104640 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pravda o nCOV-19 (anonym)
Přetížení zdravotnického systému v ekvádorském městě Guayaquil, USA, Velké Británii, Španělsku a Itálii, které v současnosti sledujeme, není ničím neobvyklým. V r. 2018 byly nemocnice po celých Spojených státech naplněny pacienty s obyčejnou virovou chřipkou; ve státě Alabama byl vyhlášen výjimečný stav. Plánované operace v místních nemocnicích byly zrušeny, pacienti s jinými onemocněními nebyli přijímáni. Kalifornie byla prohlášena za „válečnou zónu“, nakažené chřipkou léčili v narychlo postavených stanech. V tom samém roce 2018 byla oddělení intenzivní péče v Miláně „úplně přecpaná“ pacienty s chřipkou. V prosinci 2019 Národní zdravotní služba Velké Británie (National Health Service, NHS) naplnila „dočasnými lůžky“ 52 % svých nemocnic, aby byly schopné vypořádat se s přílivem nemocných s chřipkou. Ve většině nemocnic zůstala tato dočasná lůžka z minulého roku. V listopadu 2019 britští experti varovali, že Národní zdravotní služba Velké Británie nemůže sezónní chřipku zvládnout. Ve Španělsku chřipka přeplňuje nemocnice téměř každým rokem. V r. 2015 leželi pacienti na chodbách. V březnu 2019 byly španělské nemocnice naplněny více než na 200 %. Odkud se tedy berou ta strašlivá čísla úmrtí na koronavirus? Prezident německého Institutu Roberta Kocha Lothar Wheeler prohlásil 20. března na tiskové konferenci, že za příčinu smrti pacientů s pozitivním výsledkem testu považují německé úřady oficiálně koronavirus a nepřihlíží k existenci jiných onemocnění. Skutečnost, že se to v Německu odehrává přesně takovým způsobem, potvrdil virolog Hendrick Strick, když uvedl příklad 78letého muže, který zemřel na srdeční nedostatečnost bez sebemenšího zasažení plic, ale byl přiřazen do statistiky úmrtí na koronavirus."
2. Květen 2020 - 22:18
Návštěvník (anonym)
Nevím, jak ostatní, ale já dlouhé saláty nečtu, bobku. Takže onanuješ na špatném hrobě.
2. Květen 2020 - 22:28
Návštěvník (anonym)
Zkus to střídat. Jednou vlož elektromotorek, jednou covid. Ale tak max 5 řádků.
2. Květen 2020 - 22:29
Z (anonym)
Odpověď na Nevím, jak ostatní, ale já
Jdi si hrát a nezlob. Kdo si hraje, nezlobí.
2. Květen 2020 - 22:31
Návštěvník (anonym)
Ale jinak jsi ukázkou toho, že pobožný mozek funguje jinak. Jak by napsal toli, jsi nemocný. Pobožní jsou nemocní. Ty si nikdy nevybereš normální zdroj, ale vždycky nějaký okultní. Prostě místo mozku máš jednu velkou virguli.
2. Květen 2020 - 22:32
Návštěvník (anonym)
A takoví esoterici jako ty sepsali bibli. A proto to jsou z více než 80% obsahu jen sračky.
2. Květen 2020 - 22:33
Z (anonym)
Jdi spát, už je dávno po večerníčku.
2. Květen 2020 - 22:37
Návštěvník (anonym)
No je vidět, že tě náboženská víra neuspokojuje, frustráte. Tak k čemu ti je tvoje náboženství?
2. Květen 2020 - 22:50
jan (anonym)
Mám pár roků po sedmdesátce, takže momentálně ohrožený druh. Přesto mám v sobě tu nadějí, že se dožijí toho, že se sem vrátí křestané, kteří následně navrátí teto diskusi smysl, který původně měla. j
3. Květen 2020 - 11:22
Návštěvník (anonym)
Když tu přijdou zpátky křesťané, tak sem přijdou zpátky i jehovisti. A jehovisti a křesťané se navzájem nesnášejí, jedni druhé označují za odpadlíky. Takže vypukne pěkná mela!
