Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Ne, 19. 8. 2012 - 13:08)

na Diskuzích máte ode mě vzkaz.. v koutku.

didus (Ne, 19. 8. 2012 - 13:08)

Mare, Acharys, Tony - vy jste teda zmetci. nevím, jak to jinak pravdivě napsat. fanatici.. prolhaní lidi.

Venca - no Spamer mnoha tváří.. taky pěknej šmejd.. trestní oznámení a tak, viď..

jen se krmte tady těmi svými - splašky.. Prý křesťané.. chacha.. ? ? ?

Kubrt je proti vám zlatej člověk.. pohodář.

19.8. (Ne, 19. 8. 2012 - 09:08)

Jo,mějte se rádi,ať nemusíte dělat takové čachry na hřbitovech,jako někteří Moraváci.Je to hodně zajímavé,že se do toho motají i předci,možná mají k tomu povolení,to nejvyšší...

no tak (Ne, 19. 8. 2012 - 09:08)

Nechceš se na to...Nikde jinde jsem nepsal.Pokud tady někdo psal pod tim neštastným nicke jako první,tak se omluvím.Nevěděl jsem to.Jan byl první, kdo tady psal.Jeho přispěvky poznáte podle toho,že misto nicku napsal otázku,nebo jen reagoval jako ku přikl. jo,nebo jojo,ale vždy se podepsal,(j.nebo jan).Pokud psal jako Jan, tak se nepodepisoval.Zmatky tu jsou od uplného začatku.Když tady někdo přepisoval naše příspěvky a nevhodně je doplnoval.Byl to pravě pepa který řekl, co je moc je moc a napsal svůj první př.
Vlastně jsem tady moc psat nechtěl.Ale protože jak vidno jsou zde opakujicí se př.od naších milých prátel valentýna a jana a jiné pochybnosti,jsem zde přihlašen.Odted budu psát jenom já. valentýn
Kratička poznámka.
Pepa bude mit vlastní blog.Bude připomínat, dobrého člověka.Jo a ještě něco.Pokud tady někdo napíše nějakou srandu,tak jeto sranda.Pokud tady pišete o někom něco,tak je to na považenou.Napište radějí o sobě,jak jste perfektní bez viny a tak podobně.
Poslední vzkaz od pepy.
Ještě jsem vám chtě něco říct.Mějte se rádi,je to to nejdůležitější co můžete pro jiné a tím vlastně pro sebe udělat.p

pro nonu (Ne, 19. 8. 2012 - 00:08)

Proč ho odrazuješ, venco?...8.7.2012 08:37 - nona

No nic nono-alčo dneska je...

Ale to se klidně zastav a opruzuj, já taky někdy jen okouním a opruzuju (ta jména a nicky tady neber vážně, lidi prostě matou i v info o sobě)

rýpání se nevyp (Ne, 19. 8. 2012 - 00:08)

zajímavý příspěvek.....

tardbas -
Rivotril a rizeni (a celkove rizeni auta)

15.08. 2012 10:17
..dobrej rokec byl, když jsem řídil v nejtěžších abstinenčních stavech - jsem občas musel celkem dost přemýšlet, kde je vpravo a jestli šlapám na plyn nebo brzdu.

nona (So, 18. 8. 2012 - 22:08)

Nechceš se na to...Proč ho odrazuješ, venco? :(( Tobě to připadá zbytečný??

Superman (So, 18. 8. 2012 - 20:08)

Lidi,co si myslíte o tom,že...Je třeba to mrtvým pořádně zavařit. ? Až se budou v hrobě obracet možná, že vyjdou ven.

18.8. (So, 18. 8. 2012 - 20:08)

Lidi,co si myslíte o tom,že někdo nastrká do hlíny na hrobu zavařovací sklenice,dnem vzhůru? Tak asi do poloviny.Už jsem to někdy viděla,ale nemohu si vzpomenou,kde.

Venca (So, 18. 8. 2012 - 19:08)

Jsem Valentýn a hledam, kdy...Nechceš se na to rozmotávání vyprdnout? Energii bych spíš soustředil na shromáždění Pepových zdejších příspěvků. A helfnout by Ti mohl Jan, ne?

