Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Pavel z Čech (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

V peklo? Ale Pavle :-) Už...Kdyby tě to neužíralo, tak by jsi chodil na jiné diskuse. Chceš zůstat v anonymitě. Takže teď nevím zda jsi muž, nebo žena. Je to od tebe taková virtuální hra? Asi jo. Zde na internetu můžeš tvrdit co chceš a vydávat se za kohokoli.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

Nono,charita je pěkná věc....Datumko, charita je trochu lepší almužna. U almužny dáváš a neptáš se, u charity by ses ptát měla..Umění říct ne je důležité, když se cokoli zvrhne v manipulaci a demagogii

Hodnota hodinných vztahů, je na světě to nejdůležitější, co máme. Je o o lásce, toleranci, oddanosti, lojalitě a pokoře. I když se v životě nedaří

S institucí manželství si nejsem tak jistá, mám k institucím vrozený i vypěstovaný odpor a nedůvěru. Ten pán na tom městském úřadě ve zmačkaném nepadnoucím obleku, komolící jména z papíru určitě svůj zájemo ty novomanžele předstírá a je to pro něj jak kafemlejnek....Podle mě se rodina nestává rodinou, jen takto formálně, ostatně následky rozpadu takových rodin známe.

Co myslíš pořádkem v rodině jako předpokladem pořádku v církvi? A jaké církve? A jaké rodiny?Ale to už je taky OT

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

V peklo? Ale Pavle :-) Už jsi černá kronika jako Anna.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

V peklo? Ale Pavle :-) Už jsi černá kronika jako Anna.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

nechápu wo co tady přesně...O co tady jde? O diskuzi. Bavili jsme se o skutcích, nás to zaujalo, reagovali jsme vy také a já reagovala na Vás.

Empatie je takové manažersky moderní slovo, je to jeden z nástrojů komunikace. Vcítění. Nikoli soucit: Empatie znamená pochopit, co druhého trápí,ale nebrat si to osobně, netrápit se s tím a nijak to neřešit (je to vztak lékaře k pacientovi, který by psychicky neunesl, kdyby měl mít s každým smrtelně nemocným pacientem soucit).Chápete ten rozdíl soucitu a empatie?

S vykáním nemám problém, jen mě to překvapilo, máte na to právo, důležité je, že jsme si to ujasnily. Posledně jsem vám blahopřála k svatbě a tykala Vám. Tam omyl asi začal

Pavel z Čech (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

Toho spamera je mi líto. Je to zoufalí člověk. Užírá ho nějaká křivda, ať už skutečná nebo domnělá. Takže celý jeho život se proměnil v peklo ukřivděnosti. Je to jako droga. Pořád ho to užírá a ničí. Je to nešťastný člověk. Tady vyskočil ze šestého patra 17 letý chlapec. On byl tlustý a učil se na kuchaře. V učilišti se mu posmívali. Jednou matka byla na sdružení v učilišti a tam se dozvěděla, že něco provedl. Když přišla domů, tak mu vynadala on to neunesl, rozběhl se k oknu a vyskočil. Byl na místě mrtev.
Oba rodiče to strašně mrzelo. Už třetí rok chodí matka a někdy je s ní i manžel na hřbitov. Je to těžká rána pro rodiče. Vyčítají si, že měli být víc chápavější.
To se může stát každému z nás co máme děti.

3.8. (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

ale jdi paní Acharys, ty...Nono,charita je pěkná věc. Ale je potřeba se naučit i říkat ne.Řád pro manželství a Rodinu je základní řád lidského společenství. Tento řád ustanovil Bůh jako první a všechny ostatní řády,včetně pořádku v církvi a ve státě,jsou odvozené od řádu v Rodině. Nefunguje-li správně Rodina,nefunguje ani život ve společenství,ani církvi. Nelze vstoupit do prvního patra,aniž jsme neprošli přízmím...

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

o´ čistá Mare

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

Jsem Mare vděčná.Byla vytrvalá ...ne jen ke mě.I k mé segře.My jí odporovali ne ošklivě to doufám,že nikdy.Ale říkali jsme si ...Má v tom zmatek...apod.

Njn ,jako jehovistky jsme bohužel hned nechápali co nám Mare chce sdělit.Ale byla my nevím ,proč sama již tehdy sympatická.Já já záviděla...to ,jak o Bohu mluví ....Já jsem uvěřila ,že ta žena má vztah z Bohem!!!...To je něco co mě přinutilo PŘEMÝŠLET!

A následně zkoumat ,jak vlastně uctívám Já sama a proč?...Je dobré to nevzdávat a lidem odhalovat jakoli pravdy ze slova.Nenechat si pro sebe.Ono to funguje.Ne pro každého.Je tu zmatek Bábel...ale stojí ta námaha za to.

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

ale jdi paní Acharys, ty...Na Paní si nepotrpím.:-DDDJemi 36 ,ale vypadám tak 28

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

ale jdi paní Acharys, ty...nechápu wo co tady přesně ,jako jdeeeeeee:-D

Je to soukromá věc.Nemíním se chlubyt jak a komu Já, čili křestan má pomáhat či zastat.
Ale sem od mala k tomu si myslím dobře vybavena.Empatická.Z PC mě těžko poznáte.Ale Mare např. ta mě poznala...někdo to třetí oko má od Pána a někdo dává jen na projev.Ale to není muj problém.?Neznáme se osobně.Prostě dokáže mě vnímat ,jaká jsem.A i já jí.Navíc se obávám,že ještě se s Váma neznám ...A neznám Vaše názory všeobecně.Z Mare se znám více než tři roky.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

pomáhám svým blízkým...ale jdi paní Acharys, ty zřejmě mluvíš o charitě nebo almužně. To je něco jako alibi. Opravdový skutek je tehdy, kdy se o něm sakra ví, neseš kůži na trh, postavíš se bezcitnému amanipulujícímu sytemu.... a nějakým způsobem se sama dostateš do nepohodlí, do průšvihu s zažitým maloměšťáctvím, karierismem, Takový skutek není alibi, ty ho prostě nemůžeš neudělat at tě to stojí, co to stojí.

A víš, že JK to měl podobně, taky to byl bojovník proti prasárnám světa

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

takže tobě mám taky vykat...mě je to šumák.Tykat, vykat.Neřeším nemsysli.Nono neurážíte mě ,takže co řešíte.Já sice netykám ,protože nevím neznám Vás

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 16:08)

A jakˇse, paní Acharyse...pomáhám svým blízkým .Své dlouholeté kamarádce např. potravinama.Ale to jsou věci Paní Nono,které se nemají vyzdvihovat.Toto Pán říkal ,at děláme skrytě...těm co to potřebují ne to hlásat ,jako trouba...JÁ POMÁHÁM JÁ...PŘIPSÍVÁM...
Ne ani Kristus to nechtěl ,aby se to šířilo co konal.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

.

Reklama

Přidat komentář