0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Zdravím vás všechny.Rarasku,vítam tě po dlouhe době,co tvoje kakáníčko v přírodě?Teď je venku krásně,tak snad se ti bude chtít a krásně se povede.Kikino,tebe taky vítam na tehle diskuzi.Díky za podporu a povzbuzení,ale žel na strance hovno.sk se kromě seriozních lidí najde kopec vypatlanych dementů a uchylů.A těch si je lepe nevšímat a jejich stupídní řeči ignorovat.Pavkole,moje dnešní kakáníčko můžeš vidět na hovno.s,jsou to 3 šišky ktere vytvořily zajímavy utvar,před vykakáním jsem se důkladně vyčůrala,pak jsem si dřepla,zatlačila jsem,malinko jsem uprdla a za 20 vteřin jsem byla vykakana.Mějte se zatím všichni,krásne kakáníčko přeju všem.
11. Červen 2018 - 19:58
Honza (anonym)
Zdravím vás...Ahoj Ivo, předevčírem jsem si dílem úplné náhody vzpomněl na to, že kdysi dávno se mi ohledně vykonávání velké potřeby stalo něco podobně dost divného a neobvyklého, jako tenkrát jedné mojí kamarádce, která, když jednou kakala, se posléze nemohla utřít, protože v ní nějakým záhadným způsobem uvázl poslední bobek a snad hodinu s tím musela bojovat jako bejt, než ho ze sebe dostala ven. To mne jednou začalo zvolna bolet v konečníku, pozvolna se to stupňovalo, až jsem nabyl dojmu, že ve mne po předchozím posledním vykadění snad taky něco zůstalo a teď že to holt opožděně musí ven. Tak jsem šel na záchod, usilovným tlačením jsem se snažil to ze sebe dostat, ale jediné, co ze mne nakonec vyšlo, byla taková troška jakési bílé pěny, která mi vylezla z konečníku, sám jsem to na vlastní oči viděl. Fakt krajně neobvyklé a dodnes nemám žádné uspokojivé vysvětlení, proč se tak stalo. No a když už bylo záhy jisté, že skutečně nic víc ze sebe v tu chvíli už nedostanu, tak mi nezbylo, než se klasicky utřít a vzdát to. No a pak to bolení v konečníku už pozvolna ustalo. Fakt je to pro mne záhadou. Asi nějaká trochu přebytečná voda v konečníku se z nějakého důvodu přeměnila na tu trošku jakoby "pěny", což ale podle mého nijak nevysvětluje to, že tomu předcházela pozvolná bolest v konečníku a dojem, že si ze mne žádá odejít nějaký opožděný bobek či prostě zbytek stolice a nakonec místo toho byla jenom tahle záhadná pěna. No, skoro bych se Ivo vsadil, že možná ani ty pro tohle nenajdeš žádné racionální vysvětlení. Fakt krajně nezvyklá kuriozita, která se obvykle už neopakuje...mne tak napadá.
11. Červen 2018 - 20:44
Honza (anonym)
Ahoj Ivo, předevčírem jsem si dílem úplné náhody vzpomněl na to, že kdysi dávno se mi ohledně vykonávání velké potřeby stalo něco podobně dost divného a neobvyklého, jako tenkrát jedné mojí kamarádce, která, když jednou kakala, se posléze nemohla utřít, protože v ní nějakým záhadným způsobem uvázl poslední bobek a snad hodinu s tím musela bojovat jako bejk, než ho ze sebe dostala ven. To mne jednou začalo zvolna bolet v konečníku, pozvolna se to stupňovalo, až jsem nabyl dojmu, že ve mne po předchozím posledním vykadění snad taky něco zůstalo a teď že to holt opožděně musí ven. Tak jsem šel na záchod, usilovným tlačením jsem se snažil to ze sebe dostat, ale jediné, co ze mne nakonec vyšlo, byla taková troška jakési bílé pěny, která mi vylezla z konečníku, sám jsem to na vlastní oči viděl. Fakt krajně neobvyklé a dodnes nemám žádné uspokojivé vysvětlení, proč se tak stalo. No a když už bylo záhy jisté, že skutečně nic víc ze sebe v tu chvíli už nedostanu, tak mi nezbylo, než se klasicky utřít a vzdát to. No a pak to bolení v konečníku už pozvolna ustalo. Fakt je to pro mne záhadou. Asi nějaká trochu přebytečná voda v konečníku se z nějakého důvodu přeměnila na tu trošku jakoby "pěny", což ale podle mého nijak nevysvětluje to, že tomu předcházela pozvolná bolest v konečníku a dojem, že si ze mne žádá odejít nějaký opožděný bobek či prostě zbytek stolice a nakonec místo toho byla jenom tahle záhadná pěna. No, skoro bych se Ivo vsadil, že možná ani ty pro tohle nenajdeš žádné racionální vysvětlení. Fakt krajně nezvyklá kuriozita, která se obvykle už neopakuje...mne tak napadá.
