Reklama

kakání partnerky

zadecek (Po, 15. 9. 2014 - 03:09)

já třeba to kolik jich bylo...Jo mam tuhe a mam toho dost. Vetsinou zatek je docela tuhe kousky nasobe a konec uzmazlave svetle hnede.

zadecek (Po, 15. 9. 2014 - 03:09)

Chtel by nekdo moje hovno? Je mi 26 kluk. Zrovna jsem uplne plnej. Sotva strcim do dirky prst citim tam stredne tuhe hovinko... dam ti ho zadarmo a rad si vemu i tvoje. Mail [email protected]

Pavkol (Ne, 14. 9. 2014 - 12:09)

já třeba to kolik jich bylo a jestli byly tuhý

Gábina (Pá, 5. 9. 2014 - 21:09)

Rad pokecam o hovnach s...A co by sis tak o těch hovnech psal, to by mne zajímalo.

zadecek (Pá, 5. 9. 2014 - 21:09)

Rad pokecam o hovnach s holkou i klukem,
[email protected] napis jsem kluk 26

Adam (St, 3. 9. 2014 - 23:09)

Tak a je to v prdeli. Zase to...Pojmenoval jsi jádro celého problému hned v první větě. Problém spočívá v prdeli! Ale i holky přece serou. Tak jí prostě taky přistihni při nějakým sraní a budeš hned uvolněnější. Proč by ses za to měl stydět? Je to přirozené a dělá to každý. Jedna moje dobrá kámoška (ve srandě) říkává, že vztah je opravdu intimní tehdy, když se partneři nestydí před sebou ani prdět. Závěrem: vyser se na stud a hoď na to bobek! ;)

Kamil (St, 3. 9. 2014 - 20:09)

Není nad kvalitní defekaci,...Tak a je to v prdeli. Zase to nevyšlo. Nedávno jsem zde psal diskusi o tom, že jedu se svojí novou holkou na víkend na chatu a že mám obavy z toho, že před ní budu muset jít srát. Né jako před ní, ale že prostě půjdu na hajzl a budu tam dlouho a ona bude samoržejmě vědět, že seru a bude si představovat jak tam tlačím půl metrovýho macka, kterej mi trhá řiť až úpím bolestí. A potom jak si vytírám prdel apod. Nedejbože kdyby tam pak šla a cejtila, hutný pach mých fekálií. Samozřejmě moje zpověď vyvolala pouze humorné komentáře na místo konstruktivních rad, popřípadě doporučení podložená vlastní zkušeností pisatele. Takže to nebudu protahovat. Druhej den, se mi ráno pochopitelně ctělo srát. Chvíli jsem to vydržel, ale hnědá klobása v análu se nekompromisně drala na světlo boží a tlak na anus se zvětšoval až ke kritickým mezím. Chvíli jsem chodil jako naprcanej kačer, ale to nešlo do nekonečna. Muselo to ven. Schoval jsem v kuchyni všechen čaj a zahrál scénku o tom, že tam žádnej není a že zajedu do vsi do obchodu abych jí mohl udělat čaj a snídani. Sice namítala, že se bez čaje obejde, ale já si stál za svým. Vyrazil jsem tedy a na první odbočce ze silnice jsem sjel na polní cestu která mizela v lese. Srdce mi plesalo radostí nad tím hustým křoviskem hned z kraje lesa. Vyskočil jsem z auta v křoví se opřel zády o strom a vysral jsem se. Musím uznat, že v přírodě jsem dlouho nesral a že to bylo poměrně příjemné. Ranní lesní chlad sice způsobil značné scvrknutí koulí, ale úleva z dobře provedené defekace byla božská. Až se mi tou slastí rozechvěly kolena a málem jsem do těch sraček spadl. Bohužel co se nestalo, po cestě zrovna šel hajnej a viděl mě jak vylízám z křoví. Hned mu bylo všechno jasný. Zaparkovaný auto, a já s ruličkou toaleťáku lezu z lesa. Jenom se pousmál a zakroutil hlavou. Je to můj starý známý. Zná mě od mala. Jen jsem na něj mávnul a skočil do auta a ujel. Ve vsi jsem koupil čaj a vrátil se v pohodě na chatu, ještě jsem si říkal jak jsem to pěkně vymyslel, že mojí milé se určitě taky chtělo srát a mohla se v klídku vysrat, když jsem byl pryč. Takže nakonec jsme z toho měli prospěch oba. Bohužel když jsem odpoledne sekal dřevo za chatou, šel okolo známý hajný a povídá "Doufám Kamile, že jsi ty svoje sračky v lese aspoň zahrabal, aby nebyl plnej les posranejch toaleťáků". Už ani nevím co jsem řekl, protože mě polila hrůza, když jsem viděl svojí holku (on jí neviděl) jak stojí opodál a poslouchá naši konverzaci o tom jak jsem byl ráno srát v lese. Potom už působila jaksi odtažitě. Nevím jestli to s ní mám narovinu probrat, že prostě nejsem schopnej srát pokud někdo ví, že zrovna seru. Nebo to nechat bejt a nikdy o tom nemluvit. Jenže s minulou holkou jsem tohle neřešil a potom co jsem se u ní byl vysrat se se mnou rozešla.

