Reklama

kakání partnerky

Petr (Čt, 23. 9. 2010 - 19:09)

Tak proč mi nenapíšeš...OK, je to [email protected].

IGNACIUS (Čt, 23. 9. 2010 - 17:09)

Sex a my muži. Tuto úvahu o nás mužích upřímně adresuji Vám dospívajícím dívkám či mladým dospělým ženám.

Možná že jako sedmnáctiletá či osmnáctiletá holka to znáš i ty sama, a sama víš, že stejně staří dospívající kluci jako jsi ty sama vlastně jako kdyby ani ještě nebyli tak staří jako jsi ty. Ty se stáváš v sedmnácti či osmnácti letech nejen tělesně dokonale vyvinutou hezkou mladou ženou, ale i duševně se z tebe již stává skutečně dospělý člověk.

Ba dokonce už bys psychicky málem byla schopna se i vdávat!

Ne sice, že by to pro tebe bylo zrovna nejhodnější, máš na to totiž ještě příliš málo životních zkušeností, a také studium je třeba ještě dokončit – to je teď totiž v tvém životě to nejdůležitější.

Ale v každém případě jsi na setkání s mužem už připravena mnohem více než stejně starý chlapec na setkání s ženou. Ten sice už dospěl tělesně, nicméně jeho okázalé a křečovité zdůrazňování dospělosti nechť je pro tebe důkazem toho, že psychicky ještě on není skutečným mužem, ale pořád je ještě jen chlapcem. Chlapec totiž potřebuje mnohem delší dobu k tomu, aby se stal skutečným dospělým mužem, než dívka, aby se stala skutečnou dospělou ženou.

To duševní a duchovní dospívání nás mužů jde totiž výrazně pomaleji než dospívání tělesné. I v tělesně dospělém mužském těle žije ještě po několik let dětský duch. A právě tento dětský duch způsobuje proč jsou dospívající hoši v těchto letech tak nevyrovnaní, hrubí, hranatí a neurvalí.

Na nějaké závazné setkání s děvčetem, na setkání, které by mohlo i mělo vést k manželství, nejsou ještě zdaleka psychicky připraveni. Na tohle všechno musíš ty jako holka pamatovat, když jsi na rande se stejně starým chlapcem.

Jistěže se ten chlapec může do tebe zamilovat – to se může přihodit dokonce velice snadno!

Možná, že brzy bude schopen i lásky v tom skutečném slova smyslu, avšak prozatím buďte spíše jen kamarádi – nesmíš se mu totiž “otevřít” příliš brzy, pokud nechceš, aby zůstal ve svém zrání v skutečného muže někde na půl cestě.

A i když dojde podle tvého hlubokého přesvědčení ke skutečné lásce, i tak je třeba si s chlapcem dát “načas” až po sňatku – i když on proti tomu možná i vehementně protestuje a chce “to” ihned.

Chceš přece jednou se vdát, a vzít si skutečného muže, a ne nějakou karikaturu – bytost, která zakrněla ve svém psychickém vývoji někde na půlcestě mezi chlapectvím a mužstvím?

Pokud jde o naše mužské vnímání erotiky měla by sis uvědomit, že my muži jsme eroticky a pohlavně mnohem vznětlivější jako Vy ženy!

Doufám, že tím ti neříkám nic nového, vždyť ostatně již pouhá přítomnost dívky, její vlasy, ženské tvary jejího těla, její oblečení a smyslná vůně těla mladé ženy posilována navíc často ještě i ženskými parfémy způsobují u nás mužů obrovské sexuální vzrušení. A eventuální tvé doteky a něžnosti můžou nás muže úplně připravit o rozum. Slyšel jsem dokonce v této souvislosti dokonce i přísloví, že – cituji doslova: “když se penis postaví – tak se rozum zastaví!”

Toto je totiž patrně asi ta nejkrajnější hranice, kdy již muži zbývají již pouze dvě možnosti: buď najde tu duchovní sílu vzepřít se těmto pokušením ďábla Satana tím, že okamžitě uteče pryč anebo tomuto sexuálnímu pokušení při pohledu na mladou smyslnou ženu nádherných ženských křivek jejího těla jednoduše podlehnout…

Sám jsem se jako muž při nahodilém setkání s hezkou mladou dívkou do této nebezpečné situace dostal v životě několikrát, takže vím velice dobře o čem mluvím. Mně osobně se sice podařilo vždy utéci, zklidnit se a vzrušení potlačit, nicméně vzhledem k tomu, že pouze nepatrný zlomek nás lidí Bůh povolává k panictví či panenství – a dává nám Bůh tím i příslušnou charizmu odolat sexuálnímu pokušení při setkání s hezkou mladou dívkou, pak zcela logicky s tou první možností zde dále již u těch ostatních lidí, které Bůh k panictví či panenství nepovolal ani nepočítám, protože z kontextu logiky dané situace zde vlastně zbývá již pouze bohužel jen ta druhá možnost.