3. Květen 2020 - 15:34
Návštěvník (anonym)
Kde je multinick z osacr? Ten jediný psal něco, co mělo smysl nebo bylo inspirací. Ostatní jsou duté hlavy a svého vlastního nic nevymyslí. Možná ještě pobožný Jirka napsal někdy něco zajímavého, když ho zrovna nechytnul jeho pobožný amok.
4. Květen 2020 - 15:35
multinick (anonym)
Když si strčím do zadku mrkev, je to hřích?
5. Květen 2020 - 1:23
Návštěvník (anonym)
Tohle nepsal multinick, ale pobožný elektromotorek.
5. Květen 2020 - 13:31
Já (anonym)
Chtěl bych podotknout, že koronavirová pandemie je opravdovou tragédií pro nás všechny. Většina z nás bude v jejím důsledku vážně ekonomicky ochuzena, a téměř všem tato věc pokazí naše ekonomické plány. Kdo dosud nezbohatl, už nezbohatne. Maximálně se může pro útěchu pokusit ničit bohatství jiných. A žádný jahve ani jehova zde ani v nejmenším nepomůže. A nepomůže ani kristus, panenka marie nebo svatý josef.
5. Květen 2020 - 22:26
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jj, je to tragédie, to souhlasím ... Ale pořád platí že zdraví a životy jsou na 1. místě. Peníze a ekonomika je úplně vedlejší.
6. Květen 2020 - 1:16
posel (anonym)
Padněte na svá špinavá kolena a tlučte hlavou o zem. Bůh je velký a posílá vám své maličké aby vám ukázali cestu. Pracujte do úmoru aby jste je všechny uživili,jak ty co přicházejí tak také ty co zůstávají doma o hladu a strachu z valek.Nebude to snadné ale vy to zvládnete.
6. Květen 2020 - 6:37
Já (anonym)
Odpověď na Jj, je to tragédie, to
Bez peněz jsou život a zdraví k ničemu.
6. Květen 2020 - 9:20
je to jinak (anonym)
„Teprve až pokácíte poslední strom, až otrávíte poslední řeku, až ulovíte poslední rybu, přijdete na to, že se peníze nedají jíst.“ — indiánský kmene Cree směrem k bílým
7. Květen 2020 - 13:08
Návštěvník (anonym)
Kvalita ovzduší se v Evropě výrazně zlepšila v důsledku omezení dopravy a průmyslu kvůli koroně. Kdyby se omezila letecká doprava, omezila se ekonomika celkově, třeba o 10 - 20%, sice by klesla ekonomiky a kupní síla obyvatel. Lidi by byli o něco chudší, ale kvalita života by se celkově zlepšila. Jsem pro snížení ekonomiky i dopravy, jsem pro snížení toho šíleného tempa. ŽIVOT SE TÍM ZLEPŠÍ!
7. Květen 2020 - 13:12
Milan (anonym)
Zdravím zdejší diskutující. Po čase nahlížím na poslední příspěvky. Jsou ze tací, co zavrhují víru spolu s náboženstvím. Na jednu stranu se nelze divit, neboť mnozí lidé víry mají v sobě mnoho věcí nevyřešených a jejich život neodpovídá pochopení a nádheře po které jejich duše touží. Ano není snadné prolomit paradigma světské mentality a omylem přisuzovat víře nedostatečnost lidského pochopení, jejíž chování a názory spíše odpuzují. Jejich nerozum a lehkomyslnost je spíše pastí pro oklamané. Pod pojmem víra si však nemáme myslet, že jde o něco neuváženého. Zpočátku to skutečně jasné zmatené mysli není, ovšem s hlubším zájmem a zaujetím je možné začít chápat pravý význam a smysl, že správné pochopení víry osvobozuje. Svoboda není v tom, že se člověk snaží neustále uspokojovat své požadavky a touhy, že se druhé snaží přesvědčit o své pravdě, že ji druhým vnucuje, donekonečna vede spory se svými oponenty a tak podobně. Kdo ví, řekne v klidu co ví, a ti co jsou připraveni, si z toho pro sebe vezmou to co je jim k pochopení. Až lidé pochopí, že lepší je přátelství než spory, mnohé jejich životní problémy ustanou. A na závěr, ten kdo se řídí moudrosti moudrých, ten zakusí ve svém nitru nejen nadsvětský klid, ale i pocity jakoby se koupal v samotné lásce, která je samotným zdrojem života. Oklamáni, proto o této lásce nemají ponětí, i když ji podvědomě hledají nevědíc o tom. S poznáním, přichází i porozumění. Přeji všem aby jste se měli rádi a měli ze života více potěšení než doposud.
