Reklama

kakání partnerky

zadecek (Ne, 7. 6. 2015 - 15:06)

JJ, chodím na velkou ráda,...Jj, vonelo skvele... a jake ty mas hovinka? Jak ti voni jaka ses vekova kategorie. Ochutnalas nekdy?

rarasek830 (Ne, 7. 6. 2015 - 12:06)

Iva: Jsi štastlivec. Probudit se splným zadečkem už většinou dává tušit, že to kakání bude radostné a bude toho opravdu hodně ke kakání :) Asi bych měl zakousnout nějaký ten banán také. Možná ještě se zmrzlinout :) Mě se o víkendu kakání trochu zdrželo. Včera jsem si dal na čas, ukuchtil jsem si oběd, nacpal břicho a až potom to na mě přišlo. Tentokrát to ale nebylo úplně ideální. Bylo toho trochu málo a jenom taková dlouhá a tenká nudle. Díky tomu, že to bylo tak tenké, ani jsem skoro necítíl, že šlo něco ven. Zatlačil jsem a najednou bylo po všem. Mnohem lepší jsou silnější šišky, u kterých cítím, že něco tlačím. Na dnešní hovínka také ještě čekám. Ale věřím, že ještě dnes určitě přijdou a bude to lepší než včera. Nějak se mi ta víkendová "zábava" z ranních hodin posunula. Ale to nevadí. Důležité je, že ono to přijde :)

Nejlepší při kakání jsou pro mne ty pocity na počátku. Když začínám tlačit a dírka mi začíná otevírat, aby se hovínko dostalo ven. Takový pocit radosti a slasti s mírným mrazením po celém těle. Rád bych si tento pocit užíval mnohem déle, ale je to všechno moc rychlé. Občas zkouším tlačit jen tak pomaličku, aby se mi zadeček otevíral delší dobu a někdy i polevím ještě než mi hovínko úplně vykoukne ze zadečku a ono zase zajede zpět do mě. Tento pocit, když jde hovínko dozadu je také příjemný.

Při tom vícedenním nekakání já nepociťuji nepříjemné pocity. Takže mě to čekání na hovínko nevadí. Možná naopak si to potom více užívám. Nestává se to moc často a proto je to takové zpestření. To hovínko je za ty dny větší a musím více tlačit, zadeček se mi i musí otevřít mnohem více a hovínko je tužší, takže ho více cítím, když jde ven. Je to takový intenzivnější. Ale asi bych nechtěl, aby se mi to stávalo pravidelně. Když je to jednou za čas, je to příjemná změna, ale ten každodenní pocit z kakání je moc prima.

SRÁČ XXL (Ne, 7. 6. 2015 - 11:06)

Zdravím vás.Dnes jsem se...Já si dávám banány s pikaem a se šlehajdou, to pak jedou velké jako kráva

Iva (Ne, 7. 6. 2015 - 08:06)

Zdravím vás.Dnes jsem se probudila s plným zadečkem,už si to žádalo jít ven.Nedivím se,v pátek ráno jsem spořádala hodně banánů.A výsledek se dostavil.Vykakala jsem 4 šišky střední velikosti,šli pomalu jedna za druhou,byly krásně sformované,pocit kakání jsem si dokonale užila.Jsem si jistá,že vyšlo všechno,co jsem v dolní části traktu měla.Když jsem si utírala zadeček ,toaleťák byl čistý,takže můj zadeček po vykakání byl taky čistý,to je důkaz toho,že vyšlo všechno.Každému,kdo moc rad kaká,garantuju,že díky banánum se krásně vykaká.Stolice se krásně sformuje,leze pomalu a ten pocit slasti si doslova užije a taky pocit z krásně vykakaného hovínka.Dnes jsem se vykakala opravdu krásně,hned mám lepší náladičku,a to přeju každému z vás.Krásne sváteční kakáničko vam přeju.Mějte se krásně.

Iva (So, 6. 6. 2015 - 21:06)

Adame,když se chceš něco zeptat,mužeš napsat v tehle diskuzi,odpovím ti.Díky.Měj se krasne.