U těchto “druhých lidí”, které Bůh nepovolal k panictví či panenství proto sex apriori neodmítám – kategoricky je však ale třeba odmítnout jakýkoliv sex předmanželský či mimomanželský.

Přípustný je sex pouze mezi tím mužem a tou ženou, kteří žijí společně v řádně uzavřeném manželství, a to ještě navíc pouze tehdy, a jen tehdy, když k tomuto sexu mezi manželi dojde pouze jen a jen s úmyslem zplodit dítě!

Jakýkoliv jiný sex třeba i mezi samotnými manžely je nemravný a proto úplně zavrženíhodný!

Vrátíc se ale zpátky k Vám mladým dospívajícím holkám rád bych zdůraznil, že může se ti třebas někdy stát, že tvůj chlapec bude od tebe chtít “to” ihned.

U nás mužů totiž směřují naše doteky a něžnosti s hezkou mladou dívkou mnohem bezprostředněji a přímočařeji k “onému” než je tomu u Vás žen. My muži jsme-li v přítomnosti mladé hezké ženy se tomu nedovedeme dost dobře ubránit, naše tělo když je při reflexi mladé hezké ženy v takovémto sexuálním vzrušení nás k tomu doslova pudí až k zbláznění!

Není to vlastně ze strany nás mužů ani tak nějaká hrubá bezohlednost jak se to možná Vám ženám může na nás mužích zdát. Prostě je to v nás mužích, v naší mužské přirozenosti, tímto způsobem se u nás mužů projevuje žádost po ženě. To je prostě příroda…

Ty jako mladá žena jsi od přírody obdařená větší přirozenou dávkou sebekontroly – alespoň tedy do té doby, než se docela odevzdáš nějakému muži. Touha dospívající dívky po muži nevede tak bezprostředně k onomu konečnému spojení. A bude-li nějaký muž po tobě žádat “oné” jako údajně prý rozhodující důkaz tvé lásky, například ti řekne “Libuško, jestli mně nevyhovíš, tak mně nemiluješ” – nepodávej mu tento “důkaz”!

Jednak proto, že “tvůj chlapec” na žádné důkazy nemá nárok, a kromě toho skutečná láska se projevuje právě tím, že žádné důkazy nepotřebuje, že prostě věří, že umí čekat. Tobě jako dívce přece primárně nejde o plnost pohlavního spojení – tobě jako dívce jde přece o plné, široké a definitivní společenství života.

U tebe jako dospívající dívky ve tvých představách je velice úzce spojena touha po muži s láskou k němu. Ty jako dívka když toužíš po nějakém muži, pak po něm netoužíš pouze proto, že je to muž, ale toužíš po něm právě proto, že je to tento muž a žádný jiný.

U nás mužů je to však ale úplně jinak! U nás mužů často vyvolá “zamilovanost” už pouhý pohled na mladou hezkou dívku, ba už i samotná jakkoliv komunikovaná podoba mladé hezké dívky nás muže může přivést k hotovému téměř pominutí smyslů, a proto se mi muži můžeme “zamilovat” do mnoha hezkých a mladých děvčat, ba dokonce někdy za určitých okolností i do několika hezkých mladých holek současně.

Málem bych mohl říci, že snad skoro každé dívce či ženě by se mohlo lehce podařit – kdyby jí o to skutečně šlo – že vzbudí v téměř kterémkoliv muži “žádost právě po ní”.

Ale tato naše mužská touha po ženě ještě v žádném případě rozhodně není nějakou “láskou”, a proto nevěř tomu, že se jedná o skutečnou “lásku”, i kdyby ti to “tvůj chlapec” v té chvíli tvrdil, ba možná že v daném okamihu tomu třebas i sám věřil. Právě tato skutečnost je pramenem mnoha bolestných nedorozumění. Dospívající dívka či mladá dospělá žena cítí, že muž po ní touží, myslí si tedy naivně, že ji má rád, odevzdá se mu, a pak nakonec musí konstatovat, že ji muž opustil.