11. Červen 2018 - 20:45
Palo (anonym)
Neskusali sme s manzelkou nic extra ale videl som ju kakat v prirode... Vzrusilo ma to musel som ju mat tak sme si dali rychlovku... Asi tolko... Pekny den
11. Červen 2018 - 20:59
Iva (anonym)
Ahoj Ivo, předevčírem jsem...Zdravím tě Honzíku.No,odpověď by se snad našla,ale po důkladnějším zkoumání.Mohl to být zbytek hlenu,taky zavisí na tom co si papal,třeba něco na co je tvoje střevo alergicke,zahadou je ta bolest,ktera po vyloučení té pěny hned ustala.Bolest je obrannou reakcii na něco co tam nepatří,nebo vysloveně dráždí střevnou sliznici a v tom přípaě si to žádá jít ven.Víš co,já o tom ještě popřemýšlím.
11. Červen 2018 - 21:34
Iva (anonym)
Ahoj Ivo, předevčírem jsem...Zdravím tě Honzíku.No,odpověď by se snad našla,ale po důkladnějším zkoumání.Mohl to být zbytek hlenu,taky zavisí na tom co si papal,třeba něco na co je tvoje střevo alergicke,zahadou je ta bolest,ktera po vyloučení té pěny hned ustala.Bolest je obrannou reakcii na něco co tam nepatří,nebo vysloveně dráždí střevnou sliznici a v tom přípaě si to žádá jít ven.Víš co,já o tom ještě popřemýšlím.
11. Červen 2018 - 21:34
Honza (anonym)
Zdravím tě...Jo, klidně popřemýšlej, ale netrvám na tom, tuhle svoji story jsem zde beztak zveřejnil víceméně jen tak pro zajímavost. Jo, možná něco, co mělo původ v hlenu, to být mohlo, hlen se jak známo může vyskytnout i ve střevech. Co jsem ale jedl předtím, než se mi tohle stalo, na to si už ale skutečně nevzpomenu. Hlavní je, že od té doby mne už nic podobného nepotkalo a jak mi něco říká, už snad do nejdelší smrti ani nepotká. Jak říkám, byla to podle mne jedna z takových těch podivuhodných náhod, které se obvykle neopakují...
11. Červen 2018 - 22:22
Honza (anonym)
Jo, klidně popřemýšlej,...a ještě krátký dodatek k předchozímu, poté, co jsem to tehdy s tlačením vzdal, utřel si onu pěnu a vrátil se ze záchoda, tak ta bolest v konečníku neustala okamžitě, ustávala celkem pozvolna. Asi tak pozvolna, jak i začala...ale to fakt už jenom pro takový detail, no
11. Červen 2018 - 22:25
Iva (anonym)
Jo, klidně popřemýšlej,...Honzíku,hlen hraje podstatně klíčovou roli v trávícím traktu,chrání střevní sliznici před střevním obsahem,před vniknutím mikrobiomu do organismu.Je bíle,číre nebo žlute barvy,normálně by se ve stolici neměl nacházet,jen v případě podráždění,alergicke reakce,někdy i u průjmu.Takže zřejmě něco nesedlo,a nastala obranna reakce,a zkratka to muselo vyjít ven.
