrozně vzrušuje a věřím, že podívat se na to naživo je pro mužskýho ještě lepší, než to vidět na videu...byl bych ti za to moc vděčný a pokud bys chtěla, mohl bych ti to někdy možná i oplatit

Lunyk (Po, 19. 4. 2010 - 17:04)

Když je zácpa tak nejde...Klistýr ne, musí to být pěkně přirozené. Klistýrová sračka je úplně na nic (provozováno běžně v SM salonech).

? (St, 14. 4. 2010 - 21:04)

Když je zácpa tak nejde nic,ne?A co klystýr ten vás taky vzrušuje?

vomrdal (Út, 13. 4. 2010 - 21:04)

kakani a pak soustani/*/*

anonym (Po, 12. 4. 2010 - 17:04)

Napište některá o své zácpě. Statečné holky, které se snaží hezky tlačit mě vzrušují.

Veronika (Po, 12. 4. 2010 - 17:04)

A Verčo, ty se zajímáš o...Ne tak jako třeba Lunyk, že bych ochutnávala nebo se nechávala od přítele pokadit. Nás spíš zajímají zadečky, ty si rádi vzájemně lížeme, to nás hodně vzrušuje. A u hovínek se to omezuje na to, že se v přírodě někdy spolu vykakáme. Někdy současně, někdy se pozorujeme a uděláme 2 hromádky postupně. Pak si vzájemně vytřeme zadečky. Je to hodně intimní. Ale doma to neděláme. Je u toho hodně smradu a to nás odrazuje. Zvlášť přítel, když se vykaká, tak je smradu na celou chodbu. Venku se to rozptýlí

Petr (Po, 12. 4. 2010 - 17:04)

Lunyku, to není problém...A Verčo, ty se zajímáš o hovínka ?

Veronika (Po, 12. 4. 2010 - 16:04)

No moje přítelkyně...Lunyku, to není problém chlap-ženská, to je vždycky záležitost jedince. Já taky dosednu a už to sviští. A přítel tlačí jak o život. A býválek, ten taky jel jak fretka. S velkou byl hotový skoro stejně rychle jako s malou, často je vykonal současně

Jiří (Po, 12. 4. 2010 - 15:04)

Měla dneska nějáká holka obrovské hovno.

Lunyk (Pá, 9. 4. 2010 - 16:04)

No moje přítelkyně narozdíl ode mě musí tlačit tak, že jí vypadávaj skoro voči... Chlapi to mají podle mě nějak jednodušší, já sednu a už to jede, ona se tam vždycky půl hodiny modlí a pak jí to i bolí... Jako chlap nechápu. :)

klokánek (Pá, 9. 4. 2010 - 11:04)

Tlačí snad každý pokud nemá vychozený anál ale někdy to i bolí,když je stolice tvrdá nebo velká.

anonym (Pá, 9. 4. 2010 - 10:04)

Ahoj holky! Zajímá mě jestli některá z vás musí při kakání tlačit a jestli to i některou bolí?

Scatík (St, 7. 4. 2010 - 07:04)

Měla jsem dnes zácpu....Cilko, ještě tu o Perníkové chaloupce, ta je taky pěkná

Lunyk (St, 7. 4. 2010 - 00:04)

Měla jsem dnes zácpu....A pak ses probudil.

Cilka (Út, 6. 4. 2010 - 17:04)

Měla jsem dnes zácpu. Partner mě posadil na nočníček a pobízel k tlačení. Bulela jsem, hodně to bolelo. Bobeček byl tuhý. Partner pak rozložil noviny a řekl mi, abych si lehla na záda a dala nohy za hlavu a on mi pak pomáhal rozevíráním prdelky. Vzrušená jsem byla, i když to bylo bolestivé. Zatínala jsem zuby a nahlas tlačila. Partner říkal: ,,Zatlač, lásko, tlač!'' Když ze mě vyšlo několik tuhých velkých bobánků, byla jsem od partnera pochválena za statečný boj a byla mi vytřena zadní dírka. Kakat se musí, i když to bolí a nejde. Cilka

krakonos (Út, 6. 4. 2010 - 17:04)

ahoj lidi jsem tady novej taky me to hrozne vzrusuje curani i kakani ale nemam to sky udelat pritelkyni mam jiz 3 roky ale curani se brani a o kakani jsem ji radeji ani nerekl.Tak nezbiva nic jineho nez to skouset sam

Reklama

Přidat komentář