Reklama

kakání partnerky

Honzík (So, 20. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Ivo! Tak to mám za sebou. Velké a tuhé. Já mám asi líné střevo. Chodím po několika dnech. To se mi teprve začne chtít. Jak tu potřebu nepociťuji, tak na to zapomínám. Dá se to nějak přenastavit? Děkuji.

Pavkol (So, 20. 6. 2015 - 11:06)

5 krásných dlouhých šišek s žbluňknutím no to je nádherný výkon. doufám že i ta moje budoucí bude tak tolerantní že mi buď přímo výkon anebo výsledek bude ukazovat. taky bych chtěl mít tak tolerantní holku jako jsi ty ivo ke svému příteli

prase ! (So, 20. 6. 2015 - 09:06)

Zdravím vás...dej si je zarámovat!

Iva (So, 20. 6. 2015 - 09:06)

Zdravím vás všechny.Janko,blahopřeju k uspěchu.Jen tak dál.Kakání je užasná věc,tak si ji užívej.Co se týče broskví,ti jen změkčí stolici,uplný průjem z toho není.Ale máš pravdu,raději se pořádně vykakat najednou,než každou chvíli po trošku.Sochaři,ohledně toho výletu-na místě,které jsem si vyhlédla na kakání,jsem viděla několik hovínek,buď tam byl někdo z naši party,nebo někdo uplně cizí co šel kolem.Byly to různé hovínka,tak jako každý člověk je neopakovatelný originál,tak každý člověk vykaká jiné hovínko.I když jsme všichni jedli stejná jídla.Každý den vykakáš jiné hovínko,i když se ti zdá podobné,ale stejné jako bylo včera není.Co se týče mé kamaradky,moc se ji mluvit nechtělo,jen usilovně tlačila.Říkala jsem ji,ať toho nechá,ať to zkusí doma,doma něco sní,třeba švestkový kompot,aby se to aspoň trošku pohlo.Proč se takhle trápit.Říkala,že když se vráti do třídy,znovu se ji bude chtít.Je to blbý pocit,chce se ti kakat a když si sedneš na misu,nic z tebe neleze.Snědla moc čokolady,čokolada ucpáva.To jsem taky zažila,ale naštěstí jsem byla doma,maminka mi dávala pít ovocné šťávy a trošku to "přimrzlé" hovínko nakoplo.Ostatní holky,co byly na záchodě,viděli,že kaká,ale každý si šel za svým,na nic se neptali.Na lyžáku jsem kakala až na druhý den po příchodu.Bylo to asi změnou prostředí,jinou stravou.O ostatních nevím,možná že kakali někde ve křoví,za stromem,když jsme byly na svahu.Honzíku,nevím ,síce tlačení je zdravé,trenuje se tím střevo,aby neochablo,ale když je to příliš a to hovínko je tak tuhé,že ho sťeží vytlačíš a stáva se ti to často,můžeš si uhnat hemoroidy(zlatou žílu)a to je moc nepříjemné,nebo si můžeš něco natrhnout.Takže zkus si to nastartovat tak,abys mohl pěkně bez problému kakat.Dnes ráno mám pohodovou náladičku,když tohle píšu.Dnes jsem vykakala 5 KRASNYCH VELKYCH DLOUHYCH ŠIŠEK.Nedivím se,byla jsem na oslavě,kamaradka měla promoce,už jsem věděla,že z toho bude pořádna kakačka.Ještě teď slyším,jal žbluňkli do záchodu.Můj drahý měl taky pohodovou náladu,tak jsem mu je ukázala.Nezlobil se,díval se udiveně a říkal"To všechno bylo v tomhle krásnem štíhlem bříšku,člověk by nevěřil".Ja strašně miluju takhle se vykakat.Takové kakáničko není každý den a já si ho moc užívam.Jak ze mě lezou ty užasné šištičky.Když jsem je viděla v záchodě,no nádhera.Někomu je z jeho vlastních hovínek na blití,mě tedy ne,je to produkt mého těla a potvrzuje že jsem zdravá,a navíc jsou uhlédné a pěkně tvarované.Tak tolik na dnes.Mějte se krásně ,příjemné kakáničko přeju

