Reklama

kakání partnerky

Vyhodit tema (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

Idioti, některá témata by měl admin vyhodit. Nebo je to tady jen pro uchyly?

Pavkol (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

to nechápu proč nejdřív to nešlo vůbec a pak se to odeslalo třikrát

Pavkol (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

to je dobře že si vykakal dvě středně dlouhé světle hnědé šištičky

Pavkol (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

to je dobře že si vykakal dvě středně dlouhé světle hnědé šištičky

Pavkol (Út, 18. 8. 2015 - 09:08)

to je dobře že si vykakal dvě středně dlouhé světle hnědé šištičky

Iva (Po, 17. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala 2 středně dlouhé šištičky světlehnedé.Pavkole,díky za gratulaci.Sochaři,blahopřeju k tvým šištičkám.Díky za odpověď a gratulaci.To víš,děti kakají víc,a ještě když jsou teměř celý den na místě,kde je tolik jídla.Je lepší,když si ulevíš,a mě se moc chtělo,byla to moc velká šiška,kterou jsem s radostí vytlačila.S kakáním ve křoví nebo za zdi nemám zkušenost,ale psala jsem o výlete,kde jsme kakali v lese.Ptáš se jestli bylo moje šišky cítit,ano v dětství bylo aroma mých hovínek intenzívnější než teď.Amy,tobě taky gratuluju,to byl megáč,nedivím se,že se to už dralo ven.Jedu na dovolenou na Kypr.Nevím,jestli budu mít přístup na net.Vrátim se za 8dni.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné kakáníčko přeju.

Iva (Po, 17. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem vykakala 2 středně dlouhé šištičky světlehnedé.Pavkole,díky za gratulaci.Sochaři,blahopřeju k tvým šištičkám.Díky za odpověď a gratulaci.To víš,děti kakají víc,a ještě když jsou teměř celý den na místě,kde je tolik jídla.Je lepší,když si ulevíš,a mě se moc chtělo,byla to moc velká šiška,kterou jsem s radostí vytlačila.S kakáním ve křoví nebo za zdi nemám zkušenost,ale psala jsem o výlete,kde jsme kakali v lese.Ptáš se jestli bylo moje šišky cítit,ano v dětství bylo aroma mých hovínek intenzívnější než teď.Amy,tobě taky gratuluju,to byl megáč,nedivím se,že se to už dralo ven.Jedu na dovolenou na Kypr.Nevím,jestli budu mít přístup na net.Vrátim se za 8dni.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné kakáníčko přeju.

Pavkol - Ahoj A (Po, 17. 8. 2015 - 20:08)

Dneska to zas bylo......30 cm? tak ti amy přeju ať to příště skončí tam kde má, v záchodě a ať to do něj parádně žbluňkne

Amy (Po, 17. 8. 2015 - 13:08)

A včera byl u mě kamarád a taky řekl ze si musí odskočit. Slyšela jsem jak mu to sploucha do zachoda. Bylo to neco jiného než slyšet přítele, toho prece jen dobře znám :)
a předevčírem kamarádka zas navrhla, kdo nejdyl vydrží nejít curat. Koukali jsme na tv a pili vino. U toho si občas cvrnkli když už toho bylo dost. No nakonec už to nevydržela ja a běžela na wc dřív jak ona. Byl toho snad úplně plný mocak litr a půl :)

Amy (Po, 17. 8. 2015 - 13:08)

Mistr: děkuju, jsem ráda ze si ti líbí :)

Amy (Po, 17. 8. 2015 - 12:08)

Dneska to zas bylo... zazvonila u mě ukecana sousedka, něco potřebovala a pak jen něco zvanila dál a ja už potřebovala hodně kadit. Nevěděla jsem pořádně jak se ji zbavit, furt me měla silnou potřebu něco říct. Ty blaho me se to už silně dralo no kalhotek.. strčila jsem si tam ruku a to hovno držela a tak doběhla na wc. Tam jsem to dokončila, byla jedna dlouhá šiška snad 30 cm...

