Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

problém je v tom, že otrok...
Ale VRO není skutečně žádný otrok, jedině svého sebeklamu...

Je to snad největší panovník nad lidmi, kdo z i z hrůzovlůádců panoval kdy i nad lidskou myšlenkou doma v soukromí....

On to dělá u miliónů lidí...

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Poznání neprobouzí v...
Ty neznáš verš, že ....poznání nadýmá, kdežto láska buduje....

hana (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Poznání neprobouzí v...přdběhl jsi mě- přesně na to jsem chtěla reagovat...a stejně :-))

hana (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Ak Písmo nelže, tak byl...problém je v tom, že otrok nemá právo volby, žádnou svobodnou vůli. Proto je to otrok, to slovo mluví za všechno.

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Nono s těma předsudkama...Pavle,

tenhle příspěvek už zní líp a můžu s ním souhlasit.

Jen i nemajetní a nevzdělaní, dokáží týrat a povyšovat se nad jiné. To mi věř.

I já trpím více, když týrají druhého.

Proto jsem taky tady a snažím se, aby svědkové pochopili, že byli oklamáni, že byla zneužita jejich touha po Bohu.

Protože, jestliže vírou v Krista nebude obnovený duch člověka, člověk nemá šanci na skutečnou sebeproměnu a už vůbec nemá šanci na záchranu.

Je pro mně strašně bolestivé se dívat na ty, kterým byl vzat Bůh a nabídnuta krutá náhražka !

Myslím, že VRO je oklamaný taky, minimálně sebeklamem.....

Pavle, proč vám VRO zakazuje přijít ke Kristu, když sám Kristus to požaduje a za jeho života k němu lidé chodili a on jim v tom nebránil.....

Proboha zamysli se alespoň nad tím .....

Modlím se za tebe.....

Pro Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

To jsou jen sladké řeči,...Poznání neprobouzí v člověku pýchu, ale opravdovou pokoru. Pýchu probouzí pouze namyšlenost, proto se říká, že pýcha předchází pád.
Ale, jinak máš pravdu v tom, že člověk potřebuje správné informace a že k jejich pochopení není třeba organizace, protože když budeš žít tak jak máš, přijmeš Boží svrchovanou autoritu i s Kristem, pak sama organizace Tě vypudí ze svého středu pokud před tím člověk neodejde sám.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Co je psáno, není dáno. Máš, aj nemáš pravdu. Ale Ti skutočne môžem dať za pravdu, že bolestí je viac ako dosť, a bude ešte viac, pretože tu nevládne JHWH, a bude to všetko spieť k úplnému odvráteniu od Tvorcu Neba a Zeme JHWH, pretože to je cieľom súčasného inteligentného Vládcu sveta=Majstra v svojom diele. Máš možnosť vidieť aj tu.Preto OCHLADNE LÁSKA MNOHÝCH, a ty si zanevrel, a asi máš dôvod, a možno oprávnený.
Inak, ten môj anjel od JHWH zdraví Tvojho anjela strážneho, ktorého máš tiež od JHWH. Oni sa milujú :) Máš ho, máš ho, máš ho, ako každý z nás na tejto diskusii :)

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Nehlásím a nikdy nebudu hlásat nesmysl a výmysl Pasti Dábla.NÁBOŽENCTVÍ.

Není zdroj Víry v Pánu.Zroj Je On a Vy!Kdy tohle pochopíte???????????????

Neexistuje právé nábo.Nevěřím v to!A tady se zbytečně povede ke mě řeč.Já budu hovořit jen o Kristu a jeho slávě u Otce.A naději,kterou máte.Pokud se tady chcete jen předhánět kdo jaké má nábož.Prosím ,ale mě to nezajímá.Co jste to ua křestany?...Proč potřebujete vést za ručičky???...Slovo se rozšířilo po celé zemi už v prvním století.Křestané to je oficiální název pro všechny Nás i Vás.
Už se pak nedalo spoutat ...denominacema.Byly všude.A do dnes to tak je.Zaměřte se na Váš vztah osobní!A přestante vést řeči ...o nábože.To nepřitahuje!Ba naopak lidi to odvádí.
Kristus je Láska zjevená díky Otci.Co potřebujete více?...Já ne!Mám jeho ...co On učiní se mnou budu vědět ,že to je spravedlivé.U člověka si tím nikdy jisti nejste.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

