Reklama

kakání partnerky

Jeden blbec (St, 14. 7. 2010 - 17:07)

.. slušné hovada, srát a...nám tu nabízel pořád obsah svého septiku. Nás však zajímají pouze čerstvá hovna, ty trubko !

novodurova-trub (St, 14. 7. 2010 - 17:07)

.. slušné hovada, srát a ještě mít z toho potěšení. Pro DOBYTKY zde a podobná prasacka mohu nabídnout sračky/hnůj/koblihy a hovniska roztodivných tvarů a vůní z místní farmy (dříve družstvo). Je toho tam spousta, takže se nemusíte tlačit. Za poplatek donesu talíř a příbor...

Lunyk (Po, 12. 7. 2010 - 15:07)

Pokud má nějaká slečna chuť vyzkoušet vykadit se chlapovi do pusy, bez studu a přemlouvání svého partnera (což často jde až po letech vztahu), napiště na [email protected] se probereme to. ;) Jinak krásné léto všem a hodně kaviárových zážitků.

Lunyk (Pá, 2. 7. 2010 - 14:07)

Koukám, že všichni souložíte venku a na net už nezvývá čas. :) Tak to má být. :)

Lunyk (So, 19. 6. 2010 - 12:06)

Ještě dodám, jsem...Moc hezky řečeno. Stejně tak jako Ilonka bych upřesnil, že v dnešní společnosti je hodně lidí, kterým se kakání líbí, ale stydí se to partnerovi říci, či se ho na to jen zeptat. Bojí se nálepky úchyla či něčeho podobného. Je to vidět i zde a na podobných diskusích - člověk s touto zálibou se veřejně projeví a ihned je označen za prase či úchyla. A to je ten hlavní problém.

Ze svých asi 10 přítelkyň byly pouze dvě, které měli ke kakání vyložený odpor. S těmi ostatními nebyl problém se o tom otevřeně bavit a více či méně hrátky se zadkem a hovny provozovat. Samozřejmě až v době, kdy zjistili, že tuto záležitost přímo vyhledávám a vzrušuje mě a nebudou z mé strany označeny za úchyly.

Když si vzpomenu na své dětství, tak už stejně jako Honza mě vzrušovala představa sledovat holky při kakání. Hráli jsme si ve stanu se sestřenicí, poté s kamarádem na seníku. Studovali si zadky a pohlaví a hladili se na nich. To mi bylo takových 5-8 let. Můj vývoj v sexualitě byl postupný, ze začátku jsem byl až extrémně stydlivý a se sexuálním životem začal prakticky až po 18 letech a i tak se velice ostýchal dát holce i pusu. Dnes nemám problém sbalit prakticky každého a holce navrhnout, ať mi nakaká do pusy. :) Zajímavé sledovat zpětně, jak se člověk mění a vyvíjí.

Ilonka (So, 19. 6. 2010 - 12:06)

Ještě dodám, jsem...Takových jako ty, Honzo, jsou hromady... avšak málokdy se to někomu podaří najít partnera, který se o kakání zajímá. Nebo mu to ani nedokáže říct. V příčinách, jak jsi analyzoval od Freuda, máš v podstatě pravdu, na nahlížení na tuto tématiku se nic moc nezměnilo. A ani se s ní moderní psychologie moc nezabývá. Zhruba před 15 lety proběhla v USA kaviárová studie s relativně velkým počtem osob a zkoumal se stav ke stolici. Výsledky zde byly víckrát zmiňovány, asi 10% kluků a 13% holek má velmi kladný vztah k hovnům. Ale od toho je ještě hodně daleko ke skutečnému kaviárismu. Většinou se to omezuje na vzrušení při konání vlastní velké potřeby. I já si pamatuju z dětství z nějakých 13 let, když jsem se sebeuspokojovala, tak jsem si nepředstavovala, že do mně kluci cosi strkají, ale jak kluci vystrkují prdel a kadí.

Honza (So, 19. 6. 2010 - 11:06)

Ještě dodám, jsem heterosexuál, studuji UK, žádné partnerce ani nikomu v okolí jsem toto nikdy neřekl, myslím, že ani oni by to do mě neřekli :) jsem spíš jen "zadkofil", ale občas se podívám na nějaký kaviár. Nejvíc mě rajcuje pohled na zadek "při činu", dlouhé záběry na hovno ani rozmazávání po těle tam být nemusí.

Všem "zasvěceným" nebo jen zvědavým doporučuji web http://www.mariafamily.com

Honza (So, 19. 6. 2010 - 11:06)

Z hlediska psychologie je anální fáze běžnou vývojovou etapou každého dítěte a funguje jako "uspokojení potřeby".

Fáze buď projde normálně - člověk dostane základní hygyenické návyky, zároveň k výkalům necítí žádný odpor, nevadí mu, když někoho zahlédne při "činnosti" ani není závislý na žádných extrémních praktikách.

