Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Pavle, aj keď neurčené...životná cesta, ktorá je PREDOM DANÁ/ťažký náklad, skutočne ťažký/. A zároveň DUCHOVNÁ, ktorá je slobodná/ľahký náklad= aj MILOVAŤ/. A zároveň aj možnosť človeku sa zlepšovať na tej duchovnej ceste, možnosť dôjsť ku pokániu, porozumeniu, pochopeniu= neopustiť JHWH a na sebe pracovať vo zmysle NIE JE KAMEŇ POTKNUTIA pre toho človeka, ktorý má VIERU.=== NEOPUSTIŤ JHWH :)

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Odkud nono, pořád bereš,...Mare, ono to sem moc nepatří, tak jen krátce. Bylo mi jasné, že jsi normální, s lidmi na netu si tykáš a to vyknutí v posledním příspěvku vůči mně, byl je překlep.
Pamatuji si, že jsi na mě několikrát i kladně reagovala a bylo to milé, konečně, jsem zde jen na návštěvě

Acharys mi včera začala vykat a oznámila mi, že si s cizími lidmi netyká.. Tož jsem cizá,no..

Jinak co se týká zastávání se tebe,Acharys i Anny, měla bys číst mezi řádkami. Zastávání nemusí být jen přímý protiútok, ale může se projevit mezi řádkami v textu . U mě to bylo naposledy, když jsem mluvila o vyšší Pravdě a o tom, že kdybych byla objektivně přesvědčena o její existenci rvala bych se za ni (už jsem nedodala jako např ty ale zasvěcení do diskuze si domysleli). Hned se objevila narážka, že jsem další ovce do stáda?) a jindy a jindy

Sorry všem za OT

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Nono pěkně jsi to řekla o...Pavle, aj keď neurčené mne, zareagujem. Áno, skutky viery./Bolo mi povedané niečo hanebné pred vylučovanou na pastierskej návšteve-niečo pred ich skončením som prišla/Úprimný kajúcnik=mala:Prečo NA SEBA NEDALA VRECOVINU A POPOL?Ale akoby sa šla vydávať vyčančaná,zmaľovaná=PASTIERI mlčia, nedobré, veľmi nedobré:(Miesto toho zaznelo na moje oblečenie, pretože cestujúci dozorca začal rozoberať ošatenie:"Čím sa od nás odlišujete?"
A dotyčná, niečo pred vylúčením so mnou študovala:SME JEDINE PRE DUCHOVNÚ VÝPOMOC :(pritom ich nikto nič nepýtal, len asi ich škrela naša chudoba, TAK ODPOVEDALI SVOJMU SVEDOMIU:(
Podávajú ruky vylúčeným, len nevideli, že som tam s mou ratolestí v hypermarketu /starší,manželka,alkoh/
Zúčastňujú sa pohostení,robia hostiny vo zmysle=ja tebe ty mne.KDE JE POZVANÝ TEN, ktorý nemá čím odplatiť? Aj starší, aj ostatní v róbach vychádzali neskoro v noci z grilčeka= bola som v noci na zľavách v hypermarketu aj s ratolesťou zastajúc pred onými dverami a zvestujúc posolstvo jednej katolíčke /nieje pozvaný chudobný, ale v biede odchádza=neunesie tzv.skutky lásky/.
A v začiatkoch mojích s jedným manželským párom od detstva v pravde, čo som študovala zaznelo/dnes cestujúci dozorca, inak milí ľudia/: Pôjdeš si potom-Armagedone k susedom pre hifivežu :( A hneď pýtali sa ma, že kde by som chcela bývať? Tak ma tá hifi veža dojala k plaču, že som odpovedala DO JASKYNE.=== A po dlhom čase prišla za mnou pozerajúc sa na mňa, že jej manžel bol operovaný /mňa vinia,že som to ja,lebo keď chodili ku mne na štúdiá, tak ju boleli zuby:( A to preto, lebo ja som zažívala hrozné veci...
Jednoducho:Vládca tohto sveta zariadil všetko tak,ako to je.Ja som duchovne ochorela :( a zároveň to aj tak všetko musí byť len tak ako to je:)
A PRAVDA TO JE, pre mnohé čím som bola a som školená viem,že BUDE VEĽMI ŤAŽKO VOJSŤ=VEĽMI SA BUDE TREBA NAMÁHAŤ.Zároveň mnohým sa nebude dať VYDRŽAŤ,hlavne jednoduchým a chudobným.Ale je tu predsa JHWH a Jeho spravodlivosť a rozlišovacia schopnosť:)A

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Odkud nono, pořád bereš, že nám máš vykat....já jsem nikde nic nepsala a ani Acharys....., pokud vím...

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

Nono, měla jste pravdu, že...takže tobě mám taky vykat a říkat ti najednou paní Mare? Holky s vámi je sranda

Pro Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Dnes jsi psala o poznání toto:
"Sama Bible říká, že ....POZNÁNÍ....nadýmá, čili vede k pýše. Nikdo nemůže být snad pyšnější, než SJ !" Pouze jsem reagoval, ale nikoliv podle těch které jsi uváděla.

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Tento verš si nepamatuji,...No, to poznání spíše vyučoval Goethe a taky dnes New Age..

Až najdu verš, nakopíruju ho sem..

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Mare,JK povedal, že postaví...Organizované....

Anno, jenže si to organizuje D.S. tak, jak si lidi neumí představit....

Ty věříš na katolickou posloupnost KC. ?

Není nic postavené na Petrovi. Mezi Petrem a prvním papežem je 700 let.

Lidi Bohu svými organizacemi jen a většinou,krutě překážejí....

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Pavle, na tohle jsem tady už...Nono, měla jste pravdu, že jakmile se z věřících stane instituce, tak jde všechno do kopru.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Mare,JK povedal, že postaví svoj "zbor" /CIRKEV/ na Petrovi./ je to organizované, aj za JK bolo=započalo sa organizovať do UČN-pohanských, JK predpovedaným/. Naše pokolenie= zrnká prachu. Ďalšie pokolenie už bohovia.

Pro nonu (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

Pavle, na tohle jsem tady už...Milá nono, nejsem Pavel a nejsem žádným členem žádné organizace, ale i přesto musím říci, že máme s Pavlem mnoho společného ve smyslu pomoci těm, kteří jsou pod útlakem, v ohrožení nebo nemohoucí a bezmocní. Nejsou to zrovna situace které bych zrovna vyhledával, ale pokud se v nich někdy ocitnu bývám vůči agresorům dost nepříjemný a tvrdý, pokud si nedají říci, ale záleží vždy na okolnostech.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 13:08)

.

Reklama

Přidat komentář