To jsou jen sladké řeči,...Mare všetci ? Nie.A koniec koncov ide o DIELO, samotného YHWH. Sv.Písmo sa zmieňuje, že aj keby mal by ostať každý človek NESCHVÁLENÝ, tak nech sa nestane, že aj JHWH, resp.má byť nájdený JHWH VŽDY DOBRÝ, aj tam kde by si nenašla nikoho dobrého, nikoho schváleného. Nakoniec aj samotný JK o sebe povedal, že nieje dobrý, že dobrý je jedine Boh Otec=JHWH.

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Ak Písmo nelže, tak byl...Anno,

žádný otrok nebyl ustanoven.

Najdi si všechny synoptické verše ve všech evangeliích a určitě pochopíš sama, jak to Kristus myslel.

Už jsem tzo tady vypisovala mockrát, raději si to najdi sama.

Je to lež, žádný Otrok, ani žádný papež atd, nebyl ustanoven Kristem.

Kdybys uvěřila Krista a přijala D.S. nikdo by tě nemohl takto oklamat.

V synoptických verších je jasně napsáno, že to Kristus říká.....všem....!

Všem křesťanům, jako služebníkům, kteří mají každý svoji odpovědnopst.

Jen verše v Matouši odpovídají výkladu VRO, proto jen je používá.

Nebuď líná, najdi si to ve třech evangeliích, v jednom to není.

Říkáš, že člověka lze snadno oklamat, tak nebuď alespoň pohodlná si to najít !

Není to žádné proroctví, je to varování k bdělosti v podobenství.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Ak Písmo nelže, tak byl...Co je psáno, není dáno.

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Acharys, máš aj nemáš...Anno, zapečení Duchem lze získat prostinkou vírou v Krista.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

ale pořád je to otrokAk Písmo nelže, tak byl ustanoven Pánom /ten otrok, a má to tak robiť, resp. nemusí=podľa toho aký je to otrok a ako počúva=slobodná vôľa/.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Tak to ji napsala moc...Áno, aj to je pravda :)

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Tak to ji napsala moc...
To jsou jen sladké řeči, Pavle. Když ptáčka lapají. Realita je jiná.
Svědkové jsou přesně ti, kteříse povyšují a odsoudili celý svět.

Mají založenou záchranu Bohem na tom, že.....poznají..., a toto poznání chápou jako přesné technické poznání Bible.
Takže, když se někdo jen trochu odchyluje od výkladu VRO, je odsouzený !

Sama Bible říká, že ....POZNÁNÍ....nadýmá, čili vede k pýše. Nikdo nemůže být snad pyšnější, než SJ !

Zároveň, naprosto nevědí, že když přijmou D.S mohou sami Bibli rozumět. To jim VRO pečlivě zatajuje. Protože by ztratil svůj mocenský post a finance.

Proto je tak pečlivě drží daleko od Krista !

Sami nevešli a jiným brání vejít, jak říká Písmo !

A Pavle, závěr příspěvku mluví jako falešní přátelé Joba..

Není to až tak přímo úměrné za dobro dobro za zlo zlo.

Sám Job to zažil.

Jinak máš pravdu v tom, že Písmo dává člověku nejen moudrost.

Ale Bůh v Kristu chce dát mnohem více, ale to ti VRO upírá, zatemnil ti dokonale mysl....