Nebo rodiče hygyenu trochu zanedbají - pak je dítě "bordelář", nevadí mu nepořádek, špinavé prostředí apod.

Nebo je dané téma v rodině tabu - výchova k nadměrné čistotě, nesmí se o to ani příliš zajímat, je to něco špinavého a neslušného. Touto fází vlastně vůbec neprojde a ovlivní to jeho charakter:

- přehnaně čistotný - dané téma je stále tabu, člověk je stydlivý i celkově, často uklízí, při defekaci to ani "není on" - on by nikdy nic tak špinavého nedělal. Byl by nejradši, kdyby to nemusel dělat vůbec.

- přehnaně zaujatý - jelikož mu to bylo odepřeno, je po této stránce stále 5-letým dítětem a o dané téma se nadmíru zajímá - je to zdrojem slasti i v dospělosti.

Mě je 19 a psychologie je jenom mým koníčkem. Názory výše jsou původně od Freuda a já s nimi vcelku souhlasím. Osobně jsem "trochu zaujatý". Zjistil jsem to o sobě nedávno, čůrání kakání mám celkem rád, asi by se mi líbilo kdyby to partnerka udělala na mě, naopak pojídání výkalů mi vůbec nic neříká.

Mám takové mlhavé záblesky z raného dětství, kdy mamka seděla na gauči, já jsem byl za ní a chtěl jsem jí sundat kraťasy co nejvíc to šlo, abych viděl kousek zadku a sáhnul si. Ona to brala myslím s humorem. Taky k nám chodila o něco starší sousedovic dcera a přirozeně občas potřebovala na záchod. Na zahradě jsme měli kadibudku a já jsem často míval fantazie jaké by to bylo, kdybych vzadu udělal otvor a špehoval její zadek "při činu" :) Jednou u mě byl mladší kamarád, hráli jsme si v "bunkru" na zahradě. Pamatuji si, že jsem mu odhalil zadek a dlouho jsem mu ho prohlížel. Taky jsme si hrávali s mladší sestrou, šlo o prohlížení a hlazení jejího zadku. Bylo to mezi mým 4. až 8. rokem :)

Lunyk (Čt, 17. 6. 2010 - 12:06)

Já s kamarádkou si...Jasně, a pak ses probudil.

Leňulka 91 (St, 16. 6. 2010 - 22:06)

Já s kamarádkou si roztíráme hovna po sobě a je to moc fajn. Nechápu, co je na tom špatného.

Lunyk (Po, 14. 6. 2010 - 19:06)

hovnoprdelnicek: Fotky co jsem uploadnul jsou stažené z netu, kakající přítelkyni bych na net nevystavil a další kaviárové kamarádky bohužel nemám. :) Každý den tam něco postnu, ať je nějaká zábava.

Daniela: Dani, hovna nepojídám, nic bych z toho neměl. Extrémně mě vzrušuje ale proces kakání přítelkyně, nejlépe do mých úst. Pak to vyplivnu, nevidím reálný přínos to pojídat, to bych asi nezvládl.

Daniela (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

Lunyku,ty jíš hovna?Mě to taky vzrušuje.

Hovnoprdelníček (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

Dík za exkluzívní fota na www.hovno.sk, skutečná nádhera. Je něco opravdu z tvého reálného života ? Jestli máš takové přítelkyně a kamarádky, tak to se máš.
Já tu svou nanejvýš dostanu k tomu, aby mi předvedla jak kaká. Ale i to považuju za úspěch.

lunyk (Čt, 10. 6. 2010 - 20:06)

Tak jsem přispěl pár fotografiemi na hovno.sk :) Každý den přidám něco, ať to není na vás tak velké vzrušení najednou :))

Lunyk (Ne, 6. 6. 2010 - 23:06)

to Lunyk:

Tak dneska doslo...kaviarova: Koukám, že děláte pokroky. :) Když už jste to takhle probrali, tak co brání? :) Hurá do toho! My si vždycky musíme dát skleničku vínka nebo nějaký pivečko, aby to mělo tu správnou úchylnost a odvaz, přece jen srát klukovi do pusy je pro slušnou holku nevšední činnost :D My nepořádek řešíme ručníkama v posteli (nebo na gauči), hovno pak vyplivnu do předem připravené skleničky, žádný igelity nejsou potřeba, pokud nemáš sračku :))) Pokud jsou nápady a chuť, je to super zábava. Jestli máš chuť probrat to víc, napiš na [email protected]. Čao a hodně zábavy.

