Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 17:08)

K homeopatikám mám postoj...nikdo nesoudí ty lidi.Špatné je využívat ty praktiky.Věřící s tím mají problém.Ale to je věc ,kterou nemusíte vidět stejně.Navíc je to v zájmu křestana si ověřit co a od koho přímám jaké medicíncké postupy.A alternativní postupy.

A není to problémem jen u svědku!To sem neuváděla.Ty se ani za křestana nepovažují.Říkají si svědci Jehovovy neeeeee no tak.:-D

názor (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

K homeopatikám mám postoj...Oni všichni vypadají slušně a neškodně.

nona (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

Svědkové mají velké...K homeopatikám mám postoj smířlivější, problem mám spíš s klasickou medicinou vykonávanou lhostenými lékaři.

Ale démoni, okultismus x jehovisti. Já myslela, že oni jen dle svého hromadně vykládají Bibli a pak hledají nové ovečky. A do toho, je to pro jejich šéfy byznys. Ale tohle???

Např ten Pavel se mi zdá jako slušný neškodný člověk, který jen věří jinak než ostatní co sem přispíváte...

. (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

.

. (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

.

jan (St, 1. 8. 2012 - 16:08)

Ano, existuje vyšší...Budeme hovoři o pravdě v duchovní rovině.
Pokud jsme toho schopni,tak sebepoznáním, můžeme poznat jedinou pravdu,pravdu o sobě.Poznání Boha má své hranice,jen tak hadame a přiklanime se ktomu, co nám vyhovuje.Naše víra se stava pravdou,kterou se snažime obhajovat.Pokud jsme v koncích máme po ruce vyší moc.To same plati i o pravdě.Jedinou jistotou je Láska.A to ještě za předpokladu,že ji nechapeme jako cíl,ale jako cestu.Cestu o které nevíme kde končí.Můj názor,má pravda.

Acharys-Pro Ann (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

Vy jste stále svědkem JHWH???...Svědkové neuznávají Syna ,jako Boha...

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 15:08)

z toho, co píšeš není...Svědkové mají velké problémy z demony.Nevím zda P.Anna.Ale mý blízký měly.A jedna si za to mohla sama.Horoskopy...apod.To je zanešeno ve vícero náb. směru.Homeopatika.Okult těžký.A to dnes i křestané neberou jako zlo.Kdysi ještě jako svědek je to 4 roky pryč ...sem si zadala slovo homeopatika...a děs...hned mě to odkázalo na spiritismus.A na wiki...kdo to vlastně vymyslel.Byl to Hanniken tuším a člověk ,který se zabýval mystikou.

Pro nonu (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

to jsi napsal moc hezky, díkDěkuji. :-)))

Pro Tonyho (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

Vyprávěj to musulmanům,...Mě nemusí rozumět, porozumět musí především sobě.

Pro Jana (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

nona napsala:
ten pojem...Ano, existuje vyšší pravda, kterou můžeme nazvat také objektivní pravdou. Běžně se však zabýváme individuální pravdou, která je pouze relativní.
Objektivní pravda nás seznamuje s tím, že existuje Bůh (nikoliv dědeček na obláčku), ze kterého vše povstává a vše se do něj vrací. Dále nás tato objektivní pravda seznamuje se zákonitostmi ovlivňující naše individuální i kolektivní osudy, které jsou neměnné až do okamžiku milosti ve které si již uvědomujeme, že naše nevědomost nás zavedla do stavu existence ve které jsme převážně zaměřeni pouze sami na sebe a na vlastní prožívání, které nás dřív nebo později zavede do strastí. Východiskem z této žalostné situace je přijmout, pochopit a řídit se touto zákonitostí s přijetím Krista, který je reprezentantem vyššího Já v nás. Subjektivní pravda pak vychází z toho co jsme přijali výchovou, vzděláním a společností, a která nás dovedla do stavu ve kterém se teď momentálně nacházíme. Proto s postupným pochopením objektivní pravdy na nás přestává působit vliv individuální relativní pravdy. Až pak pochopíme co je to opravdová láska, do té doby si to jen myslíme.

Anna (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

z toho, co píšeš není...Nona,nevadí.Všetko dobré, fakt :) Mnoho zažila, mnoho viem, a mnoho nemôžem. Môžme, len čo môžme, aj keď tomu nikto neporozumie./vnímam dve strany, aj počula, aj bola.../

Anna (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

Zeptám se mohu Paní Anno...Acharys, verím, prečo by som nemala ? Žijeme nielen zo samotného chleba, ale z každého výroku vychádzajúceho z JHWH úst. A pre mnohých je to tu skutočne veľmi-veľmi ťažké. Zastavujem sa nad bibl.citátom:"Aj keby sa to zdalo príliš ťažké v očiach ostatku z tohto ľudu v tých dňoch, malo by sa to zdať príliš ťažké aj v mojich /JHWH/ očiach?" /bude to skutočne veľmi ťažké, duchovná príprava je nutná, skutočne nutná=nedalo sa to vydržať/.

nona (St, 1. 8. 2012 - 14:08)

z toho, co píšeš není vůbec jasné, co jsi sama prožila,co z toho se ti stalo v Americe, co ti předpověděla vědma,co vyplývá z tvé senzitivního naturelu. Prostě, co z toho jsi zažila a co si jen představuješ. Působí n atebe a bojuješ se zlými silami, to je v tvém náboženství běžné? A konkretně odpovídat nechceš. Jakobys pořád byla pod vlivem něčeho, co tě mate

Anna (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Není v té Anně nějaká...Tak, tým stihomanom trpí určitý mne blízky človek, a ja mu konečne rozumiem :) Tak, máme v sebe rôzne dary, tak ať sú aspoň k niečomu dobré, myslím si:) Aj pochopiť seba a okolnosti je niekedy dosť zložité. Ale dobre. Všetko je dobre :)Ja sa prikláňam ku všetkým svätým, a to sa mi v Biblii vždy najviac páčilo, a naďalej aj bude, že Nebeskému Otci JHWH anjeli ďakujú neustále za všetku dobrotu a lásku. Neustále./pri tom mi vždy slzy tiekli/. Tak ďakujme, skutočne máme zač :)

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

xyz-plyn. Nevracajme sa k...Zeptám se mohu Paní Anno jen jednoduchou otázkou.

Věříte v Pána Ježíše,že je Božské podstaty?
Prosím stačí jen ano ne.?

Anna (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

a jak to bylo s tím...xyz-plyn. Nevracajme sa k tomu. Je to za nami. Ideme ďalej. Zmeníme, len čo v sebe dokážeme zmeniť.

Anna (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Aničko,

co se...Mare, no myslela som, že konec, že ma to roztrhá. A už je fajn. Skutočne fajn.:)

ctoucí xyz (St, 1. 8. 2012 - 13:08)

Mare, Anně já bohužel moc...Není v té Anně nějaká kombinace esoteriky, magie, vidin, stihomamu atd?

xyz (St, 1. 8. 2012 - 12:08)

a jak to bylo s tím výbuchem, kdy a kde jsi to přežila?A co vybouchlo?

Reklama

Přidat komentář