Sochař (Ne, 16. 8. 2015 - 21:08)

Pěkný večer přeji
Ivo: Díky tradičně za odpovědi a blahopřeji k tvým 3 kákošíkům. Takže jen při močení, jinak kapesníčky správně do wc nepatří neboť nejsou tak rozpustitelné jako toaleťák a mohly by ucpat odpad při větším množství. Páni mega šišky!! Bylo tam hezky cítit, že právě kakáš?
Jinak koukám, že jsi byla děcko, které muselo kakat pořád a všude viď? :)
Takže jsi to nevydržela domů a kakala na nějaké svatbě? Tam bývá hodně jídla..co jsi tam vytlačila?
Přiznám se, že jsem otázku myslel trochu jinak - né, že by na tebe někdo čekal před kabinkou, ale vyloženě jsi šla někam do křoví nebo za zeď s kapesníčky v ruce?
Ještě by mě zajímalo, zdali jsi byla někdy v období zš přítomná nějaké spolužačce či kamarádce, která někde potřebovala moc kakat a vůbec nevěděla co dělat a kam jít? Pokud ano, jak to vyřešila?
Co se týče mě, tak já si žádné kakání na svatbě či oslavě nevybavuji :(
Na svatbě jsem byl jako malý jen jednou a tam né. Vlastně na prvním stupni jsem byl u spolužačky na oslavě narozenin u nich doma a chtělo se mi kakat. Sice to bylo trošku trapný, ale nějak se to ztratilo v tom počtu lidí a tak jsem si došel u nich v koupelně.
K otázce z čeho byla nutelová šiška...asi čína a nějaká čokoláda.

mistr: ty by jsi si měl předčíst povídku s názvem "na wc v Podolí" vlastně jsi jako mistr i v jejím obsahu zmíněný.

Dneska jsem byl odpoledne a měl jsem několik světlých středně dlouhých šišek.

Přeji Vám hezký nový týden!

mistr (Ne, 16. 8. 2015 - 14:08)

Teda holky, některé příběhy jsou doslova úžasné a krásné se čtou, třeba od Petry a nebo zvlášť uzasne od Amy, to kakani s kamarádkou ve sprse či prstik do plné prdelky...jen tak dál a pokračujte, chválím a děkuji, číst tyto skvosty je silně vzrušující, az člověk lituje že u toho nemohl být.

Pavkol (Ne, 16. 8. 2015 - 09:08)

jsem rád že si vykakala tři světle hnědé šišky

Iva (Ne, 16. 8. 2015 - 09:08)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem se probudila s lechtáním v zadečku,a asi 2o minut jsem si poležela a prožívala jsem ten slastný pocit,už jsem věděla že to vypadá aspoň na 3 šišky.A byly opravdu 3 středně dlouhé šištičky a krásně lezly.Byly světlehnědého odstínu.Pavkole,díky za dvojnásobnou gratulaci a povzbuzení.Sochaři,gratuluju k tvým šištičkam,hlavně k té nutellové,co si papal,že byla taková krásná?Díky za gratulaci a odpověď.Tehdy na tom koupališti-ty záchody nebyly ani staré ani nové,byly vcelku čistý,uklizeny,ale tolik lidi se tam přemlelo,takže asi zapoměli dát nový toaleťák.Případy,kde chyběl toaleťák jsem zažila v restauracích,když jsem šla čůrat,ale měla jsem v kabelce kapesníčky,protože holky se potřebují utřít i po vyčůrání.V mladším věku na koupališti,bylo mi tak 4-5 let,pamatuju si,vždycky to byla mega šiška,jako malá jsem měla radost z toho,co jsem vytvořila a maminka se těšila,že se její dítě krásně vykakalo.V 8-12 letech,bylo to hlavně na svatbách,nebo nějakých slavnostech.Chodila jsem kakat sama,ale šla se mnou maminka kvůli tomu,aby jsem cestou zpět nezabloudila,když bylo WC na vzdálenym místě.Taky pro jistotu jsme sebou nosili papírovy kapesníčky,protože člověk neví,jaká nastane situace a když nebude nic k utíraní.Ale naštěstí tam byl papír.Ty si zažil kakání na svatbach nebo takovych větších slavnostech?Takže zatím se mějte krásně.Příjemné nedělní kakáníčko přeju.

