Reklama

kakání partnerky

jmesser (Pá, 22. 10. 2010 - 15:10)

Kde že přesně na netu je...Proč ho hledáš? Tady jsme!

Honza (Pá, 22. 10. 2010 - 13:10)

Kde že přesně na netu je okaz na ty amatéry nick Fidas? Díky

Dobrý den (Pá, 22. 10. 2010 - 10:10)

Hovno=hovno a je krásné. Komu to nic neříká, a v našich podnebných podmínkách to je totální většina, toho je mi líto.

Buggy (Pá, 22. 10. 2010 - 10:10)

já taky jednou svýmu...A předvedla jsi, Lucinko ?

luciinka haš (Čt, 21. 10. 2010 - 19:10)

já taky jednou svýmu klukovi předvedla kadění byly sme spolu na táboře a já tam už asi 4 dny nešla na velkou bylo mi tenkrát 16.šli jsme na turu já s klukem uplně vzaadu a řekla sem odskočim si jdi dál hned sem tu :-) jenže on mě sledoval měla sem takovou stolici jakou snad nikdy letělo to ze mě rychle.... nakonec mi řekl že mu to musim předvěst ještě někdy ...

Lunyk (St, 20. 10. 2010 - 10:10)

Pavkol, Buggy: Časem tam dojdete, pánové... Mě to trvalo 4 roky :))

Pavkol (Út, 19. 10. 2010 - 19:10)

To máš dobrý Buggz. Mě si...Psal jsem to rychle a zbrkle za překlepy se omlovám.

Pavkol (Út, 19. 10. 2010 - 19:10)

Já taky přítelkyni lámu,...To máš dobrý Buggz. Mě si moje holka s kerou jsem chodil v roce 2004 sedka na klín a hlasitě se uprdla, a já jí pak zajel rukou mezi kalhotky a prdýlku a čichl jsem si k té ruce a líbilo se mi to, kdežto ty to máš s holý prdelky svý přítelkyně a bez kalhotek, skoro ti závidím, ikdyž vím, že to není dobrá vlastnost.

Laskomina (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

No, mě se manželka ptá,...A jak teda často kakáš, kukulíku ?

Buggy (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

Já taky přítelkyni lámu, aby mi ukázala kakání, ale stydí se. Zatím se musím spokojit s tím, že si přede mnou prdne nahou prdelkou. Je to úžasný, když vyšpulí růžovou dírku a pořádně si hlasitě pšoukne. Představuju si, jak to je, když jí vylézá hněďoučké kakání. Snad jí časem přesvědčím. Zatím jsme spolu jenom rok.

Lunyk (Út, 19. 10. 2010 - 18:10)

konaniator: Tak to má být :)

Kukulík (Út, 19. 10. 2010 - 12:10)

No, mě se manželka ptá, jak často kakám.

konaniator (Út, 19. 10. 2010 - 00:10)

NO a a co je na tom, ja ked idem 1000mg testosteronu tyzdenne tak si kludne necham od holky aj nakakat do pusy, mam stastie ze je taka perverz jak ja a rajcuje ju to ze mi to moze urobit,, konenckoncom v danej chvily ak predtym papala vela ovocia, bananov a pod mi to pride vonave a velmi chutne, NO A CO SOM PRASA UCHYLNE, ZVIERA zivocisne 115 kilove a vobec mi to nevadi
vesele sexualne hnede hratky vsem

Lunyk original (So, 16. 10. 2010 - 22:10)

Koukám, že nějakej chudáček se tady vydává za mě... :)

Lunyk (Čt, 14. 10. 2010 - 18:10)

A ještě jednu libůstku s přítelkyní provozujeme.Od kamaráda,který je gynekolog mám gynekologické nástroje jako např.zrcadlo a rozpínák.A právě onen rozpínák mi přítelkyně zasune do zadku a pomalu s ním roztáhne svěrač jak to nejvíce jde a pak mi do něj nasere. Rozpínák poté zatáhne a vyndá.Já jí pak její hovno z mojí prdele naseru do huby.To je zvrhlá praktika co? Může být v sexu ještě něco zvrhlejšího než vysrat cizí hovno?!!!

Lunyk (Čt, 14. 10. 2010 - 14:10)

Ne.Naopak cim vetsi smrad,tim mam vetsi orgasmus.A vubec nejlepsi je,kdyz pri poloze 69 strcim pritelkyni cely nos do konecniku a ona zacne prdet az me zacne palit v nose.
To pak strikam temer samovolne:ooooo

karel (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

Lunyku a tobě nevadí ten smrad?

Lunyk (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

Zeniaca: Ikdyž si myslím, že jsi chlap honič, tak se nedá než souhlasit. My osobně se přítelkyní také nijak nepomazáváme, zkrátka mě extrémně vzrušuje, když můžu čekat na její horký poklad, jak dopadne na mé tělo a přitom to sledovat. Nechat si nasrat do pusy je spíš výjimečné, ale za to tak extrémně vzrušující, že téměř samovolně stříkám. Je božské provádět věci, které jsou takhle intimní a hodně málo lidí do nich pronikne. Vzrušuje to jak mě, tak partnerku, jen s tím rozdílem, že kadí jen ona na mne.

Zeniaca (Po, 11. 10. 2010 - 16:10)

Každý, kdo nemá kontakt s hovnem přítele/přítelkyně, tak ten/ta vůbec neví, co je to skutečný intimní vztah. Hovínko, čerstvě vylezlé z prdelky mého přítele, je to nejvzrušivější, co znám. Je to něco, co nikomu na veřejnosti neukazujeme a právě proto je to tak tajemně sexy. Nikdy mne přítelovo hovno nezklame. Každý den je jiné, jiná barva, jiný tvar, jiná konzistence. A přítel, jak je vzrušený, když přede mnou kadí. Kdo to nezažil, neví nic. Jinak po aktu s hovny nijak nemanipulujeme, jen já si někdy jeho hovínko lehce pohladím. A jak krásně páchne!

cmellacek (So, 25. 9. 2010 - 22:09)

Já nechtěně svému...Abych pravdu řekl..udělal bych to samé...závidím mu.

Reklama

Přidat komentář