0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ty kurvo jedna zamrdana drž hubu
28. Březen 2020 - 22:16
Jankok (anonym)
A je to zase tady zvracim tvas vy magoři hlavně Iva je pica skutečná zasrana
3. Duben 2020 - 11:38
Anonym (anonym)
Odpověď na A je to zase tady zvracim
Aby ses neposral.
3. Duben 2020 - 12:50
Návštěvník (anonym)
Ať scipniu Němci na koronavirus kurvy
7. Duben 2020 - 21:51
Návštěvník (anonym)
Němci mají významnou kulturu z 15 až 18 století významná architektura zámek kurvstein a král klitoris 1 nebo také kostel svatého Pepíka skurvsteina nebo Hitlerův domek pica Heil Hitler zabít židi!!!! Mrdat . Ok teď nahlédneme do oka hradu puca de shaize klitoris hrad ze století královny kurvy stékající anální sody je významné ale také kurva z Pičína z ČR . Jinak dostáváme se k závěru na téma lízání pici v 10stoleti jak to smrdeli ta plesnivá pica kterou lízal král Rudolf 2 skurveny ale také Alois kundak picimrdejlizej takže se.mejte scipnete na koronavirus a jebat hnusné Švédsko!!! Kurvy jedné fuck you sweden bitch
8. Duben 2020 - 23:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na včera jsem zkoušel podpalit
a hovno hoří? velbloudí prý ano
25. Duben 2020 - 9:05
Radek (anonym)
Odpověď na ne nezajímá mě to jak
Ty tak tohle vymyslet , to je diagnóza :D
26. Duben 2020 - 1:10
Návštěvník (anonym)
Dobrý den dnes 26.4 2020 se stála vyznámná věc zlata adamovská vylizala čuraka martinu kundovi a panu kurvovi jsou too pomrdane kurvy
26. Duben 2020 - 15:00
martina kurvová (anonym)
ja jsem ta největší kurva skurvenná na světě jmenuji se martina kurvová skurvená vykurvená dokurvená vymrdaná pojebaná spíčená jak drahoš skurveny spičeny vymrdat va m´píči vy kundy skurvene spičene děěvske kundy kurvy piči
26. Duben 2020 - 15:02
děvka co líže analy (anonym)
dobry den mam problem ližu analy jak nejaka kurva jak ta skurvena bohdalová ta liže anal mrtvé žirafě co scipla na píční ebolu ale mam rad pepika kundovského spíčeneho skurveneho domrdaneho jak anal skurvenych pind anal píčo jinak vam neco reknu honil sem pero a to striklo na tu bohdalovu skurvenua t scipne švedsko švedi jsou kurvy ubohe spičnee at scipnou fuck you sweden!!!
3. Květen 2020 - 11:10
Tvoje (anonym)
Odpověď na dobry den mam problem ližu
Proč to děláš Mirku? Myslíš si,že to tvůj šéf neví a my taky ne? Jsi úchyl a měl by ses léčit.