Tak to je prdel (St, 3. 9. 2014 - 20:09)

Taky se vam nekdy stane, ze...Není nad kvalitní defekaci, to je kolikrát lepší než mrdačka, tak to tak musíš brát. Najít dívku Hovnomilku, to je kumšt.

Pavkol (St, 3. 9. 2014 - 20:09)

Úchylka? A co jsem měl dělat třeba já, i když jsem normálně na holky, ale jeden můj kamarád na vozíčku si, když na něm není, nepřeleze na záchod a používá na velkou tu mísu co se používá v nemocnicích na "šavli" a tak se jednou stalo že v koupelně kadil do té mísy a požádal mě abych mu nadzvedl triko aby si ho nepokadil, a tak se stalo, že sotva jsem to triko nadzvedl, bylo vidět jak mu s prostoru mezi půlkama to hovno leze, už jsem nestačil odvrátit hlavu jinam. Proto toužím zažít nějaký kadící zážitek také s holkou aby se to vyrovnalo

věř mi (Út, 2. 9. 2014 - 15:09)

Že je to běžné :-(

Magdalena (Út, 2. 9. 2014 - 14:09)

Taky se vam nekdy stane, ze kdyz kadite tlacite a zjistite, ze to hovno je tak velke, ze se bojite aby vam nerozervalo konecnik? Mne se to stalo uz nekolikrat a musim rict, ze hned po tom sem vzdy nejstastnejsi clovek, ze to sverac prezil.

Pavkol (St, 27. 8. 2014 - 17:08)

Ebony girls pooping and farting - Coco Simon shitting to je skvělá věc. Hlavně ten prd v 2:54

Tak to je prdel (St, 13. 8. 2014 - 15:08)

Tak a je to v prdeli. Zase to...Není nad kvalitní defekaci, to je kolikrát lepší než mrdačka, tak to tak musíš brát. Najít dívku Hovnomilku, to je kumšt.

Kamil (St, 13. 8. 2014 - 15:08)