A právě proto nemůže být pohlavní spojení vůbec žádným důkazem. To, že nějaký muž po tobě jako po ženě touží, nedokazuje samo o sobě nic víc než to, že jsi opravdu eroticky přitažlivou ženou. Zda-li tu jde o skutečnou lásku anebo nikoliv – to se rozhodne úplně jinde a úplně jinak.

Jedním z důležitých momentů tvého dívčího poznání toho, zda-li se ze strany dotyčného chlapce jedná o skutečnou lásku k tobě anebo nikoliv je právě to, zda-li se dotyčný chlapec jako muž dovede umravnit a zříci se jakýchkoliv nároků na předmanželský sex s tebou. Chceš-li se skutečně dozvědět, zda-li se jedná o skutečnou lásku k tobě anebo pouze o chvilkové erotické vzplanutí, pak buď totiž vůči “svému chlapci” náročná, a chtěj po “svém chlapci” více než pouze to, aby po tobě “toužil”. Očekávej o něho, ale i od sebe samotné tedy určitou ochotu počkat, něčeho se vzdát, a to zejména vzdát se jakéhokoliv předmanželského sexu! Počkejte ze sexem až budete manželé!!

Jen tak získáš jasno o Vašem vztahu a ušetříš si nejedno sklamání. Pamatuj na všechny úskalí a rizika předmanželského sexu, zejména si uvědom především to, že ty si dívka, a že tedy na tobě spočívá veškeré riziko vzniku nechtěného těhotenství.

A přitom rozhodně nejde jen o tvou nedotčenost, o tvé panenství, které by si měla přinést jako tvůj nejcennější dar tvému budoucímu manželovi do manželství. Nejcennějším darem do manželství jaké muž může dát své budoucí manželce je jeho panictví, právě tak jako nejcennějším darem do manželství jaký žena může dát svému budoucímu manželovi je její panenství.

Každá dívka, která své panenství ztratí dříve než vstoupí do manželství se může stydět! Pak to totiž není dívka či žena, ale obyčejná kurva, která si zaslouží dostat za to její předmanželské kurvení pořádný výprask na kterém by se měl, tj. na udělování toto výprasku podílet nejen její oklamaný a podvedený manžel, který měl právo dostat pannu, avšak o svatební noci zjistil, že namísto panny dostal kurvu – a tak tato kurva by měla dostat pořádnou bitku ode všech hluboko věřících dospělých mužů s obou dvou rodin současně.

A toto zachování tvého panenství až do manželství má ještě i další význam. Nejde jen o tvou nevinnost a ani o strach z eventuálního nářezu, kterou si každá osoba – lhostejno či žena nebo muž – za svůj předmanželský sex od hluboko věřících mužů z obou rodin plně zaslouží. Jde tu ještě i o další neblahé následky. Je tu reálné riziko, že v důsledku tohoto nežádoucího pohlavního spojení dojde k nech

Fff (Čt, 23. 9. 2010 - 16:09)

To mi povídej, bohužel...No to je běžná taxa, já platím 6-16. Nejméně v Chebu, nejvíc v Brně. V celém státě je jenom 7 holek, které to dělají. Asi by jich bylo víc, ale některé vypadají nechutně, tak mi zbývá jen těch 7. Teda 6 a ještě mám jednu Slovenu v Senici

Scatmann (Čt, 23. 9. 2010 - 16:09)

Já bych řekl, že to je...To mi povídej, bohužel nemám ani prachy, tudíž je to pro mě nedostižné. Kámoš jezdí za prachy někam do Zlína... bere 8 litrů

Fff (Čt, 23. 9. 2010 - 15:09)

Kolikrát to bývá problém,...Já bych řekl, že to je prakticky nemožné. Mám přítelkyni, která na kaviár dost je, baví jí kadění jako samotnou, ráda to předvede i mně, vykoná i velkou potřebu na mně kdekoliv na tělo. Ale já za vrchol vzrušení považuju, abych holce nasral do pusy a ona to kompletně snědla. A to je zhola nemožné. Dobře vypadám, snadno se seznamuju, intimní vztahy jsem měl asi s 50 partnerkami, ale tohle nechtěla žádná. Tak to praktikuju jako placenou službu, ale i to je pěkně obtížné. Musím zaplatit mnohem víc než za běžný sex a je jich málo. Většina holek se poblije. Těch, co schroupají mojí stolici, je pár v celém státě. Kdyby toto četla nějaká, co by měla zájem, tak platím kolem 10 000. I víc, jsem podnikatel a na penězích mi nezáleží.

jmesser (Čt, 23. 9. 2010 - 15:09)

Ano jistě, je to totíž tělesná potřeba, která je ne vždy proveditelná....
Jinak existuje množství filmíčků s touto tématikou, ale jsem si jist, že o skutečné výkaly v 99% případů vůbec nejde. Experimentovali jsme tak i doma, a stačí levná čokoláda ( bez oříšků :-) ), zasunout kostičku po kostičce, a světe div se, po pár minutách je produkt jako originál.Ke konzumaci i pro laiky...

