Reklama

kakání partnerky

Jirka (So, 31. 7. 2010 - 10:07)

Partnerce je 30. Jednou jen asi dva bobky a jednou si pamatuju, že toho bylo hodně. Pročpak?

Radek (So, 31. 7. 2010 - 08:07)

Jirko kolik je tvoji partnerce?zkus se ji zeptat jesli by jsi ji mohl po kakáni utřít zadeček..jaky měla hovínka v lese?

Radek (So, 31. 7. 2010 - 08:07)

Jirko kolik je tvoji partnerce?zkus se ji zeptat jesli by jsi ji mohl po kakáni utřít zadeček..jaky měla hovínka v lese?

Jirka (Pá, 30. 7. 2010 - 16:07)

Mně se tedy normálně líbí, když partnerka venku čurá. Musím říct, že se vůbec nestydí a když jsem si jednou řekl, zda se můžu dívat zblízka, vyhověla mi. Ale kakání, to moc tedy nevídám. Vlastně nikdy detailně. Párkrát už se stalo, že venku musela čurat a pak řekla, ať se nedívám, že chce kakat. Jednou takhle byla docela dlouze na velké v lese, viděl jsem až výsledek, když jsem jí nesl ubrousky :o)

bunda (Pá, 30. 7. 2010 - 15:07)

Nevím, já bych to z jeho...Jo jo lidi toho naslibujou ...Taky bych se nechal máchat

Jirka (Pá, 30. 7. 2010 - 15:07)

Já partnerku viděl před týdnem na dovolené jak čurá u lesa. Pak jí najednou vypadly asi dva bobky. Bylo to super!

Laděnka (Ne, 25. 7. 2010 - 16:07)

Jen od partnera to mám ráda. Zajímá mě jestli to vzrušuje i někoho jiného.

analnik.j@sezna (Ne, 25. 7. 2010 - 01:07)

Já se nechám ráda...A nechceš ji utírat ode me?

Laděnka (So, 24. 7. 2010 - 19:07)

Já se nechám ráda partnerem posadit na nočník a pobízet k tlačení jako batole. Když je to tuhé a pociťuji malou bolest je to pro mě o to větší vzrušení. Pláču, že to nejde a že to bolí a on mi říká: ,,Musíš se snažit, pořádně zatlač, nedá se nic dělat.'' Potom jsem pochválena a je mi utřena prdelka. Kdo je na tom s představami podobně?

Lunyk (Ne, 18. 7. 2010 - 15:07)

Tara: Je mi 30. Pokud chceš vědět podrobnosti, napiš mi na [email protected]...

Tara (Pá, 16. 7. 2010 - 20:07)

Můžu se zeptat kolik ti je let?,Ranní moč bych asi do pusy nechtěla...

Lunyk (Pá, 16. 7. 2010 - 14:07)

Tara: Piss mám samozřejmě rád, to je pro mě naprosto běžná věc tak jako třeba misionářská poloha. :) Nejlepší je po pivu, kdy se chuť zneutralizuje, ranní moč mě nebere. Jen se hůře provozuje, člověk musí být buď venku, ve sprše nebo umět v posteli dávkovat do pusy (což často nejde).

Tara (Pá, 16. 7. 2010 - 09:07)

Lunyku a co piss ten tě nebere??

Lunyk (Pá, 16. 7. 2010 - 08:07)

novodurova-trubka: Zřejmě honíš, když tuhle diskusi stále navštěvuješ a dokonce do ní přippíváš. :) Takže rozepnout gatě a do toho ty kecálisto. :) Osobně navštěvuji diskuse, které mě zajímají a např. fóra pro gaye či sadisty mě nechávají úplně chladným (a nemám sebemenší důvod je tam jít poučovat). Mimochodem, myslím, že tu není nikdo, kdo by dle tebe "hovna žral", osobně mě vzrušuje jen kadění nádherné holky na mé tělo či do pusy, to jen tak pro upřesnění, trubko. :)

novodurova-trub (Čt, 15. 7. 2010 - 21:07)

jana: Jani, napiš mi na...zase tak moc si nefandi HOVNOŽROUTE, nad sračkama ani konzumenty sraček nehonim, bo je mi z toho šoufle

Pavkol (Čt, 15. 7. 2010 - 20:07)

Lunyku, máš pěkný fotky kadících ženských na hovno.sk bravo jen tak dál

Lunyk (Čt, 15. 7. 2010 - 15:07)

jana: Jani, napiš mi na [email protected]. ;)

novodurova-trubka: Nauč se číst, trubko. Možná sis nevšiml, ale píšu o dívčím zadku, takže máš smůlu a pohonit můžeš tak maximálně na netu. ;-)

novodurova-trub (Čt, 15. 7. 2010 - 12:07)

novodurova-trubka: Vůbec..... nerozumím a ani rozumět nechci, díky přírodě za to :) Apropo, žereš aj chlapské hovna? když zaplatíš, tak se na tebe vyseru, mě je jedno jestli seru do hajzlu nebo na hajzla...

jana (Čt, 15. 7. 2010 - 10:07)

Lunyku,já bych do toho šla.Vykakám se ti do pusy,nebudu mít žádný problém a stud.Jsem pěkná 30-tnice,štíhlá,ovšem zadarmo to nebude.Co ty na to?

Lunyk (Čt, 15. 7. 2010 - 10:07)

novodurova-trubka: Vůbec tomu nerozumíš, hovínko musí být čerstvě vylezlé z krásného dívčího zadku, aby to splnilo záměrný silně perverzní erotický účel. Vše ostatní je hnus.

Reklama

Přidat komentář