Fialka (So, 6. 6. 2015 - 19:06)

Fialko take rada kakas nebo i...JJ, chodím na velkou ráda, tohle tvoje bylo tak akorát, ani tvrdý ani řídký, prostě super. A když skvěle voní, tak to nemá chybu

zadecek (So, 6. 6. 2015 - 17:06)

Ano, zaregistrovala jsem...Fialko take rada kakas nebo i neco vic? Jj toto hovno bylo dost velke a mazlave ale citit bylo hezky ale kakam i menci :) rad bych videl tve :)

Fialka (So, 6. 6. 2015 - 16:06)

Ja dnes kakal pekne velke...Ano, zaregistrovala jsem tvoje hovno, velmi pěkné, ale sníst bych ho nechtěla.

zadecek (So, 6. 6. 2015 - 16:06)

Ja dnes kakal pekne velke hovinko musel jsem vic tlacit hlavne nez se roztahla dirka. Pak se hovinko v puli prelomilo :) je na fotce na hovno.sk nick jako tady ... chtel bych videt a citit hovinka mistnich slecen... jak vam to voni? Mate chut ho i ochutnat?

zadecek (So, 6. 6. 2015 - 16:06)

Rad pokecam o kakani je mi 27 a jsem kluk. Napis [email protected]

pro Ivu (So, 6. 6. 2015 - 15:06)

Zdravím...Ahoj Ivo, rád bych o tom zkusil vyměnit pár slov. Zkus mi prosím napsat: [email protected]

Pavkol pro ivu (So, 6. 6. 2015 - 08:06)

Jsem rád že si mám s kým o tom psát resp. od koho to číst. Díky za pochopení holky a věřím,doufám a přál bych si že budete v dalších příspěvcích pokračovat

Iva (So, 6. 6. 2015 - 08:06)

Zdravím všechny.Pavkole,děkuju,jsem rada,že ti můj příspěvek udělal radost.Janko,jsem ráda,že si byla úspěšná,zkus to takhle nastartovat,věřím,že se ti to povede každý den.Dnes jsem byla taky úspěšná.S radostí a požitkem jsem vykakala krásnou dlouhou tenkou šištičku,užívala jsem si to i proto,že je sobota a nikam nespěchám.Náš profesor anatomie furt říkal,že každý zdravý inteligentní člověk by se měl podívat co z něj vyšlo.Nemoci trávíciho traktu jsou hnusní a zákeřní.Proto my ,kterí se můžem normálně vykakat by jsme si měli toho vážit.Co by lidi s vývodem(colostomii) dali za to,kdyby se mohli vykakat přirozenou cestou.Kakání je normální přirozena věc,bez které by život nebyl možný.každý živý tvor se musí vyčurat a vykakat.Není se za co stydět.Kdyby se o tom otevřeně mluvilo,myslím si,že i tých nemocí by bylo méně.Takže jsem napsala co mě teď napadlo,snad jste si z toho něco odnesli.Zatím se mějte krásně.Příjemné víkendové kakáníčko přeju.

Jana (So, 6. 6. 2015 - 05:06)

Jana: Když píšeš, že bys...Rarášku, našla jsme to úplně náhodou, hledala jsem na doktorce něco na chronickou angínu (pro mou kamarádku) a přitom mne nějak naskočila i toto téma. Připadalo mne netypické, proto mne zaujalo. Netušila jsme, že se o tom může vést diskuse i v této rovině, to mne možná zaujalo.

Fakt se dost stydím, přiznávám se, to psaní mne jde mnohem lépe než o tom mluvit. Kakání mám ale ráda, hlavně tem pocit po něm, to odlehčení. Já si myslím, že každý kaká rád (pokud nemá průjem), jen to málokdo chce přiznat. Je to asi jak se sexem, každý ho má rád, ale nechce o tom třeba mluvit. I když já ho už nějakou dobu nemám a přiznám se, že o chlapa nyní nestojím, prožila jsem zklamání v manželství, pro mne je nyní hlavní můj syn a vnučka. Tímto ale nemám vůbec nic proti mužům, abys to špatně nepochopil.
Bez sexu se žít dá, bez kakání ale ne, možná v tom je trochu rozdíl. A možná zvýšený zájem o to druhé svým způsobem nahrazuje to první. Tak asi nějak tak.