Mark (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Chjo, zase Honzík, milovník...Horší je tu ten úchyl přes turecké hajzly. Pořád je zamilovaný do možnosti vysrat se na tureckém hajzlu. Ale nedokáže ho najít a pořád s tím otravuje asi 5 let. Proč někam nejede, na to ten úchyl neodpovídá. Chce, aby turecký hajzl přilétl za ním jako létající koberec.

Vincek (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Jani, neměla jsi nějaké...Jani, neměla jsi nějaké webovky o kakání? Tam taky byla Jana, která měla podobné zážitky jako Ty a chtěla tam vést diskuzi. Měla tam i ankety a tak. Kdy chodíte na velkou, jak často, jestli mužům smrdí stolice víc apod. Zajímavé je, že se žádná diskuze nerozproudila, tak ty stránky asi po 3 letech zrušila.

Pozorovatelka (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Pardon: na Janu a Ivu.Chjo, zase Honzík, milovník těžkého tlačení.... holčička na nočníčku nemohla vytlačit tuhou skybalu a tak plakala, ale zatnula pěstičky a sestřičky jí povzbuzovaly, aby byla statečná. Po vytlačení jí pochválily. Tak toto miluje Honzík. Speciální úchyl na tlačení kamenných bobků. Když u toho teče krev, tak ještě lépe. Jednou nám tu napsal asi 30 takových příběhů, tak mu někdo napište, jak jste tlačili a bylo to extrémně těžké.

Honzík (Pá, 19. 6. 2015 - 19:06)

Pardon: na Janu a Ivu.

Honzík (Pá, 19. 6. 2015 - 19:06)

Otázka na Janu a Lindu: bolí vás někdy odchod tuhého hovínka? Mě dost. Je v pořádku zatnout zuby a vytlačit to? Není to nebezpečné? Napsali byste pro mne něco něžného a povzbuzujícího? Děkuji.

Martin (Pá, 19. 6. 2015 - 16:06)

Zajímavé téma. Když jsem se seznámil se svojí dnes už manželkou, zjistil jsem, že jakékoliv takto intimní téma pro ni bylo tabu. Pamatuji na jeden večírek, kdy toho více vypila a potřebovala se vyčůrat. Jenže nebylo kde a já jsem ji při chůzi podpíral protože měla hodně vysoké podpatky a alkohol udělal své. Říkám ji, nestyď se a v klidu se vyčůrej, tady je park. Park to teda nebyl. Byly to 2 stromy a tráva. Za boha ne. Když už řekla, že se asi počůrá, tak říkám dobře, lepší než kdyby ti praskl močový měchýř a hrozila nějaká operace. Tak říkám zastavíme, v klidu se počůráš, je noc nikdo stejně nikde není, oblečení se vypere. Také ne. Sundala si boty, které mi dala společně s kabelkou do ruky, aby mohla jít sama a nakázala mi jít 200 metrů napřed a nesměl jsem se otočit, abych ji neviděl počůranou. Dál jsem dostal za úkol zavolat jestli někdo není na naší ulici a jak vejdu do domu se zamčít v ložnici, aby se ona mohla osprchovat, převléct a vyprat hadry. Domů jsme tak nešli jako normální pár, ale já vpředu a ona bosa v punčochách daleko za mnou.

Vincek (Pá, 19. 6. 2015 - 09:06)

Ahojte, pozdravuji všechny....Jani, neměla jsi nějaké webovky o kakání? Tam taky byla Jana, která měla podobné zážitky jako Ty a chtěla tam vést diskuzi. Měla tam i ankety a tak. Kdy chodíte na velkou, jak často, jestli mužům smrdí stolice víc apod. Zajímavé je, že se žádná diskuze nerozproudila, tak ty stránky asi po 3 letech zrušila.