12. Červen 2018 - 20:38
Honza (anonym)
Honzíku,hlen hraje...Asi tak...taky už chápu...co dodat
12. Červen 2018 - 20:51
Obrázek uživatele rarasek830
rarasek830
Ahoj Ivo. Děkuji za přivítání. Dlouho jsem tu nic nepsal, ale občas sem nakouknu, jak se tady všem daří. Kakáníčko v přírodě zatím nebylo. Vždy se mi do toho něco připletlo a nedopadlo to. Teď také ležím s angínou, takže pár dnů to také nebude možné. Začínám ale pociťovat, že se to ve mě začíná vařit. Brzy půjdu poslat své hovínko alespoň do záchodu. Asi kvůli té angíně jsem kakat nebyl tři dny, takže tohle bude pěkně tuhé hovínko. A co ty? Neplánuješ nějaký výlet nebo jen procházku, při které by sis odskočila na kakáníčko do lučního kvítí? :)
14. Červen 2018 - 11:34
rarasek830
Ahoj rarášku já...kikina: Ovšem ze soukromého fetiše, udělat fetiš párový nemusí být špatný nápad. Určitě je fajn moci sdílet své fantasie s někým a ne jenom osamotě. Třeba si pořídit přítele, který by ti pochválil ten bochánek v kalhotech, který se ti podařilo vytvořit, a s láskou tě po něm lehounce poplácal. Nebo se pokakat a zeptat se "Libim se ti takhle?" a sylšet "Jsi krásná". No, nelíbilo by se ti to? Jinak každý jsme si udělali pár kakáníček do kalhost v dětství, tak proč s tím nepokračovat i dál :) Je fajn, že jsi jiná než ostatní holky, jak píšeš. Kdyby byly všechny holky stejné, byla by to nuda. Jen kdyby těch trochu jiných holek bylo bylo více... pro nás, trochu jiné chlapce :)
14. Červen 2018 - 11:48
Iva (anonym)
Ahoj Ivo. Děkuji za...Zdravím tě Rarasku.Ach,můj marode,brzke uzdravení ti přeju,to že si nebyl 3 dny kakat je pravděpodobně působení antibiotik,tedy pokud nějake užívaš,ale taky důsledek toho že musíš ležet,nemáš pohyb a střevní peristaltika stagnuje.Pro obnovení střevní mikroflory si dej kefir a rozmíchej si v tom 2 lžičky lněneho semínka,to nakopne hovínko ktere v tobě dřímá a slastně se vykakáš.Co se týče kakáníčka v přírodě,ještě máš kopec šancí,léto je dlouhe,nic není ztraceno.Výlety planuju,jen si musím naplanovat,abych měla plny zadeček a mohla se slastně vykakčit v přírodě.Jinak,moc se mi líbí jak si to krásně napsal Kikině.Takovych chapavych a tolerantních kluků jako ty je děsně málo.Tak ještě jednou krásne kakáníčko ti přeju,aby sis ho naplno užil a brzke zotavení.Měj se krásně.