Jana (So, 6. 6. 2015 - 05:06)

Ivo, děkuji. Když jsme byla mladá, tak jsem se za kakání velmi styděla a zadržovala, z toho to mohlo vzniknout. I dnes se mne o tom špatně mluví, ale dá se o tom psát. Děkuji.
Proto jak jsem si dnes ráno přečetla příspěvky, hlavně Tvůj, tak jak jsme vstala, tak si zacvičila, vypila skelnici studené vody, znovu zacvičila s sedla si na záchod. Chvíli seděla, asi 3x potlačila a pak přišlo slastné nucení a nakonec vykadila pěknou docela dlouhou šišku. Ten pocit, super.
Jinak ale já zase po 3 i více dnech nekakání nemám takové problémy jako Ty, nijak se to na mne neprojevuje, asi je to tím, že u mne je to normální stav.

Iva (Pá, 5. 6. 2015 - 21:06)

Zdravím všechny.Mám radost že okruh diskutujícich se rozrostl.Dnes jsem se vykakala normálne,krásna dlouhá hneda zdrava šištička.Janko,nevím jak dlouho máš problém s kakáním,ale všechno je o treningu,stravě a psychicke pohode.střevo je sval,který se stahuje a roztahuje,je potřebné ho trenovat,jinak ochabne a bude líné.Zkus změnit stravu,dej si acidko s vločkama,celozrní chlebík,hodně zeleniny a ovoce.Zkus taky cvičit hlavně dřepy a břišaky.A když máš čas zkus si sednout na zachod a i když se ti nechce kakat,tlač,je to dobry trening,snad to kakání nastartuje do normalu.Rarasek,kakání miluju,když jdu každý den,jinak by mi to chybělo,tak jak za ty 3 dny,pak se cítim nepříjemně-nafouklé bříško,bolest hlavy a cítim se jako otrávená.Ale na druhou stranu,když jdu na záchod po 3dnech nekakání,užívam si to víc protože šiška jde pomaleji musím víc tlačit,a toje pro mě slast,jak jsem to už psala-něco jako orgasmus.Každodenní kakání si moc neužiju,vyleze to ze mě rychle,za 10 vteřin jsem vykakaná.Ale mám radost z toho,že vyprodukuju krásnou zdravou šišku.Jestli chceš,mužeš napsat,co prožívaš při svém kakání cokoliv co tě napadne.Všem přeju příjemné kakaníčko.Mějte se krásně.

Pavkol (Pá, 5. 6. 2015 - 19:06)

Jano děkuji za příspěvek i tobě

Pavkol (Pá, 5. 6. 2015 - 19:06)

Ivo gratuluji ti k tomu že se ti to i přes ženské problémy povedlo navíc si uvedla konkrétní počet takže příspěvek pro mně jak dělaný děkuji za pochopení a za pdoporu i za to přání

rarasek830 (Pá, 5. 6. 2015 - 19:06)

Zdravím všechny.Za 3dny...Iva: Děkuji za podporu. Snad bych mohl na chvíli využít tebe a vyměnit si pár zpráv, budeš-li mít chuť :) Třeba zapomeneš na ten stres, který tě v tuto chvíli trápí a kakání ti zvedne náladu :) Podobné nekakací dny jsem měl nedávno také. Většinou chodím pravidelně každý den, ale minulý měsíc se mi hned dvakrát poštěstilo mít třídenní absence. Ale když to přijde, je to zase jiné potěšeníčko než to obvyklé každodenní kakání. Chce to trochu více tlačit, ale o to radostnější je výsledek :) Nevím jak ty, ale já po takové třídenní absenci mám to hovínko jako koza bobky :) Jak se tak tlačí ven, rozpadá se na malé bobky. Co máš raději ty? Když to jde každý den nebo máš raději to kakání po několika nekakacích dnech?

rarasek830 (Pá, 5. 6. 2015 - 19:06)

Linda: To máte s přítelem docela štěstí, že jste se našli dva, kteří mají rádi kakání. Pamatuješ si kdo z vás toto téma (kakání před tím druhý) nadhodil jaké první a jakým způsobem?

Reklama

Přidat komentář