6926 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Vzkaz pro ivu (anonym)
Ivo vyliž mi prdel jsem lepší jak ty tak di do píče
9. Červenec 2020 - 11:35
iva (anonym)
Pavle vím že jsi to ty a jak říkám řekni mi co chceš já se nenechám vyprovokovat nějakým mamlasem
9. Červenec 2020 - 11:35
Návod na použití WC (anonym)
kdo se v tato místa béře nechť za sebou zavře dveře i v případě břichabolu prkénko se sklopí dolu ať si můž a nebo žena stáhni gatě pod kolena vyhrň košili i svetry a vypouštěj zatím větry usedni si hezky rovno zatlač jako litý rek když po tobě zbyde hovno, je to správný výsledek. Z kadibudky papír tahni a potom se mírně nahni v klidu pokoji a míru utři na prdeli díru po držadle rukou máchni vše po sobě řádně spláchni a v případě velké hnačky, setři štětkou všechny sračky. Co ti ještě říci mohu? Poděkuj teď Pánubohu co při tobě věrně stál za to že ses NEPOSRAL
9. Červenec 2020 - 11:56
Datlouš (anonym)
Odpověď na kdo se v tato místa béře
Seru s partnerkou teď. Budeme tlačit.
9. Červenec 2020 - 15:26
Kaďák (anonym)
Už to je?
9. Červenec 2020 - 17:44
Vyliž píč (anonym)
Já jsem profesional na lízaní píč tak zvaně lechtám vám vaše anály vy kurvy jo A kadaku zavolej 450 250 732 at ti mužu rozbit držku more jo zavolejte si kdo chce a rozbite mi držku je to hra Zvaná vyliž píč alias klitoris
10. Červenec 2020 - 10:11
iva (anonym)
Kreténe Pavle drž hubu piče kurva nasral si mě vole ja jsem taková píča že jsem ti věřila že maš poštěváka
10. Červenec 2020 - 10:12
Pavkol (anonym)
když rozbít tak na kousky když polibek tak francouzsky když bavit se jít do klubu když natlouci tak přes hubu
10. Červenec 2020 - 10:24
Pavkol (anonym)
Odpověď na Kreténe Pavle drž hubu piče
ty si nasrala mě pravá iva by mě takhle nenadávala proč se za ní vydáváš a proč to hovno téma tady kazíš to se máme bavit o osahávání šoustání chlastání a žraní normálně nejsem takhle sprostý ale když mě někdo vytočí tak se neznám
10. Červenec 2020 - 10:30
Pavkol (anonym)
přeci se na stránce která se věnuje kadění nebudu ptát někoho na velikost koz a jestli má bobra nebo je holá takové věci se mohli kdysi jen na sociálních sítích a to ještě neplatilo to GDPR klidně změním téma ale právě by se to muselo týkat hlazení líbání a pod přeci se na stránce věnované tomuhle nebudu bavit třeba o počasí :) proto na začátku ten příměr jinak bych si to samozřejmě nedovolil :)
10. Červenec 2020 - 11:23
Informace (anonym)
Uklidníme se děkuji protože ještě dnes jsem zabanoval dva idioty kteří si ze mne dělali prdel u mě není normální aby tady někdo psal Ježíš kristus boží syn! to je jako co a ty satanistické kokotiny nemůžete si to nechat na jindy a hlavně někam jinde?!
10. Červenec 2020 - 14:41
martina kurvová (anonym)
Pavle jako co chceš od ivy ,ona mi řekla že jsem flundra
10. Červenec 2020 - 14:42
Informace (anonym)
Takže varuji martinu bor... jinak ji vyhodím do prdele s takovou blbostí zkopírovanou z nějaké zesrate církve nech si to do kostela nebo do krematoria ale tady takovou blbost psat nebudeš!
