Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

.

Anna (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

V peklo? Ale Pavle :-) Už...Zmieňoval si sa jednou, že na Doktorce sa léčí, od toho je to Doktorka. JA SOM SA SEM PRIŠLA VYLIEČIŤ A VEĽMI ĎAKUJEM ĽUĎOM, ktorí mi tu na tejto diskusii skutočne pomohli, aj keď sa moja situácia v súvislostiach nezlepšila, rôznymi následkami, aj mojími, ale ja všetkým opäť ďakujem, ďakujem:) No, skutočne POTVRDZUJEM, že YHWH je tu aj na tejto diskusii a vyličil ma YHWH, mi dal skrze JEHO ĽUDÍ POCHOPIŤ, i keď ľuďmi tzv. na druhej strane, POCHOPILA SOM MNOHO PODSTATNÉHO :) Takže mám začo ďakovať :) OD TOHO JE TO SKUTOČNE DOKTORKA, aj keď som pôvodne hľadala na Nete niečo s YHWH. Samozrejme, že človek ak je veriaci, tak má ísť do BOJA sám nevediac do čoho ide, už akokoľvek by to dopadlo, aj s následkami /len ja skutočne nedokážem zvládať TO DUCHOVNO = LÉGIE, tancujem =VIBRUJE A NIČÍ MA TO DOSŤ SILNE a pospomínam žial všetkých tzv.svätých= aj preto som sa NIKDY ANI V POMYSLENÍ NEZABÝVALA ísť ďalej,je to nielen moje ego a žiaľ niečo čoho sa nedokážem zbaviť aj pri najlepšej svojej vôli. A tak idem ďalej ako sa len dá/.
VERÍM, že aj ty, ak chodíš práve na túto stránku, sa chodíš NIELEN LIEČIŤ, ALE AJ BUDOVAŤ:)
Kto hľadá nájde:) Kto sa snaží budovať, býva sám budován :)

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 21:08)

Mimochodem osudy vás obou...nono,

ty si nezažila Acharysku před třemi roky.

Byl to naprosto jiný člověk.

Já jsem sama překvapená, že to co jsem z ní vnímala se stalo pravdou.

Třetí oko to nebylo, ale asi Bůh v tom byl, že jsem vnímala spíše její srdce, než slova, která říkala.....

Ona je na začátku, je velmi spontánní, úpřímná a to je člověku bližší....

Já se snažím tady mluvit na svědky a to znamená, že se musím zaplétat do hloubky jejich bludů údajně z Bible.

Nemluvila bych tak, kdybych mluvila na nevěřící.
Takže to působí pro nevěřící dost fanaticky a odborně.
Ale to je přiblížení se svědkům, jako křesťanka být taková nemusím.

Acharyska uvěřila v Krista , a to je velmi prosté, ale neuvěřitelně zázračné, co se týká duchovna i obyčejného lidství....

A taky je to převratné, ale nádherné, tak překrásné, že se nám lidem, co znají drobty lásky, nikdy ani nesnilo....

Nono, smrt manžela, mladého krásného, silného a neuvěřitelně vzácného muže, který mně miloval a já jeho nevýslovně, by vůbec nebylo k přežití.....

Kdybych neměla Krista, ještě vzácnějšího a nádhernějšího Boha....

Je pravda , že i tak je to boj a velká bolest.......

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 20:08)

Mimochodem osudy vás obou...Já bez humoru???...Ne já nevím ..já sem v reálu hodně usměvavá.Ale tady jako se zabíváme tématama docela vážnýma.

Nejsem Kubrt co zesměšní a to se nepatří.Ale ,jako ze sebe si udělat legrandu též umím.:-D
A miluju komedie...Např. Pařba v Bangkoku...Mela...:-DDD...No pravda sdost peprná ve slovníku...:-(...Ale to je skoro každý amícovský Film.

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

Mimochodem osudy vás obou dvou mě velmi zaujaly, přemýšlela jsem o nich, o Acharys s její nemocí i o tobě v souvislosti se smutnou a krutou smrtí tvého muže. Vaše víra musí být neuvěřitelná a záviděníhodná, že přes to vše, že se vám nedostalo konkretní pomoci, věříte. Nedivím se, že jen s vírou jste pak šťastné

Ještě k Acharys. Máš pravdu i já jsem ji tak trochu protěžovala, jí totiž nechyběl humor, zdála se taková víc z masa a kostí. Až pak jsem si uvědomila,když se diskuze i díky mě stala kontroverznější, že nereaguje na nic, co se netýká její víry a jehovistů, na nic obyčejně lidského. M yslela jsem, že se jí něco stalo a že se změnila, stala se plamennější, nesrozumitelnější.... Spletla jsem se, nezměnila se, jen jsem si ji asi vysnila jinak. Dobře mi tak

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

nono,

vždyť jsi to tady...Mare, nebuď nespravedlivá, já sem chodím tři měsíce a většinou se ptám. Ty prostě působíš jako autorita, tvé příspěvky jsou srozumitelné a vybízejí k přemýšlení. Jeneže lidi mají tendence se proti autoritám bouřit, proti definitivním a neomylným soudům obzvlášť.Také ostře polemizovat... Vůbec si nemyslím, že tě tady někdo šikanuje (když pominu anonymní výkřiky) Tobě, pokud promineš, chybí jedna potřebná věc. Smysl pro humor.

Jinak jesti je tady někdo na Doktorce napadán a to vulgárně, jsem to já. Je mi to celkem jedno, i takový je internet a jeho anonymita

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

Ukázala si my Krista.A já...Acharysko,

to není jen proto, že jsi žena, citová...

