6926 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavkol (anonym)
ty dva poslední jsem nepsal já ale pravda Iva byla píča a kurva nic víc
17. Květen 2020 - 16:20
Honza (anonym)
myslíš vážně??? teda myslel jsem že se chováš normálně ale tohle teda ne!
17. Květen 2020 - 16:21
Kikina (anonym)
Ty hnusný příspěvky opravdu nejsou od něj. To snad poznáte ne?!
17. Květen 2020 - 17:04
Pavkol originál (anonym)
Odpověď na myslíš vážně??? teda myslel
vůbec ne já si naopak ivy vážím nejvíc ze všech vlastně byla první holka která mou oblibu pochopila ale vzhledem k tomu že se zde už zase nachází někdo kdo mojí oblibu v ženském kakání a zejména pak právě v iviným dehonestuje je toto můj poslední příspěvek a už sem chodit nebudu ještě že minimálně dvě holky mi věří to že jsem si díky tomu fakeovi proti sobě obrátil kdysi Lunyka a teď tebe Honzo s tím už holt nic nenadělám takže sbohem díky tomu fakeovi končím s navštěvováním téhle stránky takže konečně na de mnou (bohužel) vyhrál
17. Květen 2020 - 18:28
Pavkol originál (anonym)
vůbec ne já si naopak ivy vážím nejvíc ze všech vlastně byla první holka která mou oblibu pochopila ale vzhledem k tomu že se zde už zase nachází někdo kdo mojí oblibu v ženském kakání a zejména pak právě v iviným dehonestuje je toto můj poslední příspěvek a už sem chodit nebudu ještě že minimálně dvě holky mi věří to že jsem si díky tomu fakeovi proti sobě obrátil kdysi Lunyka a teď tebe Honzo s tím už holt nic nenadělám takže sbohem díky tomu fakeovi končím s navštěvováním téhle stránky takže konečně na de mnou (bohužel) vyhrál
17. Květen 2020 - 18:28
Pavkol - vzkaz ... (anonym)
Honzo to opravdu ne proč bych se takhle vyjadřoval o Ivě a choval k ivě když mě v tom o co mi jde ukázkově pochopila
17. Květen 2020 - 18:42
Honza (anonym)
dobře chápu
18. Květen 2020 - 11:41
Pavkol (anonym)
Honzo jsi hloupý nebo to jen hraješ říkám že jsem to nepsal tak už di do hajzlu když máš problém a Iva je píča skurvená hnusná i Kikina je nějaka fuchtle
18. Květen 2020 - 11:41
Honza (anonym)
víš co už na mě nemluv
18. Květen 2020 - 11:43
Iva (anonym)
Pavle jestli tohle píšeš tak fakt nevím co si mám o tobě myslet
18. Květen 2020 - 11:45
Pavkol (anonym)
já jsem jako poslední psal ten komentář včera v 18:42 takže ten kdo psal další komentáře za mě za HOnzu a za ivu by zasloužil přes držku
18. Květen 2020 - 13:03
Pavkol (anonym)
iva není žádná p**a a ten kdo to za mě napsal je prachsprostej h***l jen mě mrzí Honzo že věříš tomu kdo za mě popře to co jsem prve napsal takže jestli mu šlo o to to mezi tebou a mnou rozklížit a přestat sem chodit tak se mu to povedlo ale mé virtuální přátelství mezi mnou a ivou to nenaruší iva ví jakej jsem takže ví že ty hanlivé komentáře nejsou ode mně
18. Květen 2020 - 13:11
Pavkol (anonym)
a to s tou držkou mi ujelo jen proto že kvůli neznámému záškodníkovi mi Honza nevěří takže aspoň jednoho se mu proti mě podařilo otočit
18. Květen 2020 - 13:12
Pavkol (anonym)
a to s tou držkou mi ujelo jen proto že kvůli neznámému záškodníkovi mi Honza nevěří takže aspoň jednoho se mu proti mě podařilo otočit
18. Květen 2020 - 13:12
Pavkol (anonym)
Odpověď na Ty hnusný příspěvky opravdu
aspoň někdo mě tu ještě věří díky Kiki
18. Květen 2020 - 13:20
Pavkol (anonym)
Odpověď na Ty hnusný příspěvky opravdu
aspoň někdo mě tu ještě věří díky Kiki
18. Květen 2020 - 13:20
Loupák (anonym)
tak nevím co si mám myslet jednou je to tak jednou jinak koukám že si sem každej může napsat co chce a podepsat se jak chce
18. Květen 2020 - 13:54
Pavkol (anonym)
Loupáku běž pryč vůbec nevíš oč tu běží tak ti radím běž jinak si tě najdu a nakopu držku
18. Květen 2020 - 17:39
Honza (anonym)
přeháníš s tebou končím s Hu*****m se nebavím
18. Květen 2020 - 17:40
Loupák (anonym)
Drž radši hubu Pavle nemáš oprávnění mě napadat
18. Květen 2020 - 17:41
pepa z prdele c... (anonym)
čau ja jsem pedofil a lížu píči malym kurvičkam ližu jim piču s kalhotek nageluju jim pipi a lížu a pak tam strkam pero a cakam ji po hubě plně hoven
18. Květen 2020 - 17:42
Pavkol (anonym)
Honza je čurak Iva je stejně kráva a loupak píčus!
18. Květen 2020 - 17:43
Honza (anonym)
Iva není p**a tak nevím co ji furt nadáváš už kvůli tobě brečela
18. Květen 2020 - 17:43
tiktak (anonym)
Pavla znám tohle by nenapsal ale Pavel se někdy chová jak citlivka a urážlivka
18. Květen 2020 - 17:45
Pavkol (anonym)
tady se aspoň ukázalo že každý si sem může napsat co ho napadne Pavkol a Loupák (myšleno ten Pavkol co ivu nenapadá ale naopak velebí jsou jedna a tatáž osoba nachytal jsem vás (platí pro ty kteří za mě o ivě a dalších píšou hanlivé věci
18. Květen 2020 - 18:20
Iva (anonym)
No jak vidím tahle stranka už není to co bývalo a tuším jiste spravne že komenty jmenem Pavkola Honzy a taky meho jmena píše ten samý človek.Honzík to jiste není.Už nejaky pátek znám jeho styl vyjádrování a retoriku.A taky Pavkola znám on by takove veci na Honzu ani na mne nenapsal.Takže prátelé pokud se chcete bavit tak račte jinam tohleto je stranka pro seriozni lidi co se o vás sotva dá ríci.
18. Květen 2020 - 19:22
Pavkol (anonym)
ivo jsi kurva nic víc!! jsi lůza a flundra!! a mrtka!!! flundro
19. Květen 2020 - 10:32
marek (anonym)
ty magore zavři hubu jo Pavel jse jmenuješ ok najdu si tě a nakoupi ti držku! pojd fight a budeš mit červenou tlamu ty mrtvolo
19. Květen 2020 - 10:33
iva (anonym)
není to ono kdysi jsme byla super parta ale teď se změnil i Pavel
19. Květen 2020 - 10:34
FLUNDRA Z NÁDRAŽÍ (anonym)
cs
19. Květen 2020 - 10:34

Stránky

Přidat komentář