Reklama

kakání partnerky

Petr (Út, 4. 6. 2013 - 09:06)

Mě se líbí když to hodně stříká.

Jolanka (Po, 3. 6. 2013 - 23:06)

Rády jsme v dětství s kámoškama chodívaly kadit do kukuřičného pole, bylo to naše tajemství a strašně mě to tehdy vzrušovalo a vždy jsem se na to těšila.Jednou nás u toho šmírovali kluci ze sousední vesnice a my dělaly, že o tom nevíme a kadily jsme schválně tak,aby to viděli co možná nejlépe. Tak to byl teprve ten správnej požitek pro naše zvrhlé choutky!!

Desátník Kakače (Po, 3. 6. 2013 - 15:06)

Stolice, zejména dámská, je velmi krásná.

Pavkol (autor m (Ne, 26. 5. 2013 - 15:05)

aha, ještě jednou jsem si to přečetl pozorně a už mi to došlo, no hlavně jestli si kvůli tomu o partera před kterým si hrcla při análu nepřišla

beze jména (Ne, 26. 5. 2013 - 15:05)

Hrcla jako že prdla nebo posrala?

Milena (So, 25. 5. 2013 - 21:05)

No nevím, já jsem si jednou hrcla při análu a máme to s kakáním vyřešeno.

No dobrý (So, 25. 5. 2013 - 07:05)

ano dá se to tak říct že,...Je vidět Tomáši, že seš fakt velkej "odborník" přes toto,už podle toho písma.Myslím, že bys sám potřeboval pomoct, nejlépe tak teplou, studenou a do klece.

anonym (Út, 16. 12. 2014 - 14:12)

Nejlepší to má...hey belisima video

http://poopeegirls.com/1842-girl-shit-in-the-toilet-and-the-sink.html#cl

Mira (Ne, 14. 12. 2014 - 20:12)

Nejlepší to má přítelkyně nebo manželka koprofila. Velmi vhodný Vánoční dárek totiž může být i hovno ve sklenici.

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 23:05)

dokonce znám někoo kdo se tomu věnuje a plátí za tohle prachy odborně se tomu říká fekalník nebo hovínkař už do dělám skoro od 10 let od tě doby když moje nepřítelkyně která me držela s jedním klukem jí nechal aby si mě ona vysrala do huby a abych do snědl byl to psychopat a znásilnoval malé holky prej policie ho chytla ale mě pak to posedlo od té doby mě to hodně vzrušuje a hodně moc laká jako sex

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 23:05)

dokonce znám někoo kdo se tomu věnuje a plátí za tohle prachy odborně se tomu říká fekalník nebo hovínkař už do dělám skoro od 10 let od tě doby když moje nepřítelkyně která me držela s jedním klukem jí nechal aby si mě ona vysrala do huby a abych do snědl byl to psychopat a znásilnoval malé holky prej policie ho chytla ale mě pak to posedlo od té doby mě to hodně vzrušuje a hodně moc laká jako sex

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 23:05)

dokonce znám někoo kdo se tomu věnuje a plátí za tohle prachy odborně se tomu říká fekalník nebo hovínkař už do dělám skoro od 10 let od tě doby když moje nepřítelkyně která me držela s jedním klukem jí nechal aby si mě ona vysrala do huby a abych do snědl byl to psychopat a znásilnoval malé holky prej policie ho chytla ale mě pak to posedlo od té doby mě to hodně vzrušuje a hodně moc laká jako sex

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 23:05)

dokonce znám někoo kdo se tomu věnuje a plátí za tohle prachy odborně se tomu říká fekalník nebo hovínkař už do dělám skoro od 10 let od tě doby když moje nepřítelkyně která me držela s jedním klukem jí nechal aby si mě ona vysrala do huby a abych do snědl byl to psychopat a znásilnoval malé holky prej policie ho chytla ale mě pak to posedlo od té doby mě to hodně vzrušuje a hodně moc laká jako sex

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 23:05)

dokonce znám někoo kdo se tomu věnuje a plátí za tohle prachy odborně se tomu říká fekalník nebo hovínkař už do dělám skoro od 10 let od tě doby když moje nepřítelkyně která me držela s jedním klukem jí nechal aby si mě ona vysrala do huby a abych do snědl byl to psychopat a znásilnoval malé holky prej policie ho chytla ale mě pak to posedlo od té doby mě to hodně vzrušuje a hodně moc laká jako sex

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 22:05)

Ehm,aha, tak tady taky. No...Jestli chceš foresta klidně taky si stenou o tom pokecám a taky bych tě rád viděl jak krásně kakáš na záchodě jestli nejsi proti jsem hodně zkušenej jestli by jsi souhlasila mám stím veliké zkušenosti když tak napiš mi na email [email protected] ano domluvíme se

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 22:05)

Ehm,aha, tak tady taky. No...Jestli chceš foresta klidně taky si stenou o tom pokecám a taky bych tě rád viděl jak krásně kakáš na záchodě jestli nejsi proti jsem hodně zkušenej jestli by jsi souhlasila mám stím veliké zkušenosti když tak napiš mi na email [email protected] ano domluvíme se

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 22:05)

on má protilátku proti tomu lečí se to ještě s holčičím hovnem normalním nesmí to být růjem a ne řídký je jedno jaký holčičky malé velké nebo dospělé ale dá se to vyléčit už 4 lidi z tho dostál ale říkál žeto musí být aspoň 4 hovna holčičí a zbytek zářidí on a pak mi dá vedět ale mám stím velké zkušenosti vždycky venku když vidím kakát holku nebo slečnu či pání mě to hodně přitáhuje

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 22:05)

ano dá se to tak říct že, jeto nemoc ale ne tak uplmě znám člověka který se tomuhle venuje je to vědator takový a dokáže zjistit proč to nám to chutná a hodně vzrušuje pokud se toho chce někdo zbavit dá se to zbavit ale některý se toho zbavit něchtej protože nás to báví a dělá nám to dobře pokud někdo bude chtít pomoct napiš te mi

Tomáš (St, 22. 5. 2013 - 22:05)

Tomáši výstižně...Jo mám s tím velký zkušenosti znám po svetě co tohle dělájí a znám hodně fekalníku mám stím velký zkušenosti už jsem to hodněkrát dělál a hodně lidí hlavně holek viděl jít na velkou a ještě scháním nějakou holku některý si to daváj rozmzavát na ksicht nebo na sebe vysrat mě stači když mi to vysere klidně mimo já si pak o to postarám sám

Aliasd (So, 13. 12. 2014 - 15:12)

Zdravím svou jmenovkyni. Já...Ahoj Jani,kdyby jsi někdy chtěla to vyzkoušet aby tě někdo u toho pozoroval a byl u toho vzrušenej,já bych se teda u toho udělal hned.Příjde mi to velice vzrušující a klidně bych ti předvedl kdykoli to samé.Tak napiš na mail:[email protected] a můžeme se domluvit.

Reklama

Přidat komentář