7813 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
bohdane a anonyme tahel stránky je o kadění "šavli sem nepleťte
26. Leden 2022 - 16:47
Malin (anonym)
Odpověď na Ahojky jsem Ája 50let mladší
ja mam zajem.....
27. Leden 2022 - 13:04
Malin (anonym)
Odpověď na Ahoj, tuhle se mi stala dost
dobra pohadka.....a pak tos snedl?
27. Leden 2022 - 13:10
Malek (anonym)
Odpověď na Ahoj. My máme záchod v
to psal Jilka ze Samalky.....on tam kadi na ubytovne s cigankama a rozmazavaji si hovinka po sobe!
27. Leden 2022 - 17:37
Vezir (anonym)
je tady naka holka,co by se sla se mnou vykadit do lesa? z okoli Brna?
27. Leden 2022 - 17:44
Radana (anonym)
Odpověď na když mě i mé tehdejší
To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit
28. Leden 2022 - 20:43
Radana (anonym)
To jsi zase ty, Pavkole ? Tvůj rukopis je až příliš čitelný. Máš Ivu, na které sis vyškemral každodenní srací záchodová videa, tak ti to snad může stačit
28. Leden 2022 - 20:43
Ne (anonym)
Odpověď na je tady naka holka,co by se
Žádná taková tady není
28. Leden 2022 - 20:47
Majkl 60 (anonym)
Odpověď na To jsi zase ty, Pavkole ?
Ahoj Radanko, proč hned ten útočný tón, nevíš přece 100%ně jestli to psal Pavkol. A to mezi ním a Ivčou je jen jejich věc. Také se rád podívám, klidně se přidej. Budeme velice rádi.
29. Leden 2022 - 7:32
Návštěvník (anonym)
Hlavně to je nesmysl, žádné takové videa mu neposílá. Pokud už něco někomu Iva ukazuje, pak jsou to fotky na hovno.sk, videa nikoliv.
29. Leden 2022 - 13:35
Pavkol (anonym)
v jedný věci máš Radano pravdu jestliže Iva pro mě dělá něco na čem jsme se dohodli tak mi to stačí a nepotřebuju žádnou soutěž mezi ní a dalšíma jen mě mrzelo že to tady přestalo a nikdo už sem nepíše
29. Leden 2022 - 16:45
Pavkol (anonym)
a navíc Radano jak můžeš vědět že tomu tak je ? a i kdyby tomu tak bylo tak je to čístě jen moje a Ivina věc
29. Leden 2022 - 16:52
kaja (anonym)
Odpověď na Holky, chci se zeptat. Když
napred bys mne olizal picu a pak prdel?
29. Leden 2022 - 23:02
Návštěvník (anonym)
V 16 ti ti ještě teče mléko po bradě teda pokud je to mléko když píšeš jak si zdatná počkej si do 18
30. Leden 2022 - 7:36
Pavkol (anonym)
No a co i kdyby tak jediné co má od doby kdy jsou tady samí slušňáci kteří dané téma zavrhují má tato stránka společné s hovnem jenom to že to tu za hovno stojí
4. Únor 2022 - 12:38
Majkl 60 (anonym)
Odpověď na No a co i kdyby tak jediné co
Jj, souhlasím s Pavkolem, stojí to tu čím dál tím víc za ........
5. Únor 2022 - 8:20
Návštěvník (anonym)
Měl jsem poprvé úžasný zážitek. Kámoška Karolína potřebovala včera dost nutně na záchod a na velkou a myslela že to vydrží až domů, ale sle pak už to nemohla vydržet a zaběhla za garáže a já byl tak nadržený a chtěl se koukat, že jsem šel s ní. Ona to neřešila nebyl čas rychle stáhla všechno co měla kalhoty a to pod nimi přikrčila se a okamžitě to šlo z ní ven a rychle jí hned lezla ze zadečku dlouhá šiška a další, ještě rychleji za ní trochu řidší šišky a pak jí to z píčky vystříklo a k tomu se dost proudem vydatně vyčůrala. Byl jsem postavenej a s takovým přetlakem,že jsem ho rychle vyndal a jen trochu vyhonil a udělal jsem to vedle ní několika výstřiky přímo na zem
9. Únor 2022 - 8:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Měl jsem poprvé úžasný
Ty se tedy chtělo hodně. Moje přítelkyně taky jednou se málem pokadila a hned to udělala v rohu ulice na poslední chvíli. Taky to z ní vyletělo okamžitě až jako průjem naněkolikrát za sebou. Ale co měla dělat. Bylo už šero a lidi naštěstí skoro žádný
9. Únor 2022 - 8:37
Majkl 60 (anonym)
Díky za hodnotné příspěvky anonymové, když neprší alespoň že kape.
9. Únor 2022 - 9:13
Xxc (anonym)
taky je takova sexualni praktika. Žena nakadi chlapovi do dlane a on to pote sni. Pote to žene rozmaze po tele a slize to z ni. ale myslim ze toto nikdy asi praktikovatt nebudu. je to peknej humus
9. Únor 2022 - 15:20
Pavkol (anonym)
já taky ne vidět to jako voyeur to eventuelně jo ale abych to jedl to teda ani náhodou
9. Únor 2022 - 17:17
Majkl 60 (anonym)
Odpověď na já taky ne vidět to jako
100%ně souhlasím s Pavkolem. Dívat na živo ano, pozřít nee.
10. Únor 2022 - 11:58
Eulálius Blitek (anonym)
Já kdybych někoho viděl srát, tak bych se u toho okamžitě vyblil. Nejvíc by mne asi vadil ten smrad z těch hoven, potom pohled na ta hovna a taktéž zvuky, který by ten dotyčný vydával při sraní. Když se jdu vysrat já, tak u toho vždy začnu hlasitě krkat a mám veliké problémy, abych se u toho nevyblil. Jednou jsem v práci zkoušel po sobě umýt štětkou posraný hajzl. Blil jsem u toho tak hlasitě, že to bylo slyšet z třetího patra až na dvůr, protože tam se tomu někdo hlasitě smál. Od těch dob chodím srát pouze na veřejné hajzly, kde ten posraný hajzl nechám jako poselství budoucím generacím.
10. Únor 2022 - 12:57
Hnusislav Gule (anonym)
Odpověď na Já kdybych někoho viděl srát,
Souhlasím s tebou Blitku, také mi hovní smrad obrací kufr.
10. Únor 2022 - 18:01
Majkl 60 (anonym)
Odpověď na Já kdybych někoho viděl srát,
Nespletl sis to tady?
11. Únor 2022 - 15:11
Názor (anonym)
samozřejmě že kdekoliv mimo záchod by to asi zacvičilo s každým ale v záchodě se to ztratí tam bude cejtit maximálně tak uprdnutí ? nebo ne?
13. Únor 2022 - 19:22
Majkl 60 (anonym)
Tak ženy, holky , slečny cco nějaký Valentýnský kakací příspěvek?
14. Únor 2022 - 11:03
Pavkol (anonym)
ASI už si to majkle četl ale četl si na hovno.sk příspěvky od Nunu? první holka kromě Ivy která se aspoň trochu rozjela
15. Únor 2022 - 9:12
Majkl 60 (anonym)
Odpověď na ASI už si to majkle četl ale
Jj, četl Pavkolem, souhlasím s tebou. Ten štafetový kolík držím už jen Ivča a sem tam Lucka
16. Únor 2022 - 9:43
Pavkol (anonym)
Lucka? která ta která má ty "řitice " a říká si tam Lucinka?
16. Únor 2022 - 17:52

Stránky

Přidat komentář