Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

mně ano, napůl sračka od...to muselo být dost nepříjemný. tuhý by to asi bylo lepší, ale hlavně že se podařilo něco vůbec a že si měla odvahu odpovědět na mou otázku. Dík

Verča (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

tak co, podařila se...mně ano, napůl sračka od přecpání už v 6 ráno. Dost to smrdělo.

Pavkol (Po, 21. 4. 2014 - 09:04)

tak co, podařila se některé z vás velikonoční nadílka do záchodové mísy?

wiki (Po, 14. 4. 2014 - 11:04)

Franzouzkám zpestřuje sex kousek hovna : http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Mere-Abusive-Le-Retour-d-Olga

kolbabahejsek (St, 9. 4. 2014 - 00:04)

Jakou chuť mají Vaše hovna...Lépe je hovno načisto sníst. Ale pro fajnovky se doporučuje s chlebem.

gepardíkh (Po, 7. 4. 2014 - 12:04)

jděte všichni do rjadnej piči kókoti jední žadné hovna sraczki

irina (Po, 7. 4. 2014 - 08:04)

Dane Já bych prodala Své hovínko tak se ozvy můj mobil je 732 564669 a domluvíme se na ceně ahoj Irina Brno

mrdka (Po, 7. 4. 2014 - 08:04)

jestli lížete prdele svým dívkám ženám kurvám a jinným tak si mě napište jako prvního lížu totiž prdel s perfektní rutynou

pepe (Po, 17. 3. 2014 - 14:03)

V lese jsem srala snad jen jedinkrát a bylo to tak akutní že na nějaké vyhrabávání díry vůbec nebyl čas. Jinak když chčiju tak pokud to jde tak vyhrabu díru abych mohla pak ten papír zas zahrabat, případně ho dám pod šutr stejně se to časem rozloží.

ALIAS (Pá, 10. 5. 2013 - 07:05)

Já teda taky chodím na velkou až za 5 dní a přitom někdy i ten pátý den necítím, že by se mně chtělo ale když si pak třeba po ránu dám kafe z cigaretou a začnu pociťovat,že to na mně jde,tak musím do půl hoďky jít,protože pak ten tlak působí dost rychle a po hodině je už každá minuta dost akutní.Jo a znám i holky, které jsou na tom obdobně.To by pak byla podívaná,že? Bohužel horší na tom je to, že i když by měla taková holčina zájem vám to předvést,je docela těžký strefit se časově do toho,když se jí chce na velkou a aby na to byla vhodná chvíle i místo.Jako např.když se jí začne chtít v práci,že? To pak máme smůlu.

Aleš (St, 8. 5. 2013 - 06:05)

Ještě jsem taky tady někde četl,že některé ženy,když jsou třeba na výkend u přítele,tak se jim strašně chce na velkou ale mají nějakej psychickej blok a nemůžou se vykadit aby je třeba přítel neslyšel a nebo necítil to.Podle mně když jde čůrat a chce se jí přitom i na velkou,tak se to dá těžko zadržet aby to nepustila obojí.Já jsem mněl přítelkyni se kterou jsme občas provozovali čůrací hrátky ale když se jí chtělo i kadit,tak mi řekla,že mně prostě počůrat nemůže,protože se jí chce i kadit a že by to nedokázala zadržet a obojí ukázat předemnou nechtěla.Ikdyž by mně to nevadilo!

Viky (St, 8. 5. 2013 - 06:05)

Já si myslím,že většina...Za 5 dní to musí být pořádný balík stolice. Já chodím každý den.

Aleš (St, 8. 5. 2013 - 06:05)

Já si myslím,že většina žen chodí pravidelně každý den a má spíš řidčí stolici,proto jsou na záchodě rychleji hotové asi jim to zažívání jinak funguje a taky když už sedí tak to jde snáz ale mi muži,jako třeba já, chodím za tři až pět dní na velkou a to si pak člověk musí chvilku posedět a když jsem někde na dovolené,tak jdu opravdu až za pět dní a to pak když se mně začne chtít,tak to nemůžu dlouho odkládat,protože je to už dost akutní.Ale nejsou všechny ženy stejný,znám spoustu mladých holek,který mají taky problém se vykakat a mají takový ty tuhý velký bobky.

Petr (So, 4. 5. 2013 - 13:05)

Jančo, to co píšeš, to jen potvrzuje mou teorii, že ženy se za kakání dost stydí na rozdíl od mužů.

Janča (Čt, 2. 5. 2013 - 20:05)

Lucko, nic na tom není...ano, manžel se zavře na kakání s novinami na půl hodiny. Já jdu kakat a nikdo to ani nespozoruje, jaká je to rychlovka. Takže mě ani nikdo nemůže pozorovat :)

Jan (St, 1. 5. 2013 - 21:05)

Je možné někde v Praze nalézt wc tureckého typu? Třeba nějaké bistro atd.? Velmi rád bych vyzkoušel,jaké to je si tam dojít, bohužel nikdo není schopný mi poradit...Ocením opravdu všechny rady.

gampl ® (St, 5. 3. 2014 - 23:03)

a já bych ty ho narval do...Já bych tě opíchal dildem, ty mrdko.

Alias (St, 5. 3. 2014 - 22:03)

Já myslím, že hodně lidí se rádo předvádí před ostatníma i já,bych klidně ukázal spoustu věcí před holkama ikdyž se taky asi stydím.Akorád je na to potřeba ta správná atmosféra,uvolnit se a zahodit zábrany.Já myslím, že ten kdo říká, že by se před druhým nikdy nevykadil,kdyby jsi byla třeba opilá a chtělo by se ti opravdu moc a nebylo kam utéct,tak se vykadíš třeba i na náměstí,tomu věřím a před partnerem kterého dobře znáš,proč ne ? Já třeba osobně,bych se před svoji partnerkou styděl mnohem mín,než před nějakým kamarádem,protože za 1.spolu sexujeme,takže se známe nahatí a navíc mně to příjde, že se tím víc sbližujem.Já tvrdím, že když se partnerka předemnou schovává třeba kvůli konání potřeby, že mně asi příliš nedůvěřuje, že jsme si pořád v něčem cizí,i když respektuju že chce mít občas člověk trochu soukromí.Já jsem ve vztahu naprosto otevřenej a nic neskrývám,takže bych partnerce ukázal a pověděl o všem, tak jako to dělají holky svým kamarádkám.

Alias (St, 5. 3. 2014 - 21:03)

Tato diskuse,je zajímavá,pokud tady lidi píšou o zajímavých zážitcích ohledně scatu o svojích touhách zažít něco neskutečnýho,něco co člověka vzrušuje ale v poslední době si tady lidi jen nadávají a vzájemně se uráží,což je pod úroven chytrýho člověka.

mrdka (St, 5. 3. 2014 - 15:03)

ja tobě bukvo do huby a...a já bych ty ho narval do prdele a hřebíky k tomu ty pičo z Třebíče či a či a čičiči pošlem Třebíč do piči

Reklama

Přidat komentář