MILUJUTO! (Ne, 6. 6. 2010 - 18:06)

Miluju čurající a kakající holky! Od mlada me to strasne vzrusuje, bohusel mam strasnou smulu ze zatim vubec zadna mi to nikdy nesplnila, a tak nezbývá než honit a snít. :( jsem šíleně perverzní a poznat dívku co by mi splnila moje touhy by bylo užasný. Kočičku která by mě posrala při análu nebo z hecu pochcala jen tak...prostě žůžo labůžo, ale kde takovou čičinu sehnat, že?

kaviarova? (Ne, 6. 6. 2010 - 11:06)

to Lunyk:

Tak dneska doslo k prulomu:))) kecali jsme s pritelem o sexu a co se nam libi ci ne. Byli jsme oba strizlivy proste pohoda dopoledni mazleni v posteli. No a ja se ho ptala co ho vsechno vzrusuje a on mi ledacos o cem uz jsem vedela vyjmenoval a pak! rekl....MYSLIM ZE BY ME VZRUSILO SE TI VYKADIT NA OBLICEJ! Ha ja to vedela ze se mu to taky libi. No tak jsem rekla ze uz me to taky napadlo neco takovyho zkusit...no chvili jsme o tom mluvili jak by to probihalo a tak no a dokonce rekl ze by se mu to libilo i naopak. Ze ja jemu! Tak jsem u vytrzeni a tesim se jak mala holka az to rozjedem. Myslim ze to ale bude chtit nejaky to vinko jinak se budu stydet. Bojim se par veci. 1. co kdyz bude zacpa 2. jeste hur co kdyz hovinko bude tekutejsi! to by se mi moc nelibilo...no ale to uz nejak vychytame. Hele a nevim jestli si vzpomenes kdyztak si precti znova moje ostatni prispevky ale psala jsem ze jednou asi pred rokem nebo dyl pri tom co jsem mu lizala zadek a oba jsme byli uplne namol se mi prave trochu vykadil do pusy. Tak jsem mu to dnes pripomnela. Rikam...no ale ja myslim ze uz jsme neco podobnyho jednou delali a on ze si to nepamatuje, tak rikam jak to bylo. Ja mu ale neverim ze si to nepamatuje:) to jsem mu taky rekla. Rikam kdybych ja neco podobnyho udelala tak si to budu pamatovat stoprocentne i kdybych byla sebevic opila. No sice jeste dnes k aktivnimu kaviaru nedoslo ale uz mam spoustu napadu. Treba ze budu na obracenyho konicka a vykadim se mu trochu na bricho nebo ze mu ho budu kourit a on trochu na me...zrejme ve vane nebo nejaky plastovy prosteradla?? no anebo to co uz jednou bylo ze mu budu lizat zadek a on trochu zatlaci! Je videt ze jsem natesena z toho jak jsem se rozepsala. Ja jsem ale fakt stastna ze jsem to konecne mohla rict nahlas a ze on je v poho a dokonce to chce zkusit taky. Kaviaru zdar:)

Milovník kadění (Ne, 6. 6. 2010 - 00:06)

Důvod k oslavě, kakání partnerky má 2000 příspěvků. A jak oslavit ? Nejlépe pořádným hovnem, které na mne právě leze. Škoda, že partnerka tu není, jistě by mé hovno ocenila...

--------- (So, 5. 6. 2010 - 11:06)

Někdy to neni jen o tom co se komu líbí nebo nelíbí nikdy dřív jsem neuvažovala o tom,že bych něco takového chtěla prožít ale stačí,aby člověk byl zamilovaný a zatouží s tím druhým sdílet cokoliv.Ale neznamená to,že bych chtěla někomu nasrušovat soukromí,když to jen trochu jde jsem ráda,když si můžu o tom s přítelem alespoň popovídat fantazie je taky silné afrodisiakum a může to navodit příjemnou atmosféru.Provozovat to v reálu je odvaha a risk.

Luboš (So, 5. 6. 2010 - 09:06)

Karolíno, těžko říct, jestli to není provokace. KLidně to napiš sem, jsem schopný odpovědět taky, pomáhal jsem tehdy s administrací webbu. Ilonu jsem upozornil, jako bývalá kaviárová komunita jsme pořád v částečném kontaktu. Pokud ale chceš informaci, jestli tvůj mladý byl u nás registrovaný, tak takové údaje samozřejmě nedáváme. S fízlama jsme se užili dost a nejsem si jistý, jestli je to už promlčené. Nebylo to snad proto, že by sdílené kakání bylo trestné, ale protože náš hlavní Admin držel pár holek u sebe nedobrovolně. Zapomněl jim jaksi sdělit, že budou dělat toaletní otrokyně. Chvíli seděl, ale na kauci byl propuštěný a zdrhnul do Austrálie. Tamní soud usoudil, že když dostaly ty holky zaplaceno, tak je to sexuální služba jako každá jiná a nevydali ho. Zato naše bývalá kaviárová komunita si s fízlama užila dost a nikdo z nás na to rád nevzpomíná.

Reklama

Přidat komentář