Reklama

kakání partnerky

Jiří (Po, 3. 5. 2010 - 15:05)

Byla dnes některá holka kadit.

Lunyk (Po, 3. 5. 2010 - 14:05)

A co se vam muze libit na...Margita: Intimita, tabu, perverznost, úchylnost, zkrátka dokonale "zakázaně úchylný" pocit, když ti partnerka svůj nádhernej zadek položí nad obličej a ty čekáš na její horký hořký poklad směřující přímo do pusy. Osobně to provozujeme tak jednou za měsíc až dva, obvykle po dávce alkoholu, když je zkrátka nálada na něco prasáckého. Hodně velké zpestření sexu po pár letech. Přitom jsme zásadně čistotní lidé, co nesnášejí špínu, neumyté záchody, či neumytá těla či nohy. To se nám dost hnusí. Zajímavé. :)

Dana (Ne, 2. 5. 2010 - 08:05)

Co se líbí? Že hovna a sraní jsou stále společensky velká tabu. Zakázené ovoce stále nejvíc chutná

Margita (Pá, 30. 4. 2010 - 21:04)

A co se vam muze libit na hovnech?vysvetlite mi to?

Ilonka (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

Ne, přes prdění byli opravdu Eva a Roman a pro tvou informaci se dodneška stýkají, čas od času se s nima píšu. Láska k hovínkům je nepřešla. Tys byla zase pro změnu zapšklá a nudná, lidi jako ty obvykle trpí psychogenní zácpou. Je též možno je poslat do prdele, kterou my kaviáristi milujeme a vy si jí ošklivíte! Dál už s tebou nebudu komunikovat, jsi stejně zapšklá jako si byla před několika lety. A když si pleteš mne a Evu S Romanem, tak jsi ještě ke všemu blbá. Čau !

Alda (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

Taku, jen se neboj, Ilonka to...No, to nemám strach, že ty bys to tu nesledovala, na hromady tvých rádoby intelektuálních, ale ve skutečnosti oplzlých příspěvků vychvalujících hovna, si dobře pamatuju. Ještě štěstí, že jsi teď někde zalezlá a neprudíš tu. Tys byla i přes prdění nebo to byli zas ty dva úchylové Eva s Romanem, nějak se mi to plete

Ilonka (Pá, 30. 4. 2010 - 18:04)

to bych chtěl vidět, kde je...Taku, jen se neboj, Ilonka to tu sleduje, ale nemám potřebu celkem na nic reagovat. Teď to tu šéfuje Lunyk, okřikuje bezvěrce, kteří neuznávají krásné sexy hovínko. A vůbec to pěkně moderuje. Odhaluje pohádkáře, loudily a jiné trotlíky.

Lunyk (Pá, 30. 4. 2010 - 15:04)

Teda nevím jestli si...Klárko dle tebe jsme jen totální, hnusný prasata. :) A copak ty pohledáváš v diskusi s jasným tématem "kakání partnerky"? Asi tě to také zajímá. :)

(Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

pomoc pomoc, tak ted sedim na...je tam celej zástup

Tak (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

Tenhle příspěvek Kláry,...to bych chtěl vidět, kde je Kláry konec... tady se lidi dost střídají, horlivé příspěvky sem psávala Ilonka a taky jí to přestalo bavit, píše tak jednou za půl roku

johny klitoris (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

pomoc pomoc, tak ted sedim na hajzlu, a usral jsem si tak mocně, že ženský z druhýho patra natahujou hromosvod, a nahodil jsem si celý zada, tak kdo mi to chce olízat a očistit? není tu hajzl papír. tak kdo přijede první vyhráva, hybernská 16 praha 4 patro vlevo poslední kabinka. A prosím rychle než to zascchne.

Honza (Čt, 29. 4. 2010 - 20:04)

Honzo, kde je příspěvek...Tenhle příspěvek Kláry, jaký máš na mysli, je někde v příspěvcích z roku 2007, jeho přesný den a měsíc si nepamatuju...

Klára (Čt, 29. 4. 2010 - 13:04)

Teda nevím jestli si děláte ubohou srandu nebo jste totální, hnusný prasata. Fuj, bléééééé.

Lunyk (Čt, 29. 4. 2010 - 13:04)

a kdyz to hovno spadne do...Normálně to vyplivneš do skleničky a odneseš do záchodu... nedovedu si představit to sníst. Pro mě je vzrušující ten pocit, když tě partnerka do pusy kadí a cítíš to, ne to polykat nebo se tím pomazávat.

A nalepilo se (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

to na některou ?

xy (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

asi ve čtrnácti jsme venku kadili a házeli to po holkách :-(

Speed (Út, 27. 4. 2010 - 15:04)

Honzo, kde je příspěvek...ten už bude hodně starý, pamatuju se na něj, ale pochybuju, že to tady ještě čte. Já jsem o to žádal všechny své partnerky, celkem 15, ale nevyhověla mi žádná. Jo, jedna mi byla občas ochotná ukázat hovínko v záchodě nebo v přírodě. Maximum bylo, když kakala v moři a hovínko jí vyjelo na hladinu. Ale jak to leze holce ze zadečku, to jsem neviděl nikdy

ty vogo (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

ja nevim, ale me dela problem se vysrat pred kymkoliv kdo se kolem me ochomitne, natoz aby nekdo na me cumel. A jeste si utirat prdel pred nekym. Si delate srandu ne?

m (Út, 27. 4. 2010 - 12:04)

Tak si prerazte nohy,budete v nemocnici,nebudete moc vstat ale za to dene budete srat pred sestrama do misy.

jan (Út, 27. 4. 2010 - 12:04)

Honzo, kde je příspěvek Kláry, na který se odvoláváš. Mne by také vzrušovalo, kdyby se na mne najaká ženská koukala jak tlačím, kadím a vytírám si zadek. A já také bych se rád díval na ni. Ale jde mi jen čistě o sraní, ne o nějaké chytání nebo olizování hoven, to mne už nebaví.

Reklama

Přidat komentář