Jana (Čt, 18. 6. 2015 - 15:06)

Ahojte, pozdravuji všechny.
Pro Sochaře - ano, styděla jsem se dost, doma i ve škole, tam jsem snad ani nikdy kakat nebyla a na takových hromadných vícedenních akcích jsem raději šla brzy ráno, když ještě všichni spali. Proto raději v té přírodě, křoví, kde o mne nikdo nevěděl. Nijaké zvláštní kakací zážitky ale nemám. Vím jen, že často se mne chtělo před zkouškama ve škole, ale pokud to šlo (a to většinou šlo vždy), jsem to zadržela. Ten jistý druh studu mám v sobě i nyní, kdybych ho neměla, asi bych na tuto diskusi nikdy nezabruslila. Ale velmi pěkně se mne s vámi píše, děkuji. Takže k mému současnému kladnému vztahu ke kakání jsem se postupně dlouho propracovávala a nikdo o tom nevěděl, ani nesměl vědět.
Ivo, děkuji za povzbuzení, jak v osobním životě i kakání. Chlapa nyní fakt nechci, pro mne je vším vnučka a syn a také snacha, která mne nepovažuje za obávanou tchyni, ale starší kamarádku. Tvá ráda ohledně broskví je dobrá, ale já zase nechci, aby to přešlo do průjmu. i když chodím málo, tak se téměř vždy dokonale vyprázdním a to je možná lepší než něco jen polovičatě a za třeba za hodinu znova. na WC často přemýšlím o všem možném a už nějaké inspirace mne tam napadly. Knížky na WC ale nečtu, max. tak nějaký program nebo si vyřídím sms.
Dnes jsem byla netradičně až odpoledne, jedna střední šiška, nevybočující z normálu.
Bobo, taková úleva po 7 dnech musí být super, to musíš být pak v sedmém nebi, nevím kolik je u mne rekord, možná k tomu týdnu se to blíží. Raději to ale zkoušet nebudu, i když by to mohlo být fajn, takové super odlehčení. Ale každé kakání je super (mimo průjmu), tak proč to oddalovat.
Tak přeji všem pěkná, formovaná hovínka. Jana

Jana (Čt, 18. 6. 2015 - 15:06)

Ahojte, pozdravuji všechny.
Pro Sochaře - ano, styděla jsem se dost, doma i ve škole, tam jsem snad ani nikdy kakat nebyla a na takových hromadných vícedenních akcích jsem raději šla brzy ráno, když ještě všichni spali. Proto raději v té přírodě, křoví, kde o mne nikdo nevěděl. Nijaké zvláštní kakací zážitky ale nemám. Vím jen, že často se mne chtělo před zkouškama ve škole, ale pokud to šlo (a to většinou šlo vždy), jsem to zadržela. Ten jistý druh studu mám v sobě i nyní, kdybych ho neměla, asi bych na tuto diskusi nikdy nezabruslila. Ale velmi pěkně se mne s vámi píše, děkuji. Takže k mému současnému kladnému vztahu ke kakání jsem se postupně dlouho propracovávala a nikdo o tom nevěděl, ani nesměl vědět.
Ivo, děkuji za povzbuzení, jak v osobním životě i kakání. Chlapa nyní fakt nechci, pro mne je vším vnučka a syn a také snacha, která mne nepovažuje za obávanou tchyni, ale starší kamarádku. Tvá ráda ohledně broskví je dobrá, ale já zase nechci, aby to přešlo do průjmu. i když chodím málo, tak se téměř vždy dokonale vyprázdním a to je možná lepší než něco jen polovičatě a za třeba za hodinu znova. na WC často přemýšlím o všem možném a už nějaké inspirace mne tam napadly. Knížky na WC ale nečtu, max. tak nějaký program nebo si vyřídím sms.
Dnes jsem byla netradičně až odpoledne, jedna střední šiška, nevybočující z normálu.
Bobo, taková úleva po 7 dnech musí být super, to musíš být pak v sedmém nebi, nevím kolik je u mne rekord, možná k tomu týdnu se to blíží. Raději to ale zkoušet nebudu, i když by to mohlo být fajn, takové super odlehčení. Ale každé kakání je super (mimo průjmu), tak proč to oddalovat.
Tak přeji všem pěkná, formovaná hovínka. Jana