Tak a je to v prdeli. Zase to nevyšlo. Nedávno jsem zde psal diskusi o tom, že jedu se svojí novou holkou na víkend na chatu a že mám obavy z toho, že před ní budu muset jít srát. Né jako před ní, ale že prostě půjdu na hajzl a budu tam dlouho a ona bude samoržejmě vědět, že seru a bude si představovat jak tam tlačím půl metrovýho macka, kterej mi trhá řiť až úpím bolestí. A potom jak si vytírám prdel apod. Nedejbože kdyby tam pak šla a cejtila, hutný pach mých fekálií. Samozřejmě moje zpověď vyvolala pouze humorné komentáře na místo konstruktivních rad, popřípadě doporučení podložená vlastní zkušeností pisatele. Takže to nebudu protahovat. Druhej den, se mi ráno pochopitelně ctělo srát. Chvíli jsem to vydržel, ale hnědá klobása v análu se nekompromisně drala na světlo boží a tlak na anus se zvětšoval až ke kritickým mezím. Chvíli jsem chodil jako naprcanej kačer, ale to nešlo do nekonečna. Muselo to ven. Schoval jsem v kuchyni všechen čaj a zahrál scénku o tom, že tam žádnej není a že zajedu do vsi do obchodu abych jí mohl udělat čaj a snídani. Sice namítala, že se bez čaje obejde, ale já si stál za svým. Vyrazil jsem tedy a na první odbočce ze silnice jsem sjel na polní cestu která mizela v lese. Srdce mi plesalo radostí nad tím hustým křoviskem hned z kraje lesa. Vyskočil jsem z auta v křoví se opřel zády o strom a vysral jsem se. Musím uznat, že v přírodě jsem dlouho nesral a že to bylo poměrně příjemné. Ranní lesní chlad sice způsobil značné scvrknutí koulí, ale úleva z dobře provedené defekace byla božská. Až se mi tou slastí rozechvěly kolena a málem jsem do těch sraček spadl. Bohužel co se nestalo, po cestě zrovna šel hajnej a viděl mě jak vylízám z křoví. Hned mu bylo všechno jasný. Zaparkovaný auto, a já s ruličkou toaleťáku lezu z lesa. Jenom se pousmál a zakroutil hlavou. Je to můj starý známý. Zná mě od mala. Jen jsem na něj mávnul a skočil do auta a ujel. Ve vsi jsem koupil čaj a vrátil se v pohodě na chatu, ještě jsem si říkal jak jsem to pěkně vymyslel, že mojí milé se určitě taky chtělo srát a mohla se v klídku vysrat, když jsem byl pryč. Takže nakonec jsme z toho měli prospěch oba. Bohužel když jsem odpoledne sekal dřevo za chatou, šel okolo známý hajný a povídá "Doufám Kamile, že jsi ty svoje sračky v lese aspoň zahrabal, aby nebyl plnej les posranejch toaleťáků". Už ani nevím co jsem řekl, protože mě polila hrůza, když jsem viděl svojí holku (on jí neviděl) jak stojí opodál a poslouchá naši konverzaci o tom jak jsem byl ráno srát v lese. Potom už působila jaksi odtažitě. Nevím jestli to s ní mám narovinu probrat, že prostě nejsem schopnej srát pokud někdo ví, že zrovna seru. Nebo to nechat bejt a nikdy o tom nemluvit. Jenže s minulou holkou jsem tohle neřešil a potom co jsem se u ní byl vysrat se se mnou rozešla.

22.000 shlédnut (Út, 29. 7. 2014 - 14:07)

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Scatrina-Com-Private-scat-eating-games

jirka (Po, 14. 7. 2014 - 13:07)

Jsem subik, takze poslouzit zene jako ziva toaleta by pro me byla pocta .

jirka (Ne, 13. 7. 2014 - 11:07)

Mě by se líbilo kdyby se mě vykadila do pusy a pak by se mě smála jak mě z ní trčí a já jí přitom poníženě koukal do očí. Chvilku by mě tak nechala a pak přísně poručila ať ho sežeru.

jirka (Út, 8. 7. 2014 - 13:07)

Rád bych se zde podělil o...Bohuzel nemam. Ale kdyby se to stalo me pritelkyni byl bych z toho nadsenel a poprosil bych ji zda-li ji smim ocistit a taky ji vyprat ty plavky.

Tom (Po, 7. 7. 2014 - 21:07)

Rád bych se zde podělil o jeden zážitek.
Včera bylo u nás vedro. Opalovali jsme se s přítelkyní. Známe se důvěrně a jak se říká, když partneři před sebou prdí, je jejich vztah utužený.
Přítelkyně ležela na břiše. V tom si uprdla a najednou se jí začala řídká kaše valit do plavek. Za chvíli se jí pořádně naplnily.
Nakonec pokrčila nohy a úplně se vyprázdnila. Bylo to doprovázeno bubláním. Jeden by žasl, kolik toho z člověka může vyjít.
Máte někdo podobné zkušenosti?

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?
Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.
Pokyny pro život v bezbožné době naleznete ZDE:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

Reklama

Přidat komentář