Reklama

kakání partnerky

Simča (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Lunyku, schválně se k tomu jako kaviárový odborník vyjádři... mně se ten příspěvek Andulky nějak nepozdává, řekla bych, že to napsal Honibrk

Olina (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Vzrušuje někoho vidět...

Laděnko, ty jsi chlap, který se vzrušuje tím, že partnerka bolestivě tlačí a je nutno ji pobízet. To vzrušuje málokoho. Mne naopak vzrušuje, když příteli lítají exkrementy z řiti pod tlakem. Bolestivé tlačení mne nebere.

BBBBBBBBB (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Já jsem kakala na houpačce...good!

pavla (Út, 14. 9. 2010 - 11:09)

Já jsem kakala na houpačce a celá rodina včetně babičky a dědečka to hovno chytala,byla to velká legrace. Jednou jsem se vysrala na řetízáku na pouti v Rychnově nad Kněžnou ale měla jsem sračku po zmrzlině. Mamka mně chválila ale taťka musel platit fasádu na celém náměstí. Teď už tu půjčku splácím já a zbývá posledních 200 000Kč. Nevadí..podnikám,jezdím s hovnocucem. Pavla

Granwin (Út, 14. 9. 2010 - 10:09)

Já taky tlačím jak o...Proboha Andulko, kup si nějakou vlákninu, jinak budeš trpět celý život.

Andulka (Út, 14. 9. 2010 - 09:09)

Já taky tlačím jak o život. Dost to bolí, ale jsem docela statečná. Bobek je pořádný. Miláček mě drží za ruku a občas mě pobízí jako děcko a pak pochválí. Nikdy se mi neposmívá nebo tak něco. Není ani trochu cynický, ale vím, že ho to vzrušuje. Někdy je mu mě líto, když vidí že trpím. Často mi říká, ať jdu kakat včas. Někdy kakám na noviny v leže se zvednutýma nohama. To bolí daleko méně. I moje šestiletá dcerka mě pobízí: Zatlač maminko, už to bude! Moje babička mě vždy posílala na nočníček a říkala: Děvenko, musíš zatlačit, nedá se nic dělat, dlouho si nebyla, teď to trošku bude bolet. Sestřička v jeslích mě na nočníku vždy držela a říkala: Andulko, jestli nezatlačíš budeš muset do nemocnice. To jsem se bála a tak jsem zatnula zuby a zabrala. Sestřička: Dodala, že jsem šikovná a statečná a maminka měla taky radost a sestřičku objímala. Kdo zná podobné případy takových životních situací, prosím pochlubte se. Hořím zájmem.
Andulka

Olina (Ne, 12. 9. 2010 - 09:09)

Vzrušuje někoho vidět...Laděnko, ty jsi chlap, který se vzrušuje tím, že partnerka bolestivě tlačí a je nutno ji pobízet. To vzrušuje málokoho. Mne naopak vzrušuje, když příteli lítají exkrementy z řiti pod tlakem. Bolestivé tlačení mne nebere.

laděnka (So, 11. 9. 2010 - 12:09)

Vzrušuje někoho vidět partnerka na nočníku jak bolestivě tlačí se zaťatými zuby a pobízet jí jako děcko tak jako se to líbí mému partnerovi?

M (Pá, 10. 9. 2010 - 14:09)

Tak to je hustý rád bych poznal taky nějakou holku na scat a piss

Pavkol (Út, 7. 9. 2010 - 21:09)

Pavkol: Přesně tak. Kaviár...Lunyku díky za podporu

bejku (Út, 7. 9. 2010 - 18:09)

Tak to tady neventiluj, ty troubo, nikdo na to neí zvědavý.