14. Červen 2018 - 20:20
Kikina (anonym)
Ivo a rarášku díky, že máte pochopení pro moje úlety. Pro spoustu lidí to je nepřijatelné a společensky neakceptovatelné, ale zase nikomu tím neubližuji neobtěžuji lidi svým zápachem dělám to v soukromí a pohoršena můžu být tak maximálně sama nad sebou ale na to jsem povznesená. S tím co jsem už jsem se dávno smířila tak proč se tím trápit. Zatím nikoho nehledám vystačím si sama jak říkám jsem trochu jiná a mám svůj svět. Každopádně přeji vám příjemné víkendové kakání ať už už ho budete provádět jakkoliv :0)
15. Červen 2018 - 17:08
rarasek830
Zdravím tě Rarasku.Ach,můj...Ahoj Ivo. Ano, antibiotika užívám :) Díky za recept, vyzkouším to a uvidím, co to se mnou udělá. A to opravdu stačí 2 lžíčky těch semínek, aby se to nějak projevilo? Myslela jsi čajové lžičky? Jinak potom, co jsem dopsal minulou zprávu, tak jsem se šel opravdu asi do 30 minut vykakat. A nebylo to tak tuhé, jak jsem si původně myslel. Nejdříve ze mě vyšlo takové tužší hovínko. To byl ale jen kousek, který funguval asi jako špunt a pak zbytek hovínka už bylo pěkné měkké a ven šlo samo. Já určitě věřím, že se kakání v přírodě podaří. Jen to bude chtít naplánovat a konečně někam vyrazit :) Tak snad se to podaří nám oběma. Ty jsi myslím, nebyla kakat v přírodě už několik roků, jestli se dobře pamatuji na tvé minulé právy. Jen pozor na klíšťata, aby se ti nazakousli do zadečku :) Potěšila jsi mě, že se ti líbilo to, co jsem napsal Kikině. Je prima, když se můžeme povzbudit alespoň tady mezi sebou. Nikdo jiný nás v těch našich zálibách bohužel nepodpoří. A já si zase přesně to samé myslím o dívkách - že dívek, které by měly pro podobné věci pochopení a zálibu v nich je moc málo. Tak ti přeji pěkný večer a pěkné kakáníčko :)
16. Červen 2018 - 20:02
rarasek830
Ivo a rarášku díky, že...Ahoj Kikino. I když to, o čem se tu všchni bavíme je společensky nepřijatelné, tak si myslím, že každý z nás tu má ten život díky tomu bohatší. Dokážeme si užít i to, co ostatní zavrhují. Jenom je smutné, že si to každý musíme prožívat sám a nemůžeme jen tak někomu svěřit své touhy, pokud necehceme být za vyvrhely. Proto já bych třeba na rozdíl od tebe měl rád někoho po svém boku s podobnými touhami. Ale ono to snad jednou přijde. Každopádně jsi tu mezi námi vítána a přeji ti hodně místa v gatích, aby se tam toho i hodně věšlo :)
16. Červen 2018 - 20:10
rarasek830
Ivo a rarášku díky, že...Kikina: Ještě bych připojil jednu otázku. Když si kakáš do kalhot, jaké máš ráda hovínko? Takové měkoučké, které se ti hezky rozlije po zadečku nebo tuhou šišku, která si drží svůj tvar a ani moc neumaže?
16. Červen 2018 - 20:12
Iva (anonym)
Ahoj Ivo. Ano, antibiotika...Ahoj Rarasku.Gratuluju ke krásnemu vykakání.Máš pravdu,ten tuhy kousek sloužil jako špunt ktery tam "ležel" dlouho a jakoby blokoval další pochod travícím traktem.Právě proto že užívaš antibiotika ktera tím že působí na ty špatne mikroby,zničí i ty dobre mikroby,ktere jsou pro nás prospěšné a chrání nás proti škodlivým vetřelcům a kromě toho produkují vitaminy,ktere si jinak náš organismus nedokáže vytvořit.Lide si ani neuvědomují jak je střevní mikroflora důležita,a nové vyzkumy potvrzují že střevo je něco jako"druhy mozek".Proto je by bylo i pro tebe prospěšné kdyby si v kefiru,nebo jogurtu,zkrátka v mléčnem produktu co obsahuje probiotika rozmíchal 2 čajove lžíčky drceneho lněneho semínka,ktere obsahuje kopec vitaminů a prospěšnych látek a napomaha střevní peristaltice,chráni sliznici trávíciho traktu před poškozením,atd,to bych rozepsala toho hodně.Máš pravdu,kakat v přírodě jsem nebyla dost dlouho.Díky za varování před klíšťaty,dámsi pozor,i když ty male potvůrky jsou děsně chytre,ani nevíš jak se na tebe přilepí.Tobě taky přeju ať se ti kakáníčko v přírodě zadaří a ještě jednou brzke uzdravení a pečuj o svůj "druhy mozek",je to vzácny dar a aspoň my co milujeme kakání by jsme si měli ten "poklad" važit.Kikino,tobě taky přeju krásny kakací víkend,a vydatne kako v kalhotkach si slastně uži.A všem v tehle diskuzi přeju krásne kakáníčko,mějte se krásně.
