Reklama

kakání partnerky

Petr26 (So, 13. 11. 2010 - 22:11)

Viděli jste někdy svou partnerku při močení někde v přírodě? Třeba na výletě nebo v lese?Připadá mi to velice vzrušující, když si ta moje stáhne kalhoty a kalhotky někde na louce, sedne na bobek a čurá.

Lunyk (Pá, 12. 11. 2010 - 20:11)

POŠLY? :D Ty jsi inteligent, jak stehno, koukám. :))

mrknu.a.vidim (Pá, 12. 11. 2010 - 15:11)

Zdravím svou jmenovkyni. Já...tak mi něco pošly :-))
[email protected]

Luynk original (Pá, 12. 11. 2010 - 15:11)

Příště to, chudáčku, napiš alespoň gramaticky správně. Navíc, po interpunkci následuje mezera.

Lunyk original (Pá, 12. 11. 2010 - 15:11)

Hm, koukám, že nějaký chudáček se tu vydává opět za mě...

Ilonka (Pá, 12. 11. 2010 - 14:11)

Bolelo,ale to bylo z té...Ano, to je pravda. Vždycky hrozí při hrátkách s hovny nějaká infekce. Především urologické nebo žaludečně-střevní. My jsme s partnerem zdravotně poměrně úzkostliví. Po skatíku používáme preventivně 2 tablety endiaronu a 2 tablety Urovalu-manosy. Tím se zabezpečí střevní a urologická dezinfekce. Ještě ideálnější je 1 tableta některého florochinolonu. Ta desinfikuje jak ledviny, tak střevo. U nás jen na recept, takže jedině dovézt z ciziny nebo objednat z důvěryhodné netové lékárny.
Mononukleóza by těžko byla z hovna, to můžeš mít klidné svědomí. Šíří se vzduchem v úzkém kontaktu.
A zas nic se nemusí přehánět, podle výzkumů jsou dlouhodobí sexuální partneři kolonizováni téměř stejnými mikroorganismy. Koprofilie je nádherná, že, Lunyku? Už mne na víkend vybuzují pěkné představy.

Lunyk (Čt, 11. 11. 2010 - 17:11)

Bolelo,ale to bylo z té mononukleozy.U ní to bývá častým průvodním jevem.
U hrátek s hovnama je nutné po jejich ukončení důsledně dodržovat hygienickou očistu.
Jinak hrozí infekce a s ní spojené zdravotní komplikace!!!Protože bakterie obsažené ve stolici jsou ve střevech neškodné ba naopak prospěšné a napomáhají procesu trávení atd...,ale velice škodlivé a infekční pro všechny ostatní sliznice -poševní,močové trubice i ústní dutiny.Například u análního styku bez kondomu v jeho průběhu je riziko infekce minimální,protože je penis ztopořený a tím pádem i močová trubice je o dost delší než v klidovém stavu a ještě při jeho dráždění se čistí prostatickým pelem-průhledná tekutina pomáhající zvlhčování a desinfekci močové trubice pro spermie. A vetšinou po ejakulaci se tak do deseti minut jdu ještě vymočit,takže močová trubice je důkladně propláchnutá od případných bakterií,které se do ní při análním styku dostaly. Poté si ještě penis důkladně celý umyji boraxovým dezinfekčním mýdlem.Stejně tak při lízání análu po stolici nebo převalování hovna v puse si vyčistím zuby a vypláchnu pusu Tantum Verde nebo jinou ústní vodou.Jednou jsem to zanedbal a následky na sebe nenechaly dlouho čekat.Od té doby důsledně dodržuji tento očistný postup a nemám žadné zdravotní problémy.

G.g. (Čt, 11. 11. 2010 - 15:11)

A bolelo tě někdy i z toho v krku?Možná je podobně nehygienická i praktika ,když se jazykem dráždí anál říká se tomu rimming.

Lunyk (Čt, 11. 11. 2010 - 04:11)

Uvědomuji,ale nemůžu jinak.Strašně mě to vzrušuje a mám u toho úplně fantastický orgasmy s obrovskou ejakulací a erekcí až mi může prasknout péro.Ale asi je to fakt zdroj infekce jak píše G.g.Jednou jsem už prodělal zánět prostaty,když jsem přítelkyni celkem dlouho šukal do zadku bez gumy a pak si ho hned neumyl a nechal ho tak přes noc jelikož jsem potom sexu ihned usnul únavou.To bylo fakt dost nepříjemný-to pálení a řezání při močení a stolici,samovolný výtok prostatického sekretu, zvýšená teplota,únava,bolesti a tlak v podbříšku,na hrázi a v kříži.Brrr.Jo a potom ještě zvýšenou hladinu bilirubinu s mononukleozou a zánět aftu v puse.
To bylo asi čtrnáct dní potom co se mi přítelkyně vysrala do huby a já v puse převaloval její hovno a pak si nevyčistil zuby a nevypláchl pusu dezinfekcí Tantum verde.Bylo mi furt divně,byl jsem pořád unavenej a měl jsem zvýšenou teplotu.Tak jsem šel k doktorovi a tam mi udělali testy a zjistili to co jsem již psal.Jasně že jsem se nepochlubil jaký praktiky s přítelkyní provozujeme a z čeho to asi mám.To by mě asi poslali rovnou na osmičku do pavilonu lečení sexualních deviací. Já vím,je to humus,když se nad tím člověk zamyslí,ale když je člověk nadrženej a rozjetej tak na to nemyslí.Jsem zkrátka koprofil a nestydím se za to.Možná mě to jednou omrzí,ale zatím mě to strašně baví.