24. Květen 2020 - 8:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Teprve až pokácíte poslední
Jo na tom něco bude.
24. Květen 2020 - 8:45
Návštěvník (anonym)
Milane, blábolíš. Konkrétního z tebe nevypadne nic. A věřit můžeš, čemu chceš. Máš svobodu.
24. Květen 2020 - 8:46
Jirka (anonym)
No jo, Milan má úžasný talent, jak napsat dlouhý román a zároveň nic neříct. Asi je to projev té jeho moudrosti, o které tu tak často a rád píše.
30. Květen 2020 - 0:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Padněte na svá špinavá kolena
https://youtu.be/k5ABNeK0k6w
30. Květen 2020 - 17:52
Jak být šťastný (anonym)
Jak být šťastný : https://youtu.be/eYf22-35EYc
6. Červen 2020 - 18:24
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
Někdo z těch, to tu chodí (možná LD SH ? ) založil podvodný profil s mojí fotkou a tvrdil v něm, že prý jsem zpátky pobožným. Nevím, jak mi to mělo ublížit, když všichni, co mě znají, vědí, že je to nesmysl a ti, co mě neznají, těm to je fuk. Ale spíše mě zaujal hudební analfebetismus dotyčného. Taneční hudba obsahuje úplně stejné akordy a melodickou linku jako jakékoli jiné styly. Rozdíl je jen v tom, že dance music má silnější bassovo linku a bicí. A specifické použité nástroje - aranžmá, třeba arpeggio. To vzbuzuje nutkání k tanci. A tato hudba je primárně určena k zábavám, svatbám, narozeninovým párty, podnikovým večírkům apod. Ostatně na zvýraznění bassů je založeno už reggae a další styly. Vždycky se dělala hudba k tanci, to už dělali naši předci, viz bubnování. Nemá to nic společného s kolotoči. Tím, že píšeš, že jsi to slyšel u kolotočů, jen dokazuješ, že dál ses ty nedostal. Nejčastěji to píšou lidi, co ve škole měli z hubebky špatnou známku, neumí intonovat a v tanečních se trápili, nemají ani smysl pro rytmus. To vše jsi na sebe prozradil. Protože muzikant jakéhokoli žánru chápe všechny druhy hudby. Ty ne, jsi amuzik (dysmuzik).
10. Červen 2020 - 14:28
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
A protože jsi hudební analfabet, tak tě budu od teď školit. Budu ti postupně vysvětlovat, co je hudba, z jakých částí se skládá. Probereme postupně melodii, intonaci, harmonii, polyfonii, akordy, dur, moll, rytmus, takty, tempo, hudební nástroje, aranžmá, dynamiku, synkopy atd. Klidně se ptej, bobku. Nemusíš se mě ptát přes falešné profily. Dovzdělám tě tady. Můžeš si tu udělat jinší nick, když se stydíš za svůj původní. Sice z tebe muzikant nikdy nebude, ale budeš znát aspoň teorii.
10. Červen 2020 - 14:37
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na A protože jsi hudební
Proč se furt opakuješ??? Tak už konečně začni ... čekám. :-)
10. Červen 2020 - 22:52
Jak zakoušet Bo... (anonym)
Jak zakoušet Boží dobrotu: https://youtu.be/Zczygzt2pms
12. Červen 2020 - 19:50

Stránky

Přidat komentář