Reklama

kakání partnerky

Jana (Čt, 16. 12. 2010 - 06:12)

Vlastní kakání mne nijak nerajcovalo a o to více cizí. Ale v neděli na procházce u brněnské přehrady jsem nechtěně zahlédla kadícího kluka za stromem. Něco se ve mne zarazilo a pozorovala jsem ho, i když jindy bych se otočila a dělala že nic nevidím. Měl pěkně prdelku hned nad množstvím sněhu, nohy mu vidět nebylo, bylo to pěkné. Viděla jsem i jak si vytírá prdelku. Zpozoroval mne, až když se postavil a oblékl kalhoty a odešel jakoby nic. Od té doby mám jeho prdelku i hovínko z ní lezoucí stále v paměti a dnes ráno, když jsem od té neděle poprvé srala, představovala jsem si, jak by to bylo krásné, kdybychom srali spolu. Vždy po odchodu z WC jsem hned zapoměla, že jsem byla srát, teď to vyprázdnění mám stále v paměti a je mi blaze. A tak jsem na internetu začala hledat stránky, kde by se o tom psalo. Myslela jsem si, že o tom se nikde nepíše a našla jsem tuto stránku. Je to paráda. Dotyčný kluku, pokud to čteš, ozvi se. Jana

Pavkol (Út, 14. 12. 2010 - 17:12)

Dráždit klidně můžeš,...Znova opakuji počkám si na vlastní nezadanou bude-li stejně ujetá jako já nebud-li zůstane jen u představ nebo zapudim i ty představy. se zadanýma bych si nezačal nic běžnýho tím spíše nic nekonvenčního. Ještě jednou se omlouvám za svá prohlášení a doufám, že tato zpráva přispěje k tomu, že skončíme s naším dopisováním v dobrém

. (Út, 14. 12. 2010 - 13:12)

Dráždit klidně můžeš, ale nepředpokládám, že se moje žena před tebou vysrala. :-)

Pavkol (Út, 14. 12. 2010 - 13:12)

Tak jestli ti můžu poradit,...Že bych někdy přišel na návštěvu, abych zjistil kolik toho vydržím? Ne nebojte se nechci vás dráždit, najdu si na to nezadanou.

Tony (So, 11. 12. 2010 - 22:12)

Tak jestli ti můžu poradit,...Tak to je drsný..

Lunyk (So, 11. 12. 2010 - 18:12)

Není nad voňavou pokakanou dívčí prdelku. Nevíte, o co přicházíte. ;)

. (So, 11. 12. 2010 - 16:12)

No to máš pravdu.
Mě naštěstí bere jen to holčičí čůrání, z kadění se mi dělá špatně.

Pavkol (So, 11. 12. 2010 - 16:12)

Tak jestli ti můžu poradit,...Že to smrdí to vím, ale když mi kámoš půjčil video kde ženský čůraly a kadily do vany sprchového koutu nebo záchodu, tak mě jednou přepadla taková pouze MYŠLENKA jaké by bylo vidět to ve skutečnosti. ale dobře vím, že ujetý jsme většinu my chlapy (samozřejmě pouze někteří), kdežto před holky se dneska ani člověk nemůže zeptat na jaký straně na tom záchodě byla.

. (Pá, 10. 12. 2010 - 19:12)

Tak jestli ti můžu poradit, tak si udělej společnou koupelnu s WC a přijdeš si na svý.
Dneska jsem se zase v koupelně holil a manželka se tam přišla vysrat. Tak jsem se sebral a šel do druhé koupelny, protože mně to dost vadí.

Pavkol (Pá, 10. 12. 2010 - 18:12)

Kaděníčko, kaděníčko,...Do huby a na tělo fuj. ale co takhle pozorovat to, to by bylo něco jiného. Mě se to sice ještě nepoštěstilo ale rajcuje mě představa dělat něco zakázaného

Dolores (So, 4. 12. 2010 - 22:12)

Kaděníčko, kaděníčko, je to pravé potěšeníčko... nejlépe někomu úplně čerstvé do huby !

lojzik (So, 4. 12. 2010 - 17:12)

Nevím co si o tomhle mám...to by ses divila co někdy dělaj zvířata i do pusy si kaděj jo jo milá zlatá žádnej učenej z nebe nespadl

Pavkol (Út, 30. 11. 2010 - 21:11)

Nejsem.Tak promiň

. (Út, 30. 11. 2010 - 10:11)

A nejsi náhodou z Prahy, že...Nejsem.

Pavkol (Út, 30. 11. 2010 - 10:11)

Myslím byste si užili s mou...A nejsi náhodou z Prahy, že bych vyzkošel jesstli bych to narozdíl od tebe vydržel?

X (So, 27. 11. 2010 - 19:11)

MAGOŘI!!!

Lunyk první ori (So, 27. 11. 2010 - 15:11)

Ne, fakt... tohle nemá smysl řešit. Chudáčku!

Lunyk první ori (So, 27. 11. 2010 - 12:11)

Koukám že se tu zase nějaký chudáček vydavá za mně.. Jako mně osobně je to jedno, vůbec mi to nevadí a vůbec to neřeším. Ať si dělá co chce když ho to baví, klidně tu může napsat třeba 10 příspěvků, já na to jednoduše nebudu reagovat. Je mi to úplně jedno že tu furt někdo píše pod mým nickem. Neřeším to.

Lunyk první ori (Pá, 26. 11. 2010 - 14:11)

Už je to ubohé...

. (Pá, 26. 11. 2010 - 12:11)

No to si nedělám prdel, fakt se mi to dnes dopoledne stalo.

Reklama

Přidat komentář