G.g. (St, 10. 11. 2010 - 18:11)

A uvědomuješ si důsledky ohledně zdraví?Stolice je poměrně bohatý zdroj bakterií.

Lunyk (St, 10. 11. 2010 - 18:11)

Mně se podařilo najít...Přesně tak, jediná možnost je vycvičit si k tomu svoji dlouholetou přítelkyni, kde je důvěra a prakticky nulový stud. Po 4 letech mě to také předvedla v opilosti a v současné době to děláme občas i do pusy a za střízliva. Šlo jen o to překonat bariéru se o tom pořádně rozpovídat, chce to postupně. My začali lízáním análu, prstů a když jsem zjistil, že jí nevadí se pak se mnou líbat, když mám pusu od jejího špinavého análu, ztratil jsem zábrany zcela.

Pavkol (Út, 9. 11. 2010 - 07:11)

Mně se podařilo najít...ano bylo to z jmesserem. Jenže já se na to chci jen koukat a né dostat dávku na tělo nebo do pusy a jak by to bylo u nich, to jsem nepochopil. Navíc oni jsou Ústečáci, já Pražák. Pro mě by nebyl problém tam kvůli tomu zajet, ale buď špatně pochopili nějakou mojí poznámku, nebo to zavadlo jak se říká na mrtvém bodě.

Best (Ne, 7. 11. 2010 - 17:11)

Také bych to někdy chtěl...Mně se podařilo najít partnerku, která mi předvede kdykoliv kakání, až po několikaletém vztahu. Opakuju se, ale inzeráty na seznamkách a perverzních seznamkách nevedly nikam. Nevěřil jsem tomu, že někdy najdu holku, která bude přede mnou kakat. Po delším vztahu a po 2 flaškách šáňa to šlo skoro samo. Jinak jsem strávil čas od 15 do 25 hledáním scat-love přítelkyně, ale nikdo nikdy se mi neozval. Jenom buzeranti a lesby.
A Pavkole, ty jsi přeci s nějakým heterosexuálním párem komunikoval, že ti to holka předvede, ne? Nebo to blbě dopadlo?

Pavkol (Ne, 7. 11. 2010 - 17:11)

Také bych to někdy chtěl vidět holku jak kaká. Zatím jsem to viděl jen na videích. Ovšem bych se na to chtěl jenom koukat, na svým těle ani v puse bych to ale nechtěl. To už je zvrácenost. Ovšem pokud by mé partnerce vadilo jen se o tom zmínit obešel bych se bez toho, protože nechci zůstat jednou sám.

Skeptik (So, 6. 11. 2010 - 23:11)

Stejně je to zvláštní, ukájet se nad hovnem...Za normálních okolností přece vede lidská přirozenost člověka co nejdál od jeho vysraného hovna, nejdál a nejrychleji opačnými směry. Zajímal by mě názor odborníka, protože to je víc než úchylka. V tom člověku(na 99,99% chlapovi) se muselo něco hnusně zacyklit.

Honza (So, 6. 11. 2010 - 22:11)

Já bych neřekla, že holek,...Ahoj Světlano, a mne bys to nepředvedla? Už dlouho marně takovou holku hledám. A zrovna tak bych to mohl na oplátku předvést i tobě, ať jsme si kvit a můžeme tím udělat i zajímavé srovnání, jestli je vzrušivější mužský nebo ženský kakání. Co říkáš? Byl bych moc rád.

Lunyk (Pá, 5. 11. 2010 - 23:11)

Teda já jsem přesvědčená...Zuzka: Proboha proč bychom to neměli myslet vážně? Pohled na kakající dívku je krásný, při sexu je to tak úchylné, perverzní, sprosté... asi to nás na tom oba dva tak láká. To tabu a něco "zakázaného".

Petr (Pá, 5. 11. 2010 - 11:11)

nejlepší je moje kakání, když mám pořádnou sračku. Jednou jsem byl tak kakat v přírodě a to byl takový špryc, že se to odráželo od kamene za mnou na má záda. Bylo to takové hřejivé.

Zuzka (Pá, 5. 11. 2010 - 10:11)

Teda já jsem přesvědčená že si tady děláte jeden z druhýho akorát srandu a chytáte se jeden druhýmu "na špek".
Tohle přece nemužete myslet vážně

Honza (k příspě (Pá, 5. 11. 2010 - 09:11)

Ahoj Světlano, a mne bys to nepředvedla? Už dlouho marně takovou holku hledám. A zrovna tak bych to mohl na oplátku předvést i tobě, ať jsme si kvit a můžeme tím udělat i zajímavé srovnání, jestli je vzrušivější mužský nebo ženský kakání. Co říkáš? Byl bych moc rád.

Reklama

Přidat komentář