Bizz (Čt, 23. 9. 2010 - 14:09)

Tak proč mi nenapíšeš...Kolikrát to bývá problém, někdo se chce jen u kájet. Dosáhnout kakání partnerky bývá problematické i jako placená služba

Jmesser (Čt, 23. 9. 2010 - 13:09)

To ano, toužím po tom, aby...Tak proč mi nenapíšeš svůj mail? Nebo chceš detaily řešit zde na foru? :-)

Petr (St, 22. 9. 2010 - 17:09)

díky, ale Petr chtěl od...To ano, toužím po tom, aby mi žena předvedla velkou stranu (například v lese).

jmesser (Út, 21. 9. 2010 - 22:09)

díky, ale Petr chtěl od takové něco vidět, nebo ne?

Lunyk (Út, 21. 9. 2010 - 18:09)

Petr: To souhlasím, moc krásná žena.

Petr (Út, 21. 9. 2010 - 16:09)

mrkni na amatery nick Fidas,...Už jsem pochopil a kouknul na fotky. je to moc hezká mladá žena.

Petr (Út, 21. 9. 2010 - 16:09)

mrkni na amatery nick Fidas,...Teď jsem trochu zmatený - na jakých stránkách? Díky

jmesser (Út, 21. 9. 2010 - 15:09)

Rád bych našel mladou...mrkni na amatery nick Fidas, pokud se líbí, napiš svůj mail.

Lunyk (Út, 21. 9. 2010 - 14:09)

Koukám, kolik se tady objevilo snílků a básníků :))
Simča: Jako kaviárový odborník hodnotím příspěvek jako "jedna ruka v kalhotech, druhá na klávesnici" :)))

Petr (Ne, 19. 9. 2010 - 23:09)

Rád bych našel mladou hezkou ženu (18 let a více), která by byla ochotná mi za odměnu předvést velkou stranu (nejlépe někde v pírodě). Ocením ale i "jen" malou stranu. Pište, prosím.

dadiiii (Pá, 17. 9. 2010 - 20:09)

Vidím, že ten zážitek se...jezis stane se..kdyz pisu hodne rychle tak obcas napisu taky hrubku a vetsinou si toho vsimnu az to odeslu.kdyz nekoukas na vsechny prsty jak pises proste ruka ustreli:P

pavla (St, 15. 9. 2010 - 13:09)

Když jsem byla malá a...Já jsem kakala na houpačce a celá rodina včetně babičky a dědečka to hovno chytala,byla to velká legrace. Jednou jsem se vysrala na řetízáku na pouti v Rychnově nad Kněžnou ale měla jsem sračku po zmrzlině. Mamka mně chválila ale taťka musel platit fasádu na celém náměstí. Teď už tu půjčku splácím já a zbývá posledních 200 000Kč. Nevadí..podnikám,jezdím s hovnocucem. Pavla

Aňa (Út, 14. 9. 2010 - 19:09)

Když jsem byla malá a nechtěla chodit na nočníček, aby mě to nebolelo, domluvila se maminka s jednou hodnou, ale ráznou sestřičkou, která mě přísně, ale s láskou vedla k pravidelnému nácviku. Jednou mi řekla, že když tam nebude bobek do pěti minutek lískne mě po zadečku, aby to štíplo. Na to jsem čekat nechtěla a dala jsem se do tlačení. Když potom viděla sestra výsledek jásala jako pominutá a dala mi pusu. Maminka měla také radost. Jednou a to jsem měla zácpu mě začalo bolet bříško na vycházce mezi chodci. Sestřička mě vzala do holčičí čůrácí polohy a pobízela mě k tlačení. Já že mě to bolí. Ona něžně: Teď to bolí malou chviličku, ale když se nevykakáš bude to bolet ještě více a déle. Tak Aničko, pořádně zatlač ať je to za tebou. Zabrala jsem jako prvorodička a vypudila to hovínko. Má někdo podobnou zkušenost?

Simča (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

A příspěvek Pavly, to je v každém případě prdel. Nejde to brát vážně, asi reakce na příspěvek Andulky

Reklama

Přidat komentář