Reklama

kakání partnerky

Pavkol (So, 7. 6. 2014 - 09:06)

Jano děkuji ti za pochopení a za zprávu. Máš pravdu, opravdu mě tvá zpráva potěšila

Views: 34000+ (St, 4. 6. 2014 - 16:06)

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Mariska-Scat-Fuck-720HD

to je fakt (St, 4. 6. 2014 - 16:06)

debata o HOVNĚ

Jana (St, 4. 6. 2014 - 15:06)

Pavkole, zaregistruj se a pak už se nikdo za tebe vydávat bemůže. Ale zaregistruj se přes nějaký fiktivní mail, ne skutečný, ať tě pak neobtěžuje třeba nějaký teplouš nebo úchyl.

Pokud tě to potěší, že jsem se teď vysrala, tak to tady píši, protože zase to bylo po několika dlouhých dnech.

Prdomet (Ne, 1. 6. 2014 - 19:06)

tak to já náhodou líbám,...Však už ses seznámil s holčičím prdem

Pavkol (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

tak to já náhodou líbám, hladím, dráždím bradavky a šahám na všehna místa co má holka pod trikem podprsenkou a pokud to dovolí i pod kalhotkami. Jenom k tomu poslednímu jsem se ještě nedostal do 22 jsem se zdráhal, a od té doby nechtěj holky, takže musím lépe vybírat, ale doufám že se mi to jednou podaří a starej panic že ze mně nebude

Alfaman (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

Kritizují pouze ti, kteří nelíbají, nehladí a nesouloží. A vlastně ani pero jim pořádně nestojí.

No jo, (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

ale i když přiznávám, že to není úplně normální po kecech těch co nás kritizujou nás už nebude bavit o tom ani psát, a k čemu pak tahle stránka bude? Já vím, že normální člověk jenom líbá, hladí a souloží, a pissem a shitem si to "zkrašluje" jen někdo, ale když budete ty nenormální kritizovat, tak jak si o tom budou sdělovat informace, když je odradíte chodit na tuhle stránku?

No jo, (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

ale i když přiznávám, že to není úplně normální po kecech těch co nás kritizujou nás už nebude bavit o tom ani psát, a k čemu pak tahle stránka bude? Já vím, že normální člověk jenom líbá, hladí a souloží, a pissem a shitem si to "zkrašluje" jen někdo, ale když budete ty nenormální kritizovat, tak jak si o tom budou sdělovat informace, když je odradíte chodit na tuhle stránku?

nejspíš (So, 31. 5. 2014 - 21:05)

Kdo se za mně vydal? V 10:12...Stejnej hovnomil jako ty

Pavkol originál (So, 31. 5. 2014 - 16:05)

Kdo se za mně vydal? V 10:12 jsem vůbec u počítače nebyl. Záškodníkům, kteří nás chtěj od týhle stránky odradit, by měl být přístup na tuto stránku zakázán

Pavkol (So, 31. 5. 2014 - 10:05)

Jednou na horách přišlo na...Mně si akorát jednou kamarádka prdla na ruku, když jsem jí zajel pod kalhotky. Smrdělo to hezky.

A měla (So, 31. 5. 2014 - 09:05)

Jednou na horách přišlo na...normální hovno nebo sračku ? Sračka není nic moc.

?? (So, 31. 5. 2014 - 09:05)

hovna máte až v makovici !porad lepsi hovna nez mertvoly a krev .divci hovna jsou fajn ta predstava jak je hezka jakou ma postavu .tolik rad bych chtel videt holku kadit

vy zasraný kurv (Čt, 29. 5. 2014 - 12:05)

hovna máte až v makovici !

Fredy (Čt, 29. 5. 2014 - 11:05)

Jednou na horách přišlo na mojí partnerku při lyžování potřeba se vykakat. To jsme už spolu souložili i jsem jí lízal kundu. Řek jsem jí aby se nestyděla a zajeli jsme rychle stranou a ona si na lyžích stáhla kalhoty a já jsem na ni koukal jak kadí.Hodně mně to vzrušilo,čurák se mi postavil a když chtěla abch jí dal papír a viděl jsem jak si utírá zadek, tak jsem ucítil, že si stříkám do trenýrek. Ona asi něco zpozorovala a po akci se mi na to zeptala. Řek jsem jí, že mi vzrušuje její kadění a že bych jí chtěl vylízat prdel. Ona mi při souložení najednou vystrčila prdel a řekla : Tak mi jí vyliž! Když jsem jí strčil jazyk do díry a lízal jí hluboko, tak jsem se zase udělal.

pani Latisha (Út, 27. 5. 2014 - 17:05)

Líbí se vám dnes potřebovat naléhavou půjčku? jsme rozdávat půjčky pro jednotlivce i firmy za velmi nízkou úrokovou sazbou jen o 2%, my všichni všechny typy úvěrů bez zajištění nákladů, úvěr nabídla zahrnují následné, Půjčky na směnku, Půjčky bez registru,Půjčky bez příjmu, Půjčky do 24 hodin,Půjčky na OP, Půjčky online,Rychlé půjčky, Nebankovní půjčky, Půjčky ženám na MD, Půjčky pro podnikatele, Konsolidace a oddlužení, Bankovní půjčky, Hypotéky,Ostatní půjčky,uplatnit poslat své jméno, úvěr potřebné množství a telefonní číslo na náš email: [email protected], takze Vam z této nabídky

Views: 11000+ (Út, 27. 5. 2014 - 15:05)

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/KV_VID-28

Pavkol (Ne, 25. 5. 2014 - 17:05)

VPavkole vykakala, během...aspoň jedna dobrá zpráva, když už mně zklamali ty naši hokejisti

Jana (Ne, 25. 5. 2014 - 14:05)

VPavkole vykakala, během týdne několikrát, ale to hovno nic půvabného, co jsem si sama nadělila ke svému svátku.

Reklama

Přidat komentář