To je podstata nové smlouvy, ...my vzdálení jsme se stali blízkými ...., právě zásluhou Krista....

V Kristu se Jahve stal Otcem, není už vzdálený, ale blízký Otec....

Já taky zápasím s tím, proč manžel zemřel...

Když jsem zažila mnoho jeho zázraků uzdravení, i z rakoviny....

Ale Bůh je svrchovaný, možná že to pochopím, možná na tomhle světe ne....

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

nono,

vždyť jsi to tady...Ukázala si my Krista.A já ani den bez něj nechci být!Asi je to Jím to kdo je a kým chce být pro mne.Jehova my byl já nevím...jak to popsat...Přitom ve službě sem se mu tehdy nasadila...v těch nejhorších chvílích....Skoro pořád služba v terénu...Ale přišla jsem dom ...a ,jako jo byla sem štastná někdy...Ale prostě sem ve skutečnosti ho neznala.A to mě trápilo!!!

A jakoby byl daleko...Třeba jeden starší řekl mému bráchovy...Že nikdy Jehovu necítil blízko.Ale že to nepotřebuje ,že to bere rozumově.Proto tomu věří.

Já se spíše založena pocitově.Neříkám ...,že sem zcela jak to říct...srozuměna ,jak procítit Pána.Např. když mám bolesti často mě bolí krční...a modlím se ...Tak bolesti neustupují.Což nebylo tedy ani ,jako svědek ,když sem byla.:-)
A právě v takových to chvílý si říkám ,proč???...My Pán nepomůže?...Já to nevím.Ale i tak my v srdci plane OHEN.Toto sem nepoznala.Ač sem se snažila ,jako svědek dát Bohu co sem tehdy zvládla dát.

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 19:08)

Ale faktem je ,že né vždy se to dá uplatnit vše najednou i doma našich rodin.
Např. popravdě Já jsem vždy byla odlišná co se týče mých sourozencu.Byla sem odkázána sama na sebe.A rodiče.Byla sem nejm.Benjamínek..Njn.
A tak rostla propast tímto mezi spurozenci.
Vztahy jsou různé...a každý dle svědomí si musí vyhodnotit co je dobré a co už by nepřineslo užitek.

Já pokud bych byla zdravá což nejsem mám Handicap...Narušená mícha...Nejsem na vozíku:-DAle asi my to časem hrozí...:-D
Mám svalovou disfunkci.
Tak bych využila zdraví a myslím ,protože bych to dělala ráda...pracovala třeba v charitě...Nebo někde z lidmi.Nebo ze zvířatama.Ty zbožnuju.Mého psa tu znají všichni.Říkají :,,Nejčistčí pes,, u nás:-DDD...pouštěj mě sním i do obchodu ,jak kterého...:-D

Má hele značkovou bundičku jooo a tepláky jooo ,ale ty už od veitnamčíku :-DDDDAle je cool/vá...:-D

nona (Pá, 3. 8. 2012 - 18:08)

Žena buduje společenské... Pro výchovu a zdravý psychický vývoj dítěte je potřebná role matky i otce stejnou měrou. Bohužel, někdy je dítě rádo, když má aspoň jednoho. Pokud oba bereme jako vzory matka stabilita a otec dynamika, bude pak jeden vzor chybět a je třeba to nějak dohnat hlídat. Život a lidské osudy jsou různé. Důležité je, aby dítě poznalo správné hodnoty, ze kterých bude ve svém dospělém životě pokřivených hodnot tohoto světa, vycházet

Acharys (Pá, 3. 8. 2012 - 18:08)

Datumko, charita je trochu...Datumka myslí...Abychom začali především ve své rodině doma.Tím jak máme být empatičtí,solidární a další pozit. projevy v podstatě Lásky ke svým.
A má naprostou pravdu.

Je duležité mít snahu začít doma...a pak to aplikovat dál.

Mare (Pá, 3. 8. 2012 - 18:08)

ale jdi paní Acharys, ty...nono,

vždyť jsi to tady četla na vlastní oči, že jste mně pomalu sunuli do kouta a Acharyska byla vámi vyhledávaná, mohla se ode mně odtáhnou a vyhledávat vaše sympatie, ale ona se mně zastala a mohla ztratit vaše sympatie a přesto to udělala.

Nemusí dělat víc, já sice nemám třetí oko, ale já vím, že ona miluje natolik pravdu , spravedlnost a člověka, že sáhla do ohně.

Nepotřebuju se jí ptát jestli by byla obětavá v daleko horší situaci, já to vím, že ano.

Nakolik to udělala víra a Kristus, nevím, .... to asi neví ani ona sama, ale určitě ji Kristova láska změnila...

3.8. (Pá, 3. 8. 2012 - 18:08)

Datumko, charita je trochu...Žena buduje společenské vztahy skrze Rodinu. A protože vztah člověka k člověku se tvoří od nejútlejšího věku,je prvořadým úkolem ženy dovést děti k úplné samostatnosti.Stále si bohužel myslím,že to přinesla doba. To,že muži nejsou schopni se postarat o své vlastní Rodiny.Tam,kde dítě vyroste pod vzorem rozkazování,nikoliv pod vzorem láskyplné spolupráce.Není schopno ,,dítě,, dát druhému člověku to čemu se říká radost ze služby bližnímu. Při první příležitosti,kdy může samo rozkazovat,ze sebe službu setřese na někoho jiného...

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Jehovisté nepat (Pá, 3. 8. 2012 - 17:08)

.

Reklama

Přidat komentář