Sochař (Ne, 16. 8. 2015 - 03:08)

Ahoj Ivo, no bylo to tak, ale popravdě už jsem byl ve věku, kdy jsem měl umět a hlavně uměl a chdil normálně čůrat i kadit na záchod akorát tam se mi tehdy něco nelíbilo, takže jsem dvakrát udělal velkou šišku někde v rohu zahrady potají, jenže bylo jasné, že se najde.
Děkuji za příběh z koupaliště, to jsi měla štěstí s těmi kapesníčky! Kor když tvůj bobek byl takový a měla jsi hodně špinavý zadeček... a zeptám se jak vypadaly ty wc? To byl jediný případ, kdy jsi kakala někde, kde chyběl toaleťák? Dál jestli si vzpomeneš jaké hovínko se ti povedlo tam někdy v tom mladším věku? A poslední dotaz dnes - stalo se ti někdy v pozdějším věku cca 8-12, že jsi potřebovala někde kakat a sice už jsi chodila sama, ale ještě jsi to někomu řekla a on tě někam poslal (třeba ti dal kapesníčky k utření) a čekal na tebe někde?
Děkuji za pochopení - máme to úplně stejně.

A sobota bylo u mě dvojnásobná - ráno tenounká dloouhá šiška odstínu nutely a odpoledne tři malé světle hnědé.
Hezkou neděli všem :)

Pavkole (So, 15. 8. 2015 - 21:08)

Popiš též svou stolici.

Pavkol (So, 15. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Jak...bohužel za tento výkon jsem ti negratuloval protože jsem v té době byl šest dní mimo prahu a tím i přístup k internetu 4 šišky to už je výborný výkon je to reakce na článek z 30. 7.

Pavkol (So, 15. 8. 2015 - 12:08)

i tentokrát ti gratuluju a to ze počet. Dík ivo děláš mi radost

Iva (So, 15. 8. 2015 - 09:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem se krásně vykakala.Miluju víkendové kakáníčko.Můžu to dělat v klidu,nikam nespěchám a více si to vychutnávam.Dnes to byly 3 lehounké šištičky,tak hezky se tlačili,jěště teď mám užasný pocit a spokojený zadeček.Byly světlehnědé.Pavkole,díky za gratulaci a povzbuzení.Amy,gratulujuk tvému vykakání,konečně se ti ulevilo.To byla šiška,klobouk dolů.Muselo se ti hezky kakat.Ale věřím ti,že si musela mít blbý pocit v práci,když si měla v sobě takový náklad.Já se taky cítim blbě,když nejsem vykakaná.Jak vidím,většina štihlych holek vykaká mega hovínka,taky moje kámoška,vždycky řekne jaké mega hovno vykakala a přitom vypada jako Twiggy.Já taky,když vykakám aspoň 5 šišek najednou,a můj drahý se podíva,taky nevěří,kde se to vzalo v tom štíhlem bříšku.Sochaři,gratuluju k tvým šištičkam.Díky za odpověď a gratulaci.Chudáčku,šel ses vykakat a ještě si dostal vynadano.Vynadali ti kvůli tomu,že ses vykakal v zahradě?Byl si ještě malinký,tak co na tom.Náš bratránek se taky vykakal v zahradě,taky mu mohlo být tehdy 6let,prostě se mu moc chtělo,asi by nedoběhl na záchod a nechtěl to pustit do kalhot,to by byla větší nehoda,kdyby to babička musela ještě prát.Ale babička proti tomu nic nenamítala,v zahradě se vykakali kočičky,pejsci,a jiná zvířatka,jedno hovínko navíc,co na tom.Protože i z toho vykakaného může něco vyrůst,aspoň se pohnojila zahrada.Co se týče kakání na koupališti,byla jsem kakat,když jsem byla malinká,byla jsem s maminkou,hlídala mě,bylo to víckrát.Později,když mi bylo 15-16 let,byly jsme s kamaradkama se koupat,jedli jsme zmrzku,pili různé limonady,plavali jsme.Takže nucení přišlo a musela jsem jít kakat.Nebyl to celkem průjem,takové polořídke typicky letní hovínko.Nejdřív jsem se vyčůrala a pak vykakala,ještě že jsem měla sebou papírovy kapesníčky,protože tam chyběl toaleťák,a bylo co utírat a bez utření vlézt do bazenu,to si neumím představit.Souhlasím s tebou,taky se mi nelíbí záměrné pokakávání se do plenek,scat,kakání na tělo nebo do pusy.Kakání samotní jako průběh odchodu stolice,příjemní pocity v průběhu kakání,hodnocení stolice atd,to beru,ale ty extremy-kaviár,pojídaní hovínek atd to je na mě příliš.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné víkendové kakáníčko přeju.

Reklama

Přidat komentář