Sochař (Čt, 18. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Ivo, děkuji za odpovědi na předchozí otázky i info o tvých šiškách.
Tvůj zážitek z výletu patří k dalšímu hezkému vyprávění a je fajn, že se ti to tak moc líbilo. Viděla jsi po těch pár dnech v tom lese i hovno někoho dalšího z party? Zajímalo tě to?
A vzhledem k tomu, že se tu nic neděje, tak budu v otázkách pokračovat... k té kamarádce bych se zeptal třeba ještě na to, jestli ona sama to nějak komentovala? A co ostatní holky, co tam během té přednášky přišly a viděly ji tam těmi otevřenými dveřmi? Určitě jim bylo jasné, že tvoje kamarádka kakala.

Jinak jsem předtím psal, že lyžák je celkem běžný..to ovšem platilo asi v tvém případě, že jsi se vykakala ráno v chatě a tím to pro tebe skončilo, ale co ostatní? Pokud by mělo platit, co jsi psala výše, tak se jim muselo chtít kadit v průběhu dne při lyžování? A na svahu asi moc možností není...jak to tehdy řešili a kde kakali?

Bobo (Út, 16. 6. 2015 - 10:06)

Náhodou je to fajn, když tak 7 dní nejdu kakat, a pak tak tlačím na záchodě, až mi lezou oči z důlků. No, prostě bomba.

Pavkol (Út, 16. 6. 2015 - 09:06)

přesně ivo jak říkáš nevadí že jen jedna ale hlavně že byla

Iva (Po, 15. 6. 2015 - 20:06)

Ivo: Také zdravím a děkuji...Zdravím tě,Sochaři,zdravím taky všechny v diskuzi.Ptáš se ohledně výletu.Takže na výlet,na který nikdy nezapomenu,protože tam bylo strašně fajn,byly tam skvělí lidi,byly jsme dobrá parta,bylo to ve stanech,byly jsme tam 5 dní,v krásne přírode s potůčkem a nedaleko byl lesík,nebyly tam zachody,tak jsme chodili čůrat i kakat přímo do lesíka,bylo mi 17 let a za 5 dní jsem si užívala kakáničko v lese sama.Vzbudila jsem se a šla jsem se vykakat,ostatní byly načasovaní jinak,nekterí byly dříve,jiní později.Můžu říct,že kakání ve dřepu v lese bylo něco jiného než kakání na zachode.Jinak všude se píše o tom ,že správna poloha při vyprázdnování je ve dřepu,je to zdravé a člověk se dokonale vyprázdni.Já jsem zažila jěště větší pocit euforie než když kakám na zachodě.Neopísatelny pocit,je to jiné,než když šišky žblunknou do zachodu,a jiné když lezou přímo pode mnou a vidím je zblizka.Takže tolik ,co si pamatuju z výletu.K me kamaradce tolik-viděla jsem ji jak kaka,stála jsem oproti ni.Ale dost se natrápila s tím hovínkem,slzy ji tekli no proste byl to horor,ani moc nevím detaily protože pak jsme spěchali na hodinu,trvalo to asi 10 minut,bylo nam 11 let.Takže k příbehum tolik,co jsem si vzpomněla.Dnes rano byla středne dlouha šiška,ale duležité je, že vůbec byla .Mějte se všichni krasne,příjemne kakáničko přeju.