Pro Pavla z Čec (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Nono s těma předsudkama...Vidím, že jsi čestnej a upřímnej chlap se srdcem na správným místě, tak se nemáš čeho bát a z těch chyb co děláš se časem také poučíš, tak se zase tak moc neodsuzuj aby jsi měl dost energie na to se na všechny ty věci podívat s patřičným nadhledem, který tě zbaví přebytečného strachu.

hana (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Acharys, nieje otrok ako...ale pořád je to otrok

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 11:08)

Tsk to je palba:-D

Pane je...Acharys, máš aj nemáš pravdu. Celý vesmír je organizovaný. Všetko má jadro, epicentrum a nejakú štruktúru, všetko má v niečom počiatok. Tak aj v niečom, či niekom /aj samotnej organizovanej skupine/ je niejaký vždy Pán/Ak je človeku dobre, tak verí, že jeho Pán je ten pravý=dobrý a jediný /. Otázne je však, či je to ten pravý Pán pánov a Kráľ kráľov=vodca národnostných skupín.../.Všetci tí= NIE telesní, sú dokonalí a vyššej inteligencie ako mi telesní/SME ľahko zmanipulovateľní a veľmi ľahko poddajní,obzvlášť ak útočia légie. Kto odolá? Resp. koho netrápia, akým zrnkám prachu dajú pokoj? Ak zapečateným, tak ktorým?
Zvrchovaný Panovník Neba a Zeme si sám posväcuje=očisťuje svoje meno DIELOM, ktoré vedie a započal vyvolený Sluha, ktorému bola daná všetka moc v nebi a na zemi/JK/.A tým aj obzvestovať celú Zem, pretože sa blíži aj koniec Jeho Diela na Sione, v samotnom Izraeli /potom všetci poznajú YHWH= v Jeho čase/.
Acharys, neľutuj dni v organizácii, YHWH NEZABÚDA na prácu, ani na lásku, ktorá bola prejavovaná Jeho menu. Chorí tvoji blízki môžu byť zachránení.Tento život sa skutočne nedá žiť v tomto svete plnohodnotne, pretože dokonalosť v tomto svete nieje možná, resp. pre naše pokolenie.

Pro nonu (Pá, 3. 8. 2012 - 10:08)

Pavle, s tím, co jsi napsal...Tak to ji napsala moc pěkně. Pokud bereme Bibli jako informační zdroj o věcech o kterých prozatím nic nevíme, bez toho abychom tím mlátili lidi přes hlavu s dávkou nadřazenosti a vševědomosti, pak tam vedle historických dějů nalezneme ty nejcenější a nejkrásnější duchovní skvosty, které mají tu moc probouzet naši duši, která se pak již začne upamatovávat na to, na co již dávno zapoměla. Pak se člověku odhalí to co mylně považoval za blud nebo výplod lidské fantazie. Toho však dosáhne pouze pokorná a v jistém smyslu nevinná mysl, která již nelpí na světském projevu života i když žije v této společnosti. Pak chápe všechny situace a souvislosti jako nutnou školu života pro ty, kteří to potřebují. Pomáhá zmírňovat psychickou i fyzickou bolest a pochopit vše co k tomu vede, každého podle jeho schopnosti tomu rozumět. Asi víš, že náhoda neexistuje a že my pouze většinou vidíme pouhý okamžik toho co se zrovna děje aniž bychom viděli celý příběch nastalých situací, a proto některé věci považujeme ze svého hlediska za nepřijatelné, nespravedlivé nebo nahodilé. Jsou to však jen vlivy karmického neboli osudového vyrovnávání následků, kterých jsme se v minulosti sami dopouštěly. Z tohoto pohledu je vše co se děje spravedlivé dle zákona příčiny a následku. Proto kdo pomáhá, je milosrdný a soucitný, tomu bude dřív nebo později pomoženo a bude na něj pohlíženo milosrdně a soucitně. Kdo však jedná opačně, ten se také setká s těmito opačnými následky. Tak si také mnozí mohou vědomě tvořit a ovlivňovat vlastní osud.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 10:08)

ale ano Pavle,nedej se zmást, skutky především.K čemu by byla víra bez konkretních skutků? JEN SLOVA. A ta by pomáhala jen tomu věřícímu, který by si v sobě víru hýčkal a jiný svět by mu byl vpodstatě lhostejný. A to je snad to nejhorší, co může být

Reklama

Přidat komentář