Fery (Út, 7. 9. 2010 - 18:09)

Už jako kluk jsem rád chodil kadit do přírody. Strašně mě to vzrušovalo a nejvíc, když mě někdo překvapil a koukal jak mi to jde. Teď jsem přišel na to co mě vzrušuje, je to vlastně masírování prostaty hovnem, které leze z prdele. Zkusil jsem masáž prostaty vibrátorem a bylo to senzační.Měl jsem velkou erekci a za chvíli jsem vystříknul velkej proud semene. Takže o zkuste je to pěkné. Pak jsem zkusil se svou milenkou při souloži strkat si prst do prdele a bylo to fajn, když mi ho tam strčila a začala mi honit prdel byl jsem za chvíli hotovej a stříkal jsem to do ní jako bejk.

Petr (Po, 6. 9. 2010 - 21:09)

Na tělo ani do pusy bych to...Také se mi moc líbí pozorovat ženu při velké straně. Viděl jsem také pouze video,partnerku sjem viděl pouze na malé straně.

Lunyk (Ne, 5. 9. 2010 - 12:09)

Pavkol: Přesně tak. Kaviár je prakticky taková "čistá" zábava, když se mi partnerka v posteli vykadí do pusy nebo jí jen laskám pokaděnej zadek. Nedokážu si představit ale v posteli zvracet, nehledě na to, že zvracení mám vždy spojené s extrémně debilní náladou a pocitem, naopak kadění si užívám :) I z vomit videí se mi nedělá dobře, zkrátka to nesnesu tak jako jiní lidé pohled na kakající dívku...

Pavkol (Pá, 3. 9. 2010 - 10:09)

Katka: To se mi moc líbí....Zatímco na kakání se rád koukám,alespoň na internetu, to z toho o čem píše jiří se mi zvedá kufr, a asi způsobí, že se na tuhle stránku aspoň týden nepodívám. Hovna pokud jsou v tuhém stavu se dají počítat na kusy, což se o pissu ani vomitu říct nedá a hlavně vomit už je opravdu nechutnej. Protože když je člověku samotnýmu blbě, má z toho blbej pocit nejmíň dva dny. Já se radeěji na těch videjích dívám na piss a shit.

Lunyk (Čt, 2. 9. 2010 - 23:09)

jiří: Ze zvracení se my chce zvracet :D Jako sorry, miluju, když se mi přítelkyně vykadí do pusy, ale ke zvracení mám vyloženě odpor. Zvracení mám totiž spojené většinou se špatným pocitem na diskotékách, v opilosti, atd, když člověku není dobře... naopak sraní se praktikuje při extrémně vzrušujících chvílích a častokrát i ve střízlivém stavu. Miluju kaviár.

jiří (Čt, 2. 9. 2010 - 22:09)

s manželem jsme vyzkoušeli...Katka: To se mi moc líbí. Sice o tom jen sním, nevím, jestli bych to dokázal i praktikovat, ale je to velmi krásný, když děláte takový "zakázaný" věci. Co si myslíš o vzájemném zvracení na tělo? Podle mě je to ještě hezčí než kakání. Strčit si prsty do krku a pozorovat jak ti ty blitky krásně tečou po ruce a dopadají na druhého a jste od toho zaneřádění jako největší prasata...

Pavkol (Čt, 2. 9. 2010 - 19:09)

s manželem jsme vyzkoušeli...Tak to ne do pusy ani na tělo bych to nechtěl. Pouze pozorovat jako voyeur

katka (Čt, 2. 9. 2010 - 18:09)

s manželem jsme vyzkoušeli i kaviár a docela mě to rozjelo. Teď to občas praktikujeme. Minule mi to udělal na prsa, pak pěkně rozetřel po těle a milovali jsme se v tom. Já jsem se mu vykadila přímo do pusy a namazala jsem mu s tím ptáka. Jenže on mě pak donutil, abych mu ho umyla jazykem a vykouřilo, což nemohu říct, že by bylo až tak moc příjemné. Ale on se přitom udělal a to se líbilo.

pavkol (Čt, 2. 9. 2010 - 07:09)

Napiš svůj [email protected]

Reklama

Přidat komentář