Sochař (Ne, 14. 6. 2015 - 14:06)

Ivo: Také zdravím a děkuji za hezký příspěvek.
Chudák ta holka, co jsi ji pouštěla před sebe...kor jestli měla průjem (psala jsi, že ho nemáš ráda...také mám rád jen tuhé šišky/bobky), tak to bylo zlé. Přátelsky zní také to s tvoji kámoškou...bylo hezké, že jsi s ní šla! A jaké to bylo pro tebe ji vidět jak kaká? Viděla jsi nebo slyšela, co/kolik třeba udělala? A když se utírala...stoupla si nebo v sedě? Toto jsou věci, který má každý individuálně jako tebou zmiňovaný organismus a tak se ptám...(od mala mě zajímají všemožné rozdíly a to nejen v tomto, ale třeba i odlišnosti mezi jednotlivými sériemi jednoho výrobku (třeba letadel). Ke kamarádce třeba ještě, jak dlouho tam tak tlačila nebo kolik vám bylo?
Tvoje teorie o vlivu kakání na přemýšlení...s tím zkušenosti nemám, ačkoliv jsem si sebou nosil učení i na záchod, tak třeba...
No a k tobě... tak vidíš, přeci jen jsi byla kakat někde v cizím prostředí... Také příběhy rád čtu, protože doma je to pořád stejné...stále stejný záchod, prostředí..a člověk nemusí řešit kam jít, jestli tam bude papír, jestli to tam bude nějaké špinavé atd., na lyžáku a na dovolené je to celkem běžné, ale líbil se mi ten výlet...kde jsi se vykakala během výletu?

Pavkol (Ne, 14. 6. 2015 - 12:06)

no že byly malé nevadí ale tři to je super díky Ivo

Iva (Ne, 14. 6. 2015 - 08:06)

Zdravím vás.Sochaři,Mimo domova jsem kakala,když jsem byla na výlete,na prázdninách,na dovolené ,na lyžáku atd.Ještě k tomu školnímu kakání,Sochaři,děti kakají víc,co se týče množství a taky víckrát za den,protože trávení u dětí probíha rychleji,trávici trakt je kratší,ještě se vyvíjí.Už jsem psala,že každý organismus je nastavený jinak.Já jsem se pořádně vykakala doma,větší množství a pak jsem už ve škole nešla.Co je mi moc líto,protože to mohlo být super,hlavně před písemkou,věřím,že by to dopadlo dobře.Mě vykakání pozvedne náladu a někdy mám pocit,že se mi rozjasní mysl.Někde jsem četla,že nekterí objevitelé,skladatelé a lidi,kteří se zapsali do dějín něčím významným,přišli na ten svůj objev,když seděli na záchodě při kakání.Myslím si,že kakání je užasné i v tom,že "nakopne" člověka na nějakou skvělou myšlenku.O holkách,které byly na školním WC jsem věděla,prože to řekli oni sami,nebo,když jsem byla čůrat a všechny záchody byly obsazeny,čekali jsme,když bude něco volné,byla jsem na řadě a holka,která stála za mnou se kroutila,že už to nevydrží,že se na místě pokaká,tak sem ji pustila napřed.Jednou moje kámoška potřebovala kakat ve škole,chtěla,aby jsem šla s ní.Sedla si na záchod,nezavřela dveře,chtěla sise mnou povídat v průběhu jejího kakání.Jenže mluvit se ji moc nechtělo,strašně moc tlačila,až ji tekly slzy,zrudla,jakoby to hovínko bylo"přimrzlé".Bylo mi jí líto.To je taková věc,když člověka nutká na kakání a když si sedne,tak to nemůže ze sebe vytlačit.Něco ze sebe vytlačila,protože jsme museli spěchat na hodinu,snad až doma se ji to povedlo dovést do konce.Pavkole,jsem rada,že se ti líbi naše příspěvky,snad ti to něco da a dozvíš se něco nového.Dnes to byly tři malé šištičky,jako u dítěte,asi to bude tím,že probírame zážitky z dětství ,kdoví.Tak se mějte krásně,příjemné nedělní kakáničko přeju.

Reklama

Přidat komentář