16. Červen 2018 - 21:11
host777 (anonym)
Ivo a rarášku díky, že...Ahoj kikino, proč to máš ráda do oblečení? Chtěla bys to zkusit i do jednorázových plen? Do nich mi to přijde hezčí a především ty jsou k tomu určené. Dají se sehnat bez problémů v lékárně. Já osobně mám rád akorát videa s kakajícími holkami, i bych rád nějakou (hezkou) viděl reálně.
16. Červen 2018 - 23:05
host777 (anonym)
Ivo a rarášku díky, že...Kikino, ještě mám dotaz: Jakou polohu máš při tom pokakávíní nejraději?
17. Červen 2018 - 6:53
Kikina (anonym)
Kikina: Ještě bych...Rarášku obojí má něco do sebe. Pevné hovínko dělá pěknou bouli na zadečku dá se různě přemisťovat v kalhotkách a je fakt že moc neumaze. Když to má pro změnu měkčí a řídci konzistenci tak se dají vytvářet krásné hnědé flíčky na oblečení. Občas bývám úplně durch a pak se ráda obdivuji v zrcadle. Já vím je to asi úchylka ale co už nadělám :0)
17. Červen 2018 - 8:44
Kikina (anonym)
Ahoj kikino, proč to máš...Ahoj je to jednoduché když mi bylo 15 tak se mi stalo že jsem se pokakala nechtěně. Byl to sice trapas ale zároveň jsem zjistila že se mi to líbí tak jsem to začala dělat pravidelně dokud jsem bydlela u rodičů tak tajně. Teď žiju sama a můžu si dělat co chci. Plenky ne zkusila jsem to do nich jenom jednou a nic extra na tom nebylo. Moje oblíbená kombinace jsou kalhotky plus legíny. Nejraději to mám v posteli to se uvolní všechny svaly a jde to ven samo. Nemám moc ráda když musím tlačit líbí se mi když se pokakám protože už to prostě nejde udržet. Jinak jestli chceš vidět zajímá videa s touhle tématikou tak určitě doporučuji stránku počuravanie a pokakavanie ale možná že už ji znáš.
17. Červen 2018 - 8:54
host777 (anonym)
Ahoj je to jednoduché když...Proč to do plenek nebylo nic extra? Určitě si myslím, že se to lépe uklízí. Jeký typ plenky to byl při tom jednom pokusu? Jak to normálě uklízíš, respektive kolik to dá práce?
17. Červen 2018 - 9:05
Kikina (anonym)
Proč to do plenek nebylo nic...Už ani nevím co to bylo za plenky. Koupila jsem jich celý balík a použila jen jednu a zbytek šel rovnou do kontejneru. Připadala jsem si v nich hrozně nepřirozeně jakoby uvězněná navíc to hrozné šustění prostě nic moc pocit. O snazší úklid mi nejde já jsem ráda když se pořádně zřídím líbí se mi to :0) oblečení si kupuju specialni přímo pro tento účel a pak ho jednoduše vyhazuju. Pravda něco to stojí měsíčně investuji do té své záliby zhruba 1000 Kč ale když se najdou lidé kteří jsou schopni propit celou výplatu nebo ji prohrát v automatech tak si myslím že v mém případě to není nic hrozného.