3. Květen 2020 - 11:13
Kikina (anonym)
Škoda bývalo to tu pohodový vlákno. Kdysi... Ale nějak to tu sciplo :0(
3. Květen 2020 - 11:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Škoda bývalo to tu pohodový
souhlasím Kikino
7. Květen 2020 - 10:15
Návštěvník (anonym)
Dobrý den mám problém včera jsem měl bohužel silnou erekci kvůli toho že moje sestra srala nevíte co stím zdal se mi sen že ji lížu prdel a užívám si to nevíte co stím? léčím se na psychiatrické léčebně v Brně děkuji přdem
10. Květen 2020 - 19:16
pan PÍČISLAV (anonym)
tak ji vykuř píču a vyliž prdel a už se netrap ja ližu sousedce prdel a sere mě do huby krtkuv dort
11. Květen 2020 - 8:44
Pavkol (anonym)
Odpověď na Dobrý den mám problém včera
na tom není nic nenormálního já jsem v 17 letech slyšel na záchodě žbluňkání šišek (věděl jsem že tam je moje tehdejší láska Monika a už jenom z toho že slyším Moniku kakat mi stoupal taky
11. Květen 2020 - 9:03
marek (anonym)
na tom nic není pravda moje sestra prstí na hajzlu každy den a ja si honím péro
11. Květen 2020 - 10:30
Psychiatrická l... (anonym)
Vážený pane návštěvník (anonym) vy jste uprchl z psychiatrické léčebny v Brně a hrozí vám trest : polknutí hovna z velke tlusté mrtky vy jeden mrde pičovsky skurveny co si myslíte? Vy kundo jedna. Prchání je za vyžrání sloního hovna a vylizani píči mrtve marie terezie ty kundo!!! jedna tak se vratte jinaktrest bude větší + mrdání pneumatiky , lízaní píči skunka, lizani prdele koňa a lízat prdel zlatě adamovské a zitě zkurvené z ordinace vy kundo
11. Květen 2020 - 10:33
Karel Hynek Mácha (anonym)
Jste normální???
12. Květen 2020 - 13:33
Návštěvník (anonym)
chcípněte češi scípněte na koronavirus vy kurvy zasloužíte si vy hnusne kurvy!!! nejmín 7 milionu at scipne
12. Květen 2020 - 19:28
Návštěvník (anonym)
dobrý den dnes jsem sral a vysral jsem to vedle hajzlu a spadl jsem na to hubou a vyžral jsem cely hjzl plyn hoven co mam tedka dělat? chutnaji mi nutim srat sousedy at mam baštu
13. Květen 2020 - 10:58
Návštěvník (anonym)
kurvo zamrdana hnusná spíčená skurvená dojebana pojebana pomrdana domrdana vymrdana pochcana posrana
14. Květen 2020 - 13:50
Waco (anonym)
Takže teď je to tu sraz psychopatů?
14. Květen 2020 - 14:04
claire de pinpasz (anonym)
Dobrý den to jsem já význámná královna claire de pinpasz italská královna muj zámek pindi de vagina klitoris je význámný jako moje chlupatá píča kterou mi každý den olíže hradní kůň hradní kůň se jmenuje Magro de Churak sphice v překladu lízač píčí ríčí je mi 41 let jsem prostě stará píča co si myslí že když král chcípně tak mu ještě vyhulí čůráka. Mám 4 potomky pipinu curaka kurvu a lůzu tyto 4 hradní kurvy denně dostanou přes držku až do krve protože jak mě serou tak dostanou přes píču! nově stavím zámek blízko opavy a to hradec na kundicí píčskou !!! takže muj hrad bude sloužit lízaní slezskych pind a čuraku!
15. Květen 2020 - 17:57
Pavkol (anonym)
Odpověď na Takže teď je to tu sraz
taky mám někdy pocit že už to není to co to bývalo za Lunyka Honzy Kikiny a Ivy díky které jsem vlastně aspoň verbální zálibu bavit se na dané téma získal i já
16. Květen 2020 - 17:28
Pavkol (anonym) (anonym)
Ale Iva se chovala jak píča s prominutím a i honza byl idiot a ty kikino si byla někdy jak kurva
16. Květen 2020 - 18:57
Kikina (anonym)
Slabý pokus o flame ale budiž...
16. Květen 2020 - 19:15
Pavkol (anonym)
No budiž seru a hořím pro tebe ,lásko
16. Květen 2020 - 22:14
Pavkol (anonym)
Kikino nevím kdo se tu za mě vydává to s těma nadávkama jsem nepsal já
17. Květen 2020 - 6:32
Pavkol (anonym)
můj poslední opravdový komentář je 16. květen 17 :28 ty další dva následující jsem nepsal já
17. Květen 2020 - 6:37

Stránky

Přidat komentář