Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

2.8. (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

Docente,až vymyslíš zase nějaké lejsto.Tak se pod to podepiš,ať víme komu to máme omlátit o hlavu!

? (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

Budeme hovoři o pravdě v...Dobře napsané!

? (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

co je to tady za slátaniny...Chce se zavděčít te svaté, co to tu vede a tak to dopada.Kdyby byla sama sebou udělala by líp.

? (Čt, 2. 8. 2012 - 17:08)

JO no a ty si co zač ze...NIKOHO tu nemá ,nikdo ji nebere vážně.To ji sere.

°Z° (Čt, 2. 8. 2012 - 17:08)

co je to tady za slátaniny veleslov?

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 16:08)

Acharys, veľmi jednoducho...No vzdyt vydržte u svědku.Neberu Vám to.
Já je považuji za falašné komplet od hlav...VRO.

Svobodné zednářstvo prosím Vás...jste jen hodně v totmto sentimentální.Ale ta není v tomto případě na místě.A vás ostaní ovce S.J
Na ty se dívám ,jako otroky VRO. A ty co nejsou svobodnými v Pánu našem.Ale jednotlivci od Vás tak tomu věřím,že to vidí jinak.Dobře.Ale Ty stejně časem odejdou ti co se znovunarodily z Ducha ano.

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 16:08)

Kdo vymaše ty kraviny co tu...JO no a ty si co zač ze intelekta...:-DDD

Uplně to srší z tebe až venku z toho prší.

Anna (Čt, 2. 8. 2012 - 16:08)

Svědkové mají velké...Acharys, veľmi jednoducho vidíš, že to čo poznáš je pravda. Ja tvrdím, že tam, kde sa to nebude dať vydržať existuje pravda.---Áno, človek veriaci by mal byť bezúhonný a nezaujímať sa o horoskopy... to neznamená, že nemá predom človek danú cestu. Ide o to, či ten človek, ktorý to predkladá to má darom=od narodenia, alebo ako dve moje známe sa zahrávali, a začalo ich to používať... Jednu to zničilo, a jedna dala hlavu na kolaje. Tá druhá sa veľmi bála/asi videla smrť oboch svojích detí/. Démoni vyhubili celú jej rodinu... Takže, spiritizmus nieje ako spiritizmus. Tak aj Kristovec nieje ako Kristovec a tak svedok Jehovu nieje ako svedok Jehovu a aj starší nieje ako starší/z jedného sálal Diabol/=mám to Bohom dané, vidím to a cítim to, vnímam to/. A preto to je ťažké, nie pre PRAVDU, ktorá tam je a je zvestovaná. VYDRŽAŤ a VOJSŤ bude ťažšie, pre tých čo vidia a počujú aj myšlienky ľudí.

Anna (Čt, 2. 8. 2012 - 16:08)

Budeme hovoři o pravdě v...Ján, ano. Láska=cesta. Ochladne láska mnohých /aj tých, čo v nej chodia=vydržať sa to nebude dať= Ján Krstiteľ/sťatá hlava/, a takúto podobu má pravá láska. Je to ťažké vydržať...

2.8. (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Kdo vymaše ty kraviny co tu...Spíš chce dovnitř...

? (Čt, 2. 8. 2012 - 13:08)

°0°Kdo vymaše ty kraviny co tu psala mery?

stop náboženský (Čt, 2. 8. 2012 - 12:08)

°0°

2.8. (Čt, 2. 8. 2012 - 12:08)

Kdo je krutý...?Zeptej se mě za pár let...

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 11:08)

Mám taky web a diskusní...Mary tak až bude vědět dej my znát ju...Na ten tvuj webík

Mare (Čt, 2. 8. 2012 - 10:08)

Mám taky web a diskusní fórum, ale zaspamovali mi to, staral se o to manžel, já se to musím naučit a nemůžu se k tomu dostat.

Ale, jak se zdá diskusních fór není nikdy dost. Tam si budu moct mazat tyhle blokace a vulgarity a tak.

Acharysko, já jsem taky cvok do zvířat...., absolutní.....

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 10:08)

Helejte Vy tady všickýýý asi nás tu bude více
njn...Tam kde sem často se to bude rušit ...tak je naverbuju at začnou pak sem chodit.:-DDDNo někde oxidovat musíme ne...
To pak ,ale poznáte ten frmolační zmatek...Tam se to mele ,jak psíííí :-DDD

Ale já se nedám Já nezhynu :-DDDD

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 10:08)

Omlouvám se, paní Acharys,...a to já neřeším kdo tyká..kdyby jste mě viděla sem pořád svým způsobem pube?rták...?
Je šílené horko jeeeeeeeeeeee umírám...:-DDD
K vodě nemužu nohy mě bolí jak blázen namožený ...a to sem jen uklízela ohýbala svuj hřbet...:-DKotátko mě kouše tady jakoooo agresivní malinká potvora ...a já jí stejně upusinkuju...Já sem cvok...z těma zvířatama je my tk nák jinak líp...Z lidma už hůře...

nona (Čt, 2. 8. 2012 - 10:08)

Ne netykám já jmenovala...Omlouvám se, paní Acharys, že jsem vám tykala. Neznala jsem vaše pravidla. Už se to nebude opakovat,slibuji ? %)%)%)

Acharys (Čt, 2. 8. 2012 - 08:08)

Ten člověk dovede být i...Kdo je krutý...?

1.8. (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Srdce na dlani a v kapse...Ten člověk dovede být i krutý...

Reklama

Přidat komentář