Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

. (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

.

. (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

.

Mare (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

Mare těžko tady na...Pavle,

nakopíruju ti verš z Koloským 2.kapitoly o tom co oběť Krista znamenala.

Kol.2:

11V něm jste obřezáni obřízkou, která není udělána lidskou rukou; obřízka Kristova je odložením celého nevykoupeného těla.

12S Kristem jste byli ve křtu pohřbeni a spolu s ním také vzkříšeni vírou v Boha, jenž ho svou mocí vzkřísil z mrtvých.

13Když jste ještě byli mrtvi ve svých vinách a duchovně neobřezáni, probudil nás k životu spolu s ním a všechny viny nám odpustil.

14Vymazal dlužní úpis, jehož ustanovení svědčila proti nám, a zcela jej zrušil tím, že jej přibil na kříž.

15Tak odzbrojil a veřejně odhalil každou mocnost i sílu a slavil nad nimi vítězství.
..........................................................................................................

11. Kristovo výkupné je.....odložení celého nevykoupeného těla....

Takže není tady nic o tom, že se jen musíme snažit nehřešit a Kristovo výkupné je na to, aby nám bylo odpuštěno, když to nezvládáme...
..............................................................................................................................................

12. řekl ti VRO, že křtem je člověk pohřbený spolu s Kristem a spolu sním jsme také vzkříšení...

Zase nic o naší snaze....nehřešit, je to v něčem jiném Pavle.......
..................................................................................................................

13. ....probudil nás k životu a všechny viny nám odpustil....!

....K jakému životu nás probudil a když nám viny odpustil znamená to něco jiného, než se snažit nehřešit a zbytem Kristus ....tak nějak dovykoupí....! Nic o tom nevidím.....
......................................................................................................................................

14. přibitím na kříž , byl zcela vymazaný náš dlužní úpis a zcela ho zrušil ......jaký úpis , co to znamená Pavle ?!

15. Slavil tím vítězství nad démony......proč Pavle, jak to udělal Kristus ?
Víš vůbec o tom, že Kristus zvítězil nad démony ?!
..................................................................................................................................................

Je to hladká řeč co říkáš podle VRO, ale není to pravda...!

nona (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

Po dnešku mi to nedalo....Datumko, neřekneš ještě kousek?

23.7. (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

Po dnešku mi to nedalo. Musela jsem se podívat do Horoskopu.Cítím velké změny. Jehovisto,to co máš v plánu udělej.Pokud chceš slyšet názor můj. Změna bude k lepšímu.Jen vždy připomínám,cesta vzhůru je někdy jednoduchá,ale udržet se tam, věc druhá...

chyb litujeme a (Po, 23. 7. 2012 - 15:07)

Kratce a souvisle.A otom to je.

Pavel z Čech (Po, 23. 7. 2012 - 11:07)

Někdo tady kopíroval můj jeden příspěvek x krát. Někdo si hraje. Já s tím nic nenadělám.

Pavel z Čech (Po, 23. 7. 2012 - 11:07)

Mare těžko tady na internetu mohu vysvětlit svoji víru. Krátce Otec Bůh Jehova miloval nás lidi tak, že obětoval svého Syna Ježíše Krista z a naše hříchy. (Chyby) Ježíš Kristus tuto oběť vykonal, protože měl rád svého Otce Boha Jehovu a i nás lidi.
Děláme chyby a dělat je budeme, ale Ježíšovou obětí jsou nám tyto chyby odpuštěny jen když těch chyb litujeme a snažíme se je nedělat.

Acharys (Ne, 22. 7. 2012 - 23:07)

Mare, Mare ty zbytečně...nevím zda to je vubec P.
Pokud ano ,tak Mare od něj nečekej víc.On není schopen dát víc.

Pavel z Čech (Ne, 22. 7. 2012 - 21:07)

Mare, Mare ty zbytečně děláš zmatky
Mare Hospodin je nahražené Boží jméno JHVH,Jahve, Jehova v češtině.
Římanům 10:13 (Bible 21)
13Vždyť „Každý, kdo vzývá Hospodinovo (JHVH,Jahveho,Jehovovo)
jméno, bude zachráněn.

Pavel z Čech (Ne, 22. 7. 2012 - 21:07)

Mare, Mare ty zbytečně děláš zmatky
Mare Hospodin je nahražené Boží jméno JHVH,Jahve, Jehova v češtině.
Římanům 10:13 (Bible 21)
13Vždyť „Každý, kdo vzývá Hospodinovo (JHVH,Jahveho,Jehovovo)
jméno, bude zachráněn.

Mare (Ne, 22. 7. 2012 - 21:07)

Pavle,

to jsi nepsal ty , ale VRO.

A je to spisek Antikrista.

Jsou to podlé lži a výklad.

Vůbec netušíš, kdo Kristus je, prosila jsem tě, abys přemýšlel sám nad těmi verši, proč je v Joelovi Jahve a v Řím.10.kap.13 verši je citovaný verš z Joele a přesto se hovoří o Kristu !

¨Zcela jasně se hovoří o Kristu !

Proč Pavle, proč...?!

Jsi schopen mi to říct sám za sebe ?

Nebo jsi schopen jen odpapouškovat co ti říká VRO nebo dokonce nakopírovat !

Jsi přece člověk,kterému Bůh dal rozum a svobodnou vůli, řekni mi co si o tom myslíš ty sám !

Prosím...

Pavel z Čech (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

Mare, Mare ty zbytečně děláš zmatky
Mare Hospodin je nahražené Boží jméno JHVH,Jahve, Jehova v češtině.
Římanům 10:13 (Bible 21)
13Vždyť „Každý, kdo vzývá Hospodinovo (JHVH,Jahveho,Jehovovo)
jméno, bude zachráněn.

Pavel z Čech (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

Mare, Mare ty zbytečně děláš zmatky
Mare Hospodin je nahražené Boží jméno JHVH,Jahve, Jehova v češtině.
Římanům 10:13 (Bible 21)
13Vždyť „Každý, kdo vzývá Hospodinovo (JHVH,Jahveho,Jehovovo)
jméno, bude zachráněn.

. (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

.

. (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

.

. (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

..

. (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

..

. (Ne, 22. 7. 2012 - 17:07)

.

. (Ne, 22. 7. 2012 - 17:07)

.

Reklama

Přidat komentář