11. Červenec 2020 - 10:27
martina kurvová (anonym)
Ja jse kurva kdo je víc? děvčatko hladilo si.. klitoris ach ja mám tak ósrány óhraja rája že si asi vyprstím pindu
11. Červenec 2020 - 10:28
Pavkol (anonym)
Odpověď na Ja jse kurva kdo je víc?
no vídíš takhle se mi líbíš udělat si z těch věcí kterých se to tady týká legraci dávám ti Martino palec nahoru
11. Červenec 2020 - 11:07
martina kurvová (anonym)
Já královna Alžběta K.H. neboli Alžběta Kaďaková hovnolová vás vyzívám na souboj mezi prstičpíči a honičpíči kdo vyhraje tak bude mi zlatý řád vařečky plné hovena mrdek a každá kurva si to bude chtít koupit tu vařečku takže obchody budou kompletně domrdané kurvama které chcou vařečku ať dosanou řád kurvy největší! jenomže nějvětší kurva jsem já! a muj kurvoidní kurevský skurvysynský kurvoid nevezme!!!
11. Červenec 2020 - 11:53
Josef Flundra (anonym)
Martino ty flundro ty jsi zase šlapala na d1 že: ty šlapko jedna
11. Červenec 2020 - 11:55
Pavkol (anonym)
Odpověď na Já královna Alžběta K.H.
a ty už si nějaký hovno do hajzlu teda kvůli informacím radši napíšu šišku do záchodu dneska vypustila Martino?
11. Červenec 2020 - 12:06
Informace (anonym)
V pohodě řekněme hovno ja se včera trochu opil a také jsem používal jiné výrazi
11. Červenec 2020 - 13:13
martina kurvová (anonym)
Hej Pavle ptej se někoho jiného ty úchyle ať tady nepláče kvůli tebe tak flundra
11. Červenec 2020 - 13:14
Návštěvník (anonym)
no a co jako? Jdi do piči kurvo jedna
11. Červenec 2020 - 14:21
Pavkol (anonym)
steve a milane jednou stránka na tohle téma je tak se budu ptát koho chci na co chci pouze v případě že na to dotyčná neodpoví tak ztichnu ale nějakejma sahodlouhejma textama na jiné téma mě neumlčíte možná na čas sklidníte ale i kdybych si musel najít jinou formu třeba kámošky na mobilu tak je to čistě moje věc
11. Červenec 2020 - 14:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na steve a milane jednou stránka
Nedej se Pavle ta spamerka z Hulína má v hlavě vyhuleno.Ono na Zlínsku jsou zlí lidé.
11. Červenec 2020 - 14:30
Pavkol (anonym)
no jo tak jsem to jen zkusil ale fakt u martiny to uznávám ale vy ostatní s tím nicky baby a to je ale neštěstí už běžte někam jednou tahle stránka o tamtěch věcech byla a kvůli vám tomu už 10 stránek není vy si myslíte že když odradíte ivu honzu a Pavla Koláře tedy Pavkola že změníte svět? už jsem před časem vyhrožoval že to tu zabalím a zatím děláte všechno proto abych to udělal doopravdy
11. Červenec 2020 - 14:31
Pavkol (anonym)
Odpověď na Nedej se Pavle ta spamerka z
díky za podporu návštěvníku aspoň někdo mě tu chápe
11. Červenec 2020 - 14:37
Návštěvník (anonym)
Zase si odpovídá sama sobě Pavle, no co chceš od nahulené baby z Hulína.
11. Červenec 2020 - 14:45
Pavkol (anonym)
Odpověď na Zase si odpovídá sama sobě
a ty jsi holka nebo kluk že bych se na to zeptal tebe? :) ale jen pokud si holka pokud si kluk tak jsem rád že mě aspoň chápeš
11. Červenec 2020 - 14:47
Návštěvník (anonym)
Já jsem sousedka Liby, je to stará rašple. Ale jdu jinam, jinak ti to tady zavíruje. IGNORUJ, TO JSOU NEJLEPŠÍ ODPOVĚDI NA TAKOVÉ SPAMERSKÉ HOVADA. ČAU
11. Červenec 2020 - 14:50
Pavkol (anonym)
Odpověď na Já jsem sousedka Liby, je to
ok ale jinak ještě jednou děkuju alespoň za pochopení
11. Červenec 2020 - 14:53
Pavkol (anonym)
Odpověď na Já jsem sousedka Liby, je to
jasný radši si někoho na dané téma najít třeba na emailu a ne tady ale jsi hodný návštěvníku že si mě varoval doufám že ještě včas že už není pozdě
11. Červenec 2020 - 15:00

Stránky

Přidat komentář