17. Červen 2018 - 9:24
Kikina (anonym)
Proč to do plenek nebylo nic...Už ani nevím co to bylo za plenky. Koupila jsem jich celý balík a použila jen jednu a zbytek šel rovnou do kontejneru. Připadala jsem si v nich hrozně nepřirozeně jakoby uvězněná navíc to hrozné šustění prostě nic moc pocit. O snazší úklid mi nejde já jsem ráda když se pořádně zřídím líbí se mi to :0) oblečení si kupuju specialni přímo pro tento účel a pak ho jednoduše vyhazuju. Pravda něco to stojí měsíčně investuji do té své záliby zhruba 1000 Kč ale když se najdou lidé kteří jsou schopni propit celou výplatu nebo ji prohrát v automatech tak si myslím že v mém případě to není nic hrozného.
17. Červen 2018 - 9:24
host777 (anonym)
Už ani nevím co to bylo za...Tak to je škoda, měla jsi ten balík spotřebovat, nebo s ním experimentovat (třeba v kombinaci s oblečením). Ony existují šaty přímo pro tento účel???
17. Červen 2018 - 9:33
Kikina (anonym)
Tak to je škoda, měla jsi...Tak jsem to nemyslela. Bylo to míněno tak že si kupuju extra oblečení do kterého to pak dělám. Svůj šatník si pochopitelně neničím. Jinak máš pravdu že je škoda že jsem je vyhodila. Když tak pozoruji některé diskuze tady tak by se tu normálně našli i lidi kteří by ty plenky ode mě koupili :0)
17. Červen 2018 - 10:07
host777 (anonym)
Kolik tak stojí jedno pokakání? To hned vyhodíš, nebo to oblečení vypereš použiješ alespoň tak několikrát opakovaně? Je škoda, že se ti plenky nelíbí. Mě se líbí videa, kde holky kakají buď normálně (příroda, záchod), nebo do plenky, s kalhotkama je to méně hezké. Jsou bohužel takové, které mají rády plenky, ale nekakají do nich, ale ty naopak se ráda pokakáváš, ale ne do plenky. :-( Necheš to přeci jen ještě zkusit, uctít své hovínko (tedy jídlo, na kterém jsi si pře tím pochutnala) v plence? Zkus prostě koupit ještě jeden balík a třeba se ti to zajíbí, třeba ne. Třeba zkus mít ještě kalhotky uvnitř plenky... Variant na experimentování se dá vymyslet hodně.
17. Červen 2018 - 10:38
host777 (anonym)
Kolik tak stojí jedno pokakání? To hned vyhodíš, nebo to oblečení vypereš použiješ alespoň tak několikrát opakovaně? Je škoda, že se ti plenky nelíbí. Mě se líbí videa, kde holky kakají buď normálně (příroda, záchod), nebo do plenky, s kalhotkama je to méně hezké. Jsou bohužel takové, které mají rády plenky, ale nekakají do nich, ale ty naopak se ráda pokakáváš, ale ne do plenky. :-( Necheš to přeci jen ještě zkusit, uctít své hovínko (tedy jídlo, na kterém jsi si pře tím pochutnala) v plence? Zkus prostě koupit ještě jeden balík a třeba se ti to zajíbí, třeba ne. Třeba zkus mít ještě kalhotky uvnitř plenky... Variant na experimentování se dá vymyslet hodně.
17. Červen 2018 - 10:38
Kikina (anonym)
Kolik tak stojí jedno...Tak u Vietnamců se dají kalhotky pořídit za 30 korun a nějaký levný legíny jenom k tomuto účelu tak 200 až 300 korun používám to jednorázově takže nic neperu a rovnou vyhazuju. Sem dost pracovně vytížená mám volný čas prakticky jenom o víkendech a nebudu ho mrhat praním. Jinak plenky fakt ne v tom se neshodnem z mého pohledu je to nejlepší do kalhotek a vím že o tomhle tato diskuze není. Je tu jedna přímo zaměřená na kakání do oblečení tam jsem doma. Sem jsem zavítala spíš jenom nakouknout. Tak vy si užívejte to svoje a já zas to svoje. Pěknou neděli a fajn kakání přeje Kiki.
17. Červen 2018 - 12:06

Stránky

Přidat komentář