Reklama

kakání partnerky

Lunyk (Po, 17. 5. 2010 - 21:05)

Tak to máš skvělou...A ty nemáš přítelkyni či manželku? Co je složitého na tom přítelkyni požádat a vycvičit si ji k těmto hrátkám? ;) Není nic vzrušujícího než sledovat, jak se její nádhernej zadek rozevírá a vylézá z ní krásně tvarované hovno :) Osobně to mám nejradši do pusy, ale chápu, že tohle není pro každého. ;)

Septický muži (Po, 17. 5. 2010 - 13:05)

Vykoupejte se všichni v...to už jsi nám tu několikrát nabízel. Je viděti, že jsi totálním buranem, protože na většině míst žádný septik není třeba, protože tam funguje kanalizace. Poze ti největší burani pořád používají septiky.

Jmesser (Po, 17. 5. 2010 - 13:05)

Vykoupejte se všichni v...... ano také názor, děkujeme!

Septic Man (Po, 17. 5. 2010 - 13:05)

Vykoupejte se všichni v septiku, úchyláci!

Jmesser (Po, 17. 5. 2010 - 13:05)

Moje by to i ukázala jiným, alespoň mi to tvrdí. Jedinou podmínkou je aby měla jistotu, že to dotyčný chce a vzrušuje ho to... Zvláštní, že? Miluju ji...

Pavkol (Po, 17. 5. 2010 - 12:05)

Jo, kakání je cool, rád se...Tak to máš skvělou přítelkyni,když ti dovlí koukat se na ní jak kaká. Mně musejí stačit videa

Olda (Po, 17. 5. 2010 - 12:05)

Je to super. Hlavně jdyž mám sračku

Lucc (Po, 17. 5. 2010 - 12:05)

Myslím, že na intimním...Jo, kakání je cool, rád se dívám na přítelkyni jak kaká a ona se ráda dívá na mne, je to super intimní. Bohužel spousta lidí to nechápe. Před sebou se nestydí, ale před svou nejbližší partnerkou ano.

Veverka (Po, 10. 5. 2010 - 16:05)

Myslím, že na intimním kakání nic není. Dělá to spousta párů a nic na tom není. Je to skutečně vzrušující zážitek pozorovat, jak se partnerovi otvírá prdelka a vylézá hovínko. Jsem tímhle dějem vždycky fascinovaná. Zrovna tak můj přítel. Ale asi nejsme tak odvážní jako Lunyk. Hovno necháme ležet a vůbec se ho nedotýkáme. Jak už tu řeklo spousta lidí, nejlepší to je v přírodě, na výletě se skoro vždycky spolu vykakáme. Je to super, málo platné, doma vadí ten zápach a hajzlík není zrovna romantické místo ke sdílenému kakání.

Lunyk (Pá, 7. 5. 2010 - 14:05)

Já ne, když je nouze, beru...Tak to máš super :))

johny klitoris (Pá, 7. 5. 2010 - 12:05)

Máš smůlu kámo, jsem...Já ne, když je nouze, beru i sex s chlapem. A máte pravdu, řitisko mám pořádný, říkám jak vjezd do tunelu. A jaký hovna mi lezou !!

Lunyk (Čt, 6. 5. 2010 - 20:05)

a co takhle o de mně...Máš smůlu kámo, jsem čistě hetero.

A nemáš (Čt, 6. 5. 2010 - 17:05)

a co takhle o de mně...nechutnou velkou chlupatou řiť ??? Z takové žádné hovno nechci. Někteří vyjebanci mají taky blbé trávení a po tatarce nemají pevné hovno, ale sračku

pavkol (Čt, 6. 5. 2010 - 12:05)

To ne to bych jí radši...Vidět kakání bych chtěl ale ne na svém těle a žrát už vůbec ne.

johny klitoris (Čt, 6. 5. 2010 - 08:05)

Pavkol, a co takhle do pusy...a co takhle o de mně lunyku,? co si mám dát předtím k jídlu? Upozornuju že mam rad tatarku:-)

Pavkol (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

Pavkol, a co takhle do pusy...To ne to bych jí radši pozoroval při tom na záchodě, jak jí to leze z konečníku. Pavkol

Lunyk (St, 5. 5. 2010 - 12:05)

Ještě jsem to nikdy...Pavkol, a co takhle do pusy od nádherné voňavé dlouhonohé blondýny, hm? ;)

Pavkol (St, 5. 5. 2010 - 11:05)

oprava chyby z předchozího...Mimochodem nevíte které webové stránky na tato témata fungují bez adobe Flash playeru?

pavkol (St, 5. 5. 2010 - 11:05)

Ještě jsem to nikdy...oprava chyby z předchozího textu do vany a záchodové mísy

Pavkol (St, 5. 5. 2010 - 11:05)

Co se líbí? Že hovna a...Ještě jsem to nikdy nezkoušel. Měl jsem jen půjčené l videokazetu, kde se čůraloa kakalo do sprchového koutu, vajy a zácjpdpv=mmísy a 1 kde byli lesbické hrátky a pak se jedna z nich vykadila do nádoby která vypadala jak miska pro psy. Na tom videu se mi to líbilo ale myslím si že když by chlap šmíroval ženskou přikakání na záchodě a jí to nevadilo tak souhlasím s tím že zakázané ovoce nejvíc chutná ale na tělo je to zvrácenost

Reklama

Přidat komentář