18.8. (So, 18. 8. 2012 - 19:08)

Já to rozmotám. Já, René...Ne ne ne. René ,Já a Rudolf. Vyfoukla jsem jim ho před nosem. Ich Will...

Superman (So, 18. 8. 2012 - 18:08)

Jsem Valentýn a hledam, kdy...Já to rozmotám. Já, René a Rudolf chodíváme na golf. ?

no tak (So, 18. 8. 2012 - 17:08)

Nejsi nahodou jeden z...Jsem Valentýn a hledam, kdy jsme tady začalí psát a dohledat odkdy tu byl pepa přihlačen a opsat co napsal..Tehda mně nenapadla větší hloupost, než napsat sem jako René.Ale ne jako ten který nemůže spat,ale jako ten který má rad golf.A pak když se to zamotalo ,tak to chci rozmotat.

lidi, běžte něc (So, 18. 8. 2012 - 17:08)

žvásty, sálodlouhé žvásty a kde nic tu nic, Didusi Ty jsi upoutaný na lůžku? Protože jen tak bych ty Tvé rádoby moudra chápala.

tak si trochu z (So, 18. 8. 2012 - 17:08)

Dobrý den paní Růženo. Na Plamínka nepíšu, ani na jeho videa nekukám, já si naposledy pamatuji na Kašpirovského a na myslím Tomáše Dvořáka, ten co na Nově příkládal ty ruce.
Vás mate to, že nějaký vtipálek zde systematicky kopíruje hlavně moje příspěvky. Je fakt, že jsem ho k tomu jednou jen tak ze srandy vyzval slovy – jo, klidně to dej kam chceš a ještě k tomu napiš pojďte všichni na JHVH !! Byla to sranda. Teď bych ale vtipálka chtěl požádat, ať už nechá „Plamínkovce“ žít a může jít s mými příspěvky oblažovat někam jinam nebo radši už ne. Navíc tady nejsem jediný kdo píše..
Tak to se musíte obrátit někam jinam, např. tady občas pár skutečných „esoteriků“ píše.. zkuste se podívat tak den, dva, možná 3 naspátek a určitě na jednu narazíte.
Když my křesťané na takové věci buďto nevěříme, nebo je máme zakázané. My musíme nebo máme i tu zkušenost, někdo více, někdo méně, věřit Bohu, hlavně Bohu a nechat tyhle věci na něm. Jestli Vás něco trápí paní Růženo, tak Vám doporučuji upřímnou prosbu k Bohu, a uvidíte, že se něco stane. Minimálně Vám dá sílu některé věci tzv. ustát. Je to individuální a záleží také hlavně na Vaší víře a odhodlání. Náš Pán nám řekl: „proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete“.
Tak se omluvám, jestli jsem Vás sklamal a prosím vyřiďte na Plamínkovi, že to ne já, nebo jiné MODRÉ nicky, ale že je to jen zkopírované. Sranda je sranda, ale už je toho asi moc. Jinak vím, že mé příspěvky nepatří mezi ty „strohé“, to jo ?.
Jinak jestli potřebujete poradit, tady Vám určitě někdo dobře poradí, já si to moc netroufám, a určitě se i Vámi hledané esoterička ozve. Je ve svém oboru určitě „dobrá“. Já esoterik osobně nejsem a proti takovým věcem bojuji.

Venca (So, 18. 8. 2012 - 17:08)

Neurážej.Viš proč čtu...Nejsi nahodou jeden z přátel Pepy?

no tak (So, 18. 8. 2012 - 16:08)

Myslela jsem to srovnané v...Jsi fajn,nedej se.A nato naboženství se vyprdní,je k ničemu.

no tak (So, 18. 8. 2012 - 16:08)

Pochybuji v obojím.Neurážej.Viš proč čtu tuto diskusi od začatku?Nevíš že,tak já ti to řeknu.Hledám svůj první př.abych dokázal,že jsem to byl já kdo tady psal jako první pod jistým nickem.A že nona je vtom nevině.Ještě mi zbyvají tak dva roky.

Jehovisté nepat (So, 18. 8. 2012 - 16:08)

Pochybuji v obojím.

nona (So, 18. 8. 2012 - 16:08)

Srovnané? Jestli tím...Myslela jsem to srovnané v hlavě jako člověk. Nábožensky se to nedovoluji posoudit

Reklama

Přidat komentář